Opinie o Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. w Lublin

dzień dobry, czy był ktoś może już na rozmowie odnoszącej się do zatrudnienia jako lekarz medycyny pracy? także już wcześniej miałem przyjemność znaleźć tę wspomnianą ofertę. W jaki sposób zatem może być teraz przeprowadzana rozmowa rekrutacyjna? Czy mógłby ktoś ją opisać?

Pewna osoba to we wpisach pisała o niewysokich stawkach ale akceptowalnych na początek... Skoro tak to co potem? Obecnie na pewnym portalu widnieje oferta dla lekarza medycyny pracy. Potrzebuje dla Kogoś poznać średnie stawki oraz ewentualną opinie o ile byłaby ona możliwa. :) czy jest tu osoba, która współpracuje już dłuższy czas i się odniesie?

Pracownik Nowy wpis

Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie, adekwatnie do posiadanych uprawnień, premie oraz prowizje jak również zaplecze socjalne... Jak dla mnie warunki są bardzo dobre. Najlepiej umówić się na rozmowę.

Teraz szukają technika sterylizacji medycznej. Ktoś wie ile płacą bo prócz tego że zapewniają stabilne wynagrodzenie nie ma słowa o stawce. Najniższa krajowa bo takie kwoty tu padały w komentarzach?

Barnaba Nowy wpis
@Marek

Stawki nie są wysokie ale do zaakceptowania jak na początek.

aldona rosik

Znajoma poleciła mi tę pracę za co jestem jej bardzo wdzięczna. Mam wszystko to czego oczekiwałam, bo dobre warunki, odpowiednią wypłatę jak również robię to co lubię :)

Magda
@aldona rosik

Hej. Możesz coś więcej powiedzieć o pracy w Sanitas ? Obecnie jest rekrutacja na rejestratorkę. Jakie są warunki ? W jaki sposób można się dostać ? ????

@@@
@aldona rosik

co za kłamstwo, nie ma takiego pracownika jak aldona kosik w cmsanitas

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Joanna

Ponoć jest tutaj odpowiednia wypłata, niektórzy to nawet lubią to co robią :) Jestem ciekawa ile tutaj pracownicy zarabiają skoro są zadowoleni :)

Wanda
@Joanna

Byłam na rozmowie 2 dni temu dają 3010 brutto 3 miesiace, do tego masz robić przez 5 dni po 6 godzin aby poznać system za darmo( ten system nie jest jak exel, bardziej rozbudowany, ) dwóch panów powiedziało z pokoju 100 że niektórzy rezygnują po 2 dniach, frajerów szukają by za darmo pracowali i brak parkingu dla pracowników trzeba wykupić abonament, brak karty multisportu,

Albert
@Wanda

To samo mi powiedzieli na rozmowie.

Alicja
@Wanda

Czemu poznać system za darmo? Zdanie wcześniej piszesz, że na próbnej jest 3010 brutto. Fakt, to najniższa, ale to nie to samo co pracować za darmo.

@Wanda

Uważam że słusznie Pracodawca podchodzi to sprawy że pracujesz "za darmo" bo żebyś zobaczyła jak wygląda praca i sprawdziła się sama czy się do tej pracy nadajesz - proste. Po co inwestować w kogoś kto np. po miesiąc czasu zrezygnuje (lub wcześniej) ?

Migotka89

Panie w rejestracji niekompetentne,nawet nie wiedzą czy jest rehabilitacja neurologiczna,jakie są zabiegi i od kogo można mieć skierowanie a dr Sawulski gbur,chamski i leckeważy chorego pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia

Ona
@Migotka89

No niestety. Na rejestracji pracują młode bez doświadczenia dziewczyny. Dyrektor bierze takie osoby które będą posłuszne jak służące. Chamsko się do nich odnosi. Czekając na rozmowę rekrutacyjna prawie 30 min. Zobaczyłam co się tam dzieje … nie szanuje dyrektorka czyjegoś czasu. Byłam punktualnie. A ona sobie pogawędki ucinała … a pacjenci jak dojne niechciane krowy traktują … cieszę się ze nie wzięli mnie. Dyrektorka bała się ze jej konkurencje zrobię. I miała racje. Dużo tam jest do zmiany jeśli chodzi o obsługę pacjenta z szacunkiem.

Iza

Bardzo polecam, szeroki wybór specjalistów, dobre terminy, nie trzeba czekać bardzo dlugo a to duzy plus

Pannaanna

Świetne miejsce, nie raz korzystałam z usług. Bardzo serdecznie polecam!

henryka

I oby takich szpitali jak najwięcej, bo jest tu wszystko czego oczekuje się od tego typu miejsc i to na najwyższym poziomie.

katarzynkaa

Póki co korzystałam w tej placówce tylko z medycyny pracy, ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Tu po prostu czułam się szczegółowo badana i to w taki sposób, że wiem, że komuś na tym zależy. A nie jak to miało miejsce kiedyś, że płaciło się głównie za pieczątkę

Danuta Sorsa

Mimo przeprowadzki na drugą stronę miasta i tak korzystam wciąż z ich usług, bo mam tu szpital taki jaki sobie zawsze wyobrażałam. Z kompletną załogą, doświadczonymi lekarzami, normalnymi terminami zabiegów czy wizyt itp, a całość w cenie która nie odstrasza

leon

Jak dla mnie, to świetna placówka medyczna oferująca wszystko co potrzeba, jeśli chodzi o zdrowie i to w akceptowalnej cenie. No i tu nie ma jak w publicznej placówce kolejki na całe miesiące ;)

Lidia

Centrum oferuje wysokiej jakości uslugi. Bardzo polecam, terminy nie są długie a lekarze bardzo kompetentni

Ambrozja

Byłam, sprawdziłam i jestem pozytywnie zaskoczona bo dostałam pełną opiekę i wiedziałam po po prostu że tutaj pozbędę się moich problemów zdrowotnych od początku do samego końca.

nadia rosik

Moim zdaniem placówka, która wygląda dosłownie jak szpital ukazywany w filmach. Ładny obiekt, zadbany, z nowoczesnym sprzętem, doświadczoną załogą ;)

Otylia

Jakis czas temu zapisalam sie tutaj na konsultacje do specjalisty :) bardzo mile zaskocznie, którki czas oczekiwania na wizyte i w ogole przemiły personel

Georgina

Jak dla mnie świetna placówka medyczna, oferująca szeroki wachlarz usług jak i w każdej specjalizacji wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Marysia
@Georgina

Popieram, naprawdę wysoki poziom usług oferują!

Wiktoria janecka

Tu po prostu czuje się wysoki standard od samego progu, bo i placówka ma spore możliwości jeśli chodzi o zakres usług. Dodatkowo wszystko podparte doświadczoną załogą oraz nowoczesnym sprzętem.

Elwira

Jako klientka jestem bardzo zadowolona, terminy wizyt mam zawsze szybko, obsługa przemiła :) a to najwazniejsze

kajetan

Jak do tej pory bardzo jestem zadowolony z ich usług, bo w dobrej cenie mam za każdym razem pełne wsparcie i konkretną pomoc, niezależnie czy to zwykłe badanie czy usługi stomatologiczne

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.?

Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o.