SAMASZ

Opinie o SAMASZ

nowy, przyszly pracownik

Witam , chciał bym się dowiedzieć jak wyglada praca na logistyce? Jakie stawki na początek i jakie po okresie probnym? Dzięki za odpowiedz

@nowy, przyszly pracownik

Praca w logistyce polega na kompletacji zamówień wewnętrznych i dostarczanie na stanowiska produkcyjne - zgodnie z planem realizacji. Wymagane są uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych. Po więcej informacji zapraszam do kontakt: tel. 500 696 976 i zachęcam do przesłanie CV.

Odp
@nowy, przyszly pracownik

Najlepszy dział do pracy w tej firmie. Zero odpowiedzialności, nawet jak skompletujesz nie te detale co powinieneś lub wydasz ich za mało . Kasa też dobra jak na taką robotę, może nawet za dobra obserwując naszych logistyków. Oczywiście nie wszystkich.(usunięte przez administratora)

@SAMASZ

To brzmi bardziej jak praca magazyniera a nie logistyka.

Euzebiusz
@Odp

"zero odpowiedzialnosci " dobre ... nie znajomosc prawa nie zwalnia z obowiazku jego przestrzegania... a tak prosciej to jaki jest koszt i odpowiedzialnosc pracownika np za zle dobranej tulejki albo krzywo pospawany profil ? Najwyzej sie poprawi albo zrobi nowe ... Jak brakuje detalu to bywają ludzkie błędy, częściej po prostu czeka się na produkcję...Logistyka to jedna z fundamentów w każdym zakładzie produkcyjnym nie tylko w Samaszu ... Co do kasy na taką robotę i odpowiedzialnośći ... Polecam pooglądać wypadki z wózkami i jakie są jego efekty ( materialne,a czasami zdrowotne ) Ponadto tym wszystkim którzy nie muszą się trzymać za kółkiem co grozi jak się na kacu stuknie w kolegę ... Zwolnienie to pikuś przy więzieniu i alimentach ... Ile jest przypadków jak ładowarka przygniata gośćia podczas konserwacji albo składa się cały magazyn jak domino ... Można tak bez końca ... Na to stanowisko oprócz umiejętnośći trzeba zdać przypominam egzamin psychologiczny, nie ujmując niezadowolonym maruderom !

Łuki
@Euzebiusz

Z tym kacem to jednak odleciałeś nieco. Niezależnie od wykonywanej pracy, jeśli skrzywdzisz kogoś pod wpływem masz przechlapane. A logistycy mieliby znacznie mniejsze szanse kogoś stuknąć gdyby jeździli bez ułańskiej fantazji. Chyba, że pisząc o stukaniu kolegi nie to miałeś na myśli (ale wówczas nie bój się alimentów - takich cudów jeszcze nie było). :)

Praca
@Euzebiusz

Rafał! Zjedz snickersa. I popraw się w spawaniu

Gregory

Panowie jakie stawki na spawalni?

Alojzy
@Gregory

Takie jak na CNC, więc jak masz możliwość to uderzaj tam, odpuść sobie spawalnię i nie truj się za taką samą kasę, co na wciskaniu przycisków. Ewentualnie spróbuj do DURu - kasa jeszcze lepszą jak na spawalni. Tylko czekać aż spawacze hurtem będą zmieniać działy skoro kasa jest taka sama lub bardzo zbliżona

Jony

Ile zajmuje rozpatrzenie cv w samaszu?

@Jony

Wszystkie aplikacje są rozpatrywane na bieżąco. Wybrani kandydaci spełniający wymagania określone na danym stanowisku są telefonicznie zapraszani na spotkanie. O status swojej aplikacji, czy jest rozpatrywana lub dlaczego została odrzucona, zawsze można dopytać telefonicznie: 500 696 976

Witam słyszałem, że ciekawa praca w Samaszu jest. Chciałbym się spytać czy znalazłaby się robota dla całkowicie niedoświadczonego?

@Anonim

Brak doświadczenia nie jest przeszkodą do rozpoczęcia pracy w SaMASZu, zależy jednak o jakim stanowisku mówimy. Sugeruję zadzwonić i dopytać o szczegóły: 500 696 976

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

Ciekawy

Na jakie zarobki może liczyć osoba z udt na wózki specjalistyczne ze zmiennym wysięgnikiem i doświadczeniu ponad 3 letnim jako magazynier.

