Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

STARSZY

A po drugie młody durniu ZUS nie był płacony uczciwie - wcale w niektórych przypadkach oraz Narodowy Fundusz Zdrowia i to twoim zdaniem pusty (usunięte przez administratora) jest uczciwy i świetny pracodawca!!!!

do młody

po części masz racje praca była fajna atmosfera też, ale co do wynagrodzenia to nie uśmiechało mi się czekać do 20 -25 każdego miesiąca. Ja wykonywałem swoją pracę dobrze i chciałbym mięć kasę 10 coś za coś. A większość opinii o szefostwie tu napisanych wg mnie jest zgodna z prawdą. Masz rację nikt nie kazał nam tu pracować. Również nie jestem zwolennikiem wypisywania brudów na necie. Chcę tylko moją kasę i od firmy FOLTYN nic więcej a to jak potraktowali pracowników wolę przemilczeć. Ja życzę każdemu jak najlepiej im również. Chciałbym otrzymać moją wypłatę i to wszystko.

Młody

Dziś sie dowiedziałem ze instnieje ta strona i co za bzdury tu piszecie czy wy wg widzicie jakie z was gamonie ?? Praca W firmie Foltyn ... \" była Dobra Atmosfera na Hali zajebista !! A wy tu takie cos[usunięte przez moderatora] ?? OItwuszcie sami firmy i zobaczymy co o was beda ludzie pisac ... Rozumiem sam nie mam wynagrodzenia ale po co jakies głupie pisanie ;/ W czym wam to pomoze ?? Łatwo jest krytykowac gorzej jest krytyke zniesc ... Ludzie mieliscie dzieki nim kase i tak dziekujecie ... Kase tak czy owak dostaniemy tylko po czasie nie lepiej poczekac niz wypisywac na forum jakies pierdoly ?? Dalej upieracie sie ze ta firma była taka[usunięte przez moderatora] idzcie Do eko czy gdzies zobaczycie jak tam sie [usunięte przez moderatora] .... To bd prosic by wruciły czasy u Foltyna ... Zamias ich oczerniac to zobaczcie co piszecie ... zacznijcie oceniac siebie i swoja prace na produkcji ... Zanim cos napiszecie zastanówcie sie (usunięte przez administratora) nie róbcie z dobrej firmy syfu ... Zmuszał was ktos tam do pracy ?? Mogliscie sie wczesniej zwolnic !! Nie było zmuszania do nadgodzin ... nie wiem moze wam ulzy jak sobie tu napiszecie .. Smiac sie łatwo z kogos oby was cos złego w zyciu nie spotkało ... Kazdemu sie moze noga podwinac ... Pozdrowianie Dla Pracodawców ...

Emilka

pogrążona - 2012-10-16 20:12:20 Witam Pani \" Emilko\" weszłam z ciekawością dziś na tę stronę bo szukam ich w krajowym rejestrze dłużników -nie umiem ich znaleźć. Widzę że aktywnie Pani się udziela a ja jestem zainteresowania sprzedaniem długów od tych gnoji .Proszę o podanie mi namiaru na tę firmę która kupi dług, trochę go mam. PozdrawiamWitam. Adres email od firmy, z którą rozmawiałam o sprzedaży długu podałam już wcześniej w tym temacie, też jakiemuś kontrahentowi :) Jeśli chodzi o numer telefonu to najpierw proszę o kontakt na email to skontaktuję Panią z tą firmą. Pozdrawiam Emilka

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
****

Stał w kolejce za rozumem i mu brakło.Wyprawiając takie rzeczy z ludźmi to się chyba nie ma rozumu a o sercu nie wspomnę tyle krzywdy wyrządzić ludziom i zjeść tyle nerwów

no

[usunięte przez moderatora],mosz Ty rozum?! Abo żeś je bez?!

****

A może Krajowy Rejestr Dłużników? tylko trzeba zapłacić za wpisanie ich na listę i idzie odzyskać 85%

zz top

czytaja a za wystawienie pit bez pokrycia bylem w skarbowce juz sie tym zajeli do ich pustych glowek wieciw co grozi za przestepstwo skarbowe to sie dowiecie cha cha

****

Ale dobry mi to "[usunięte przez moderatora]" najlepszy w kłamaniu i cwaniactwie. Ciekawe w której szkole go tego nauczyli? Ale mamuśka jego jest w tym number one-myślę że wyssał to już z mlekiem matki? :-)

oj tam oj tam

no jasne ze to czytaja przeca wniesli sprawe do sadu za obraze czy cos, troche smieszne to jest ze sie na nas obrazil, on przeca takim dobrym prezesem byl .... not

****

A Ty myślisz że to jest koniec leczenia? Gorzej będzie jak naprawdę trzeba będzie mieć kasę na leczenie jej a oni kasy mieć nie będą bo kiedyś im się skończy. Myślisz że "FOLTYNY " to czytają?

zz top

sprawiedliwy juz im pokazal kupekasy daja na leczenie ale blizniego niw szanuja i (usunięte przez administratora) im w [usunięte przez moderatora] zycie jeszcze im dokopie i dobrze tak chorym kapitalistom

****

Z niego jest taki PREZES jak koziej (usunięte przez administratora) y rajzen tasza. Jakie wczasy? Chyba żeby z Polski dać dyla. A największą obłudą jest to że Ci co pozostali z nimi w "FIRMIE" kłamią jak oni. Dalej produkują okna ,sprzedają je na dokumentach KP. I to ma być upadłość? Ale mam nadzieję że jest z nami ten jeden sprawiedliwy w niebie i na wszystko nadejdzie czas. Jaką bronią walczą od takiej zginą.

i co

nic dziwnego zbieraja na kolejne wczasy

****

To nie tylko Czechy o nich tak gadali ale i Polaki też, że z początku nie było problemu z nimi, terminowi w dostawach a teraz czekało się w Tarnowskich Górach na okucia dopóki nie mieli kasy w ręku to nie dali okuć ani profila czekało się w Tarnowskich Górach jak u nich pod furtką teraz pod furtką jak przychodzi człowiek upomnieć się o swoją kasę. Czytałam że ktoś chciała wiedzieć gdzie mieszka ten PREZESIK w Pszowie na Paderewskiego na łuku w stronę Zawady-żółty dom w oddali od drogi po prawej stronie a garaż przed domem, płot kuty i zarośnięte donice przed płotem. Aneta przeniosła sklep koło szkoły górniczej tam gdzie był były defekt, a stara ma na bogumińskiej- jaśmin i nowy jest otwarty na Jodłowniku na przeciwko komisu

hahah

teraz to juz nie wiadomo co moze byc wkladane do profilii

****

Odbiorców to oni mieli ale zeszli z produkcją w ostatnim czasie na psy, przywożąc okna do Czech to odbiorcy mówili że foltyny są do piczy

pogrążona

nikt

ja - 2012-10-15 22:22:38 uwaga uwaga, pewne radio wykazało zainteresowanie naszą sprawą. a raczej pewna obrotna osoba dała im cynk :)

uwaga uwaga, pewne radio wykazało zainteresowanie naszą sprawą.

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV