Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Obserwator

Proponuje złożyć wnioski do ZUSu o sprawdzenie składek, bo często zdarza się tak, ze pracodawca ich nie odprowadza :( i to co wam potrącił Z wypłat nie będzie się wam liczyło do emerytur. Składajcie pozwy do sadu, bo nawet jak wyprowadzili pieniądze bokiem to zawsze można to udowodnić i w takich przypadkach prawo sięga do 5lat w stecz jest to ukrywanie majątku i oszustwo. Zawsze warto jest próbować, więc nie poddawajcie się. Powodzenia!

Zawiedziony

Jak to jest my oszukani, biedujemy głodujemy roboty szukamy, a taki ... oszukał nas kasy nie dał i sobie spokojnie cały nie uszkodzony (ni psychicznie ni fizycznie) w domu z mamą siedzi ? Czy mu nie wstyd czy on dumy nie ma przecież my pracowaliśmy dla niego za pracę należy się wynagrodzenie i teraz on ma się dobrze a my biedujmy czy ktoś coś z tym zrobi bo z tego co wiem to oni kasę wyprowadzili tak że sąd nie pomoże i ci co złożyli papiery i tak nic nie odzyskają, ma ktoś jakieś propozycje ?

chenio

che che a no i dobrze ze padl moze to go czegos nauczy

znajomy

Panie [usunięte przez moderatora] żal mi Pana jest tak naprawdę jest Pan nieszczęśliwym człowiekiem w kłamstwie Pan się narodził i z kłamstwem na ustach Pan umrze.Kto wie może ta Pańska paralotnia kiedyś zawiedzie,choć tego nie życzę Panu.Ale jak znam życie tak łatwo Pan się nie wykręci i dłużnicy Pana dopadną Panie [usunięte przez moderatora] .Jeszcze raz pozwolę sobie napisać żal mi Ciebie mały człowieczku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
obserwator

Tak to prawda została ogłoszona upadłość jakże wspaniale prosperującej firmy.Firmy z przyszłością która mogła bardzo wiele .Ale tak to jest jak się nie umie prowadzić firmy ; -być rzetelnym wobec pracowników i klientów -nie kłamać -być choć w miarę uczciwym itd. Szkoda i żal mi pracowników którzy byli lojalni i oczywiście firm które zamawiały okna i już ich nie dostaną !!!!

ex

Pracownik - 2012-09-27 12:10:56 Poczytajcie sobie mnie normalnie krew zalewa na kasę czekam, dodzwonić się nie idzie do firmy a on gada że to zmiany i że kłamstwa piszemy. Prawda jest taka KASA MIAŁA BYĆ NA 2012-08-10 a do dnia dzisiejszego nie ma i nic się nie dzieje w firmie. artykuł o firmie oknonet.pl/okna/typy_okien/news,19117.htmlNie wiem czy to prawda,ale [usunięte przez moderatora] zaprzeczył sam sobie. Pozwolę sobie zacytować : ,,Informuję, że jako właściciel firmy nie złożyłem wniosku o ogłoszenie upadłości firmy i nie mam zamiaru poczynić takich kroków.'' , natomiast dziś doszły mnie słuchy,że firma Foltyn zwolniła wszystkich swoich pracowników i będzie ogłaszać upadłość,jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

alo

miałem z nimi do czynienia, ale im już dawno słoma z butów wyłaziła... może oczerniają innych od złodziei , bo swoja miara oceniają. Swoją kasę wyrywajcie puki jest firma bo pużniej w śrubkach do okuć dostaniecie. Trzymajcie się :)

ty

pracownikow wyzywali od zlodzieji posadzali o zlodziejstwo

harcerz

oni zrobili w [usunięte przez moderatora] również wielu swoich przedstawicieli handlowych więc w tej firmie to normalność i codzienność, czuwaj!!!

były dealer

Brak terminowości, słaba jakość wykonania(to do załogi która chwali sie fachowością),kute podstawową okrojoną opcją. To są atuty firmy Foltyn. Nie życzę nikomu żeby upadł bo zazwyczaj to pracownicy tracą ale nieuczciwych producentów oszczędzających na jakości należy omijać szerokim łukiem.

były

Firma totalne dno, brak wynagrodzenia, kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Pracownic super i co najlepsze znaj a się na robocie no ale szefostwo to już inna bajka, szkoda się wypowiadać. Firma idzie na dno i to jest nieuniknione.

ty

emilka czemu nic nie piszesz przeciez ty to zaczelas pierwsza pisac jak kasy za nadgodziny nie dostalas a teraz jestes brygadzistka to daj przyklad

ex-pracownik

No i co jest jakieś inne forum byłych pracowników oszukanych przez firmę foltyna bo widzę że tu cenzura weszła.

kermit

dajcie nazwy ich największych odbiorców Konkurencja ich przechwyci i się skończy robienie ludzi w bambuko

PF

Witam, chciałem sie przyjąc do Foltyn S.c ale widzadz wpisy to jestem przerazony zarudnieniem się tam... prosz o pomoc czy warto w ogóle tam tracić czas na oddawanie CV !

Idźcie do Eko a za 2 miesiące i tak będziecie bez pracy, bo dobrze wiecie kto tam zostaje na zimę.

goście z końca

ja dokładnie naliczyłem 17 co obsstało...z tym ze od przyszłego tygodnia szklenia wg nie bedzie...powodzenia foltyn!

maniek

pseudo biznesmeni

niewierny

ludzie po co tam robicie jest tyle lepszych firm

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV