Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Radlin

Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Sławek 2012-06-21 13:50
Firma bardzo pozytywnie podchodzi do pracownika, najbardziej podobało mi się to, że już pierwszego dnia dostałem samochód służbowy :D I jak tu ich nie polecać? :D
Blabla 2016-05-11 14:11
Stary co ty palisz? Pracowałem tam trochę ale czegoś takiego nie słyszałem.
bvgb 2016-05-16 17:41
@Blabla on po prostu zapytał bo nie wie :P a czy szukają kogoś teraz do pracy z Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Prosze o informacje bo usilnie poszukuje zatrudnienia od kilku miesięcy... :/
Weronika 2017-05-11 15:32
Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. @Sławek pisze o samochodzie służbowym, który dostał od Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe pierwszego dnia pracy, natomiast @Blabla nigdy nie słyszał o takiej sytuacji.
A Wy jakie macie zdanie na ten temat?
Byly 2017-08-01 21:20
Byla dobra firma z podkresleniem na BYLA.
tak to wygkada 2017-08-04 11:21
dobre czasy juz sie skonczyly wszyscy co tam dlugo robili to odeszli lub sa na wypowiedzeniu teraz tam UA jest numero uno h...j nie firma a kasa pfff smieszna nie mowiac ze trzeba lojalke podpisac na ubezpieczenie auta sluzbowego TAK!! wlasnie jest
Zostaw swoją opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe