Komplido S.C

Opinie o Komplido S.C

lukasz 2014-01-07 00:21
koszmarna firma.
Zbyszek Dzierżoniów 2014-03-19 13:56
Zalegają z płatnościami dla podwykonawców. Nie polecam współpracy!
zbrodniarz 2014-06-06 12:47
Jeśli nie pijesz nie kradniesz będziesz pracował stawki średnie warunki średnie ale pieniądze zawsze na czas bez problemu pracuje już 6 lat więc wiem co pisze pozdrawiam
pracownik 2014-10-21 09:42
Jak dla mnie tragedia, brak szacunku dla pracownika i do tego brak pieniendzy na czas. Juz podziekowalem za wspolprace
greg 2015-01-13 16:25
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ja pracuje dla nich i nie ma problemu z pieniedzmi i nigdy nie bylo
PanSecam 2015-04-30 10:30
Greg to szwagier szefa wiec bedzie chwalił jak to jest dobrze i zajefajnie ale wcale tak nie jest za 12pln na godzine i to jeszcze pod stołem to raczej bez sens i jakies nieporozumienie ,delegacje rozkładaja tak:1750brutto=niby ze delegacja reszta innym przelewem, ubrańie jak dadza to juz najlepiej jakbys miał na stałe do emerytury.obiady dofiansuja pod warunkiem ze jestes daleko od domu i WAŻNE!!!jesli jest to zupa ktora sie nie daje zjesc za drugie jak chcesz musisz zapłacic drugie tyle bo panowie kierownicy nie maja ,sami kradna złom by sponsorowac samego siebie a pracownika jak złapie na czym kolwiek to najlepiej stawki urąbać _FIRMA zeby to jakas z prestigiem była to nie -zero szacunku do ludzi.
pracownik 2015-06-22 19:16
Juz nie powiem kierownictwo np. pan Tadeusz S. z chorzowa zero szacunku dla ludzi sami gamonie i debile reszta kierownikow nie lepsza dla nich ludzie to szmaty i debile!!!!
wacek 2015-08-22 22:58
w odpowiedzi na pana zbyszka to nieprawda ze nie placa na czas . ja bylem podwykonawca i owszem nieraz sie zdarzylo , ale niewielkie opoznienia.biorac pod uwage ze inne firmy wogule nie chca placic. tylko trzeba posmarowac, ja nie smarowalem i wspolpraca sie uciela,czyli w ten sposob ze ,odbijali za zniszczony sprzęt,biorac pod uwage ze sa wliczone w koszta .ci co smarowali mieli potracane minimalne koszty.czyli okradali firme.podwykonawcy uwazajcie z kim rozmawiacie.
lodzik 2015-11-14 14:22
i śmierdz mu nogi :)
Gorlic... 2016-04-16 08:05
Czy od tamtego czasu płatności, podwykonawcom sie poprawiły czy dalej są opóźnienia?
geo 2016-09-02 19:35
Pozdrawiam Tadka z Komplido na s17 (obwodnica Puław ) fajny wesoły facet
fre 2016-09-03 23:16
atmosfera rzeczywiście teraz dopisuje, to dobry znak, że relacje między pracownikami są na jeszcze lepszym poziomie niż były do tej pory. A jakie dają teraz zarobki? Dzięki
Ktos 2016-11-15 21:02
Nie jest fajny. Przeciwnie. Kto to zna ten wie
podwykonawca 2016-12-18 10:44
Fre pisze że atmosfera dopisuje a nie wie jakie są zarobki?Atmosfera jest super zwłaszcza gdzie pracuje Ćwikła,ustawia pracowników podwykonawców i kierowników.Jego ludzie jak go widzą to boją się stanąć z resztą też nie są dużo lepsi.Komplido pracuje coraz dalej teraz w okolicach Gorzowa a dają po 13,15 na godzinę,nie płacą żadnych delegacji pracują po 12 godzin czy jest upał czy pada deszcz czy jest mróz widziałem że dostają obiady za które płaci pracodawca mają auta służbowe bramki i paliwo też w całości pokrywa firma
Pracownik 2017-01-23 17:43
Popieram!!!!!
Rozczarowany Podwykonawca 2017-01-25 14:01
Co do współpracy z podwykonawcami bez zmian dalej trzeba czekać na płatności, a jedynym wyjściem jest oddać sprawę do sądu, bo takie przeciąganie i zwlekanie staje się monotonne i nudne....
TalibX 2017-03-23 20:36
Dobra, normalna firma, która daje zarobić ludziom, którzy przychodzą do pracy a nie do roboty marudzić, mlaska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lamentować itp Jak komuś się chce robić, to co chwilę 1zł do góry
Wynagrodzenie na czas, normalne podejście kierowników do pracowników.
Część pracowników jest tragiczna i chyba właśnie to oni tak bardzo się wypłakują na tym forum - DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE MARUDY!!!
Zostaw swoją opinię o Komplido S.C - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplido S.C