STALOBREX

Opinie o STALOBREX

turbo dynomen

BHP(usunięte przez administratora) sie w glowe co ty robisz kobieto (usunięte przez administratora) udzi i cieszysz sie z tego a na zakladzie ludzie z ciebie tak leją gorzej niż z (usunięte przez administratora) jesteś taka sama jak my i co ty wyrabiasz masz kase z tego

nie jarek

To napisz co jest realne i na co jest nadzieja, bo chyba na roznych spotkaniach byliśmy.

jarek

mam ale uwazam ze to co mówili jest calkiem realne i sie ciesze ze jest taka nadzieja

kolejny niewolnik

Szukajmy panowie innej pracy bo tutaj się nic zmieni chyba że na gorsze .Zrobili z nas niewolników za 1200 zł niech sami przeżyją za te grosze cały miesiąc .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
nie jarek

Jarek a ty nie masz własnego zdania?

jarek

czyli uwarzacie ze to co mówili to nieprawda? napiszcie jakie macie wątpliwości?

bialy murzyn

obiecanki cacanki a robolom radość jesteśmy [usunięte przez moderatora] i nikt tego nie zmieni

niewolnik 2

Paranoja

lolo

co sądzicie o zebraniu?

golec

Ja tam wiem jedno .... nie macie jaj tu na forum piszecie o związkach a jak by przyszlo co doczego i powiedziec to komus w twarz zesralibyscie sie ze strachu.... taka prawda o ile zakład ze nie dacie rady nic zdziałac???? jestescie zbyt prości

dokładnie

dokładnie panowie a może pani prezes nic o tym nie wie? mam pomysł może wysłac pani prezes link z adresem forum na jej meila meile to ona chyba czyta. Juz niedługo jak wróci to sie weźmie za tych z biura i zrobi z nimi pożądek!!!!!!!!!! A związek zawodowy i tak bedzie!!!!!!!! kto jest za????Po nowym roku robimy zebranie załogi gdzieś poza zakładem liste i podpisujemy sie zgłaszamy do KRS i czekamy na dokumenty które to później przedstawimy szanownej pani kadrowej i Zaczynamy Działac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wesołych świąt!!!!!!!!!!!!!!!!

as

panowie związki zawodowe to podstawa w takim zakładzie gdzie jest zakłamanie i oszustwo. my nie mamy żadnej kontroli nad tym co oni robią i mówią na zebraniach,nam się mówi ile mamy strat z reklamacji,a nie mówi się ile mamy zysków.słynne "laśki" które teraz idą pełną para chłopaki naginają aż się po jajach leje,a dyrektor przemysłowy przychodzi i mówi że z tych elementów wychodzimy na 0.panowie albo my jesteśmy wariatami albo oni upośledzonymi dosyć głęboko.panie i panowie z biura pod nieobecność (usunięte przez administratora) niszczycie powoli ten zakład,a tak dobrze się zapowiadał.na starym zakładzie w biurze było 10 osób i dali sobie spokojnie radę teraz jest 30 i sobie nie radzicie,morał taki że żle dobrana kadra.a najgorsze jest to że kto jest wyżej na stanowisku odciąża się pracą i zleca osobie niżej.a najlepiej wszystko z biura zlecić(usunięte przez administratora) z magazynu,bo jej powiecie że ma to robić bo nie ma kto,dziewczyna tyra za czterech z biura za 900 złotych.(usunięte przez administratora) OD NOWEGO ROKU ZACZNIE NOWY ROZDZIAŁ W TYM PRZEDSTAWIENIU JAKIE PREZENTUJECIE SOBĄ.

xxx123xxx

a ja miałem tam isc do pracy ta wasza piekna pani kadrowa na chama chciała mnie tam wciągnąc ale po tym co powiedziała to odmówiłem "zarobi pan 1100 zł a po roku może 1300. za 1300 zl to moge ja co najwyrzej przeleciec i to tylko od tyłu zebym nie musiał patrzec na jej [usunięte przez moderatora].

PRACOWNIK

Witam. Drażni mnie jedna kwestia.Wszędzie gdzie się pytałem i dowiadywałem o pracę w soboty mówiono mi że za pracę w sobotę należy się 12 godzin wolnego.Nie wiem ile w tym prawdy ale sięgnąłem po kodeks pracy i faktycznie się należy.Nie w każdym przypadku ale w naszym tak ze względu na to że w zakładzie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia.Jeśli ktoś jest dobrze poinformowany na ten temat niech da odpowiedź na to forum. Uważam że ten kto napisał wypowiedź wyżej to mądry człowiek jestem dwoma rękami za i jak ktoś przyjdzie o podpis to nie ma problemu. Uważam że jak się razem weźmiemy założymy związki to będzie nam lepiej i będziemy mieć wpływ na tę firmę trochę.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OPRÓCZ ZŁODZIEI Z BIURA I ŻYCZĘ CO PRAWDA NIE ZA BOGATYCH ALE WESOŁYCH ŚWIĄT

pracownica

witam panowie po 1) gdzie jest regulamin wynagrodzenia?? powinien byc dostępny dla każdego pracownika i wywieszony na tablicy ogłoszeń a tego nie ma (lub jest ale dla nas niedostępny) za BRAK tego regulaminu firma płaci karę ! w tym regulaminie powinno byc wszystko jasno opisane a m.in. FUNDUSZ SOCJALNY!! powinno byc napisane czy jest czy go nie ma! więc panowie INSPEKCJA PRACY WARSZAWA!!! ( za brak udostępnienia regulaminu wynagrodzenia) Jeżeli jest fundusz socjalny (a musi byc) MY powinniśmy byc o tym poinformowani na piśmie! czy jest czy go nie ma i podpisac to! Do tej pory jak tam robie X lat nic takiego nie podpisywałam więc co??? INSPEKCJA PRACY WARSZAWA!!! 2) ZWIĄZEK ZAWODOWY można założyc nawet 3 związki w jednej firmie!!! 1szy- DZIAŁ SZLIFIERNIA + MIN.10 OSÓB 2 gi -DZIAŁ SPAWALNIA + MIN.10 OSÓB 3 ci -DZIAŁ OBRÓBKA + LASER+MIN 10 OSÓB Po co ma byc 1 związek i przedstawiciele nietykalni jak mogą byc 3 ZWIĄZKI (każdy dział) i przedstawiciele nietylaklni to daje przy założeniu 2 przedstawicieli w sumie 6 osób nietykalnych!!! którzy mogą bardzo dużo namieszac!!!!! NIE MUSIMY ICH WCALE INFORMOWAC O TYM ŻE ZAKŁADAMY ZWIĄZEK ZAWODOWY POPROSTU zakładamy i przynosimy pani kadrowej wypis z krajowego rejestru sądowego że w firmie Stalobrex jest zwiazek zawodowy!!!!! Mam nadzieję że po nowym bedziemy juz mieli dużo podpisów i zaczniemy ZABAWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LECH

SZANOWNI PRACOWNICY, JAK TAM PREMIA ROCZNA W TYM ROKU ??? TAK MOŻE ZACZNĄ SIĘ WYPOWIADAĆ OSOBY, KTÓRE TYM ZARZĄDZAJĄ: 1) DYREKTOR FINANSOWY - ? 2) KADROWA - ? 3) SPECJALISTA OD SPRAW B.H.P - ? 4) DYREKTOR PRODUKCJI - ? UWAŻAM, ŻE JAK SOBIE NAWAŻYLIŚCIE PIWA TO MIEJCIE ODWAGE TERAZ GO WYPIĆ. PODEJRZEWAM, ŻE TE OSOBY CZYTAJĄ TE FORUM NA BIEŻĄCO, WIĘC TAK MOŻE WIĘCEJ ODWAGI ( CZY W TEJ SPRAWIE TEŻ MUSICIE SIĘ ZAPYTAĆ KOLEGÓW Z FRANCJI, CZY MACIE NA TO POZWOLENIE ) DUŻA PROŚBA DO PANI DYREKTOR; JEŻELI CZASEM JEST PANI NA TYM FORUM, TO PROSZĘ TEGO CAŁKOWICIE NIE LEKCEWAŻYĆ !!! POZDRO DLA WSZYSTKICH ODWAŻNYCH KTÓRZY NIE BOJĄ SIĘ I NIE CHOWAJĄ GŁOWY W PIASEK & ZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

dzwoniłem do jednych ze związków wojewódzkich i nam pomogą mam kilkanascie podpisów od pracowników ale ta cała procedura trwa dość długo wreszcie zrobimy porządek w tym zakladzie

Już jeden był, który mówił o związkach........ i został zwolniony. Impas.

Kolego jako jeden z nielicznych zrobiłeś bardzo mało błędów ortograficznych. Każą pisze się przez "ż" a nie "rz". Nie jest to odmiana od czasownika w bezokoliczniku "karać" lecz "kazać", stąd pomyłka. Cała wypowiedź jak najbardziej ok. Pozdrawiam.

Wypłata w tym zakładzie to jedna wielka pomyłka, jakiś kiepski żart!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX