STALOBREX

Opinie o STALOBREX

z innej spółki

prawda jest taka ze w każdej robocie jeden drugiego obgaduje , nawet nie robocie ale na mieście, sklepie, autobusie. Czy to stalobrex czy inna spółka wszedzie tak samo wszędzie tak jest że jak komuś nie pasuje to sobie odchodzi więc co tu jeszcze robicie, cieszcie sie że macie robote blisko a nie jeżdzicie 50km jak ja autem a zarobek 1800zł. 8h w pracy i jeszcze dojazd, czasem nadgodziny....bo chyba jesteście z zawiercia, poręby i okolic z tego co wiem.

tiaaa

z czym prawda?

niewolnik

sama prawda

tomasz h

oj chopy chopy.....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
kupa śmiechu

z waszych wypowiedzi wynika że poprostu ZAZDROŚCICIE tego że biurowi są biurowymi. Ja proponuję Panowie wszystkowiedzący żebyście porobili sobie studia, jakiś marketing i zarządzanie; bhp z ochroną środowiska, finanse i bankowość, jest wiele bardzo ciekawych kierunków wybierzcie sobie coś, a potem złóżcie CV do kadr tylko jeszcze brakuje wam wiedzy ortograficznej, kultury osobistej i savoir vivre:) wszędzie tak jest że jest wielka zazdrość że jedni mają lepiej od innych ale nigdy tak nie było i nie będzie żeby robotnik fizyczny zarabiał więcej od umysłowego. może nawet pracujecie więcej od samego prezydenta ale liczy się jeszcze to COŚ!

KULTURALNY BYŁY FIZYCZNY

pracowity chopek - 2010-02-03 16:53:44 kiedy będą podwyzki jakieś? wie ktos bo za te robote fizyczna to chce godnej wyplaty! niewiem czy te z gory ci w biurach wiedza co to znaczy wogule tyrac jak wuł i dostac tysiaka. niech sprubujom a potem pogadamy bo wielkie gadanie a nawet niektórzy niewiedzom co to suwmiarka nawet z teorii!wiec zapraszamy na praktyke do nas, za darmo! aha, kolega tu gadal ze idzie gdzie indziej, oki ja z tobom, bedzie na paliwo taniej, kto dołoncza? (usunięte przez moderatora)

pracowity chopek

mietek

ludzie powiedzcie no czy naprawde macie tam tak zle jak wynika z waszych opinni! macie tam czysto i dobre stanowiska pracy.a jak z kasa. spawacze maja dobrze??

bogdan venta

ogłoście upadłość tej firmy,bo tam nie ma kto zarządzać racjonalnie i przyszłościowo,jakaś biurowa docina fizolowi z boszki że pisze z błędami a on pisze co widzi,jak by miał szkolę to by siedział ma twoim miejscu i uwierz mi żeby lepiej zarządzał tą firmą niż WY bo zna ten zakład od strony fizycznej a nie teoretycznej.Co niektóry kierownik nie potrafi trzymać,i załączyć boszki a co tu więcej rozmawiać,przyjmujecie do biura ludzi po szkole,ale bez praktyki a to jest kolosalna różnica bo oni się dopiero uczą tego i owego w tym zakładzie,a nie pchają tej naszej produkcji do przodu tylko się cofają aby wszystko załapać.jednym słowem burdel. pozdrawiam BOGDAN WENTA.

Janosik

Kolego PRACOWITY jak jesteś dobry w tym co mówisz to nie szukaj tu pracy bo to szkoda twojego czasu w twoim fachu znajdziesz bez większego problemu prace.Ludzie tu piszą takie rzeczy już nawet nie patrzą co piszą i jak czy z błędem czy nie bo maja nerwy wypłata 1300zł jeszcze z dobrymi lotami i miesiąc trzeba żyć za to rodzinę utrzymać MOŻE KTÓRYŚ Z KIEROWNIKÓW ZAMIENIŁBY SIĘ NA JEDEN MIESIĄC WYPŁATĄ CO Więc kolego PRACOWITY przeczytaj sobie wszystkie opinie i sam oceń czy warto tu szukać pracy wydaje mi się ze coś w tym zakładzie jest nie halo.Prawda.

spozaaa

jeśli niechce wam się robić zwolnijcie się panowie. znajdzcie sobie taką robotkę gdzie będziecie mogli pić piwo palić fajki i się obijać zapłacą wam 3000zł napewno:) jesteście bandą! iluś tam facetów którzy się zebrali mają polewkę ze wszystkich i wszystkiego podwyższając swoje ego a jesteście(usunięte przez moderatora)i!piszecie z błędami i prostacko. szkoda tylko że reszta pracowników cierpi przez to.odejdzcie lepiej bo jacy jesteście taka jest firma

pracowity - 2010-01-30 13:56:17 witam, czy wie ktoś jak się rzecz ma w tej firmie jeśli chodzi o pracę jako konstruktor, technolog lub programista. Czy również zarobki nie są za wysokie i atmosfera pracy nieciekawa? czy jest ktoś, kto potrafi powiedzieć coś na ten temat sensownego?

robol - 2010-01-30 00:02:31 ale panowie nasz ta (usunięte przez moderatora) mówi że sie system pomylił a ona musi mieć z tego korzyść dzieli sie z kimś kasom z białymi kaskami czemu ją wywalili z atlasa bo f r a n c a potrafi cyganić nie ma jak (usunięte przez moderatora)liczyła wyplaty ona przynajmiej nie cyganiła a kasa sie zgadzala(usunięte przez moderatora)zrub cos z tom(usunięte przez moderatora) bo ona okrada ludzi chyba że sie z tobom dzieli Szkoda słów żeby to komentować. Pozdrowienia dla kumatych.

pracowity

robol

ale panowie nasz ta(usunięte przez moderatora)mówi że sie system pomylił a ona musi mieć z tego korzyść dzieli sie z kimś kasom z białymi kaskami czemu ją wywalili z atlasa bo f r a n c a potrafi cyganić nie ma jak (usunięte przez moderatora)liczyła wyplaty ona przynajmiej nie cyganiła a kasa sie zgadzala (usunięte przez moderatora) zrub cos z tom (usunięte przez moderatora) bo ona okrada ludzi chyba że sie z tobom dzieli

Lambada

Panowie te wasze wypowiedzi to jedno wielkie szambo jesteście ciemniakami oczywiście nie wszyscy.Wiecie dlaczego [usunięte przez moderatora] likwidował przede wszystkim inteligencje? Ponieważ Ciemnotą było lepiej rządzić. Więc panowie którzy tu piszecie takie brzydkie rzeczy o kolegach jesteście Ciemnotą która znakomicie się zarządza i manipuluje. Zle wam panowie to pokażcie ile wasze słowa znaczą, a nie obiecali teraz płatne soboty nadgodziny to cieszycie się jak dziecko gdy tatuś z pracy wraca. A jest okazja wystarczy pomyśleć, dlaczego tak zależy im na laśkach których się przecież nie opłaca produkować. Są dwa powody: - albo dobra kasa z tego? - albo są tyły z wysyłką i będzie kara? i takie tam nieprzyjemności z tytułu nie wywiązania się z umowy. Więc panowie zmobilizujmy się i walczmy o pieniądze tylko pewne pieniądze do godziny poświadczone pisemnie, a nie pieniądze obiecywane. Zostawcie panią z BHP jej za to płacą. Ona Beknie niech tylko ktoś poważniej zachoruje to jej się dobiorą do tyłka.Bo nie w takim celu na takich zakładach jest BHP. To że pani czy pannie Annie psuje się wątroba i troszkę czuć to też nie nasza sprawa, to ze inne działy mają tak czy siak to nie jest twoja czy moja sprawa patrz na siebie żebyś miał dobrą wypłatę i nie wstydził się jej żonie pokazać bo niestety niektóre panie więcej zarabiają. Więc panowie zmobilizujmy się najlepiej wszyscy. Pamiętając oczywiście ze w kupie siła. !!!!! Jeszcze jedno dziś zadzwonili i pewnie Francja im dała zezwolenie na płatne nadgodziny dobre ! ! ! manipulują nami jak chcą mogą wszystko tylko się zakrywają Francuzami. Panowie nawet Kierownik M by na to wpadł. Pomyślcie trochę to naprawdę nie boli. Pozdrawiam !!!!

bogdan - 2009-11-21 14:58:21 Ech wszedłem na to forum i nie wierze .... w jaki sposob wypowiadacie sie o niekórych. Takiego typu wulgarne określenia można stosować miedzy sobą przy piwie a nie na forum publicznym, żle to o Was świadczy .... nie powiem bo usmiałem się zdrowo, i nie zaprzeczalnie wszystko co piszecie to prawda!!! Wiem bo pracowałem tam długo..... tylko forma waszych wypowiedzi powinna być ludzka i cenzuralna , da sie wierzcie mi:) Mało tego, że mają Was za tyraczy to takimi wypowiedziami tylko potwierdzacie ich opinie. A kulturalnie to tak: Dyrektor T.H - Jak znalaz się w firmie?? No 5 lat temu musiał być na bezrobotnym .... i dziwi mnie jak znalazł pracę w firmie oddalonej o tyle km. i jeszcze na stanowisku kierownika ... nie było gdzie indziej blizej i dyrektorskiej? Nie ,i wnioskuje że po znajomosci trafił .... awans za awansem przy małym rozwoju intelektualnym ..... no i co i jest teraz dyrektorem z aspiracjami max kierownika małej brygady. Pisze tylko o jednej osobie poniewaz wydaje mi sie ona za najbardziej nie kompetentną w firmie. Dziwię się źe Pani [usunięte przez moderatora] daje sobie mydlić oczy... ciekaw jestem czy Pani Agnieszka wie o wszystkich problemach w firmie?? Napewno nie Poniewaz dyrektor się boji , bardzo boji .... więc żyje w nieswiadomości i nie wie ile czesci sie wyrzuca i marnuje wiele innych rzeczy, mysle że jesli dyrektos miałby choc troche faceta w sobie potrafił by rozmawiac z szefowa. Ja mam tyle .... cenzuralnie.... i szczerze.....I chłopaki szukajcie pracy a napewno znajdziecie , nie ma się co męczyć naprawde Pozdrawiam:) świetny post, niestety w zakładach produkcyjnych osoby zatrudnione na najniższych szczeblach mają to do siebie, że dużo piszą a mało mówią "między wronami kracze się tak jak one" Wiele się napisze na forum, a w pracy, cisza. Żaden się słowem nie odezwie. Bohater tylko i wyłącznie na forum. Skoro Wam pracownikom tak wiele nie odpowiada, ro po co tam pracujecie? Dla Was są jakieś prawne niezgodności to od czego jest PIP? Napiszcie do PIPu żeby to posprawdzali, poproście o regulamin wynagradzania, poczytajcie, a nagany na jakich procedurach? Gdzieś to musi być napisane. Udajcie się do kadr po te rzeczy dowiedzcie się a dopiero potem narzekajcie na innych, osądzajcie. Wiedza nie boli !!! Może system motywacyjny trzeba zmienić, macie pomysły jak usprawnić działanie firmy? Czy tylko narzekać potraficie? Narzekacie na pensję a myślicie że w innych zakładach jest lepiej? "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", od czegoś trzeba zacząć więc proponuję zaznajomić się z lekturą regulaminu wynagradzania. A jak tak bardzo wam nie pasuje to po co tam pracujecie? Za 8,9 praca w innych zakładach też się znajdzie, nawet i za mniej :) pozdrawiam

jelen

Cały zakład to nieudaczniki tylko narzekają a nie znajdą innej pracy lepszej , żałosni jestescie.... ćwoki i mondzioły

niewolnik

(usunięte przez administratora) naszego zdrowia tylko tyle można powiedzieć! macie możliwość to (usunięte przez administratora) z tej firmy tylko dostaniecie garba zamiast premi, a wy liczycie na poprawe Powodzenia niewolnicy,,Stalobrexu" pozdrawiam

PRACOWNIK

No, brawo koledzy – to będzie trudno przebić! Jeden wpis bardziej kretyński od drugiego…a co najgorsze każdy kto to przeczyta będzie przekonany, że my wszyscy jesteśmy takimi samymi tępakami i niedorozwojami. Zero konkretów same obelgi i debilne komentarze – na to jedynie was stać. Po raz kolejny widać jaki jest tu poziom … A koledzy, którzy tak się śmieją z innych, niech mają świadomość, że z nich to już nawet nie można się pośmiać – jedynie zapłakać nad ich idiotyzmem.

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX