Rekpol

Turza

Opinie o Rekpol

xxx 2011-01-03 11:46:15
To bardzo ciekawe że jest w tej firmie 12 osób które pracują ponad 10i 12lat i juz ponad 10osób które pracują ponad 5 lat!!!? I NIKT Z TYCH PRACOWNIKÓW NIE NAŻEKA ANI NA ATMOSFERE PANUJĄCĄ W FIRMIE ANI NA ZAROBKI(KIEROWCY_PRZEDSTAWICIELE KTÓRYM CHCE SIE PRACOWAĆ ZARABIAJĄ NAWET( usunięte przez administratora )CZY TO SA ZLE ZAROBKI? TYLKO LENIE WYPISUJĄ TAKIE BZDURY SIEDZĄC NA INTERNECIE BO NIC INNEGO NIE CHCE IM SIĘ ROBIĆ!
osilek 2011-01-03 12:26:03
nie zgadzam sie z dwoma pierwszymi opiniami!
super rozwijająca sie firma!Super warunki pracy.Musialem odejść bo wuprowadzalem się.
anonim 2011-01-03 12:38:27
Opinie jak najbardziej prawdziwe,ale widzę, że szefostwo postanowiło kontratakować :)
Hehehe 2011-01-03 16:26:13
Największym( usunięte przez administratora ) w tej firmie to ( usunięte przez administratora )!!!!!
Po3t@ 2011-01-03 17:27:25
Ludzie, o kim wy mówicie? Jaka szefowa? Szefami tejże firmy są ( usunięte przez administratora )" Dobre sobie hahaha
anonim 2011-01-04 21:08:14
Skoro komuś praca nie odpowiada, to się zwalniam i idę do lepszej. Firmę znam z opowiadań i jest tam rożnie, lecz niech nikt nie narzeka bo w kraju jest wszędzie ciężko. Który z przedstawicieli i w jakiej firmie nie zasuwa po 12 godzin, nie mówię o kierownikach dyrektorach itp. ? Druga strona medalu to to( usunięte przez administratora ) firmy ludzi maja w przysłowiowych ( usunięte przez administratora )Najbardziej "zadowolone" są pobliskie PUP-y że maja rotacje w swoich szeregach bezrobotnych! I to na razie tyle. Pozdrawiam:-)
szalony 2011-01-05 17:16:05
NIE PRAWDA( usunięte przez administratora )ZL NA MIESIAC chyba na dwa miesiace a ludzie po to maja neta zeby kozystac z niego i takie firmy jak REKPOL opisywac a nie jak to pisze xxx z nadmiaru czasu pisza glupoty nie to nie glupotyLEPIEJ PRACOWAC W REKPOLU na oplaty i zachcianki przyszywanej ( usunięte przez administratora ). ta jak ma dobry humor to pracujesz ale nie daj boze ma zly to WYLATUJESZ .........i kolo sie zamyka ( usunięte przez administratora )ludzie dajcie sobie spokoj z ta firma lepiej byc na ( usunięte przez administratora ).......
... 2011-01-10 17:48:53
(usunięte przez administratora)zapomnieliście dodać że oprócz tych marnych wypłat i mnóstwa przepracowanych godzin w poniedziałki są extra "pochwały" na zebraniach kilkugodzinnych ;( pozdro i do zob.
anonim 2011-03-03 18:21:32
Gall Anonim - 2011-01-08 19:26:47Kto uważa że kłamię, to niech się puknie w główkę. To co opisałem w mojej opinii, to szczera prawda, a po tym Nr( usunięte przez administratora )
xyz 2011-03-11 13:00:00
jestem kierowcą w tej firmie od roku i zaledwie dwa razy dostałem wynagrodzenie powyżej( usunięte przez administratora )może się więc zwolnię i zatrudnię raz jeszcze skoro teraz ma lepsze oferty i będzie więcej mi płacił hheheh..
maximus 2011-03-19 17:14:20
Co wy z tym ( usunięte przez administratora ) tylko nie wiadomo z kim?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2011-04-07 21:37:02
witam napiszcie prawde ile tam mozna zarobic i co sie dzieje w firmie ten co tam juz robi
anonim 2011-04-14 11:01:29
Co z tą szefową? ( usunięte przez administratora ).
weris :) 2011-05-06 19:48:04
ja tez tam pracowałam niekiedy i ( usunięte przez administratora )a co do płac to może się zmieniło bo to już ponad rok temu... ale życzę powodzenia tym co chcą tam pracować! Bo atmosfera i ( usunięte przez administratora ) codzennośc
anonim 2011-08-26 07:37:43
Moi drodzy - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! sądzę że niektóre osoby grubo przesadzają. Jak dbasz tak masz - więc pretensję trzeba mieć do s( usunięte przez administratora )ądź wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i szukanie pracy marzeń a takowej nie ma! no ale trzeba zwiedzić trochę firm aby się o tym przekonać! Więc powodzenia życzę :D
anonim 2011-08-29 21:23:18
(usunięte przez administratora),mialam tam staz ,kazdy rezygnuje z pracy w tej badziewnej firmie! (usunięte przez administratora) i brak poszanowania dla ludzi!!!!! i te zebrania raz w tygodniu- zenada!!!!
Megi_2012 2012-03-22 18:28:11
Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , człowiek traktowany jak przedmiot - nawet gorzej! Łacina na każdym kroku, nawet gdy klient jest obok! I to wręcz "błaganie" o swoje ciężko zarobione grosze, bo pieniędzmi tego nazwać nie sposób. Krowy wam doić dorobkiewicze a nie prowadzić firmę żerując na naiwnych ludziach którzy żyją z dnia na dzień bo na więcej nie starcza! Nie poleciłabym nawet największemu wrogowi! To najgorsza firma w jakiej pracowałam...
pracownik były naszczęście;) 2012-03-25 22:03:57
podpisuje się pod komentarzem,na poczatku obiecuje szef kase a w rzeczywistości nie daje kasy!!! daje ochłapy niestety..(usunięte przez administratora) firma i tyle nie polecam nikomu tam sie przyjmować!!!
kierownik firmy rekpol czyli każdy kto tam pracuje 2012-03-25 22:18:26
Słuchajcie ludzie, gdzie znajdziecie lepszą prace!!! Rekpol to jest firma z klasa:P...dam wam za prace od 5 do 20...z 1200zł a przy dobrym miesiącu 1500 zł, no powiedzcie że jest źle...jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :D...

PS. zapomniałem do tej kwoty dopisać (usunięte przez administratora)D z 400 zł od każdego przedstawiciela wiec liczyć umiecie to se policzcie wypłate i zapraszam was kunie do roboty:D
Trisio 2012-07-30 13:10:38
Generalnie zrezygnowałem z pracy w tej firmie po przeczytaniu tego co tu napisane,łatwo sie domyslić ze jedna osoba tutaj pisze pozytywnie pod paroma nickami a wiec nq :)
itum 2012-08-28 12:43:41
Megi_2012 - 2012-03-22 18:28:11

to akurat prawda, smutna ale prawda :(
abc 2012-11-23 20:44:09
Jaka szefowa, nie widziałem tam żadnej?
amen 2013-08-26 21:38:13
daruj se
Switek 2014-04-10 06:37:29
Forum tego rekpolu zajmuje się reklamami dobrze kojarzę? A niby dlaczego sobie darować pracę, co jest takiego złego w tej firmie, bo zgłupiałem.
alb 2014-05-19 17:56:17
Piszecie, ze malo placa. Heh, no to napiszcie, jakie macie stawki, ocenimy ile to "mało". Kto pierwszy?
wysysacz mózgów 2014-05-27 17:43:02
Pracowałem w tej firmie 3 lata nie polecam nikomu strata czasu. Najniższa krajowa na umowie przez 3 lata, reszta w kopercie jakies 1700 zł na miesiąc, łącznie oczywiście jeżeli szef będzie miał humor ci to wypłacić ogólnie manewrowanie twoja wyplata,ok.300h miesięcznie w pracy. Tragedia nie mówiąc o mobbingu i poniżaniu ludzi na każdym kroku, proszenie sie o własnie pieniadze, i teksty typu "Niema ludzi nie zastąpionych jak sie nie podoba to do widzenia" :) Podsumowując 1700zł-paliwo(dojazd)-jedzenie w pracy(nie pociągniesz na chlebie 12-15h dziennie)- brak życia = 1000zł :) Nie POLECAM !!! Na urzędzie pracy cały czas wisi ogłoszenie to też coś znaczy o rotacji w tej firmie...
Paweł 2014-07-30 22:18:12
proszę o moje pracy czy pan/pani
ma problemy nie mam pracy
marioopium 2014-09-05 20:32:35
Fajną mam konkurencje.........
wysysacz mózgów 2014-11-03 22:44:22
Jest to dla ciebie wątpliwe bo jesteś NIEROBĄ a jeżeli ludzie są w trudnej sytuacji finansowej to niestety nie mają wyboru siedzieć na dupie jak ty i podcierać jej papierem od mamusi :)
bilko 2015-02-07 15:43:08
nie rozumiesz , bo jeszcze nie miałeś tej przyjemności aby tutaj pracować moim zdaniem. Nie dziwi mnie fakt ,że ludzie tutaj dość sporo narzekają. To całkiem normalne skoro są niezadowoleni z pracy. Uważam nawet , że to lepiej jak narzekają niż mają siedzieć cicho i w ogóle się nie odzywać. takie moje zdanie
kominek 2015-11-29 17:38:29
mam pytanie bo ide do pracy w rekpolu w turzy slaskiej Czy tam zanuja pracownika? prosze o odpowiedz.....
kominek 2015-11-29 17:43:11
pytanie brzmi Czy szanują?
kominek 2015-11-30 10:44:54
hej :)a pracowałeś tam?
jiako 2016-05-07 21:49:34
cześć! widze, że jest u nich teraz potrzebna jakaś osoba jako Specjalista ds. sprzedaży, wydaje mi się, ze oferta jest naparwde dobra, bo i oferują od razu umowe o prace, nie ma żadnego okresu próbnego jak widze i to naparwde jest na plus dla pracowników.
asasasa 2016-12-06 05:54:19
Czy polecacie rekpol jako pracodawcę?
Zostaw swoją opinię o Rekpol - Turza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekpol