Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

A psik

No właśnie Emila, bo jak dla mnie to to jest najważniejsze ;)

M.

Emi, jesteś pewna, ze oni biorą tylko 10%? Na pewno? A to od brutta czy netta? Pieniązki od razu czy po wyegzekwowaniu od f.?

nikt

Dokładnie. Do sądu od razu, bo mając wyrok w ręce można zacząć działac. Dopiero wtedy!!!

Kristofer

SPROSTOWANIE: Śmiało można iść teraz do sądu kto chce i kto ma już świadectwo pracy, że by mieć wyrok w ręku, bo komornik i tak nie ma co sprzedać, a potem uderzać do funduszu ;) Aha i nie mylcie mnie z kicią haha :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
zainteresowany

Pewnie tak jest jak kolega wyżej napisał. Po prostu nie rozumiem tego jak można tak ludzi zostawić na lodzie, ale jak widać można i to brutalnie...

Obserwator

Śledzę ten wątek z wielkim zainteresowaniem. Ja też z całego serca życzę powodzenia byłym pracownikom. Jak ktoś ma [usunięte przez moderatora] we krwi niech za to beknie. Ludzie mają kredyty, opłaty a oni im nie wypłacają zaległych wypłat. Z tego co obiło mi się o uszy swoich klientów też oszukiwali bo sprzedawali bez faktur okna a jak klienci prosili o reklamację to wypinali się tyłkami. Widać nie ma dokumentu nie ma problemu. W internecie można znaleźć inne firmy którym zalegają z pieniędzmi proszące o wykupienie długu. Jako Jaśmin-TEB też mieli opinię zszarganą. Widać ze swoją naturą nie wygrasz nie ważne pod jakim szyldem pracujesz. Powodzenia Nie związany z firmą

czytelnik

No Panie koniec okradania biednych.Miejmy nadzieje że sprawiedliwości dosięgnie co mają ręce lepkie. Niema jak bogacić się na ludzkim nieszczęściu,tak tylko potrafią oszuści. Trzymam kciuki za wszystkich pokrzywdzonych. Pozdrowienia dla prezesów firmy. Zal.pl

oO

po co oddawac to do windykacji i placic im jak mozecie wszystko odzyskac w sadzie

Kricho

No szkoda że upadła :/ jak by nie było prawie 3 tyśki lecą mi, w związku z tym nie odpószczę. Dzięki Emila za cynk. Ty zawsze byłaś taka kreatywna :D W KUPIE SIŁA ;)

Emilka

Kontrachent - 2012-10-07 22:16:48 Witam czy mógłbym prosić o numer tel lub e-maila do Pani Emilki lub bezpośrednio do firmy która jest zainteresowana kupnem długów Dziękuje Oto adres e-mail osoby z którą się kontaktuję. Myślę, że się nie obrażą :) management_fidelity(małpa)tlen.pl Pozdrawiam Emilka

Kontrachent

Emilka

Witam Odezwała się do mnie firma zainteresowana odkupienie długów po firmie Pana [usunięte przez moderatora]. Płacą gotówką i są zainteresowani każdym długiem po nich. Osoby zainteresowane mogą pisać na e-mail lub gg oraz SMS - podam numer telefonu do człowiek który do mnie zadzwonił. Co do prowizji idzie się dogadać, ja zaproponowałam im 10% i zostało to wstępnie zaakceptowane. Więcej osób może spowodować jedynie obniżenie prowizji. W poniedziałek lub wtorek będę ustalała szczegóły realizacji całego procesu przekazania długu i wypłaty gotówki. Oczywiście powiadomię jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam Emilka

Tuter

wcale nie oglosili upadlosci, dalej ktos tam robi okna(atraty) i maja kase zeby dalej to ciagnac. babki w biurze za darmo napewno nie siedza

Ja się zastanawiam jak [usunięte przez moderatora] z mamą rozmawiają ze sobą, siedzą w domu i knują jak was wykiwać. Jaki wstyd zgodzić się na wywiad do oknonet nakłamać, a za parę dni ogłosić upadłość. Jak wam nie wstyd [usunięte przez moderatora] przecież wasza rodzina pewnie też to czyta, a pracownic nie wyssali sobie tego z palca.

Firma

Gdzie jest policja i sądy?Jak takie \\\"coś\\\" nadal może istnieć?Powinni im zabrać wszystko tak aby spłacić wszystkie zobowiązania. Ciekawe czy nadal spokojnie śpią w swoich domach (willach)?Mnie wykiwali na ponad 2,5tyś (nie zapłacone faktury). Ludzie zróbcie pozew przeciwko tej firmie!Oni nadal wożą się brykami i mają wszystko gdzieś.Jedno wielkie [usunięte przez moderatora] i tyle.Tak naprawdę będę szczęśliwy wtedy jak Ci niby szefowie będą mieć wyroki i już nigdy nie będą prowadzili działalności. Ta wiadomość ucieszy mnie bardziej niż zapłata tej zaległości. POWODZENIA DLA WSZYSTKICH!!!TRZEBA WALCZYĆ O SWOJE!!!!

Emilka

ex - 2012-10-05 22:41:43 Bzdura! Zwalniając się z Art. 55 tracicie szansę na odprawę pracowniczą!!! Jeśli ktoś ma 2 tygodniówkę zdecydowanie mu się to nie opłaci bo dostaje tylko kase za 2 tygodnie a nie odprawę za 1 miesiąc. Emila, nie wprowadzaj ludzi w bład!Przepraszam i dziękuję \"ex\" - przyznaję rację. Odprawa należy się tym, którzy przepracowali w tej firmie co najmniej rok. Jeśli ktoś ma przepracowane mniej to już raczej nie. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, umieszczam takie informacje jakie uzyskałam telefonicznie od Prawnika w Państwowej Inspekcji Pracy. Nikogo nie namawiam do zwalniania się, każdy podejmuje decyzję sam. Mi nie opłacało się czekać na wypowiedzenie, bo odprawy bym nie dostała, a tak przynajmniej nie muszę się martwić o lojalki, które podpisywałam, ponieważ one w momencie przyjęcia przez kadrową mojego wypowiedzenia przestały obowiązywać. Chcę pomóc swoim kolegą i koleżanką pisząc informacje, które pozyskuję. Zostałam tak samo oszukana jak cała reszta pracowników, do samego końca wierzyłam swojemu pracodawcy i poświęcałam się dla tej firmy. Nie raz wszystkich prosiłam o to, żeby zostali po godzinach, żeby pracowali szybciej bardziej wydajnie. Starałam się motywować każdego i pocieszać, żeby się nie martwili jak wypłaty się opóźniały.... A pracodawca podziękował nam za naszą pracę kłamstwami i informacją, że nam nie zapłaci :( Przykre to ale Prawdziwe. Cieszę się i jestem dumna, że pracowałam z tymi wszystkimi ludźmi. Nigdy już nie będzie tak zgranej fajnej ekipy dlatego nigdy ich nie zapomnę i serdecznie dziękuję im za ich pracę i zaangażowanie. Część z nich poszła lub pójdzie do pracy do konkurencji i mam nadzieję, że tam będzie im lepiej a nowi pracodawcy docenią ich wiedzę i zaangażowanie. A jeśli będę umiała im coś doradzić lub jakoś pomóc to znają mój numer telefonu :) Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam Emilka

ex

Emilka

Jeszcze jedna cenna informacja dla tych którzy nie dostali wypowiedzenia na piśmie. Zgodnie z Kodeksem Pracy nadal jesteście zatrudnieni, bo pracodawca zwolnił ustnie wszystkich tylko ze świadczenia pracy - umowa o pracę nadal obowiązuje. Jeśli macie dość to sami się zwolnijcie na podstawie Art. 55 parag. 1 Kodeksu Pracy. Jako powód podajecie: comiesięczne zaleganie z wypłatą wynagrodzenia Zwalniacie się bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz należy się wam odszkodowanie za okres wypowiedzenia. W skrócie: jeśli macie na umowach wypowiedzenie 14 dni to za tyle dostaniecie odszkodowanie do wypłaty +13% odsetek za każdy dzień zwłoki w skali roku. Pozdrawiam Emilka

Emilka

Mi się cierpliwość skończyła, pomagałam ile mogłam ale nikt nie będzie mnie oszukiwał i okłamywał. Zwolnił ludzi, bo miał likwidować firmę - mimo, że wcześniej się zapierał, że do tego nie dojdzie. Dzisiaj doszło do mnie, że ludzie tam nadal pracują i nawet jest kasa żeby do ręki płacić - a dla zwolnionych nie ma? Szanowny Panie [usunięte przez moderatora] skoro nie można z Panem jak z człowiekiem to trzeba jak z [usunięte przez moderatora]. Nie mam czasu na bieganie po sądach, chwilowo nawet na bieganie po prawnikach. Znalazłam inną drogę i myślę, że dla Pana bardziej dotkliwą. Zachęcam wszystkich poszkodowanych przez Szanownego Pana [usunięte przez moderatora] do zamieszczenia posta o podobnej treści jak mój na portalu gdzie przewijają się firmy ściągające należności. Link do mojego posta: vincz.hostignition.com/showthread.php?tid=942&pid=109228#pid109228 Im więcej tym lepiej windykatorzy będą się bardziej interesowali. Osobiście obiecuję przekazać tutaj najkorzystniejszą otrzymaną ofertę. Ja stracę część swoich dochodów jednak Szanowny Pan Pracodawca straci o wiele więcej - specjaliści od windykacji o to zadbają. Osoby zainteresowane współpracą w zakresie odzyskania swoich pieniędzy proszę o kontakt - numer znacie :) Kolejne działania jakie zamierzam podjąć: - sprawdzenie czy składki ZUS były terminowo opłacane - sprawdzenie czy podatek jaki potrącano z mojej wypłaty został zapłacony. O wynikach poinformuję w tym temacie. Pozdrawiam Emilka

Były Pracownik

[usunięte przez moderatora] się z nas śmieje, bo dalej produkuje okna i sprzedaje. Nas zbył głupią gadką, że to zamyka i nie chce już żadnej produkcji itd... Kłamał jak zawsze!! Dalej tam kilka osób robi i dalej im obiecuje złote góry a z nas się śmieje bo [usunięte przez moderatora] tam za darmo !!! Nadgodzin i godzin nocnych nam też nie zapłaci bo nagle listy z godzinami się zgubiły i nawet w kadrach twierdzą, że przecież nikt tak nie pracował. [usunięte przez moderatora] twierdzi, że pieniędzy nie ma, żeby nam zapłacić nasze ciężko wypracowane pieniądze!!! A na nową firmę to ma, na to, żeby płacić tym co na lewo u niego robią też ma!!! Mam nadzieje, że kiedyś będzie w takiej samej sytuacji jak my, że ktoś go kiedyś tak samo oszuka i zostanie bez środków do życia !!! Kiedyś mu się to odbije a wtedy niech pomyśli o nas o swoich byłych rzetelnych pracownikach!!! Tak Prezesiku pożałujesz tego!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV