SAMASZ

Białystok

Opinie o SAMASZ

;;; 2016-03-15 21:21:06
dajcie ludzie spokój oczerniacie ludzi zacznijcie pracować bo z tego co widzę to chyba trzeba wymienić całą załogę na tej malarni a nie czepiacie się majstrów
kaczeluk 2016-03-15 21:32:21
Chyba ty pajacu
call me maaaaaaaasster 2016-03-16 17:01:47
eeee tam cicho byc
katastrofa 2016-03-17 23:38:46
parodia normalnie były kontroler jakość mistrzem malarni .a co z tej malarni wyjeżdza masakra .doszedłem do wniosku że jak wyjechało z malarni z pod oka takiego majstra czyli jest OK .nie miejcie potem pretensji (biuro) do montażu
morfeusz 2016-04-06 13:58:37
Praca w tej firmie jest niezła tylko jjedzenie jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dzisiaj dostaliśmy karmę dla psów kiedyś pracowałem w schronisku to psy były lepiej karmnione...panie Leszku prosimy o interwencję bo jesteśmy na skraju wytrzymalosci...
majster 2016-04-14 01:43:33
Buhaha GRUBO GRUBO wstyd dla firmy ...
coswiem 2016-05-06 13:10:03
Firma samasz nie należy do najlepszych firm zwłaszcza jeżeli mowa o dbaniu o pracownikach zwłaszcza tych na produkcji dyrektor z Japonii na wszystkim oszczędza nawet wody żałują na produkcji zamontowali słabej jakości dystrybutory na wodę z których woda śmierdzi i nie da się tego pić nawet ani razu nikt nie wymieniał w tych urządzeniach filtra a działają cały czas na stołówkę przyworza jedzenie dla świń bo inaczej nie da się tego nazwać i jeszcze pobierają na to pieniądze z socjalu już wogle by tego nie dawali bo i tak się nie da tego jesc....nawet na koszulki firmowe dziaduja jak idzie się do narzędziownia po ubranie to ten pajac mówi że koszulka tobie nie przysługuje i masz chodzić w swojej a jak już swoją koszulkę chcesz wynieść do prania to cięć się przyczepia co ty wynosisz?? masło maślane....Nie polecam pracy w tej firmie lepiej poszukać sobie czegoś rozwojowego bo ta Firma schyla się ku upadkowi.
były pracownik" 2016-05-31 06:26:22
Przepracowałem w tej firmie sporo lat i musiałem odejść,gdyż cały system wprowadzony przez dyrektora japończyka mi nie odpowiadał,co miesiąc pracownicy s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na tzw.współczynniku-system płacenia póki japończyk nie rzadził to współczynnik nie wyszedł 2razy do roku teraz jak wyjdzie 2razy to jest dobrze,no i jest jeszcze lean-ogłupanie totalne,nawet szef produkcji musiał zmienić stanowisko bo słabo pilnował tego posranego systemu.A na koniec jeszcze zostałem okradziony z wczasowego,choć wykorzystałem cały urlop,główna kadrowa jest ponad prawem,ma swoje instrukcje-jej nawet inspekcja pracy nie podskoczy.Przestrzegam wszystkich przed tą firmą-DNO,pracownik jest dla nich nikim.
hwdp 2016-06-07 09:41:36
jeszvze jakies kartki na stolowce ze nie mozesz wziasc za kogos porcji bo potem brakuje. to niech szef produkcjji przykaze dla torby zeby tyle nie zarla i nie wynosila do domu po 2 reklamowki bo naprawde brakuje
puppet 2016-06-08 01:13:33
torba też człowiek niech żre jak świnia.
hwd N. 2016-06-08 07:16:56
Moze dzieli z nimi łupy i chce żeby więcej dla nich zostalo?
