Opinie o Agrifirm-Polska Sp. z o.o. w Szamotuły

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agrifirm-Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrifirm-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrifirm-Polska Sp. z o.o. w Szamotuły

Eli

Nie uległ zmianie. Jedynie standardowa podwyżka inflacyjna. Niby rynek pracownika teraz mamy ale kierownictwu wydaje się, że z łatwością uda się zastąpić odchodzących pracowników. Może i da radę ale na krótką metę bo przychodzacy zobaczac brak postępów w uzyskiwaniu wyższych zarobków szybko się ewakuuja do innych firm. Ekipa musi być stała i zgrana to polepszy atmosferę i funkcjonowanie firmy.

Filip

Jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję.

pdku zgadzam się z opinia kolegi

pdku

Nikomu nie polecam pracy na produkcji w zakładach agrifirm. Polityka zarządu firmy jest taka żeby wydajność stale wzrastała, a ilość pracowników się zmniejszała. Średnio jedna osoba musi zrobić wszystko na dwóch stanowiskach, a najlepiej żeby w "wolnym czasie" zrobiła coś dodatkowo. Wszystko żeby tylko obniżyć koszty produkcji żeby tylko firma jak najwięcej zarobiła i mogła wykupować kolejne zakłady. Kierownictwo odnośnie zarobków ma takie podejście jakby ze swojej wypłaty musieli pracownikom płacić. O każde 2/3% podwyżki będą się szarpać żeby tylko dać mniej i żeby tylko później. Obietnice rozwoju... Bajki żeby znaleźć jakiegoś jelenia, który będzie pracować za marne pieniądze. Obietnice finansowe można podzielić przez 2, a obietnice obowiązków pomnożyć x4. Tak w skrócie działa ta wspaniała Holenderska spółka, która Polaków traktuje jako tanią siłę roboczą w słabiej rozwiniętym gospodarczo państwie.

Pracownik Produkcji

Zamiast o doświadczenia w pracy na produkcji to pytają o lęk wysokości gdzie w ogłaszaniu o tym brak. Firma jak na którą szkoda tracić czasu żałują ze w ogóle tam aplikowałem bo tylko straciłem czas na tym.

Czy jest brak przeciwwskazań do pracy na wysokości??

Jasiek

Dlaczego przestaliście pisać? Czy są jakieś zmiany na lepsze?

Omen
@Jasiek

Chyba na gorsze :P

Zanzibaaar

Tak aktualnie pracuję w firmie. Moje doświadczenia są raczej neutralne. Raz jest lepiej raz jest gorzej. Pracownicy biurowi czy produkcyjni mają większą stabilność zatrudnienia, zarobki mają też nie najgorsze. Jeżeli aplikujesz na PH to tutaj zaczynają się schody. Podstawowa pensja jest niska w porównaniu do innych z branży a mikroskopijna w porównaniu do innych branż. Z tego co mi wiadomo to ciężko jest w miarę sensowna prowizję od sprzedaży uzyskac z powodu dużej rotacji klientów. Z kolei dużą rotacja klientów to budżet ż ledwoscia osiagniety na jakimś sensownym poziomie lub w cale. A wiadomo że jak nie kręcisz norm to byebye. W związku z tym duza rotacja wśród PH którzy mimo wszystko robią co mogą: ) . Social to jakis dodatek od święta, Multisport ( który musisz minimum 3 razy w miesiącu użyć aby był dofinansowany przez firme, inaczej bulisz pełną cenę) , pakiet medyczny, prezenty dla dzieci. Tak to w skrócie wygląda. Czy polecam pracę? Pozwól że nie odpowiem na to pytanie ;)

Edmondo

To, że pasza kijowa to nie trzeba pisać, kto kupił ten wie... Jak to mówią " z gówna bata nie ukręcisz"

Klient wlkp

Pasza z Agrifirmu dla indyków to tragedia - pozdrowienia dla pracowników.

Zanzibaaar
@Klient wlkp

Okeeeej. Ale to jest portal o pracy, a nie o jakości czy wynikach produkcyjnych Panie Kliencie Wuelkape.

Agnieszka

@aaaaaaaaaaaaaaaa jak przebiegła rozmowa w firmie Agrifirm-Polska Sp. z o.o. i jakich można się spodziewać pytań? Dlaczego nie chciałabyś tam pracować? Czy warunki pracy Ci nie odpowiadały? @Seli np. jakich powodów? Napisz coś więcej na ten temat. @Lila jak poszła rozmowa? Czy przyjęli Cię do pracy? Jakie wymagania stawia pracodawca?

Lila

A jak wygląda praca w biurach i zarobki?

aaaaaaaaaaaaaaaa

byłam wczoraj na rozmowie i szczerze chyba nie chcialabym tam pracować

Lila
@aaaaaaaaaaaaaaaa

Można wiedzieć na jakie stanowisko? Tez mam mieć rozmowę i się grubo zastanawiam

aska
@Lila

na jakie stanowisko????????

Agnieszka

@Seli, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy piszesz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji, która Cię spotkała?

@Agnieszka

Powodów znalazło by się całe mnóstwo :)

Mariusz Górka.

Ja pracowałem tam 2 lata temu, zarobki były dobre płacili zawsze na czas, wypłacali mi premię co kwartał-dodatkowa pensja, premię roczną-kolejna pensja ,trzynastkę-kolejna pensja, nagrodę za dystrybucję bony do Media Markt, syn telewizor na pikniku rodzinnym wygrał,były paczki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci i pracownika, płacili za naukę angielskiego, były co roku wycieczki pracownicze to nad morze, to w Góry Sowie, wyjazdy z klientami na targi do Niemiec, bal z klientami w Licheniu, po odebraniu największego odbiorcy i początku ASF w Polsce obroty spadły i zwolnili, na początku trochę było przykro, bo zostały osoby z mniejszymi obrotami, ale co tam w sprzedaży tak już bywa.Pozdrawiam. Mariusz Górka.

@Mariusz Górka.

Socjalem pracownika nie zatrzymasz, zresztą dużo się zmieniło od tego czasu jak zakończyłeś pracę.... wycieczki nie ma, paczki okrojone, a ludzi mają za nic takim podejściem konkurencji nie dogonią hehehe za słabych ludzi będą mieć... bo nikt kto ma głowę na karku tam nie pójdzie :P

hardworker

Niestety odradzam pracę w tej korporacji :/ Ludzie pracujący z oddaniem i poświęceniem są traktowani jak śmieci. Liczą się wyniki 110% albo wypad. Dodatkowo panuje atmosfera grobowa, ludzie są zastraszani i sami odchodzą, widać piętno protekcji. Wszystkie beneficjenty, które oferują nie są warte nerwów i poświęcenia. Potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, ludzie na produkcji są tylko pionkami, zero poszanowania dla ich pracy. Serdecznie odradzam tą firmę, bo "jedyną stałą są zmiany".

Seli

Nie polecam pracy ani stażu w tej firmie ludzi mają za śmieci !!!!!

red

Ja to na takiego stażystę bym się mógł załapać, choć zarobki dla specjalistów ds. logistyki bardziej mnie interesują.

kikół

Głupoty piszecie.

rawel

Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Pieniądze są na czas, premie są, szkolenia, benefity (multisport, pakiet medyczny). Atmosfera też ok. Są oczywiście i tacy co narzekają ale chyba nigdy nie pracowali dla typowego "Polskiego przedsiębiorcy".

Kurka2015

Pracowałam w Agrifirm na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. drobiu. Atmosfera w pracy była straszna i ciągłe parcie na zwiększanie sprzedaży . Jakość pasz niestabilna i ciągłe wpadki a niestety konkurencja nie śpi. Przedstawiciele którzy długo pracują i dużo sprzedają mają w większości klientów zadłużonych , którzy nie mogą odejść ponieważ firma wpisuje się w hipotekę . Polityka tej firmy polega na tym aby Ci wierni klienci nie spłacili tego zadłużenia. Są też dobre strony: bezpłatna nauka języka ,karta na basen i siłownię , wyjazdy integracyjne . Podsumowując jeśli umiesz kłamać i oszukiwać to w tej firmie się odnajdziesz.

Prafcowity

Dziwię się, że ktokolwiek jeszcze chce tam pracować! POWODZENIA!

Zostaw merytoryczną opinię o Agrifirm-Polska Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w Agrifirm-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrifirm-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrifirm-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agrifirm-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agrifirm-Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agrifirm-Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Chrobrego 52
    64-500 Szamotuły

Agrifirm-Polska Sp. z o.o.