Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

****

(usunięte przez administratora) chcą wynająć dom na (usunięte przez administratora). Bo oni byli tacy dobrzy dla ludzi dali im pracę a ludzie tak im dokuczają i (usunięte przez administratora)niestety będzie musiał się stąd wyprowadzić do Niemiec gdzie mieszkał wcześniej. Po prostu ta nowinach zaparła mi dech w piersiach i pojawiły mi się łzy w oczach z żalu :-(

ktosik

Emi (usunięte przez administratora)broniła jak sama tam pracowała i pewnie wierzyła że całość wyjdzie do przodu. Jak i ją oszukali to przestała się kobiecina okłamywać i tak jak wszyscy poszła z oszustami na wojną. Tyle że ona poszła bardzo brutalnie - nikt wcześniej nie poszedł do prasy, tu też tylko ona podpisuje się i oficjalnie widać co ma do powiedzenia. (usunięte przez administratora)musi to boleć bo jako jedyna broniła go, dwa razy oni prosili ją żeby przyszła do pracy. I tak się krasnal odwdzięcza ?

****

Do Antyfoltyna Które auto on ma sprzedać? Swojego forda miała w leasingu bo miał rejestrację SK ,potem SWD bo już go spłacił i szybciutko przerejestrować na znajomych z Jastrzębia oby mu go nie wziął komornik. Iveco te żółte chcieli oddać kontrahentowi za 40 tys bo wisieli mu 70 tys ale nie zabrał go, pod domem stoi mam bo nie ma jednej rejestracji bo jest zgubiona, domy jak "PREZESIK" i jego mamuśka chaty mają na kredytach.A jakby sprzedał auto to czym by wyjechał do niemiec od nowa zaczynać życie? On ma tyle długów że nawet by mu nie pomogło jakby sprzedał swoją Anetę i mamuśkę w Damaszku na targu do haremu

Okso

Dziwi mnie że jeszcze ten krasnal,ma znajomych którzy mu rękę podają jesteś krasnalu tak cienki i taki tchórzliwy jednym, słowem jaja zostawiłeś u matki ):)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
M.N

(usunięte przez administratora)podszywacie sie pod (usunięte przez administratora)a ona was nawet na tym forum broniła.

antyfoltyn

Zeżarli kase i tyle. Jak firma leci w dół to się na wakacje nie jedzie i domów nie buduje. Pan Kłosek jak firma szła na dno samochód sprzedał żeby ludziom zapłacić na czas. To się nazywa klasa przedsiębiorcy. Można o nim wiele złego powiedzieć ale jeśli chodzi o bycie fair wobec pracowników to mógłby tym pseudo biznesmenom służyć jako wzór do naśladowania. Jak się nie potrafi liczyć to lepiej to komuś zlecić. Jak można zalegać z fakturami za materiał do tego stopnia że zamówienia nie były realizowane zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji ? Przecież z logiki wynika że firma musiała paść. A teraz ciekawostka: Odpowiedź Sądu Rejonowego w Gliwicach [Aktualizacja z dnia 06.11.2012]: W odpowiedzi na pismo z dnia 5.11.2012r. przesłane drogą elektroniczną Sekretariat XII Wydział Gospodarczego dla spraw upadłościowych i naprawczych Sądu Rejonowego w Gliwicach informuje, iż w tut. wydziale do dnia 6.11.12r. godz. 8.55 nie zarejestrowano wniosku o ogłoszenie upadłości firmy: „Okna Foltyn” PRODUKCJA OKIEN PCV Łukasz Foltyn i Wspólnicy Sp. Komandytowa. Z pisemnych informacji jakie otrzymali kontrahenci Okien Foltyn od tej firmy wynika, że firma postawiona jest w stan likwidacji. Źródło: oknonet.pl/okna/typy_okien/news,19303.html Śmierdziel nadal kłamie !!! Pracownicy dostają PITy z dopiskiem w likwidacji, kontrahentom też takie informacje podają a całość oficjalnie funkcjonuje! Myślisz ośle że nikt cie nie sprawdza? Twoje kłamstwa są cały czas weryfikowane!!! Wiem, że to czytasz - boli? Powinno :) Wiem również, że nie zamkniesz firmy, bo skarbówka zmiotłaby cię z powierzchni ziemi. Zamkniecie firmy to pełna kontrola a na to sobie nie możesz pozwolić - za dużo brudów wypłynie. Podoba ci się profil na facebooku? Mi bardzo. Poczekaj chwilkę to zdobędzie ok 1000 lubię to. Niech świat wie jaki jesteś --fajny-- Zapałek nie sprzedasz, twoje nazwisko będzie kojarzone z krzywdą jaką wyrządziłeś wielu ludziom. Uważasz że nic się nie stało? Stało się okłamałeś ludzi nie dając im szansy na zapewnienie rodzinom alternatywnego źródła dochodu.