xxx 2016-06-08 10:28:11
Szpieg Shoguna mówi,że dyrektor z japonii to tajny agent p r o n a r u...firmę samasz jako konkurencję małymi krokami rozłoży,bo do tego idzie,a sam pójdzie do konkurencji g n i d a...japońska,bo inaczej tego człowieka nazwać nie można
pijak 2016-06-18 19:40:54
uwas w firmie sa geje kturzy siedza dla pana dyrektora pod biurkiem i obciagaja i dupy daja bobardzo to lubia to sa panas jeden drugi danilczyk trzeci koszczuk aczwarty to jarmoszko lubia miec biala smietanke w ustachto pedaly
gul gul 2016-06-19 11:16:04
Może opisani przez ciebie majstrowie nie wszyscy to robią,taka ich praca w tej firmie,muszą gonić do roboty-a wracając do dyrektora z japonii to jego całe dowodzenie i to co robi przeciwko pracownikom może mieć bardzo ciekawe podłoże,gdyż skąd ten pan pochodzi to mieszkało-może mieszka bardzo wielu ż y d ó w więc to wszystko jest zrozumiałe że jak ten mój poprzednik napisał gnida tylko nie z japonii ale inna trochę gorsza....
xyz 2016-06-20 09:49:54
Witam,niech mi ktoś odpowie dlaczego bandycka firma okrada pracowników z wczasowego,jeśli ktoś wykorzystał urlop i sie zwolnił to wczasowe się należy ale nie w samaszu bo oni mają swoje prawa,inspekcja tu na nic tu potrzebne są media najlepiej tv żeby pokazały jaki tu kowbojski proceder się uprawia.Nikomu tej firmy nie polecam oszuści.
Majstry ciagnac se 2016-07-12 21:30:29
Jaja z urlopami. Nikomu urlopow nie chca dawac.... Polowa lipca a ledwo po pare osob z dzialow poszlo na urlopy... Ledwo ponad 300 maszyn do zlozenia. Gdzies juz w tym tygodniu pewnie 50% zlozymy... Plotki chodza, ze po 2 tygodnie tylko beda dawac. A pozostale 2 kiedy? Za rok? Na jesien??
gruzin 2016-07-13 19:10:03
ciesz sie dziadu , że robota jeest.
Red Indian 2016-07-17 10:57:26
Nie polecam tej firmy. Pracujesz cały miesiąc z sobotami myślisz że zarobisz A tu taki h..J. Współczynnik wyrobiony na 1.2 lub więcej. Majster przychodzi i mówi 0.95. Jakieś jaja normalnie. Zero premii. Setek normalnych takich za sobotę nie chcą płacić. Pozdrawiam.
carlos 2016-07-19 10:50:27
Witaj,pracowałem w tej firmie trochę czasu,zgadza się co piszesz,grzejesz cały miesiąc i w soboty też,plan wyrobiony a on przychodzi i mówi że współczynnik nie wyszedł- ręce opadają,ale to nie zależy od majstra jest tylko jeden pan który tym wszystkim steruje-dyrektor g n i d a zwany też dyrektorem z japonii,kiedy tego pana nie było ludzie byli zadowoleni i z pracy i z wypłat.Ja odszedłem bo krew zalewała ja brało się odcinek na stołówce,nie maiłem zamiaru dalej d y m a ć na premię dla japończyka.
Paleciak 2016-07-19 13:33:30
30 lat robienia pracownikó w h.ja z pasją
never ever 2016-07-20 00:06:17
Ludzie w tej firmie narzekali, narzekają i będą narzekać. I mają słuszną racje bo zarabiają coraz mniej.
To nieprawda, że w kilka lat temu pracowało sie dobrze bo wtedy też narzekali. Nie było kitajca, było wczasowe i zajc i też było narzekanie.
Dobra rada: zamiast narzekać POSZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY!!! Nie wszedzie jest tak jak w Samaszu.
Wszystkie negaywne komentarze piszą zgorzkniałe, długotrwałe robole, które sie dolizały lepszych stawek u "miszczów" no ale dalej mało bo "biurwy mają lepiej" za siedzenie.
......... 2016-07-24 11:38:59
pojdziesz jak stawka urlopowa spadnie do minimalnej to zaklad nie chce placic tyle za urlopy
franko botti 2016-07-24 11:46:28
Witam,kto mądry to zostawi ten pseudo japoński zakład ,bo to co się tam dzieje od paru lat to jest nie normalne,przedstawienia przed pracą po pracy-ku czemu to ma służyć? To jest chore tak jak nasz kraj jest cały zepsuty,pracowałem w samaszu i go zostawiłem bo nie mogłem na to wszystko patrzeć,teraz pracuje za granicą za normalne pieniądze nie ma chorych współczynników,człowiek przepracuje cały miesiąc i wie ile zarobi a nie tak jak w samaszu cały czas był robiony w h.....a.
