STALOBREX

Opinie o STALOBREX

żorż

ZWIĄZKI ZAWODODWE i JAJA to dwie rzeczy których brakuje nam na hali. Odwagi zbierzmy się i działajmy

by happy

Ale widzisz ludzie skoncza ledwie podstawowke lub zawodówke a wymagaja od pracodawcy nie wiem ile, wg mnie z takimi kwalifikacjami zarabiają az za dużo!!!

NIKOLAS

Nie rozumiem jednego skoro w tej firmie tak słabo płacą, a kadra kierownicza jest taka straszna, to po co tam pracujecie. Przecież zanim się przyjmowaliście do tej firmy na pewno znaliście wysokość zarobków? Przecież każdy normalny człowiek jeżeli wie że jest oszukiwany i nie płacą mu tyle ile proponowali, a robota jest do bani znajduje sobie inną robotę i odchodzi. Pracowałem tam kiedyś płacili mi tyle ile mówili na rozmowie, z kasą nie było problemu, robota ciężka bo to przecież nie jest cukiernia tylko przemysł ciężki. Znalazłem sobie pracę bliżej domu lepiej płatną i zwolniłem się, ale nie mogę powiedzieć że okradali mnie czy poniżali.

jejciu - 2010-06-01 08:36:00 jejciu jaki mądry bo znalazł inną pracę;)))))))a teraz to widzisz same superlatywy tam gdzie pracowałeś bo już zapomniało się jak było...i jaki kompetentny człowiek że na byłą prace nie narzeka o jejciu...cóż za zaradny i inteligentny...uważasz się za lepszego bo ci się udało i tyle błaźnie! Było do bani, więc znalazłem coś innego bo w przeciwieństwie do was mam ambicje:):):) Nie mówię tu o wszystkich .... A Ty sobie pracuj i nie narzekaj bo nic lepszego nie znajdziesz hehehe. Nie wszyscy jesteśmy ambitni i nie wszyscy zakładamy sobie cel w zyciu. Ja tak:):):) Echh heh.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
jejciu

jeden z wielu

A cóż „endi” tak Cię uraziło?! Prawda w oczy kole? Taki jesteś delikatny, że wysyłasz mnie na nauki savoir vivre? Widzisz może ich znam, tak dobrze jak Ty, niecelny strzał z tym wyższym wykształceniem niestety… nie miałem gdzie się nauczyć, taki ze mnie zwykły robol. Jak wcześniej napisałem jest wśród nas sporo normalnych ludzi, którzy chcą spokojnie pracować, są zgrani i latami pracują w tej firmie. Jeśli ktoś ma inne zdane niż mąciciele – podpier...cze ze szlifierni to już musi być kierownikiem? Niezłe rozumowanie … gratuluję. Wygląda mi „endi” na to, że ze swoimi kwalifikacjami właśnie wylądowałeś na szlifierce albo co gorsze już Cię zwolnili …

obama

Nic mnie tak nie denerwuje w tej firmie jak pann [usunięte przez administratora],która przyjmując nowego pracownika zadaje pytania,jakie ma pan poglądy życiowe ?, albo co pan robi wieczorami?, wieczorami "walę sobie konia".Myślę że mogłaby pomagać powodzianom ukladać worki z piaskiem.

cypka

Mysle ze to ktos z tych uprzywilejowanych napisal tego posta.. moze jakis kierownik ?

endi

Słuchaj "jeden z wielu" - myślę, że jesteś jednym z tych spośród tych, którzy pracują w tej firmie, idąc na wykorzystywaniu pracowników. PS. Jeśli masz wyższe wykształcenie, to naucz się zasad SAVOIR VIVRE , bo podstawy poprawnego zachowania i wyrażania się są wizerunkiem zarówno Twoim, jak i firmy dla której pracujesz. Co do kierownictwa też przyda się lektura tego zagadnienia, ponieważ relacje pracownik - pracodawca i kadra kierownicza, to podstawa dobrego wizerunku firmy. Sposób w jaki traktujecie swoich pracowników, pokazuje otoczeniu jak (usunięte przez administratora) Zero wśród Was wyrozumiałości i człowieczeństwa. Nie każdego było stać na zrobienie sobie tytułu mgr, ale są wśród tych ludzi tacy, którzy mają lepiej poukładane w swoich głowach niż Wy sami.

kichaaa

jak ktoś dostanie w ogóle wezwanie na rozmowę w sprawie pracy...to ją w ogóle olejcie! albo najlepiej nie składajcie tam cv bo szkoda czasu, energii, i szkoda gadać z tą (usunięte przez administratora) kobietą o kim mowa? nie o (usunięte przez administratora) W innych firmach kultura, normalna rozmowa, nawet kawę zrobią a tu już na wejściu widać co to za pasztet i się jeszcze głupia cieszy ile to nie ma kasy a z niej się ludzie śmieją..życiowa porażka tej kobiety!

endi

Powiem szczerze, że jak żyję nie spotkałem się z tak beznadziejną firmą, której zasady zarządzania kadrą pracowniczą (szczególnie pracownikami fizycznymi) są tak bezduszne. Wyzysk na ludziach i łatanie sobie kieszeni przez pracowników biurowych pieniędzmi tych, którzy na nie ciężko pracują, to wręcz nie do pomyślenia. W tej firmie nieskończenie tylko: kara i nagana, natomiast nie słychać nic na temat nagród stosowanych wobec ciężko pracujących ludzi, którzy chcą normalnie żyć. Jedno jest pewne STALOBREX , to nie miejsce gdzie można wytrwale i w szczególności spokojnie pracować, nikomu nie polecam ładowania się w tak wielką dezorganizację. Pamiętajcie obecni pracownicy - nie na tej firmie świat się kończy i jeśli się odważycie odejść z niej, to szukając znajdziecie miejsce pracy dostosowane do waszych kompetencji i oczekiwań. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!!!

gość

najlepsze pytanie standardowe typu-jak sobie Pan/Pani wyobraża pracę tutaj:) hmmm, nie wiem ale to chyba powinien przedstawić pracodawca standardowo, no chyba że pracownik tu już kiedyś pracował i wie jak sobie wyobraża, czyli jak to wygląda albo jest wszystkowiedzącym i w pierwszy dzień pracy śmignie na swe miejsce pracy i zacznie ją tak od po prostu wykonywać bo jest jasnowidzem.

żaneta

"Swój do swego" to chodziło mi o zarząd,do którego dołączają ludzie na takim samym poziomie intelektualnym hi hi..

fanklub? chyba anty klub....jak to ciągnie swój do swojego?

żaneta

To widze że PANI [usunięte przez administratora]. ma fanklub w zakładzie pracy hi hi. Jestem tylko bardzo ciekawa kto z nią przeprowadzał rozmowe kwalifikacyjną,i dlaczego własnie ona została wyznaczona na gnębienie ludzi??? Ale tego to się chyba nigdy nie dowiemy . Cóż ciągnie swój do swego.

na kafejce siedzee

to gratulacje! napewno więcej zarobisz niż babki w bieronce i w stalobrexie:), a propos co z tymi etatmi na stronie? nikt nie jest chętny czy białego murzyna za grosze szukają?pozdro

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE !!!! WSZYSTKO CO JEST NAPISANE NA TYM FORUM JEST 100% PRAWDY !!!

interesuje sie

może mi ktoś odpisać czy te oferty ze strony stalobrex u sa aktualne? jakiś handlowiec,spawacz i inne?

turbodymomen - 2009-11-20 22:40:18 Nasi cudowni biurokraci itp.,, Pewnie wam nie na ręke gdy ktoś dosadnie przedstawia sytuacje w firmie. Lepiej grzecznie porozmawiać, tylko że pozbawiliście nas każdej normalnej możliwości negocjacji. Jest ktoś niewygodny to go zwolnić poco ma mówić prawde. Może dać nagane wtedy sie uciszy pracowników, tak właśnie postępuje sie w stalobrexie. Dlaczego czepiamy sie np. Kierownika Mirka. bo jak można słuchać przełożonego który: każe wchodzić pod pęknięty stół wybierać elementy bo może akurat nie przyciśnie pracownika. Pomysł kierownika na przyspieszenie produkcji dźwigać elementy 80kg ręcznie bo przecież maszyny są za wolne. Szlifować tyle co wypalone elementy, kto się oparzy tylko pracownik. Nie wspominając historii Pana [usunięte przez administratora], przecież jeszcze ma 9 palców. Można wiele pisać na temat Pana [usunięte przez administratora]> Nasza kochana kadrowa: Kiedy pracownicy rozmawiali na temat podwyżki z Panem Dyrektorem. Właśnie Pani [usunięte przez administratora] krzyczała z sąsiadującego pokoju żeby sobie wybili zwiekszenie pensji z głowy. Pani [usunięte przez administratora] jest chyba adwokatem dyrektora. a on sam rozmawia po mongolsku wiec można zrozumiec jej odzew!!! Kiedy ktoś nie wypełnił książki wpisów Pani [usunięte przez administratora] wysyła mu list polecony z zagrożeniem naganą mimo że pracownik znajdował sie 5m od jej miejsca pracy. czynnie wykonując obowiązki. Lepiej płacić za list niż dać znać pracownikowi ze coś nie tak np. przez brygadziste. Nie moge pominąc ze dla Pani [usunięte przez administratora] wszyscy pracownicy są podejrzani o picie alkoholu. Pracownik dmuchają 5 razy w alkomat jest 00 ale musi dmuchać 6 bo żuł gume i napewno coś ukrywa. Chyba musimy tez podejrzewac Panią [usunięte przez administratora] o picie alkoholu bo często lubi się pomylić, źle policzy premie komuś ,zmniejszy pensje o 1zł . Niestety to nie wasz folwark drodzy biurokraci tylko miejsce pracy i obawiazują przepisy pracy a własne zasady wprowadzajcie sobie np w grze w bierki. MOzna wysnuć czytając to: 1.Dźwiganie 80 kg ręcznie...hm i to ma być Bezpieczeństwo i Higiena Pracy(bez komentarza), 2.Ryzykowanie zdrowia i życia pracowników 3. Brak odpowiedniej komunikacji wewnętrznej pomiędzy pracownikami, brak zasad wzajemnej kultury i poszanowania 4. Źle przeprowadzone obliczenia rachunkowe 5. Przekrzykiwanie Dyrektora przez niższą szczeblem 6. Żucie gumy zbronione:) 7.Preferowane kłamstwa! autorze tekstu chyba juz tam nie pracujesz.:( jestem spoza i to moje wnioski

hoop

pewnie ze dyskryminacja. tylko wytłumacz to niektórym pracodawcom!

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX