Opinie o Löbau zbior pomidorów w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Löbau zbior pomidorów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Löbau zbior pomidorów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Löbau zbior pomidorów w Legnica

Michał Nowy wpis

Uważacie ze firma nie jest uczciwa ?

hgvhjjk Nowy wpis

@roman czyli mówisz że nie są uczciwi??? Szkoda, bo wiem że wiele osób na pewno da sie nabrac, a jak jeszcze to praca za granica, to te osoby beda sie czuły po prostu bezradne. A to okropne uczucie...

roman Nowy wpis

to jest oszustwo ! żadna agencja nie ma prawa pobierać opłat za usługi pocztowo-telekomunikacyjne. Prześlijcie pieniądze, a zobaczycie.... Agencja niemiecka, a numery telefonów polskie.. masakra. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

dominik Nowy wpis

Witam wszystkich nie wpłacajcie pieniędzy na list poleconym to wielkie oszustwo dzwonią a potem telefon już niedostępny wielkie oszustwo i scienma

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Löbau zbior pomidorów? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kuba

Ja tez dostałem maila z taka sama trescia. oszust czy uczciwy? czy ktos wie cokolwiek na temat tego pana badz tej agencji

oskarxx21

Jak myślicie oszust ?

oskarxx21

> Dzień Dobry. > > Bardzo dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia. > > W związku z nowymi zleceniami, poszukujemy osób do pracy > przy zbiórce pomidorów oraz ogórków na terenie Niemiec w Löbau. > Praca zaczyna się 3 Listopada, do 21 Grudnia. > > Po w/w okresie, możliwość zatrudnienia na stałe od miesiąca Stycznia 2015 > roku. > > > Zakres obowiązków: > -Zrywanie pomidorów lub ogórków > -Podwiązywanie pędów > -Oprysk wodny dojrzewających warzyw > -Płukanie zerwanych warzyw (wąż pod niskim ciśnieniem) > -Pakowanie do skrzynek, oraz układanie ich na wózku paletowym > > Wymagamy: > -Ukończonych min. 18 roku życia > -Posiadania aktualnego dokumentu tożsamości > -Dobrej kondycji fizycznej > -Gotowości do wyjazdu na min. 2 miesiące > -Własnego rachunku bankowego w Polskim Banku > -Braku nałogów (alkohol). > > Każdej osobie pracującej z nami, oferujemy: > > -Umowę o pracę i meldunek czasowy > -Wynagrodzenie w wysokości min. 1100 euro/netto (miesięcznie) > -Bezpłatne zakwaterowanie > -Bezpłatny transport 1 raz w tygodniu do sklepu naszym busem > -Pomagamy zorganizować transport do Niemiec, oraz przygotujemy > wszelkie niezbędne formalności. > > Stawka podana wyżej, to wynagrodzenie za okres 20 dni roboczych, > w godzinach 08:00-16:00, dla chętnych możliwe nadgodziny. > Oferowana praca nie jest pracą AKORDOWĄ, pracujemy w wyznaczonych > godzinach, i nie wyznaczamy minimalnych limitów zbiorów! > > Istnieje możliwość przyjazdu własnym transportem, wówczas szczegóły > takie jak czas, miejsce przybycia Państwa, ustalamy indywidualnie przez > rozmowę telefoniczną, pod numerem podanym do nas poniżej. > > Mile widziane przyjazdy w grupach. > > W związku z koniecznością przesłania Państwu dokumentów niezbędnych > do podjęcia pracy (w razie zdecydowania), należy pokryć koszt w wysokości > 5,40 zł za list polecony, w którym otrzymają Państwo Umowę, zgłoszenie do > ubezpieczyciela, > potwierdzenie meldunku czasowego. > > Podstawą pobrania opłaty jest art. 85 ust. 2 pkt 7 ustawy z dnia 20 kwietnia > 2004 r. > o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ze zmianami. > > ETAPY REKRUTACJI: > 1. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny. > 2. Po rozmowie telefonicznej poprosimy w formie maila o kilka twoich danych > potrzebnych do przygotowania dokumentów (m. in. umowy, meldunku itd.) > 3. Po otrzymaniu danych, przesyłamy dane do przelewu opłaty pocztowej. > 4. Po otrzymaniu opłaty, oddzwaniamy, potwierdzamy wysłanie dokumentów, > ustalamy formę przybycia Państwa na miejsce. > 5.Czas załatwienia formalności to z reguły 24 godziny. Wszelkie formalności > należy załatwić maksymalnie dnia 14.10.2014r. > > W związku z licznymi pytaniami nt. gwarancji wyjazdu informujemy, iż każda > osoba która > otrzymała zgłoszenie odpowiedziała na nie, i skontaktowała się z nami > telefonicznie w celu > potwierdzenia chęci wyjazdu, oraz wniosła opłatę przesyłkową, ma zapewnione > miejsce pracy. > W związku z różnymi sytuacjami losowymi, przed wyjazdem w dowolnej chwili, > mają Państwo możliwość > rezygnacji z wyjazdu, bez podania przyczyny, wówczas należy nas o tym fakcie > powiadomić telefonicznie. > > Osoby zainteresowane wyjazdem chcące ustalić wszelkie szczegóły wyjazdu, > bardzo prosimy o kontakt telefoniczny > od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00-13:00, pod numerem telefonu: > 66-59-23-593 > > Prosimy o kontakt jedynie osoby które pozostają przy komputerze i mają > dostęp do internetu, > aby móc sprawnie załatwić z nami formalności, innym kandydatom DZIĘKUJEMY. > > Dziękujemy za poświęcony nam czas, i liczymy na owocną współpracę. > > ---------------------------------------------------------- > Agentur für Arbeit Löbau > James-von-Moltke-Straße 1 > D - 02708 Löbau > AGENTEN: Łukasz Schmidt > tel. 665-923-593 (Poland) >

mm

zgłosiłam juz sprawe na policje i zobaczymy kto jest górą

Natalia

to wszystko ściema ,nie ma żadnych pomidorów,tylko naciągacze proszą o wpłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Löbau zbior pomidorów - Legnica

Löbau zbior pomidorów