Opinie o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV w Turza Śląska

Gosiek

Dostałam w końcu moje świadectwo pracy lecz bez podpisu "szanownego" foltyna i jakiejkolwiek pieczątki... Jest ten dokument w ogóle ważny ???

wojtek

Witam serdecznie byłem kontrachentem tej firemki niezappłacili mi za fakturty wic udałem się do Firmy Foltyn w celu otrzymania zapłaty częściowo odzyskałem pieniądze a częściowo jeszcze zalegają aktualnie poszykuję świadków którzy widzieli jak Pani Mirosława Foltyn prubując zabrać mi pieniądze które wcześniej wypłacił jej syn Łukasz Foltyn uderzyła mie w twarz i zamykając bramę uniemożliwiła mi wyjazd z posesji co się też kwalfikuje pod paragraf zeznała na Policji że uderzyła więc powinna odpowiedzeć karnie wszystkich któży chcą pomóc i tymsamym sprawić aby sprawiedliwości stało się zadość proszę o kontakt e malil..microtech@poczta.onet.eu.Wystarczy że jeszcze ktoś złoży takie doniesienie i idze siedzieć.Pozdrawiam Wojtek

ktoś

Witam ja też mam nakaz zapłat klauzule wykonalności sprawa u komornika.... i jak na razie nic . JEDNO JEST PEWNE NIE ODPUSZCZĘ IM NIGDY PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZAPŁACĄ ZA SWOJE POSTĘPOWANIE . POZDRAWIAM

oszukana

Witam Również czekam na moją kasę i pytam czy ktoś już odzyskał swoje pieniądze?????Nie jestem pracownikiem ale firmą współpracującą.Mam założoną sprawę przeciwko Foltynom i lada chwila będę mieć nakaz zapłaty w ręce ale ciekawi mnie czy koś już odzyskał swoje pieniądze od tych oszustów? napiszcie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
JA

Jest złóżony wniosek o likwidacje - mozna sprawdzić w KRS.

niezadowolony

szkoda mi Tych wszystkich którzy zostali oszukani,ja też poniekąd jestem oszukany- okna nie na czas,uszkodzone,brak chęci ze strony foltynow żeby szybko załatwić temat okien do poprawy!odradzam tą firmę bo szkoda nerwów

Juz po pierwszej rozprawie. Wynik do przewidzenia :).

Krzysztoforski

Aha i co do sądu, złożyłem pozow i na sprawę muszę czekać "do trzech miesięcy" tak mi w okienku powiedzieli. Pozdrawiam.

Krzysztof

Tymi paskami przynajmniej w moim przypadku można se (usunięte przez administratora) ę podetrzeć ;) Foltynek od maja do października ani jednej składki mi nie zapłacił... w czoraj mi pismo z ZUS-u przyszło, jestem po operacji jak będę musiał płacić za operacje to mu chyba kryke w oko wsadzę... bo to już jest przesada. Pies dla człowieka, nie człowiek dla psa. 6 miesięcy dawałem się w balona robić przez tego karła i robiłem praktycznie na czarno. >.

oszukany

Witam Państwa, należę do grona oszukanych dostawców. Co prawda pozew zlożyliśmy (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z (usunięte przez administratora)

karamba

prezesik to sobie może latać po sądach - powiem więcej, będzie musiał. Pozwów złożonych jest sporo - sąd nie odpuści mu i będzie musiał zeznawać. Jak się nie wstawi raz czy drugi to będzie wyrok zaoczny - z korzyścią dla nas. W przypadku udowodnienia oszustwa: niepłacenie ZUS, błędnie wystawiony PIT i najlepiej tak odliczone jak wystawione to już przestępstwa skarbowe - jak się nie wstawi to go doprowadzą, niemcy chętnie łapią takich gagatków. Matołek myśli że może się ukryć, nie jesteś Masa czy inny Boss żeby cie Państwo chroniło - jesteś krętacz i oszust, takich się zamyka. A jak cię zamkną to dopytamy gdzie - będziemy kolegom z celu paczki posyłać :)

Dawid

Do gwiazdeczki Lepiej nie pisz za duzo bo prezesik uzna to za kłamstwo i zaraz do sadu poleci

*****

Do y i a odbierajcie (us unięte przez administratora)jak chcecie tylko jedno Wam powiem że to jest tylko jedna jedyna osoba co WAM wszystkim chce pomóc i nie obrażajcie jej. Dzieli się z WAMI wszystkimi informacjami jakie tylko do niej dojdą, nikogo nie kryje a TY y" i "a" na nią nadajecie,róbcie tak dalej. Ja wiem bardzo duże cennych informacji i aż mnie swędzi żeby z WAMI się podzielić ale po co? Żebyście tak samo pisali o mnie jak o (usunięte przez administratora)? Ma to sens? Wiem że ludzie są zdeterminowani i bez środków do życia-sam tak mam ale uwierzcie sam tak mam przy tej firmie. Jestem z WAMI od początku ale czasami są osoby że tak jada po bandzie że aż nie smak bierze. Nie bronię nikogo ani WAS ani ICH ale włosy dęba stają. Staje się to chore, na prawdę - zaczynacie grę między sobą między tymi co byliście razem a teraz ciśniecie. Wiem, może ktoś mi napisze że nie znam Emi ale to jest jeden mega problem który dotyczy CIEBIE, MNIE bo musimy się dopominać po sądach swego ale to jest tylko POLSKI PRAWO które można kiwać na wszystkie strony. Mam tylko szkodzi polskie prawo

były niewolnik

te jednoliterowy masz zaburzenia osobowości ? Sam do siebie piszesz ? kompleksy jakieś. (usunięte przez administratora) jako jedyna się podpisała - reszta nie ma odwagi. Ja sam się nie podpiszę bo wolę święty spokój. Ty siedzisz na (usunięte przez administratora) ie i mądrujesz przy znajomych a sam nie ruszysz tematu bo się boisz.

a

y - 2012-11-09 11:46:20 przeciez (usunięte przez administratora)jest dwulicowa wszyscy to wiedzato sie akurat zgadza

y

przeciez ( usunięte przez administratora)jest dwulicowa wszyscy to wiedza

iii

Może wyjechać i na koniec świata ale gdziekolwiek pójdzie do pracy i ujawni dochód to zaraz będą się za niego brać.(usunięte przez administratora) nie będzie wyskakiwał ze swojej kasy. I tak kiedyś z niego długi ściągną.

...

Jak myśli że za granicą nic mu nie grozi to jest w błędzie. Będziesz się bał śmierdzielu mówiących po polsku, o rusku i po turecku. Każde tupnięcie będzie powodowało u ciebie palpitacje serca. Co do majątku pozostawionego tutaj to nawet jak to wynajmą to komornik wejdzie z policją i ostemplują zawartość i tyle będzie z wynajmowania. Bank zlicytuje, potrąci co swoje i odda nadwyżkę komornikowi. Nieruchomość to nie samochód - to nie traci, a czasem nawet zyska na wartości a na przetargu pójdzie raz dwa. Matołku nie można uciec od przeszłości i wierzycieli. Kolejna sprawa to tylko się zgłoś do niemieckiej skarbówki to cię tak urządzą że zapomnisz jak mamusia ma na imię :) Zamiast kombinować wystarczy sprzedać samochody a nie ukrywać - komornik je znajdzie, opchnąć nieruchomości zapłacić ludziom co im się należy oddać kasę kontrahentom i żyć spokojnie. Chyba lepiej usłyszeć, że pomimo wpadki wszystko się wyprostowało i wyjść z twarzą niż codziennie zastanawiać się czy po zmroku za drzwiami jest bezpiecznie. Z twojej strony prezesiku nie ma grama dobrej woli - dlatego nie ma szans żeby ktoś ci odpuścił.

****

P. (usunięte przez administratora) pyta i poszukuje. A z pracą i mieszkaniem za granicą to chyba normalne dla wszystkich bo co tu będą robić? Tu od razu komornik mu siądzie na wypłatę jak pójdzie gdziekolwiek do pracy a on myśli że za granicą my go nie znajdziemy, niech sobie tak dalej myśli a ucieczka w niczym mu nie pomoże. Urząd Skarbowy bardzo jest chętny na spotkanie się i pokazanie mu dokumentów (usunięte przez administratora)jakie mamy w posiadaniu z datami, kwotami, pieczątkami i podpisami oraz z danymi firm gdzie to jechało, myślę że 50 sztuk wystarczy, co o tym myślisz?

nick

a skąd masz takie wieści?

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Okna Łukasz Foltyn i Mirosława Foltyn Producent okien PCV