SAMASZ

Opinie o SAMASZ

P

Witam czy ktoś powie jak wyglądają warunki pracy na stanowisku kierowcy w samaszu?

Majster

Sami sobie skladajcie te maszyny. Ciagle zle detale,(usunięte przez administratora)

wd 40
@Majster

Spawacze jak zwykle chodzą nadęci jak pawie co to nie oni a elementy jak zawsze pospawane na odwal ,niewiem od czego sa tam brygadziści chyha tylko od brania kasy

Jojo
@wd 40

Zapraszamy serdecznie na spawalnie. Pokażesz nam wszystkim jak powinno się spawać. Sporo osób przyszło do nas z innych działów, myśląc że to banalna robota, a radzą sobie mooooocno przeciętnie

Dziki Joe.

Witam, Na montażu dalej grasuje (usunięte przez administratora) z Michałowa i okolic ( skrzata i jego szwagra ogra.) Kto to jest? Skąd oni są? Na zakładzie nosi się jedna wielka rodzina. Byle (usunięte przez administratora)kogoś ,że do kibla poszedł !!!. Stasiek nie bądź faja !! Zrób coś z tym. Jak ciebie nie ma to ci (usunięte przez administratora) obrabiają !!!.

Antek
@Dziki Joe.

Już była taka jedna słynna rodzina O. Czyżby antologia i powtórka?!

A po ile u Pana W. papieroski? ????

Pan W.

Tobie nie sprzedam. Tak normalnie po o,4/szt????????????

DJ Nivi

Jak jutro będę w pracy to się dowiem

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

ABC

Te maseczki to śmiech na sali, niech majstrowie dają co 1,5 godziny nową a nie każą chodzić cały dzień w tej samej.A zarząd niech sie zajmie wyrzucaniem na kwarantanne zarażonych pracowników.20 osób z początkowych działów produkcji miało prywatny długi kontakt z jednym z majstrów i nikt nikogo na izolację nie wysyła, codziennie są w pracy.

Lol

To samo jest na montażu

Stefan
@ABC

Jak ci nie pasuje praca to najwyzsza pora sie zwolnic zaklad robi wszystko co moze i jak potrafi najlepiej zeby produkcja miala co robic jak ci nie pasuja maseczki to idz na wolne i nie pisz bzdur wszyscy co powinni byc na kwarantannie to na niej sa ale ty chyba wiesz lepiej najwyzsza pora zajac sie praca a nie obserwacja i donosicielstewm

ABC
@Stefan

Poćwicz czytanie ze zrozumieniem,a później odpowiadaj.W którym miejscu wspomniałem o tym że mi się praca nie podoba? Chcę tylko napisać, że wymóg noszenia maseczek nie ma żadnego sensu ponieważ nie mają one atestu ani filtra,a człowiek ma multum bakterii w sobie które wydycha.Osobiście nic nie zamierzam nosić w firmie,ale jak widze ludzi którzy noszą TĄ SAMĄ maseczke przez tydzień to mnie krew zalewa.Podobno te maseczki ,, chronią" tylko przez 1,5 godziny, więc przez 8 godzin pracy wychodzi 5sztuk na człowieka.Policz sobie ile wychodzi masek w skali dnia na całą firme.Zwykła propaganda i tyle.

@ABC

@ABC Zanim pouczysz innych, sam poćwicz czytanie ze zrozumieniem. Nikt nie każe nosić maseczek non stop, a jedynie gdy opuszcza się swój dział. Z twoich wpisów wynika, że przebywasz poza swoim miejscem pracy 8h na zmianę. A o Twoim poziomie świadczy cytat "Osobiście nic nie zamierzam nosić w firmie". Skoro nie zamierzasz to po grzyba się pieklisz o zbyt małą ilość maseczek czy brak ich atestu (swoją drogą to super logika - skoro nie mają atestu a tylko takie mam, to nie założę żadnych). Ty po prostu nie chcesz się dołożyć do bezpieczeństwa swojego i innych i w wiadomej części ciała masz zarówno maseczki, jak i współpracowników.

Doradca techniczno-handlowy

Witam, Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku Doradca techniczno-handlowy.

ZA Dobry

Jeszcze więcej brygadzistow bo jeszcze trochę A sami będą spawac. (Jeżeli potrafią) śmiech na sali

@ZA Dobry

Akurat nie jest to głupi pomysł, bo tyle co jest maszyn i detali do ogarnięcia na spawalni, to nie ma na żadnym innym dziale. Każdy z liderów ma tam po 10-15 maszyn różnego rodzaju i teraz pomyśl ile detali wchodzi w skład każdej maszyny! I każdy detal trzeba umieć złożyć i znać przyrząd (o ile istnieje). Może gdyby dorzucić Jeszce chociaż jednego lub dwóch liderów na zmianę i podzielić maszyny tak, aby każdy miał ich mniej pod sobą to wyeliminowałoby pomyłki, które się zdarzają i robota szłaby dużo sprawniej

Ciężko jest w systemie 12/12 w SAMASZ?

Odp

Nie ma tu takiego systemu. Nie ma też nadgodzin ani dobrze płatnych sobót. Czasy świetności ta firma ma dawno za sobą, kiedy to zwykły pracownik mógł lepiej zarobić. Teraz pieniądze są potrzebne na utrzymanie stołków dla różnych nowych dyrektorów i kierowników.- czy potrzebnych? Nie wiem, bez nich też jakoś firma sobie dała radę

Xxx

O co chodzi z tym systemem 12/12?

Jarosław
@Xxx

O to, że etatowi moderatorzy tematów na tym portalu rzucają pytania w stylu "ciężko w systemie 12/12" albo "Co wchodzi w socjal w danej firmie" i nakręcają w ten sposób rozmowę. Identyczne pytania znajdziesz pod innymi firmami.

Ccc

Można prosić o emaila do Maćka Stolarskiego?

aaa
@Ccc

maciej.stolarski@samasz.pl

Adek

Ja tylko nie rozumiem pi co tylu inżynierów procesu . 3 stoi na listwach pół dnia i mierzy czas komedia jak by nie mógł jeden tego zrobić A Man Michał inżynier to wogle rączki w kieszeni i nic porażka . Ok co ich tylu tam jak nic się nie zmienia efektów pracy zero

Wynajem pokoju

Witam ja trochę z innej beczki pisze tu bo nie wiem jak dotrzeć do pracowników były by jakieś osoby zainteresowane wynajem pokoju w zabłudowie ciekawy?

xyz
@Wynajem pokoju

tak, proszę podać namiary,-kandydat.

Waldek handlarz

A co ten pan z grzywką majsterek na montażu taki smutny chodzi.?

Rdn

Witam, Panowie, na jaką stawkę godzinową netto może liczyć spawacz w Waszej firmie? Spawam metodą mag oraz tig. Są nadgodziny? Jak z sobotami? Dziękuję za wszystkie pomocne informacje Pozdrawiam

Kazio Mistrz Skrobaka
@Rdn

Spora czaesc spawaczy ma 28brutto Na chwile obecna brak nadgodzin

@Kazio Mistrz Skrobaka

Ale większość ma 26,5 albo 25. Lepiej iść na inny dział

eduardo

Kolega na rozładunku znowu handluje wyrobami tytoniowymi bez akcyzy hmm....

Jacek Stolarski
@eduardo

Dziękuje za informację ale nie palę.

RENEGAT
@Jacek Stolarski

Panie Jacku tacy konfidenci to niebezpieczni ludzie sprzedadzą każdego !!! Ale ja też nie palę choć nic nie mam przeciw palącym.Są ważniejsze tematy jak na przykład dobór rękawic ochronnych na CNC,praca" narzędziowni " gdzie trzeba odstać swoje w kolejce a maszyny stoją,narzędzia pomiarowe firmy "No name" które przekłamują o np.o 4 "dychy" a produkcja idzie w świat a my używamy takich narzędzi -był taki film Świat się śmieje czy naprawdę firma Samasz i jej pracownicy nie zasługują na lepszy sprzęt pomiarowy np.MITUTOJO ??? Pozdrawiam Szefie co by nie mówić firma jest (usunięte przez administratora) !!! I tak trzymać mimo tych kilku problemów może po wolnym coś się zmieni, proszę częściej zaglądać na produkcję i rozmawiać z krwią tej firmy jej pracownikami !

O
@eduardo

Super !!!!

KarolW

Firma samasz to najlepsza firma w jakiej mozna pracowac pracuje na prodkucji i zlego slowa nie mozna powiedziec wypowiedzi na tym forum sa z kosmosu bo ten zaklad to bajka nie wiem jak nie mozna lubic takiej dobrej firmy...mila atmosfera pracy kulturalni przelozeni wyplaty na czas i lekka praca wszystko czego potrzeba do zycia. Polecam

Kuba

Mam pytanie czy mogę teraz złożyć wniosek o dofinansowanie do wczasow

Master od muppets
@Kuba

Oczywiście że możesz złożyć wniosek, ale kasę dostaniesz w grudniu. Domyślam się, że chcesz pożegnać firmę, wtedy powinni wypłacić za wczasy procentowo np za przepracowane 6 miesięcy w roku 50%. Jakby co pilnuj tego.????

Michas

Niestety jest to prawda nieda sie zarobic a jak tobie dobrze to brawo chyba to twoja pierwsza praca zeby pracowac z Nadgodzinami to ok ale bez nic a jak niema nawet na 40 godz tyg roboty a co dopiero w sobote to fabryka? Heeheheehh

RENEGAT
@Michas

Masz rację nie da się zarobić bo firma ma podział na swoich i tych gorszych !!! swoim daje się zarobić i pracują nawet w soboty a reszta ma "wolne" piątki poprzez zmuszanie do urlopów na co nie pozwala Kodeks Pracy ale firma ma to gdzieś.A co gdy faktycznie będzie potrzebny urlop-BEZPŁATNY ??? Samasz szczyci się,że jest firmą przyjazną pracownikom- to gdzie ta równość,po prostu trzeba skończyć z pisaniem na tym forum bo Pan Stolarski młody czy starszy tego nie czyta a piszemy sobie.Szkoda nerwów bo wszyscy to wiedzą a tylko udają id....

Spec

Witam. Jak (usunięte przez administratora)bhpowiec jest taki uczciwy to (usunięte przez administratora) zrób wyciągi na każdym stanowisku spawalniczym.bo obaj wiemy że na każdym powinny być. Więc daje czas do końca miecha i jak nie to inspekcja się tym zajmie

Banek

Chyba najwyzsza pora szukac sobie nowej roboty bo tutaj nie idzie zarobic nawet na zycie...

Janek
@Banek

To szukaj, a nie piszesz smuty w necie (za który pewnie zapłaciła Ci dziewczyna/żona/rodzic/chłopak/partner skoro tak kiepsko zarabiasz).

@Banek

Tu nie ma i nie będzie dobrej roboty w tym pier dolniku,bo to Polska B(może nawet C). Pozdrawiam.

eee

Liderzy muszą przemieszczać się po zakładzie żeby usprawnić produkcję tak to prawda ale jeden przemieszcza się żeby sprzedawać papierosy bez akcyzy albo zbierać hajs zaległy. Czy to jest normalne? i ma przyzwolenie chyba

xyz
@eee

Nie było was chyba na spedycji, tu byście dopiero mieli o czym pisć

Antek

To co bhpowiec gania za papierosy?! Jeśli tak to żenada od tego jest kierownictwo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