Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Ryba

Pracowałem w tej firmie! (usunięte przez administratora)

Młody

Czy przyjmuje sach trans kierowców bez doświadczenia? Z okolic Kielc?

F uch
@Młody

Sachs przyjmuje niedoswiadczonych kierowców z ukrainy wiec Kielce sa ok.

Mariolka

Praca w porządku tylko jeżeli potrzebujesz jakieś pilne wolne z powodów rodzinnych, choroby czy tym podobne musisz się zapowiada co najmniej z rocznym wyprzedzeniem ponieważ (usunięte przez administratora) nie potrafi sobie poradzić z zaplanowanie grafiku.

Slawek

Witam chciałbym podjąć pracę jako kierowca niestety nie mam doświadczenia.Proszę napiszcie czy są szanse aby w tej firmie rozpocząć pracę.

Czy po rozmowie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS
Radlin
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.

Jak się pracuje, jaką umowę firma podpisuje i jak liczą zarobki?

@Zainteresowany

Proszę o kontakt na adres gowork@sachstrans.pl

Driver
@Zainteresowany

Praca jak wszedzie. Podstawa 1680 plus za kursy to co sobie wyjezdzisz. Noc wiecej. Nadgodzin i godzin nocnych od stycznia nie placa. Moze zaczna bo PIP zagoscil w firmie.poz

Neutralny

Niewiem o co tu chodzi po próbie podjęcia współpracy jako kierowca dano mi do zrozumienia że się nie nadaje i jestem zwyczajnym (usunięte przez administratora)a całe moje doświadczenie mogę sobie wsadzić wiadomo gdzie jeśli moi byli pracodawcy tego nie potwierdza . Dziwna firma może to dobrze że współpraca nie została sfinansowana bo niema sensu się męczyć konkurencja i tak się zatrudni

@Neutralny

Witam, Proszę o więcej informacji na adres gowork@sachstrans.pl Z góry dziękuje za kontakt.

Darek

Chciolbych U Wos Jeździć. Jeżdża Za Szofera joz 8 lot. Dostana Nowego Dafa i Naczepa. Co Wiela w Doma Byda. Wiela Zarobia, Kaj jeździcie co wozicie. Byle Weekyndy Byda W Doma to by Mi Pasowalo. Najlepszego Wszystkim.

@Darek

Zapraszamy do kontaktu przez stronę www.sachstrans.pl oraz wysłać email na adres gowork@sachstrans.pl No to czekomy CHopie na Ciebie :)

Jacek

Ten hurt to ile osób? Może jednak przesadzacie z tyn marudzeniem? Idealnie nigdzie nie jest.

Persona
@Jacek

Ponad 40

ChybaTy
@Persona

Hahahhahaha. Opowieści z krypty.

Lolo
@Jacek

Jacus od glin.. sie udziela. Dziobus. Jakby mogl to loda zrobi wszystkim. Bylo 300. Zostalo 207 aut. Wiec wiadomo

Pan wielki Krytykacz

Ja pracowałem w trzech firmach transportowych. Firma Sachs była tą trzecią. I powiem Wam, że trudno o lepszą firmę. Podam parę przykładów: 1) flota ( DAF-y a teraz MAN-y ); 2) zakaz stosowania czasoumilacza ; 3) pieniądze zawsze na czas ( jasno określone za jakie kierunki ile masz ) 4) kasa na parkingi i autohofa - jeżdżąc w innych firmach w (usunięte przez administratora) mieli gdzie parkujesz jak w DE parkingi zaorane to nie ich problem tu inaczej do tego podchodzą; 5) jeździsz autostradami a nie za wszelką cenę landówkami; Nie ma firm idealnych. Mi też nie odpowiadali i na pewno nie będą odpowiadać banderowcy. Szefostwo chce zarobić? A pokażcie mi prywaciarza który prowadzi firmę, żeby pracownicy zarobili a nie on. Tak samo podejście spedytor->kierowca tutaj rzadkością są pozytywne relacje i będą/są zgrzyty. Spedytor musi załatwić transport bo z tego jest rozliczany. A że bardzo często to (usunięte przez administratora) to inna kwestia. Jednak ja uważam, że jeśli spedytor jest w porządku to ja do niego także taki będę jeśli jest (usunięte przez administratora) i gbur to przecież także mamy możliwości żeby mu umilić życie! Prawda? Trochę odbiegłem od tematu. Każdy wie jak jest. Jednak ja po prawie dwu letniej przerwie w szoferce chcę/muszę wrócić i na pewno biorąc moje doświadczenie, odnośnie firm, swoje pierwsze kroki skieruję właśnie tam. Pewnie nie wszyscy obecni kierowcy firmy się ze mną nie zgodzą ale jednak są powody dla których właśnie do tej firmy mam zamiar wrócić. Z drugiej strony to jest forum to śmiało możecie podać lepsze firmy. Takie informacje na pewno się przydadzą :) AHA!! Żeby była jasność! Obecnie nie jestem pracownikiem firmy i przez parę tygodni nie będę. Jednak mam nadzieję, że ponownie nim zostanę. Pozdrawiam a przede wszystkim szerokości Wszystkim

starski
@Pan wielki Krytykacz

Ale plusyy wypłata na czas jazda autostradami pieniądze na opłaty i parkingi dafy many WOW

@Pan wielki Krytykacz

A na pedala nie dupiesz rzymianka?

Jak wygląda praca na transporcie ponadnormatywnym..co ile zjazd na bazę...

Lolo
@Marcin

Ze zjazdami roznie bywa.wlasnie chlopaka urwali po 300 zl

STI
@Marcin

Witam, Jest to sprawa indywidualna i zależna o wielu względów: trasy, rodzaju ładunków, zezwoleń a przede wszystkim od dostosowania się do potrzeb klienta. Proszę informacje na email: gowork@sachstrans.pl przekażemy wiecej szczegółów. Szerokości

Personalny

Firma kiedyś spoko, ale odkad dali na stanowisko (usunięte przez administratora) pewną osobe to kierowcy zwalniaja się hurtem. Czyli zamiast mieszania powinna sie zająć praca, żeby mial kto jeździć a nie doprowadzić do tego że samochody stoją pod plotem

Dociekliwy
@Personalny

Dzień dobry, Celem poprawy warunków obsługi pracowników oraz weryfikacji Pana sugestii chciałbym poznać więcej szczegółów Pańskiego rozgoryczenia. Na potrzeby tego pozostawiam kontakt do siebie: gowork@sachstrans.pl , proszę o kontakt.

Personalny

Nie polecalbym tej firmy, bo panuje w niej hamstwo co niektorych osób na stanowisku. Dostal tępy wladze is stanowisko tylko dlatego że pracował u konkurencji rodzinnej, ktorego oni wywalili na zgnity pysk. Tylko mu gratulowac że kierowcy odchodzą grupami. Jego słowa: kierowców mam w dostatku ,tylko że pod plotem coraz wiecej aut stoi bo nie ma obsady. (usunięte przez administratora)

Dociekliwy
@Personalny

Jaco

Pracuje 7lat. Personalny nie wiem co bierzesz ale to jest za słabe!. Polecam kiera i firmę. Jak do teraz bez zastrzeżeń!

Persona
@Jaco

Jeżeli firma ok, to czemu ludzie odchodzą hurtem

Pracownik1212

Zajmij się robota a nie oczernianiem ludzi w Internecie!!!tragedia. Firma ok.

Weronika

@Szofer, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy? Rozumiem, że firma Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe, spełnia oczekiwania pracowników. Czy oferowane są jakieś benefity?

Szofer

Dobra Robota. Polecam Firmeeeeeee.

Olek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata ?

Oli

Dopuki ztrudni zlodzieji co firme okradajom to nie bendzie dobrze

apacz
@Oli

Co masz na myśli to mowiąc ? Ukrainców ? czy ogolem kradzieji ?? bo mialem tam jechac pytać sie o prace jako świeżak !

Weronika

@Kamil a na jakie informacje od kierowców czekasz? Mają dać Ci znać o ewentualnych rekrutacjach, a może mają zapowiedzieć Ci w firmie? Daj znać, co dokładnie masz na myśli. A może już jesteś po wizycie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Wszystkie informacje będą pomocne dla pozostałych osób poszukujących pracy.

Weronika

@Kamil a czy Ty jesteś pracownikiem Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe? Możesz opowiedzieć Twoje własne doświadczenia związane z pracą właśnie w tym miejscu? Jak wiesz - dla osób, które są zdeterminowane, aby znaleźć dobre miejsce pracy, takie informacje są kluczowe i to właśnie ich poszukują.

Kamil
@Weronika

Niestety nie wlasnie tez chce tam zawitac w tym tygodniu oferte pracy porozmwiac ale czekam na info od obecnych kierowcow ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

• Jak się pracuje w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Józefa Rymera 104A
    44-310 Radlin