Endriu
@Ciekawy

Ja będąc magazynierem bez uprawnień na wózki zarabiam przy pełnym miesiącu w granicach przyzwoitych kwot ale są i że mają więcej moim zdaniem około 3

Dzień dobry jak wygląda praca w Samaszu jeżeli chodziło o niedoświadczonego. Ostatnio słyszałem o monterze maszyn na początek? Jak jest tam z pracą i wynagrodzeniem?

@Anonim

Dzień dobry, mamy otwarta rekrutację na stanowisko: monter maszyn. Zatrudniamy osoby, które znają rysunek techniczny i podstawy mechaniki, więc osoby bez doświadczenia ale z wykształceniem technicznym lub pasją do motoryzacji - bardzo mile widziane. Zapraszam do kontaktu w celu odpowiedzi na dodatkowe pytania ( tel. 500 696 976 ) i zachęcam do przesłanie CV.

były moner
@SAMASZ

Kilka lat pracy w samaszu jako monter na dyskowej czy warto wracać czy dać sobie spokój po rozmowach z byłymi kolegami to już sam niewiem jadni mówią że jest lżej niż było w bałym a lnni że trzeba nawalać za tumoków których naprzyjmowali i zero pojęcia

Kali
@były moner

Dawaj bo co nieudaczników przyjmują to ajba a zarobki nie najgorsze dla swierzakow a jak w miare w temacie byłeś to moment stawkę dostaniesz taka jak ja 28,50 po 17 latach. Bolki po 2-3 latach mają to samo gdzie zielonego pojęcia nie mają o montażu. I to jest porażka tego zakładu.

monter
@Kali

Bym dawno wrócił lubiłem tą pracę do dziś se przypominam jakie elementu czy śrubki i inne duperele szły do jakiej maszyny ,teraz podobno dużo łatwiej jest ,moja kariera skończyła się na sam koniec trawiastej w białym ,pozdrawiam starą dyskową

tedi

panowie a co to za statysta na l 10 co ma najwiecej do powiedzenia na kazdy temat ale roboty zero pracuje w firmie 7 lat i takiego nieroba nie widzialem od pocztku pracy nawet ciuchow firmowych nie nossi tylko jakes polamel , i nikt nie zwraca mu uwagi , gdzie sa mistrzowie? a moze znajomek;)

@tedi

Nie znam typa osobiscie ale chyba wiem o kogo chodzi - jako nieliczny zgłasza, że cos do czegos nie pasuje. W warszawce dostalby jeszcze za to nagrode $$, a zgloszenie byloby sprawdzone a nie zlane jak u nas. Masz racje lepiej walic z młota i przecież "jakos wejdzie" ;) a dzieki takim komentarzom jak u Ciebie to juz nikt niczego nie zglosi bo bedzie sie bał ze ktos go obsmaruje na gowork.

Byku

Nie wiem ile czasu pracujesz, raczej nie długo. Z reguły po zgłoszeniu bywa tak, że jak coś poprawią to jest jeszcze gorzej niż było. Po drugie gdybyśmy nad wszystkim co nie pasuje rozkladali ręce to ta firma nie była by w tym miejscu gdzie jest, po prostu w ogóle by jej nie było. A jak typa z l10 nie znasz to tylko to Tobie wychodzi na lepiej, bajkopisarz jakich mało.

Edmund

L10 to nic w porównaniu do lidera z L4 który wiecznie. W telefonie i nic cały dzień nie robi . Jakaś masakra że nikt tego nie widzi.

135/136

Na jakie stawki może liczyć spawacz z 7 letnim doświadczeniem po zakończeniu okresu próbnego? Pozdrawiam.

Arek

Niedługo że wschodu będą pracowali za te stawki. Uciąć nirobom dyrektorkom. Ze Maciek Stolarski się na to godzi.

Ariel

Jak u was w transporcie, czy daleko jeździcie i za jaką kase?

Jadzia

To jest najlepszy zakład w województwie podlaskim. Bardzo dobre zarobki, super życzliwi ludzie a kadra zarządzająca jest NAJLEPSZA!!!!!!!!!

Jolanta
@Jadzia

Gdzie znaleźć rozkład jazdy autobusu zakładowego, przedtem widziałam ,że zabierał ludzi z osiedla Białegostoczek?

byly

Ładnie to wszystko wyglada na zewnatrz ale jak juz tam wyladujesz to dochodzisz do wniosku że to jest (usunięte przez administratora) gdzie jest bardzo duzo nic nie robiacych przydupasow z szekokimi plecami,na ktorych zwykli robole muszą naginać. Wynagrodzenie porownywalne jak to w podlaskim. Jeśli lubisz miec brązowy nos od włażenia w (usunięte przez administratora) przelozonym ktorych jest tam sporo to na pewno sie odnajdziesz w samaszu.Życze zdrowia.

Edek

Kto to wybierał tych panów na dwj na montaż pani M .z HR ? Bo to co sobą reprezentują to istna porażka zwłaszcza ten pan w jensach . Co chodzi z zadartą głową do góry jka by wszystkie rozumy pozjadal . Oni kompletnie nic nie wiedza . Plecaki? Czyżby

Borys
@Edek

Zapewne tak jak połowa... ????

Edek

Nikt nikogo nie poprawia . A poprostu stwierdził fakt . A pieniądze to właśnie nie wiadomo za co biorą . Mowa o tych panach nowo przyjętych ???? do dwj . Przedszkole.

Waldek

Znając go, to sprawdziłby się tylko w roli chorego bezdomnego. Bardzo dziwnie chodzi....coś z nim jest nie tak .....hmmm

Wojciech

Witam jak wygląda praca na stanowisku spawacz czy przyjmują bez doświadczenia i czy są jakieś dofinansowania na kurs

O
@Wojciech

A wiec ...praca na stanowisku spawacza wyglada tak....przychodziaz do pracy na stanowisko , potem wlaczasz spawarke , szykujesz narzedzia. Mistrz lub lider daja Ci karty pracy , a Ty wg. nich zabierasz z pola odkladczego detale i przywozisz je na stanowisko. Bierzesz rysunek i wg. niego szczepiasz detale (skladasz) , a potem spawasz je wg. rysunku. A jeszcze potem poprawiasz swoje ewentualne buble. A jak juz poprawisz to czyscia z odpryskow. Tak to wyglada.

Jeszcze trochę a dyrekcja będzie musiała zatrudniać swoich z rodzin żeby pracowali na produkcji. Szkoda że góra robi wszystko na niekorzyść zakładu. Prezes i wice powinni w końcu przejrzeć na oczy co dzieje się za ich plecami. Zawsze zwalą winę na zwykłego pracownika a tak w rzeczywistości znalazła idealne źródło dochodów żerując na Prezesie. Prezesie PROSZĘ w końcu zrobić z tym porządek bo naprawdę prowadzi to do upadku. A tak na marginesie...jak na taki zakład to stanowczo jest za dużo sztucznych stanowisk typu kierownik, dyrektor..... biorąc pod uwagę że nie są wykwalifikowani

Marcel

Witam,jestem zainteresowany pracą spawacza-6lat doświadczenia w spawaniu,czy moze ktoś udzielić info ile na start,czy jest to praca w akordzie? Pozdrawiam

@Marcel

@Marcel Prośba o kontakt z działem rekrutacji - otrzyma Pan odpowiedź na pytanie dot. wynagrodzenia. Tel 500 696 976 W akordzie nie pracujemy.

Arek

Nędza w portfelu. Maks 3 tyś na reke po 5 latach. Wegetacja. Tylko zarobią dyrektorzy i kierownicy. Zmieniłem i się bardzo cieszę.

Tomasz

witam czy przyjmują na spawacza bez doświadczenia i jerst mozliwość dogadania sie na temat dofinasowania na kurs i jak w ogółe praca

Eeee
@Tomasz

Idz spawaj, Samasz ma cisnienie na spawaczy, wiec biora kazdego z lapanki, jak leci.????

Czy nowo zatrudnione osoby w SAMASZ otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

RENEGAT

Tak otrzymują na czas określony. Spoko praca ,zarobki i załoga.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