JP 2016-09-16 16:28:01
Jak tam zarobki na malarnii i w samaszu ? opłaca się tu robić?Jaka stawka godzinowa i ile okolow łape można wygarnąć?
... 2016-09-17 22:17:58
jak juz pisano wczesniej mamy wspolczynnik dzialu wiec stawki rozne sa miesieczne. jesli jestes odporny psychicznie i pracujesz jak wol za grosze to zapraszamy
pracuś 2016-09-28 15:13:55
a ile u was wyciąga na przykład spawacz na rękę za miesiąc bez nadgodzin,? Czy są płatne nadgodziny? czy jest praca cały rok?
gul gul 2016-09-30 16:03:05
dlaczego torba z stołówki wita cię codziennie miną jakby nienawidziła ludzi i świata? dlaczego jest tak zgorzkniałym człowiekiem, dlaczego wykańcza współpracownice? czyżby diabeł?
Krynka gazowana 2016-10-01 05:26:34
A jeszcze tylko zapytaj czy można kromkę chleba więcej (dają talerz zupy + 2 kromki + wkładka czyli np kotlet), to Cie zgromi wzrokiem i będzie gadać że ludziom nie starczy ( w sensie jej).
spawacz 2016-10-01 10:16:58
no to ile u was można zarobić jako spawacz? i czy to prawda że są przerwy w pracy jak zamówień nie ma ?
Majster 2016-10-01 19:42:25
Przerwy w pracy to raczej nie ma ale praca np po 6 h to normalka,bez nadgodzin okolo 2 tys. czyli jak na spawacza to Woła o Pomstę do Nieba
pracuś 2016-10-03 09:49:20
E to się nie przenoszę. U mnie trójka z przodu to norma tez bez nadgodzin bo z nadgodzinami to wychodzi ponad 4. No fakt 200 zeta trzeba wydać na dojazdy ale i tak różnica jest duża. Pozdrawiam
,.,.,. 2016-10-03 20:01:33
torba to torba niesiona albo 2 z pracy przez torbe . ochrona nie ma prawa jej przeszukac. wielka przewodniczaca stolowki. kiedys lazienke zamykala na gorze bo wchodza rece myja i brudza mowila haha. chodzi i sprzata jak chce przeciez podwladne ma co za nia tyraja. ciekawo jak pani adeli nie bedzie juz w firmie to co zrobi bo nikt jej nie lubi
anonim 2016-10-03 21:56:07
a gdzie to tak płacą?
pracuś 2016-10-05 12:06:20
w Narwi
brzydki 2016-10-06 18:31:41
ja się pytam gdzie ochrona kiedy torba ciąga towar do domu.. Torba robi co chce i rozsiewa nieprawdziwe ploty po firmie. to szkodnik jakich mało. psychiczna. do tego leń jakich mało..
metalik 2016-10-14 02:04:20
masz deklu net to poczytaj. Jest przecież ta strona, strona oficjalna samaszu, gogle. widać ze się nadajesz na jełopa w samaszu.
Leci2 2016-10-15 13:31:40
sam jesteś jełop i dekiel. w samaszu sie pracuje i sie zarabia.. kasiora taka ze hoho i do tego micha jest
Super Men 2016-10-20 18:52:53
Wszystkie dziewczyny sa zastraszone i usmiechaja sie do niej z przymusu bo boja sie o prace bo do kablowania jest pierwsza
Super Men 2016-10-20 19:08:39
I chyba tylko tutaj sprzątaczki wydaja posilki w brudnych ubraniach w ktorych przed chwila sprzątaly publiczne toalety a fuuuu o zgrozo gdzie jest sanepid!
blob 2016-10-28 17:44:46
Po co sprzątać jak można poplotkować i nie robić nic. sprzątaczki to firma w firmie.
Pędzel w farbie 2016-11-03 18:54:48
NA Wosie też?
marko 2016-11-04 22:51:26
A jak się nazywa ten dyrektor japoński? Jakiś polak? dyrektor produkcji? Współczynnik o którym mówicie to tzw. OEE? Ja Wam mogę powiedzieć, że wdrażanie narzędzia LEAN z Toyoty w firmie prywatnej od zera to wielka sztuka, więc trzeba to robić mądrze wraz z budowanie pozytywnej atmosfery w firmie..
nickelodeon 2016-11-05 03:45:10
off-e chyba tu trzeba czekać aż montaż coś złoży by ten kosmiczny współczynnik wyszedł .... wiec lepiej spokojnie pracować bo i tak nie wyjdzie, maszyn za mało czy coś tam....albo lenie na 1 pracują
dsfghj 2016-11-07 12:32:33
jak niby ma wyjsc jak firme stawiaja na wiosce. spulczynnik jest zalezny od biura jak nam nalicza tak wyjdzie .
Buczo 2016-11-11 07:37:33
No to mamy już połowę listopada, gdzieś za miesiąć dostaniemy po 888 zł na otarcie łez, natomiast szogun i spółka dostaną po parę złotych premii, co by na nowy dom starczyło. A co nie nalezy się? Produkcja idzie pełną parą. Nie ma obecnie opóźnień produkcji, dostawy są zawsze na czas, przestojów nie ma, robole chodzą uśmiechnięci, sami sobie pracę organizują, malarnia w końcu działa jak należy. Krótko mówiąc wszystko ze sobą współgra i chodzi jak w zegarku.
Niestety szef nie zdaje sobie sprawy co się dzieję w jego firmie. Nie ogarnia tego bo zakład tak się rozrósł, że się po prostu nie da. Musiałby tu być 24h na dobę. Synowie, oprócz Jacka- szkoda gadać, niektórych na produkcji nie widziałem ani razu przez 8 lat - o czymś to świadczy. Prawda jest taka,że gdyby prezes wiedział chociaż o 1/4 tego co robi szogun, adolf i majstrowie po cichu, za jego plecami; ile kasy dziennie idzie w błoto to wy wszyscy już w Białymstoku pracy byście nie znaleźli.
Adolf - o czym wy się dzień w dzień naradzacie? Dlaczego non stop brakuje detali? Dlaczego nie potraficz zorganizować na czas dostawy przekładni, ocynku, sworzni itd..? Może ktoś jest uwiązany cichą umawą z dostawcą w zamian za jakieś profity? Jak to jest? Może sie odniesiesz? Dlaczego jeśli brakuje np. śrub to nie wyślesz człowieka po śruby do sklepu, tylko czekamy 2,3 dni aż dostawca przywieźie? Dlaczego karacie ludzi za palenie fajek a nagradzacie tych wszystkich mącicieli potężnymi premiami? Prezesie przyjrzyj się tym praktykom.
dfgthj 2016-11-11 11:17:40
zapomniales dodac ze okradli ludzi za 31 pazdziernik mogli wstawic urlopy ale pojechali po setkach za soboty ..............
plump 2016-11-15 15:58:28
racja. miał byc urlop za dzień niepracujący między swiętami. jak ktos chodził w sobote to za miast urlopu nie zaplacili mu setek.. to jest kradzież i rozbój w biały dzień. puzniej się nie dziwcie że ludzie nie chcą po godzinach robić.... co za skur...synstwo... panie w kadrach robia z nami co chca
ktoś 2016-11-17 13:54:25
ciekawy jestem ilu chłopaków odejdzie z firmy po przeniesieniu się na wioskę .czas myśleć jak ich zatrzymać bo miejscowymi to wy dziury kadrowej nie załatacie .
pryszczaty 2016-11-21 17:00:40
kto będzie chciał to będzie pracował w nowym zakładzie.. ja sie nie boje bo napewno szef zorganizuje dojazdy do nowej siedziby. mam madzieje tylko ze taką butlę wkońcu wypier....ą z pracy. smutne to i złe chodzi bo sie plecy skończyły. ile to dziewczyń tak kobieta wykończyła -az strach pomysleć. pisa na nia a i tak z tego nic nie robi i dale pani foch.. nawetcześc czy dzieńdobry nie powie. Psychol wykancza psychicznie
fdghjkl 2016-11-25 12:20:37
jak zaplacisz to dojedziesz chyba jasne . ma byc cos tam z firmy ale trzeba bedzie placic
Zostaw swoją opinię o SAMASZ - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMASZ