Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

W jaki sposób ich pokarał ?

ktoś

Najlepsze w tym wszystkim jest to że P. Mirosława potrafiła zadzwonić powyzywać od (usunięte przez administratora) i od najgorszych. Dodatkowo posiadam wydruk z wykonanego przelewu który nigdy do mnie nie dotarł ..... jednym słowem ŻAL MI WAS PAŃSTWO [usunięte przez moderatora]

x

dobrze ze bog ich pokaral che che

Ktoś

Składki nie zapłacone, za jakie dwa ostatnie miesiące? Składki ZUS nie są płacone na 1000% od początku 2012 ,a nie wiem jak jest z 2011

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Emilka

We wtorek w Nowinach Wodzisławskich będzie artykuł o tej "firmie". Trzeba potencjalnych pracowników i kontrahentów ostrzegać przed pseudo biznesmenami. Pozdrawiam Emilka

zz top

biuro dostalo bo o wielu przekretach wiedzialo

bleeee

Można. Doinformuj się.

rafafa

Słyszeliście o tym, że biurowiec dostał kasę? Dostałem PITa od kiedy upadłość dopisuje się długopisem?

HIpster

może się zbierzemy i zajedziemy do niego do Pszowa ? [usunięte przez moderatora] zmięknie, i pieniążki zwróci ?

Olek

Zgadzam się z opiniami wyżej co do osoby młodego. Nie będę komentować szkoda mi klawiatury... Współczuję byłym pracownikom co mają rodziny i dzieci, a szef kasy nie wypłacił. Muszą odmówić swoim dzieciom czegoś, a jak dziecku to wytłumaczyć? Tak się nie postępuje z swoimi pracownikami, że z dnia na dzień zostają bez grosza, a na kasę z funduszu trochę trzeba będzie poczekać. Dziś dostałem pisemko z ZUSu i jasno z niego wynika, również składek nie mam odprowadzonych za wrzesień. Ja nie mam rodziny, odczułem dość boleśnie brak kasy. Jest to dla mnie irytujące, że za swą wykonaną pracę nie dostałem wynagrodzenie, do pracy trzeba było dojechać, a wypłatę miałem w granicach 17 -25 każdego miesiąca. Rozumiem, że prowadzenie firmy to nie jest prosta sprawa, ale można było sprawę z pracownikami rozwiązać inaczej polubownie itp. nie chcę wiedzieć ile pozwów będzie w sądzie pracy i w ogóle. Życzę każdemu jak najlepiej, rodzinie Foltyn również tylko mogli nas potraktować godnie z szacunkiem, ale co tam my byliśmy tylko robole... w firmie Foltyn poznałem kilka ciekawych osób, które cenie za wiedzę jak również za to, że były klimat był fajny na hali, szkoda że to się tak skończyło, ale nic nie trwa wiecznie. W tej chwili zależy mi na moich zapracowanych pieniądzach.

xxxxx

w jakich niemcach:) hahaha

STARSZY

To fakt że tym nie nakarmisz ani siebie ani syna ale w obecnej sytuacji co możesz zrobic czekać tylko na pieniązki z funduszu gwarancyjnego bo Foltyn Ci ich nie odda, nie zdziwi mnie jak już w niemcach sobie mieszka

oszukany

Wspomnieniami syna nie nakarmię. Staram się od miesiąca ale albo mu nie smakują albo najzwyczajniej w świecie nie zapełniają żołądka. FOLTYN: ODDAJ KASE [usunięte przez moderatora] !!!

STARSZY

Pani Emilio!Na produkcji został tylko Jacek,i nie produkuje okien pracuje tam na własne życzenie i to jest wybór i uszanujmy to! Okien nie produkuje przypuszczam że jest tam jako osoba sprzątająca ten bałagan na hali.Na pewno już żadne okna nie są produkowane a co do reklamacji to już ich nikt nie wykona tu pozdrawiam serwisanta myszę ):I tym młodym na pewno nie jest Nasz były pracodawca Łukasz Foltyn a Jacek też to nie jest.To nie jest styl pisania Jacka,i okien też już nie sprzedają bez faktur tak zwane BF bo robili to wcześniej i to na dużą skale,ale to mnie też nie dziwi bo w naszym kraju jeśli się da kombinować i jest taki system to pracodawca to wykorzystuje in działa to w dwie strony bo klient jest zadowolony bo kupił bez faktury i pracodawca bo sprzedał!!! I tu już nie chodzi o to,tylko w obecnej chwili jakim trzeba być (usunięte przez administratora) em -przepraszam ale innego wyrażenia na tą osobę jaką jest Łukasz Foltyn nie znalazłem żeby tak ludzi potraktować nie wypłacając nam wypłat oszukując [usunięte przez moderatora] ,ITD.Ten jego szyderczy uśmieszek,fałszywe spojrzenie i tak naprawdę jest to osoba która nie dotrzymuje słowa i nigdy go nie dotrzyma wiecznie schowany za pleckami Tatusia ,który jest takim chorym cwaniakiem że emerytura górnicza uratowała mu [usunięte przez moderatora].Czy ten człowiek poza swoim cwaniakowaniem potrafi coś innego zrobić NIE!!!!A Ty młody lepiej już nie pisz jak nie wiesz co tak naprawdę działo się w tej firmie. No chyba że teraz jesteś ich przydupasem i rozpalasz ogień w kominku w BRENNEJ tak tak w BRENNEJ domeczek kupiony za naszą kasę !!!Nie życzę im zle bo się nie powinno tak życzyć ale przyjdzie też na nich kolej tego mogę być pewny.Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i tych którzy tam jeszcze zostali .Wspomnień nam nikt nie zabierze tak Panie Foltyn tego nam nie można odebrać .

do młodego

Czy Ty przypadkiem nie chodziłeś do jednej szkoły z Foltynkiem? Bo to nie lada tak pisać- wyższa specjalnej troski szkółka jazdy. Pasowałbyś temu \"PREZESICZKOWI\" do duetu - gratulacje za taki wyczyn :-)

janko muzykant

Młody - 2012-10-19 19:23:11 Ehh Szkoda czasu by tu siedziec ... Trudno firma Upadła ... Ale po co zaraz oczerniac i pisac takie bzdety ??Młody potrafisz pokazać jakieś kłamstwo napisane pod adresem tych oszustów. Otrzyj oczka z wazeliny to może łatwiej będzie ci zrozumieć słowo pisane.

Młody

Emilka

Hmm... Co się tu dzieje? Zastanawiam się Kto to jest uw: Młody? Jak Młody to może Prezes firmy Foltyn? A jak nie to obstawiam tą osobę, która tam jeszcze robi okna - o ile można to tak nazwać. A jeśli jest to ta osoba co myślę i się nie mylę to niech robi dalej. Bardzo mnie to cieszy :) Tylko niech jeszcze firma Foltyn sprzedaje te okna legalnie na fakturze to reklamacje ich dobiją :)

reksio

Młody jak następny raz wystawisz głowę z fotylnowej[usunięte przez moderatora], to zamiast pisać bzdury zapytaj Foltyna kiedy wypłaci nam pieniądze - jak będziesz miał pewną ostateczną datę to możesz nam to napisać

czytelnik

Witam Czytam od początku, i teraz to całkiem zgłupiałem. -młody- czyś ty się z własnym [usunięte przez moderatora] na łby pozamieniał ? Jesteś jakim wyjątkiem po tej firmie - jakbym miał obstawiać to jesteś tym czopem, o którym wcześniej pisano? 50 osób czuje się oszukanych i wykorzystanych, a ty jeden zadowolony - śmierdzisz wazeliną baranie, idź się umyj!!! Jak (usunięte przez administratora) i nie płacą to dziwne że ludzie na nich plują? Złodzieje mają pieniądze a nie płacą ani pracownikom ani kontrahentom. Jak wszyscy ich pozwą to na każdego pracownika wyjdzie im po ok 20.000 zł: wypłaty+odprawy+zus+odszkodowania. Wiem, bo przerabiałem już takich przedsiębiorców. Ale na domek było? Zamiast płacić ludziom to by dalej im okna produkowali woleli bezczelnie powiedzieć że pracowaliście za darmo. Komornik powinien zabrać im wszystko łącznie z butami i skarpetkami - jak spadnie śnieg to rozum im wróci.

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV