Opinie o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo

Miki

Czy firma kogoś poszukuje?? Jakie zmiany i godziny pracy? Czy grafik jest w miarę elastyczny?

Dto

Polecam jako pracownik i jako klient

Mikoś

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy?

malibu

Witam, czy mozna zmienić godziny pracy sklepu w Murowanej Goślinie, do 16 to za krótko. Chociaż do 17 gdyby było otwarte, mieliby Państwo większa sprzedaż. Dożo ludzi pracuje do 15, 16- zmin wrócą z pracy nie ma możliwości zrobienia zakupów.

Czy po rozmowie w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kuba

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Natalia
@Kuba

warto, praca jest OK :)

bonza

Panie Koczorowski chciałem podziękować za sklep miesny na (usunięte przez administratora) w markecie E-lecrec super obsługa towar pierwsza klasa co nie które dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pogadają z kupującym co przyciąga klienta wie ze zawsze będzie wysłuchany i dobrze doradza życze Panu więcej takich dziewczyn

Gdzie najlepiej poszukiwać ofert pracy? W przypadku podobnych firm czasami całkiem niezłym rozwiązaniem okazuje się osobiste złożenie cv w punkcie, którym jesteśmy zainteresowani. Czy ktoś próbował w Koczorowski Edmund Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski takiego ruchu i przyniosło to pozytywny efekt w postaci zatrudnienia?

Bartaj

Chciałbym powiedzieć kilka słów o sklepie mięsnym na Grochowskiej. Powiem tak nigdy się nie spotkałem z jakimś w "goleniem nóg" w mojej ocenie jest to stek bzdur a może zazdrości. Jestem stałym klientem owego sklepu i absolutnie się z tym nie zgodze,przemiła obsługa,wszystko codziennie świeżutkie poprostu nic dodać nic ująć.Poprostu Ania z Poznania się pomyliła

Zenek

Czy firma potrzebuje ludzi, podpowiedzcie coś.

@AaLe Dziękuję za tę informację. Jak ma się kwestia benefitów w firmie Koczorowski Edmund Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski? Nie poruszyłaś tej kwestii w swojej wypowiedzi, a jest ona na pewno ważna, dlatego chciałabym Cię prosić jeszcze o tę informację.

@Asia, często jest tak, że piszemy o rzeczach, które się nam nie podobają - znacznie rzadziej wypowiadamy się o pozytywach. Może to znak, że firma Koczorowski Edmund Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski jest atrakcyjnym pracodawcą? Jesteś zainteresowana może podjęciem pracy w tym miejscu? @anonymous, @ano na forum nie używamy nazwisk oraz inicjałów osób trzecich. Bardzo proszę o stosowanie się do tego wymogu. (Link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin)

Asia
@Marta

Tak jestem zainteresowana pracą w tym miejscu. Można jakieś namiary prosić?

adm
@Asia

namiary znajdziesz na ich stronie www

Asia

A co tam ciekawego się dzieje w Firmie Lucre? Mają te sklepy co Mają? A może już ta firma zbankrutowała? Opowiedzcie coś. Bo u nich na stronie cisza, chyba firma ma dobrą opinie i pracownicy nie chcą się wypowiadać.

Zacznijmy od tego że Piotr Koczorowski nie nadaję sie na szefa do tego to jemu daleko...

ano
@anonymous

Piotr Koczorowski NIE jest już szefem i od ponad ROKU tutaj NIE pracuje, co sobie wszyscy pracownicy bardzo chwalą. I zgadzam się z opinią, że się do tej roboty nie nadawał :)

Czy warto interesować się pracą w firmie? Pisaliście o jakichś zmianach. Może teraz jest takie zadowoleni z pracy i dlatego nikt nic nie pisze od miesięcy?

AA
@Piotr

Ludzie piszą jak jest źle, obsmarują od góry do dołu...jak jest dobrze to milczą, więc brak opinii to dobry znak. Tym bardziej, że większość negatywnych komentarzy dotyczy szefa Piotra, którego całe szczęście już nie ma i jego nowej firmy Lucre. U Koczorowskiego jest ok, można normalnie pracować

pomoc

Wszystkie opinie dotyczące firmy LUCRE proszę wystawiać na profilu Lucre, który już istnieje na Gowork link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1036579

pracownica

Nie chciałabyś pracować teraz w firmie Lucre. U tej francy Iryny!!!! Zwalnia wszystkie dziewczyny po kolei. Zero szacunku dla pracownika. I na dodatek umowa 1/4 etatu. Śmiech na sali. I oczywiście pani kordynator B. M. też fałszywa osoba zawsze była i jest.

Zadowolona

Bóg istnieje....nie ma już pedala Piotra i jego francy zza wschodniej granicy jak i tej śmieszniej Pani koordynator.Nareszcie mogę się pochwalić znajomym że mam zaszczyt pracować pod szyldem Koczorowski,i szef nie wyjmuje kasy z kopert na wypłaty.Brawo

pracownica

No właśnie Ukrainka to (usunięte przez administratora) Zwalnia wszystkich po kolei. Tylko pieniądze jej w głowie. Nie polecam pracować w firmie Lucre. Ale to się skończy jak Państwowa Inspekcja Pracy wkroczy i zobaczy wszystkie przekręty Ukrainki. Już nie wspomne o wypłatach, które dostalismy prawie 10-tego marca. O takich rzeczach trzeba informować, a ta (usunięte przez administratora) nie poinformowała. Jeszcze pracuje chodź i na mnie przyjdzie pora na zwolnienie także trzeba szukać czegoś nowego. Pozdrawiam pracownica z Lucre.

Takie sa

Dobrze ze nie ma juz Piotra on to poprostu porazka jakas i te jego teksty nie na miejscu ale co tam ukrainka mu pomoze w interesie Jak zbankrutowac. Dobrze ze mamy nowego szefa pana Zbyszka calkiem odmienny charakter od Piotra.

pracownica

No właśnie dobrze napisane burak i Ukrainka. Zobaczymy na jak długo będą się cieszyć z interesu. Jeszcze będą płakać i błagać Edmunda o pomoc. Ukrainka to jedna wredna ....., burak też niczego sobie!!!! Zero szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski - Połajewo

• Jak się pracuje w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski?

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski