Opinie o Cukiernia S.R. Jaworscy w Wrocław

Cukiernia z Wrocławia.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia S.R. Jaworscy w Wrocław

Anti

Kupiłam w cukierni jabłecznik i sernik. Goście zachwyceni! Wypieki super naturalne i jak domowe! Polecam

Kandydat Nowy wpis

Jeśli chcecie być osądzani na rozmowie rekrutacyjnej to aplikujcie, na pytanie czy się się jeszcze uczę ,odpowiadając twierdząco, starsza pani się zaśmiała odpowiadając "było miło " i tak się skończyła rozmowa kwalifikacyjna,więc nie polecam marnować swojego czasu i jechać na drugi koniec miasta.Bardzo profesjonalnie traktują kandydatów.

Czy Cukiernia S.R. Jaworscy ma ściśle ustalone godziny pracy?

:) Nowy wpis

12h co drugi dzień, praca w weekendy, możliwość wolnego tylko jak dogadasz się z drugą Panią w cukierni i trzeba nadrobić te 12 godzin

Anti

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cukiernia S.R. Jaworscy?

Halma Nowy wpis

Nie

Tomekkacz12

Witam. Jak wygląda przygotowanie pracowników młodocianych do zawodu w firmie Cukiernia Jaworscy ? Praktykanci do czyszczenia blach czy może 5 ze zdanego egzaminu ?

Człowiek ciastko

Pracowałam przez kilka miesięcy w cukierni. Zarówno w wersji kawiarnia jak i po prostu cukiernia. +: Firma zapewnia ubiór pracowniczy i dba o jego czystość Umowy o pracę Jeżeli macie możliwość dogadać się z osobą, z którą pracujecie na lokalu, to można pracować 12h / 12h lub jedna zmiana dziennie Produkty są proste, łatwo się ich nauczyć i z nimi pracować -: Szefostwo. Szef nie panuje nad emocjami, bywa wręcz obraźliwy. Koleżankę, która przyszła dopiero do pracy i przyznała, że ma 2 dzieci określił mianem 500+, chociaż sam nawet z nią nie rozmawiał, bo rekrutację na salę robi szefowa Plotki. I to nie takie jak wszędzie, ale tutaj szefostwo potrafi wziąć pracownika na zaplecze i gadać o innych pracownikach. Bardzo to słabe, jakby nie chcieli, żeby ludzie za bardzo się lubili. (usunięte przez administratora) Zmuszanie kobiet do noszenia spódniczek w kawiarni, chociaż jest to zwyczajnie niewygodne, bo trzeba przenosić kosze z pieczywem, składać parasole, robić sporo fizycznych rzeczy, przy których spódniczki są zwyczajnie niewygodne. Znowu będzie szef, ale to bezpośrednio przekłada się na pracę sprzedawcy. Nie raz było tak, że przyjęliśmy jakieś zamówienie wg opisu klienta a szef - no bo dlaczego nie - zmienił je sobie na produkcji i trzeba bylo się tłumaczyć. Brak zrozumienia dla czasu pracy. Tak jak na cukierni można normalnie wyrobić się w wyznaczonych godzinach, tak na kawiarni jest już ciężko. Po zamknięciu kawiarni pracownik ma 30minut, żeby wszystko zrobić a jak zajmie mu to więcej (a zazwyczaj zajmuje), to już jego problem, że się nie wyrobił. Sama praca jest ok, szczególnie, jeżeli ktoś szuka czegoś na dobicie do emerytury albo na jakiś czas, ale właściciele potrafią mocno zniechęcić do pracy. Bycie wymagającym to jedno, ale obrażanie ludzi i stawianie ich w sytuacjach, w których muszą tłumaczyć się za przełożonych, to coś innego. Pracownik ma prawo oczekiwać szacunku, ale tutaj raczej go nie znajdzie.

NicMnieNieDziwi

Czytam w ogłoszeniu: "Zatrudnimy osobę do produkcji cukierniczej na samodzielne stanowisko (ciastka, ciasta, torty, czekolada). Praca w młodym zespole z dużym doświadczeniem Wymagane: Doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej w cukierni (tylko!) Wykształcenie w zawodzie cukiernik lub wykształcenie gastronomiczne Dla osób zainteresowanych rozszerzeniem swoich umiejętności organizujemy szkolenie pod okiem naszych doświadczonych pracowników" Myślę sobie wyślę CV, cukiernik samouk, po kursach, stronka z propozycjami wypieków indywidualnych, doświadczenie....może nie długoletnie, ale jest. Dochodzi do spotkania rekrutacyjnego. Staje na dniach próbnych. Mam tylko potwierdzić telefonicznie datę i godzinę. Nikt go jednak nie odbiera.... Ponoć czas to pieniądz, w tym przypadku zmarnowany... Ponoć to pracownicy nie szanują pracy :)

BezZłudzeń

Dominika

Planuję zamówić tort. Sporo opinii się pojawiło ale może ktoś powie jeszcze coś więcej?

Magda
@Dominika

Zamawiałam dwa torty. Jeden dla córki na urodziny a drugi dla mamy w stylu angielskim. Obydwa mogę polecić bo pierwszy to typowy taki dla dziecka z obrazkiem z Krainy Lodu. Podobny mają u siebie na stronie. Bardzo smaczny. A styl angielski to klasa po prostu. Bardzo elegancki, idealny na tę okazję. Także ogólnie polecam sprawdzić ich stronę bo tam maja sporo fotek to sama sprawdzisz czy cos takiego Ci odpowiada.

@Dominika

Tort w stylu angielskim od nich naprawdę jest super. Zamawiałam już kilka razy i zawsze spełniał moje oczekiwania.

@Dominika

Dodatkowo jak chcesz coś konkretnego - jakieś dodatki czy ilość warst - to da się dogadać co i jak.

Agnieszka
@Dominika

Torty robią super. My dzisiaj przetestowaliśmy i mega!

@Dominika

Rewelacja!!! Tort zamawiany zdalnie. Kontakt bez zarzutu. Wszystko zgodne z oczekiwaniami. Zarówno wygląd jak i smak - wspaniałe.

Beata
@Dominika

Bardzo miła obsługa, tort był przepyszny i śliczny. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Bardzo polecam.

Moim zdaniem najlepsze torty

@Dominika

Duża oferta, fajne ceny, wszystko jak na razie smakowo jest dobre, ale minimalnie na czele ciasta z kremem

Marysia
@Dominika

Tort ślubny rewelacja. Wszystko ustalone szybko i konkretnie. Dokładnie taki o jakim marzyliśmy, Smak, ozdoby, wszystko idealne!

Olga
@Dominika

Jaki chcesz tort, taki są w stanie zrobić. Można się w każdej kwestii dogadać.

Zuza
@Dominika

Polecam!!! Ostatni zamówiony tort pyszny (smak czekoladowy) i pięknie wykonany.

POLECAM
@Dominika

Torty mają super i śmiało można zamawiać :)

@Dominika

Świetny tort. Zgodny z tym jakie były ustalenia.

Kamila

Zamówiłam tort na urodziny córki. Super kontakt i świetny tort!

POLECAM

Sprawnie zrealizowane zamówienie tortu na chrzest - tort okazały, zgodny z tym co było w katalogu przy zamawianiu, lekki i bardzo smaczny. Obsługa w cukierni miła i kompetentna

Beata

Fajna cukiernia z dużym wyborem ciast. Fantastyczny smak wypieków.

Paula

Co myślicie o ciastach od nich? Planuję dużą imprezę i będę potrzebować tego trochę.

@Paula

Ciasta zamawiam od baaardzo dawna i są po prostu super. Szczególnie klasyki :)

@Paula

Są świetne. Smakowo się zawsze bronią. Nie są przesłodzone. Też wybór tak duży że można znaleźć coś dla siebie bez problemu.

Julka
@Paula

Niesamowicie smaczne słodkości które dodatkowo wyglądają fenomenalnie!

Verti
@Paula

Śmiało, nie będziesz żałować :)

@Paula

Absolutnie najlepsze ciasta. Duży wybór i fajne ceny.

Pola
@Paula

Obecnie lepszej opcji nie ma według mnie :)

Iwona
@Paula

Przepyszne ciasta! Rzadko kiedy zdarza się tak wszystko wszystkim smakuje, a tu tak właśnie jest :)

@Paula

Ciasta planuję wziąć teraz na imprezę, ale torty meeeeeega polecam!

Anka
@Paula

Jak na razie się nie zawiodłam i smakowo naprawdę dają radę :) Duży wybór i nieprzesadzone ceny.

Kadsi
@Paula

Po prostu świetne. Smak, jakość i obsługa sztos. Ciasto uwielbiam, podobnie torty :)

Aga
@Paula

W smaku moim zdaniem super. Dużo możliwości wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Też nie są przesłodzone i moim zdaniem to dodatkowy atut.

@Paula

Torty zdecydowanie polecam. Co do ciast planuję sama przetestować :)

katie

moim zdaniem ok

@Paula

Ja polecam wziąć tort. Robią zarówno jakieś takie klasyczne jak i bardziej spersonalizowane, więc na pewno będzie się w pełni zadowolonym.

Aga
@Paula

Śmiało, na pewno nie będziecie żałować bo smak jest super!

@Paula

Wypieki świeże, pachnące, przepyszne. Warto sprawdzić bo na pewno będzie się zadowolonym :)

Magda
@Paula

Z ciast zamawiałam różne. Ostatnio babkę maślaną w kokosie oraz ciasto czekoladowo-porzeczkowe. Pychotaaaaa! Dodatkowo polecam mini eklerki bo naprawdę są super!

ticoni
@Paula

Teraz z ciast przerzuciłam na ciastka i polecam sprawdzić, bo mają tam totalne perełki jak np. beza z mascarpone czy marcepanki - po prostu mistrzostwo!

simisi
@Paula

tak jak innej koleżance odpisałam - hawana, szarpaniec i szarlotka - te 3 szczególnie polecam :)

Lamini
@Paula

Najlepsza szarlotka na świecie i to bez dwóch zdań :) Co do innych ciast to placki mistrzowskie no i ciacho rumowe - ale to faworyt mojego narzeczonego :P

Super smak :)

Paulina
@Paula

Ja organizowałam w weekend dużą imprezę i zamówiłam parę ciast. Hawana, szarpaniec, mozaika, sernik wiedeński i babka piaskowa. Mi smakowały wszystkie bo każdego spróbowałam. Goście również zadowoleni, a szczególnie zachwalali szarpańca oraz sernik :)

@Paula

Przepyszne ciasta i torty. Zamawiam na każdą okazję.

@Paula

Pyszne i piękne. Ja teraz zamawiałam szarlotkę i sernik z brzoskwinią. Ale też te z kremem rewelacyjne. Ogólnie to co tam mają to absolutny hit. Warto sprawdzić :)

@Paula

Bardzo smaczne. Szczególnie te z kremem są super :)

@Paula

Pyszne ciasta i torty, w dobrych pieniądzach. Polecam!

Ode mnie oczywiście 5 gwiazdek. Lubię tę cukiernię. Często kupuję ciasta, zamawiałem 3 torty. Świetny smak, trzymają poziom. Polecam

Olga

Bardzo fajne. Pyszne ciasta, duży wybór. Miła obsługa.

Zawsze mają duży wybór różnego rodzaju ciastek. Kilka razy zamawiałam też tort - zawsze smakował i wyglądał idealnie, a goście dopytywali skąd on jest.

Agata

Szarlotka oraz sernik z brzoskwinią super. Goście zachwyceni. Wiedziałam że będzie smaczne, bo ciasto kupuję tutaj od bardzo dawna. Za każdym razem super!

Pyszne napoleonki - zdecydowanie najlepsze tutaj we Wrocławiu. Muszę przetestować tiramisu bo sporo osób mi w pracy polecało.

Zuza

Wspaniała cukiernia. Zamawiałam torty na urodziny córki i syna, wszystko bezproblemowo i na najwyższym poziomie.

Weronika

Kolejne zakupy słodkości. Obsługa kompetentna, sympatyczna, cierpliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia S.R. Jaworscy - Wrocław

• Jak się pracuje w Cukiernia S.R. Jaworscy?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia S.R. Jaworscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia S.R. Jaworscy?

Kandydaci do pracy w Cukiernia S.R. Jaworscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia S.R. Jaworscy
4.8/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Krzemieniecka 47
    54-613 Wrocław