Opinie o Komplido S.C w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Komplido S.C. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komplido S.C o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplido S.C w Katowice

X Nowy wpis

Co slychac?

Iza Nowy wpis

@zawiedziony co oznacza, że firma Komplido S.C lubi "wywinąć numer"? Co Cie spotkało? Możesz dokładnie opisać te sytuację? Czy nie dostałeś swojego wynagrodzenia? Czy po jakimś czasie wpłynęło ono na Twoje konto?

waldek Nowy wpis

a JURECZEK SZWAGIER TOMASZA K pracuje

zawiedziony Nowy wpis

Firma niepoważna, zwleka z płatnościami, na zakończenie współpracy lubi "wywinąć numer". Totalnie nie polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Komplido S.C? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iza

@Marko a Ty pracujesz w Komplido S.C? Powiesz o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa opinia na forum o tej firmie może komuś pomóc decyzję czy aplikować czy jednak nie. Pomożesz tym osobom?

Iza

@TalibX pracujesz nadal w Komplido S.C? Rozumiem, że firma jest Ci bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

TalibX

Dobra, normalna firma, która daje zarobić ludziom, którzy przychodzą do pracy a nie do roboty marudzić, mlaska (usunięte przez administratora) lamentować itp Jak komuś się chce robić, to co chwilę 1zł do góry Wynagrodzenie na czas, normalne podejście kierowników do pracowników. Część pracowników jest tragiczna i chyba właśnie to oni tak bardzo się wypłakują na tym forum - DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE MARUDY!!!

Marko
@TalibX

HAHAHA.......Premię Ci dadzą jako dodatek do emerytury za te wpisy........ :)

Rozczarowany Podwykonawca

Co do współpracy z podwykonawcami bez zmian dalej trzeba czekać na płatności, a jedynym wyjściem jest oddać sprawę do sądu, bo takie przeciąganie i zwlekanie staje się monotonne i nudne....

podwykonawca

Fre pisze że atmosfera dopisuje a nie wie jakie są zarobki?Atmosfera jest super zwłaszcza gdzie pracuje Ćwikła,ustawia pracowników podwykonawców i kierowników.Jego ludzie jak go widzą to boją się stanąć z resztą też nie są dużo lepsi.Komplido pracuje coraz dalej teraz w okolicach Gorzowa a dają po 13,15 na godzinę,nie płacą żadnych delegacji pracują po 12 godzin czy jest upał czy pada deszcz czy jest mróz widziałem że dostają obiady za które płaci pracodawca mają auta służbowe bramki i paliwo też w całości pokrywa firma

fre

atmosfera rzeczywiście teraz dopisuje, to dobry znak, że relacje między pracownikami są na jeszcze lepszym poziomie niż były do tej pory. A jakie dają teraz zarobki? Dzięki

geo

Pozdrawiam Tadka z Komplido na s17 (obwodnica Puław ) fajny wesoły facet

Ktos
@geo

Nie jest fajny. Przeciwnie. Kto to zna ten wie

@Ktos

Popieram!!!!!

Gorlic...

Czy od tamtego czasu płatności, podwykonawcom sie poprawiły czy dalej są opóźnienia?

lodzik

i śmierdz mu nogi :)

pracownik były
@lodzik

to moje

wacek

w odpowiedzi na pana zbyszka to nieprawda ze nie placa na czas . ja bylem podwykonawca i owszem nieraz sie zdarzylo , ale niewielkie opoznienia.biorac pod uwage ze inne firmy wogule nie chca placic. tylko trzeba posmarowac, ja nie smarowalem i wspolpraca sie uciela,czyli w ten sposob ze ,odbijali za zniszczony sprzęt,biorac pod uwage ze sa wliczone w koszta .ci co smarowali mieli potracane minimalne koszty.czyli okradali firme.podwykonawcy uwazajcie z kim rozmawiacie.

Juz nie powiem kierownictwo np. pan Tadeusz S. z chorzowa zero szacunku dla ludzi sami gamonie i debile reszta kierownikow nie lepsza dla nich ludzie to szmaty i debile!!!!

PanSecam

Greg to szwagier szefa wiec bedzie chwalił jak to jest dobrze i zajefajnie ale wcale tak nie jest za 12pln na godzine i to jeszcze pod stołem to raczej bez sens i jakies nieporozumienie ,delegacje rozkładaja tak:1750brutto=niby ze delegacja reszta innym przelewem, ubrańie jak dadza to juz najlepiej jakbys miał na stałe do emerytury.obiady dofiansuja pod warunkiem ze jestes daleko od domu i WAŻNE!!!jesli jest to zupa ktora sie nie daje zjesc za drugie jak chcesz musisz zapłacic drugie tyle bo panowie kierownicy nie maja ,sami kradna złom by sponsorowac samego siebie a pracownika jak złapie na czym kolwiek to najlepiej stawki urąbać _FIRMA zeby to jakas z prestigiem była to nie -zero szacunku do ludzi.

greg

(usunięte przez administratora) prawda ja pracuje dla nich i nie ma problemu z pieniedzmi i nigdy nie bylo

Jak dla mnie tragedia, brak szacunku dla pracownika i do tego brak pieniendzy na czas. Juz podziekowalem za wspolprace

zbrodniarz

Jeśli nie pijesz nie kradniesz będziesz pracował stawki średnie warunki średnie ale pieniądze zawsze na czas bez problemu pracuje już 6 lat więc wiem co pisze pozdrawiam

Zbyszek Dzierżoniów

Zalegają z płatnościami dla podwykonawców. Nie polecam współpracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Komplido S.C - Katowice

Komplido S.C
2.3/5 Na podstawie 41 ocen.

Komplido S.C