Komplido S.C

Opinie o Komplido S.C

lukasz 2014-01-07 00:21:08
koszmarna firma.
Zbyszek Dzierżoniów 2014-03-19 13:56:20
Zalegają z płatnościami dla podwykonawców. Nie polecam współpracy!
zbrodniarz 2014-06-06 12:47:00
Jeśli nie pijesz nie kradniesz będziesz pracował stawki średnie warunki średnie ale pieniądze zawsze na czas bez problemu pracuje już 6 lat więc wiem co pisze pozdrawiam
pracownik 2014-10-21 09:42:36
Jak dla mnie tragedia, brak szacunku dla pracownika i do tego brak pieniendzy na czas. Juz podziekowalem za wspolprace
greg 2015-01-13 16:25:00
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ja pracuje dla nich i nie ma problemu z pieniedzmi i nigdy nie bylo
PanSecam 2015-04-30 10:30:18
Greg to szwagier szefa wiec bedzie chwalił jak to jest dobrze i zajefajnie ale wcale tak nie jest za 12pln na godzine i to jeszcze pod stołem to raczej bez sens i jakies nieporozumienie ,delegacje rozkładaja tak:1750brutto=niby ze delegacja reszta innym przelewem, ubrańie jak dadza to juz najlepiej jakbys miał na stałe do emerytury.obiady dofiansuja pod warunkiem ze jestes daleko od domu i WAŻNE!!!jesli jest to zupa ktora sie nie daje zjesc za drugie jak chcesz musisz zapłacic drugie tyle bo panowie kierownicy nie maja ,sami kradna złom by sponsorowac samego siebie a pracownika jak złapie na czym kolwiek to najlepiej stawki urąbać _FIRMA zeby to jakas z prestigiem była to nie -zero szacunku do ludzi.
pracownik 2015-06-22 19:16:02
Juz nie powiem kierownictwo np. pan Tadeusz S. z chorzowa zero szacunku dla ludzi sami gamonie i debile reszta kierownikow nie lepsza dla nich ludzie to szmaty i debile!!!!
wacek 2015-08-22 22:58:32
w odpowiedzi na pana zbyszka to nieprawda ze nie placa na czas . ja bylem podwykonawca i owszem nieraz sie zdarzylo , ale niewielkie opoznienia.biorac pod uwage ze inne firmy wogule nie chca placic. tylko trzeba posmarowac, ja nie smarowalem i wspolpraca sie uciela,czyli w ten sposob ze ,odbijali za zniszczony sprzęt,biorac pod uwage ze sa wliczone w koszta .ci co smarowali mieli potracane minimalne koszty.czyli okradali firme.podwykonawcy uwazajcie z kim rozmawiacie.
lodzik 2015-11-14 14:22:43
i śmierdz mu nogi :)
Gorlic... 2016-04-16 08:05:26
Czy od tamtego czasu płatności, podwykonawcom sie poprawiły czy dalej są opóźnienia?
geo 2016-09-02 19:35:19
Pozdrawiam Tadka z Komplido na s17 (obwodnica Puław ) fajny wesoły facet
fre 2016-09-03 23:16:53
atmosfera rzeczywiście teraz dopisuje, to dobry znak, że relacje między pracownikami są na jeszcze lepszym poziomie niż były do tej pory. A jakie dają teraz zarobki? Dzięki
Ktos 2016-11-15 21:02:17
Nie jest fajny. Przeciwnie. Kto to zna ten wie
Zostaw swoją opinię o Komplido S.C - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplido S.C