****

Ludzie to jest nic w porównaniu do tego że Pani (usunięte przez administratora)umie iść do US i prosić że niema kasy bo musi mieć na operację dla kogoś ważnego z rodziny ciężko chorego- gratulacje pomysłu- żenada -tak kłamać, mogła domku córce nie kupować w Brennej, nie? Oczerniać innych niewinnych ludzi i robić z nich koziołka ofiarnego za swoje bankructwo bo rozwalali kasę na lewo i prawo. Brak słów żeby dalej ich opisywać włosy dęba stają jak się to słyszy. To jest prawda, bo nie prawdy się nie pisze bo "PREZES" - "sprawę skieruje do sądu"

Okso

Nie możemy krasnalowi jego matce darować tych kłamstw i oszczerstw,niech sie wszyscy dowiedzą jacy to kłamliwi i fałszywi ludzie .Pani (usunięte przez administratora)i jej krasnalek muszą to odczuć że to oni skrzywdzili nas i klientów .

rafafa

FB to niezły pomysł - będzie bolało :) Artykuł w gazecie świetny - bezczelność tego kmiota graniczy z nieskończonością. Sądem straszy! Poje...ło się w baniaku. Poślizgów nie masz miesięcznych tylko kwartalne albo dłuższe. Jakby były miesięczne to już miałbyś wszystko spłacono a nie wyzywał ludzi, którzy (usunięte przez administratora) na twoje zachcianki i wypoczynek. I co kmiotku znalazłeś kłamstwo? W sądzie się spotkamy to masz pewne. Zapłacić ma pracodawca a nie fundusz świadczeń !!! Bezczelny krasnalu szkoda że nie jesteś na tyle odważny żeby zaproponować kolejne zebranie jak to miałeś w zwyczaju o godzinach dla ciebie wygodnych trzeba było do pracy zapierdal....ć bo sobie krasnal wymyślił, że za 2 godziny produkcja ma ruszać i kierownik albo brygadziści dzwonili po ludziach jak popi..eni. Dzisiaj brak ci odwagi cwaniaczku - boisz się pracowników cwaniaku? I słusznie. Wielu dołoży starań żebyś poczuł jak to jest zastanawiać się jak przeżyć. Mało kto w okręgu śląskim tak wk...ił pracowników żeby poszli do sądu, poszli do prasy i na portale branżowe, żeby pisali o pracodawcy na portalach branżowych oraz żeby założyli fanpage na FB - obecnie najlepszym nośniku opinii w internecie.

Okso

Emilka pamiętaj że kto się ścierwem urodził tak jak pseudo (usunięte przez administratora) to ścierwem umrze !!Wysłał to z mlekiem siarczanym matki .Zawsze miał nas za nic tak jak wszystkich nawet klientów,cała rodzina jest siebie warta .

gall anonim

Czytam, czytam i siwieję. Prościej i szybciej ostrzegać ludzi przed tymi pseudobiznesmenami można poprzez facebooka. Oto profil na te potrzeby. facebook.com/FoltynMnieOszukal FB jest dobrze indeksowany w google :)

Emilka

Dla wszystkich zainteresowanych :) .oknonet.pl/testnews/news,a43320b13325776aefd9.html Szkoda, że trochę późno się dowiedziałam jak mój były pracodawca o mnie się wypowiada, ponieważ to w jaki sposób wyraża się o mnie też bym tam dodała. Chciałabym mu tylko przypomnieć jak bardzo jemu i jego firmie zależało na tym, żebym u nich pracowała. Jak bardzo był zadowolony z mojej pracy gdy mu wszystkie okna z produkcji na czas wyjeżdżały, gdy tylko był materiał. Niech policzy najpierw ile materiału mu zaoszczędziłam, odzyskałam it (usunięte przez administratora) śmiem twierdzić, że za te zaoszczędzone pieniądze miał na wczasy i skakanie ze spadochronem :) Na facebooku są fotki jak dobrze się bawi za naszą kasę. Pozdrawiam Prawdziwa Emilka

****

Oni nie ogłosili upadłości tylko oddali wniosek o likwidację i na dzień 24. 10. 2012 r. jeszcze leżał nie rozpatrzony w sądzie w Gliwicach i Pan dziennikarz z oknonet też dziś to sprawdzał drogą @ w sądzie pisze to na stronce oknonet. W wywiadzie dla Nowin ten \"PREZESIK\" powiedział że mszańską przygotowuje do sprzedaży żeby uregulować zobowiązania wobec pracowników i kontrahentów. Pytając kiedy to nastąpi to \"PREZESIK\" powiedział że to nie jest sprawa Pana

****

Wiadomość z pierwszej ręki okonet już napisali o firmie produkującej wspaniałe okna w anielskich warunkach dla pracowników. Proszę wejść na ich główną stronę o datę 2012.11. i poczytacie sobie. Gorzej będzie jak Foltyny wykupią jutro wszystkie nowiny :-)

blee

To cytat z wypowiedzi kogos podającego się za E(usunięte przez administratora)mile.

Da mądry ... Czy mógł byś się podzielić z nami czego się dowiedziałeś ..... Pozdrawiam Wszystkich

mądry

Jaki wstyd za (usunięte przez administratora) się podawać. Nie masz nawet odwagi pisać pod swoim nazwiskiem. Dno ! W niedzielę wieczorem\" właśnie się dowiedziałam\" śmie (usunięte przez administratora) warte. Plus taki że ta firma upadła: nie musimy codzinnie patrzeć na prezesową i udawać że wierzymy w jej kłamstwa.

ymmm

Foltyni jutro pierwsi do kiosku polecą.

Faktycznie ktoś chce namieszać kosztem emilii. Nieprawdą jest, że artykuł może spowodować wycofanie wniosku z funduszu. 1000 artykułów tego nie spowoduje. Jeżeli właściciel złozy wniosek to nic nie spowoduje jego wycofania. Komuś sie chyba wydaje, że ma doczynienia z [usunięte przez moderatora] .

Przepraszam czy ktoś mi powie co się stało ???

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV