Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe w Radlin

Szukajacy

Witam. Rozglądam się za nowa praca w charakterze kierowcy. Czy firma płaci wynagrodzenie zgodnie z pakietem mobilności, czyli 5920zl brutto???

Xoxo
@Szukajacy

Niestety najniższa krajowa, wszystko po staremu przyjacielu. Pytałem chłopaków na parkingu.

Zuzanna
@Xoxo

No to słabo, biorąc pod uwagę panującą inflację. A jakieś perspektywy na wyższe zarobki są czy to odpada?

Rozczarowany

Lepiej poszukać czegoś innego, ładna siedziba i nic prócz tego. Wewnątrz pusta skorupa. * Podejście do kierowcy jak do zła koniecznego * Lepiej mieć " podkładkę " na wszystko bo w razie kłopotów "ty" jesteś winien. * Każdy dział jest najważniejszy oprócz kierowców * Nawet tankowanie auta można skomplikować (raportowanie SMS, liczenie ręcznie spalania czy limity paliwa) mamy 21 wiek w aucie jest (usunięte przez administratora) systemów raportujących. * Mycie zestawu na "OUT" jeśli nie masz już czasu na tacho - żaden problem auto odpoczywa a ty czekaj w kolejce do mycia na swojej pauzie. * Brak zwrotów za płatne parkingi, ale trzeba jechać jak najwięcej ( jednym słowem " da Pan radę znaleźć miejsce, inni nasi kierowcy dają radę") Takie różne kwiatki można mnożyć, moim zdaniem dla doświadczonego kierowcy strata czasu. Dla kierowcy bez doświadczenia "miejsce które może mu wybić z głowy ten zawód".

Grzes
@Rozczarowany

Masz rację. Najgorszy fakt to taki ze 95 %ukraincow ma lewe uprawnienia. Gdzie w tej Polsce jakiekolwiek kontrolę legalności prawa jazdy. Zresztą widać ich z drogi jak pomarańczowe kamizelki szkola się jazdy

Nie polecam! Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, ale brak szacunku do człowieka sprawił, że po kilku miesiącach postanowiłem odejść. Obiecują gruszki na wierzbie, a w praktyce wygląda to bardzo źle. Lepiej zarobić trochę mniej, a mieć pewność, że z dnia na dzień nikt nie zrówna cię z błotem.

@Marek

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Brak szacunku do pracowników nie polecam nawet wrogowi!

Czy po rozmowie w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS
Radlin
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.
Kiero

Witam pracowałem w Firmie Sachs Trans jakieś 15lat temu cóż magnez magnez magnez zero szacunku dla pracownika. Dziwię mnie że szef Pan Marek ze swoją małżonka i synami tak się szczyci sukcesami firmy myślę że w niedługim czasie powstanie reportaż o firmie Sachs Trans wypowiedzą się tam byli kierowcy i ci którzy pracują teraz a Pan Marek będzie miał odwagę przed kamerą ustosunkować się do zarzutów i nie będzie już tak Chojnie i dobrotliwie robił z siebie takiego darczyńcy

@Kiero

Kolego magnez to na zdrowie, Pan Marek spożywał magnez i dobrze się ma wraz z rodziną. O co ci chodzi, nie można witamin zażywać??

haiko

Firma z zewnatrz wyglada swietnie ale tylko z zewnatrz. W srodku to......(sobie dopowiedzcie) Tak to jest jak dzieciaki dostana klocki od ojca dla zabawy i wszystko za darmo. Nie wiedza jak zarzadzac ludzmi i jakie miec podejscie wiec najlepiej chamskie

Kierowca

Nie polecam firme Sachs Trans. Traktuja kierowca jak muzyna. Przy zatrudnienii pytal jaka trwalosc wyjazdu muwili na 2 tygodnia w summie pauzy wszystki w kapinie.Poprosil urlop zeby zlozuc panstwowy egzaminy, oswiadczenie napisal za 3 tygodnia, kierownik obiecal ze odpusci. Na koniec odmuwil. Zwolnili po dyscyplinarkie bez wypowiedzenia, za to ze odmowil sie jechac w trase , jednak prosil urlop nie na to zeby piwko popic , a dla egzaminu, Wyplate na koniec wszystko nie poplacili. Przy zatrudnienii chczali dac do podpisu dokument gdzie wpisane ,ze kierowca sam placi sa swoje ubiespieczenie. Przy zwolnieniu zaczeli grozic mandatami za jakis wymyszlioni naruszenia firmowe. Musil im przypomnic ,gdzie jest PIP, odrazu inna zaczela sie rozmowa. Jedna kolejka stoi na zatrudnienie druga na zwolnienie. Do konca nie wszystko zaplacili. Ukraincow i teraz duzo zatrudniaja kierowcow z Rosii zatrudniaja przez posrednikow jeszcze zarabiaja na tym. W tej firmie na kierowcach zarobiaja wszystki opruc kieroecow. NIE POLECAM!

@Kierowca

Siejesz propagandę. Jest spoko. Wszędzie dobrze gdzie nas niema. A ja jestem najlepszy.

Dubi
@Jacek

Tak Jacku masz rację, wszędzie dobrze gdzie nas niema

Byly
@Jacek

Cyt. Kierownik:masz obowiązek wykorzystywać maksymalnie swoje godziny pracy. Pauzy dobowe oraz wekendowe nie mogą być wydłużane bez zgody dyspozytora. dojazd na załadunek i rozładunek obowiązkowy najwcześniej jak to możliwe! Za nieprzestrzeganie będą wyciągane konsekwencje służbowe!

Koloo
@Byly

To już podchodzi pod (usunięte przez administratora) Gdzie o godz 20 znajdziesz miejsce parkingowe

Mc

Stwierdziłem że dodam opinię o tej w zasadzie nie wiem jak to nazwać ale firmą nie. Powiem krótko omijać szerokim łukiem dla własnego zdrowia.

Jakie są mocne strony pracodawcy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Odpowiedź

Firma ta nie ma mocnych stron, jedynie mocne konto i przeklamany wizerunek. Szkoda założyciela firmy Marka Sachs, bo jego synalki swoim "profesjonalizmem" psują wizerunek jemu i firmie.

Lol

Mocna strona Sachsów, to brak empatii i szacunku dla ludzi. Nie mają oporów, by komuś naubliżać.

xkkx
@Odpowiedź

Prawda firma ma przekłamany wizerunek - dość trafny marketing - Pan Marek konkretny szef z którym szło się dogadać - kiedyś praca tam była przyjemna to On wszystkim zarządzał i nie był w swoich decyzjach " w gorącej wodzie kąpany" . Logicznie umiał podejmowac decyzje - natomiast odkąd do władzy doszły dzieci i firma przeniosła siedzibę to zaczeło się wszystko psuć. Sporo osób poodchodziło i to dobrych pracowników z stażem. Między innymi przez jedno z jego dzieci złożyłam wypowiedzenie. Szczerze z obawy, że jeszcze wyrzucą mnie dyscyplinarnie (i mi namieszają w papierach) co tam jest dość częstą formą zwalniania (przynajmniej było za moich czasów - duża rotacja w biurze jak i nie tylko) a w szczególności kierowców - jak już się podpadnie to jest szukanie dziury w całym tak aby cokolwiek znaleźć i po złości zrobić a najlepiej upokorzyć przy innych współpracownikach. Przepływ informacji między szefostwem słaby przez co brak jasnej ścieżki postępowania bądź trzeba się tłumaczyć. Sprawdzanie komputerów, drukarek, kamery i nie tylko. Prawda jest taka, że jeśli ta firma cie przeciora to wiesz jak sobie poradzić gdzie indziej - szkoła życia - jak nie masz czegośc na papierze to to nie istnieje, nie ufaj nigdy w 100 procentach ludzią, nie zawsze warto być szczerym wobec pracodawcy. Warto uważać również na ludzi z którymi się współpracuje w dziale. Każdą decyzję trzeba mieć na mailu,smsie bądź papierze aby mieć zabezpieczenie w razie konfrontacji z szefostwem. Nie dziwię się że ludzie piszą że straszą różnymi karami - prawda. Ogólnie słoma z butów - średnio z szacunkiem do pracowników. Jak to mawia szefostwo "nie ma ludzi nie zastąpionych". Firma jest idealnym przykładem FIRMY POLAKA. Miesjce dobre na zrobienie doświadczenia a później aby być zdrowym psychicznie warto zmienić pracę i to na taką w której ma się wszystko na umowie. Opinię wystawiam jako neutralną jako że każdy powinien ocenić sam - jednym ten rodzaj podejścia i pracy odpowiada ale mi niestety nie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Jarek

Oczywiście.

Pg

Jasne wszystko jest tylko polaka traktują tu gorzej niż psa. Ukrainiec to dla nich to gość bo jeździ do przodu a do tyłu nie. Ponieważ ma brak umiejętności bo kupił C+E. Sachsie to odpowiada. Firma bardzo tepi Polaków. Każe nam podpisywać wolne za nadgodziny czy urlop na autostradach unijnych. Spedycją cieniutka pracują od godziny 8 a defektów to chyba zaczynają o 11. Gdzie firmy niemieckie większości zaczynają od 7 najpóźniej. To o czym tu można pisać tacy sami darmozjady i lesezy jak ukraincy. Bo oni sobie dzieła 600km na dwa dni a ci placom . A polaka okradają bo ma kółka czyli przez 36 godzin roboty nie dostanie to Głowno zarobi. Na tą chwilę firma nie udolna ale najważniejsze 100 tgx zamówiła. Firma dla ukraińskich lewusow jak naj bardziej

Pg

Bardzo nie udolna spedycją wysłana kierowcę tylko w jedną stronę. Jest to otyłe mało komfortowa sytuacja ponieważ Polakom płaca od kółka a lewusa, i z kupionymi uprawnieniamo dniowki. Tutaj poprostu delikatnie mówiąc okradają (usunięte przez administratora) Polaków. Niech żyje nikła jakość. TU SIĘ LICZY ILOŚĆ NIE JAKOŚĆ CZYLI FIRMA DO ZADKU. PS. DZIEKI ZA INFO. WSPÓŁCZUJĘ KOLEDZY

Pg

Co panowie słychać w Sachs. Czy dalej do (usunięte przez administratora) wchodzą ukraincom i dostają nowe modele manów a Polakom stare,nic nowego ich styl. Polska podobno firma a Polaków traktują..... szkoda słów. Piszcie coś nowego bo niewiem co u dziada się dzieje. Pozdro

@Pg

Jest super. Ja jeżdżę nowym manem

Były
@Jacek

Hahah Czad pewno to J. M. Ty to już pewnie bez wazeliny wchodzisz głęboko teraz już większość firm ma nowe samochody jeżeli to jest twój argument no to zazdroszczę haha jak masz honor powiedz ile tam PL zostało ????

@Były

Tylko ja zostałem bo jestem najlepszy????

Kolejny byly

Katastrofa... Spedycja zastraszana gnębiona 24h na telefonie... Kierowcy ciągle problem ze spalaniem brak jakiego kolwiek szacunku 95% Ukraina pozostali PL (usunięte przez administratora) ciągle jakieś spiski i podkładanie świń to jest jak piękny owoc zewnątrz ale w środku zgnilizna nie polecam

.Jacek
@Kolejny byly

Co ty opowiadasz. Firma jest oki. Niewiem jak inni.ja wekend już zaczynam co tydzień w piątek nawet zdaza się czwartek robota poukładana i zarobki na dobrym poziomie.

. Jacek
@.Jacek

Haha proszę cię... Na 499 pracowników ile masz PL skoncz (usunięte przez administratora) masz za to płacone czy jak czy dziobiesz tam i tu nie jestem jedyny co dał taki komentarz i ma taką nir inna opinie nawet grupa na Fb jest zapytajcie ile tam jest byłych kierowców ???????????????? Nie polecam... I proponuję popytać kierowców na parkingu jak będzie szło się dogadać z UK... ????????

Wiemtopowiem

Uważajcie na gościa jeżdżącego chłodnią z tabliczką "KAMERA", to (usunięte przez administratora), który w każdej firmie znany jest z tego, że spedytorom włazi w (usunięte przez administratora), z (usunięte przez administratora) nie zejdzie, byle dostać najlepsze frachty. Uważaj, bo będzie Ci sprzyjać, a za 50 zł wbije ci nóż w plecy ;)

Wiemtopowiem
@Wiemtopowiem

mowa oczywiście o Wiesławie F. Ma też tabliczkę "DARIA".

Kiero

To ze karaja jest nie zgodne z prawem. Jak karana was niech dają na to kwity

Byly
@Kiero

Racja.. współczuję ludzia którzy tam jeszcze pracują. Cały czas wywierana presja na pracownikach.czego się spodziewać po ślepym.to jego dyktatura.(usunięte przez administratora)

Pg

Żenada i kary są w euro . A szkoda pisać (usunięte przez administratora)robią sami a na kierowcach pokrywają kary.

Weronika
@Pg

A za co sypią się te kary? Może wiesz, jak jest z innymi stanowiskami w Sachs Trans bardziej obsadzonymi przez kobiety? I jakie są ich wymagania co do doświadczenia?

Lolo
@Weronika

"Jesli koerowca nie bedzie odbieral telefonu podczas pracy bedzie za to wyciagnieta odpowiednia kara"/ "przypominamy ze podczas wyjazdu z bazy obowiazuje znak stop nie stosowanie sie do powyzszego bedzie karane"

@Weronika

Za brak daty na CMR 5€, za nie umycie auta(np. kierowca nie miał czasu, by czekać po podróży wiele godzin na myjke lub kończył mu się czas pracy, to wtedy miał włączyć na tachografie funkcje OUT) 100 zł kary, obciążenia za przepały i wiele innych kar.

Pg

(usunięte przez administratora). Po cztery dni trzeba stać za 50 euro. Rzad niemiecki więcej zrobił dla nas niż firma na walkę z kronowiurusem. Firmą jedną maską ochrona i jedną parą rękawiczek. Zakaz płatnych parkingów. A rząd Niemiecki dla nas kierowców zrobił więcej darmowe prysznice i publikacje. Czy dziadzie nie masz wstydu że tylko kary dla kierowców obniżanie zarobków i (usunięte przez administratora) I nocowanie po krzakach. Gdzie jest PIP

@Pg

Zgadza się. Podobno kierowcy nie dostali jeszcze pieniędzy za marzec. Kiedyś wszystkie sąsiedzkie firmy to szmaciorze,teraz pan Dawid może sobie zadać pytanie kim on jest.

@Pg

Jak Ci nie pasuje to po co u nich pracujesz jest tyle firm na slasku gdzie mozesz miec leepiej

@Pg

Wszędzie dobrze gdzie nas niema. Ja nie narzekam. Każdy wekend w domu, sprzęt pierwsza klasa. Kasa na czas. Poukładane, trzeba dobrze żyć ze spedycja i jest oki. Za wekendu firma nie płaci więc nie jeżdżę.

Gaba
@Kamil gabaryciarz

Jak sobie układasz robotę z Julią, a inni muszą za ciebie siedzieć weekendy w aucie.

@Gaba

Masz rację, weekend za 50 € to jakiś żart a gabaryciarze mają stałą i niby jęczą że za weekend nie mają płacone. A ze to są lizidupy to na weekendy zjeżdżają do domu. Trza się stąd ewakuować bo normalni już po odchodzili. Już nie idzie patrzeć na te męskie pipy jak to dzielnie pracują. Żeby jesCze wynagrodzenie było ok za te siedzenie w budzie. 45 pauzy minie i czy trzeba, czy nie masz z placu (usunięte przez administratora) No i atmosfera poniżej krytyki nawet kawy nie ma z kim się napić.

@Gaba

Panie Gaba wozi się długości to i robota poukładana. Jestem jednym z lepszych kierowców w tej firmie,tak mnie poinformowano.

@Kamil gabaryciarz

Kamil, kojarzę ciebie. Bardzo narzekales na firmę, a tu jakaś odmiana nastąpiła. Pewnie Dawid ci kazal w zamian za tiffbeta.Niestety musisz być medialny i robić dzienne raporty na FB z przebiegu trasy. A Skoro cię poinformowano że jesteś jeden z lepszych, to znaczy że nie znasz swojej wartości. Dużo lepszych od ciebie zwolnili za byle (usunięte przez administratora) A ci co znają swoją wartość sami poodchodzili. W sumie Wazelina została.

@Driver

Nie wazelina. Dostałem opiekę nad synem i muszę być co w wekend w domu. Kierownicy i pani spedytor poszli mi na rękę.

BIFF
@Kamil gabaryciarz

Kamil poinformowali cie że jesteś naj... sam widzisz jak oni świetnie klamią

Lol
@Kamil gabaryciarz

Kamil, zabieraj syna w trase jak to inni robią. Robią dzieciom wakacje w kabinach, zabierają żony, by się w domu nie nudziło. Przynajmniej kasę i uznanie zarobisz. A potem co chwile nowe auta i wybrana robota. Same plusy. Bierz przykład od starszych kolegów a kilku tam takich zostało np Piotrek P. Jacuś M. To są tytani pracy z opcja smarowania. Kto smaruje ten jedzie :)

Lolo
@Lol

Kamil gabaryciarz to podobno ciepły jest ze swoim przyjacielem panem D.S. wiadomo coś na ten temat

ŚLĄZAK

Ludzie pracujący w tej firmie jak i szefostwo nie mają żadnego szacunku do pracownika! A nie ukrywając zarabiają tylko i wyłącznie na pracy kierowców. Kierowca jest odpowiedzialny za dosłownie wszystko!! A administracja tej że firmy pozostawia wiele do życzenia. Odradzam!!!! mijajcie szerokim łukiem tych oszustów i tą firmę !!!!! MASAKRA

Dociekliwy
@ŚLĄZAK

Dzień dobry, Celem poprawy warunków obsługi pracowników oraz weryfikacji Pana sugestii chciałbym poznać więcej szczegółów Pańskiego rozgoryczenia. Na potrzeby tego pozostawiam kontakt do siebie: gowork@sachstrans.pl , proszę o kontakt.

@ŚLĄZAK

Bo kierowców mają za (usunięte przez administratora) A jeszcze większymi debilami w tej firmie są przekaźniki czyli pseldo spedytorzy nawet większości nie potrafimo samodzielnie myśleć. W takich firmach tak naprawdę kierowcy zarabiają a reszta czerpie z tego zyski. Marcin jak tam Twoje zalamaniepsychiczne? Bo wygląda że dale źle. Zero szacunku dla drugiej osoby to nie wymagaj od ludzi. Jesteś zerem BO PAN MAREK TO GOŚĆ. Szkoda że taki nie jesteś.............

Wanda

Stanowczo nie polecam,nie przestrzegany czas pracy kierowcy,atmosfera tragedia,nie liczysz się wcale jako człowiek,non stop ucinki z diet i godzin nocnych.Non stop kasa na koncie się nie zgadza,tylko oszczędność paliwa.Nie polecam,czasy ich dobre dobiegły końca.

Kamil
@Wanda

Niewiem o czym piszecie. Wspaniała firma. Można szybko rozwijać swoje umiejętności. Po dwóch latach dostaje szansę jeździć na ciężkim sprzęcie.,,tieffbet,,polecam

pitrus
@Kamil

Kamil byłeś badany przez psychiatre? Przecież ta firma bedzie się nazywać Ukraina Sachs Trans . To są (usunięte przez administratora). Co ci obiecali? Albo właściciele sami dają komentarze

Kamil
@pitrus

Kolego że Tobie na pasuje to nie znaczy że musi być tak wszystkim.ja pisze że mi pasuje.nigfzie miodów niema.wszedzie trzeba jeździć. Ja jestem szczęśliwy że pracuje u Pana Marka

Nicki Lauda
@pitrus

Robiłem w tej wspaniałej firmie dosyć długo ale nikt mi nic nie proponował nie mówiąc o tifbecie z którym mam trochę praktyki. Chyba dlatego, że jest mi obce używanie WAZELINY!

Ślepy

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku do pracownika firma chyba najgorsza na slasku słabe wynagrodzenie

@Ślepy

Popieram, za weekendy dają 50 € i myślą, że życie nam ratują! Nawet na autohofie nie możesz weekendować, bo zaliczki pozabierali i stoisz po krzakach. A wynagrodzenie, to najniższą krajową dają jak szeregowemu robotnikowi bez kwalifikacji, a w dodatku nie dość, że urywają z diet, to jeszcze (usunięte przez administratora) z ustalonych oczywiście ustnie, stawek za kurs. Kto się nie upomni, to po kasie. Kiedyś jak kierowca zachorował np na miesiąc, to kierowcy składali się na jego wypłatę i szef Marek dokładał drugie tyle. Przynajmniej był szczery, ale te dwa jego potomki, co teraz pokazują, to jakieś nieporozumienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe - Radlin

• Jak się pracuje w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Józefa Rymera 104A
    44-310 Radlin