Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Dystrybucji Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

pawlo

jak na razie wszystko ok, pracuje w albercie dopiero dwa tygodni, wyjechałem z otto, więc w porządku

kamil
@pawlo

a jak z dojazdem?

pawlo
@kamil

ogólnie bezproblemowo, załatwili mi transport

Mk

Witam jak wyglądają zarobki tygodniowo przy stawce 11,67 opłaca się jechsc??

ronald
@Mk

opłaca się, ja kilka lat wyjeżdżam z otto i problemów nie mam

bob
@Mk

ja też przez otto wyjeżdżałem i wszystko było ok, uda się zarobić na pewno

oliwia

Jak najbardziej. Pracowałam 4-5 dni w tygodniu, więc spoko wychodziło

@oliwia

o super czyli godziny są dzięki za info

Ona

A jakie lokacje oferuje Otto dla osób pracujących w AH Geldermalsen ? Tylko domki czy są też hotele ?

martyna
@Ona

z tego co ja wiem, są różne opcji

wiko
@Ona

istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu

Barbara
@wiko

Jaki jest tego koszt i kto go ponosi? Pracownik, pracownik w jakiejś części, a w jakiejś pracodawca? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Albert

Czy stawka w AH została obniżona przez pandemię?

@Albert

Oczywiście,że nie. A z jakiego tytułu ?

Albert

Podobno w Jumbo obniżyli stawkę do 11 więc myślałem że w Albercie też bo ta sama agencja.

benek
@Albert

przez otto ta sama stawka

Miki
@benek

Fajnie, to pewnie też przez otto pojadę

mark
@benek

potwierdzam informację ;)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ktoś

przez jakie inne biuro można zatrudnić się do tego magazynu Albert heijn w geldermalsen ?

danio
@ktoś

zapewne chodzi Ci o inna agencje niz otto, wbrew temu co o nich piszą o nich w roznych miejscach to ja polecam otto, byłem na pol roku i wrociłem zadowlony

ktoś
@danio

nie chciałam właśnie przez Otto wyjechać a interesują mnie inne firmy żebym mogła dostać się na ten magazyn ;) może jednak coś podpowiesz ;)

Maciej
@ktoś

Hm nie znam więcej dobrych agencji, które pomagają się dostać na ten magazyn, wyłącznie z otto wyjeżdżałem

emilka

przez otto najlepiej

Rybka
@emilka

No też z otto wyjeżdżam regularnie, nie wiem jaka inna agencja z lepszymi warunkami

lena
@ktoś

no tak naprawdę nie wiem z jakim biurem bedzie lepiej tam wyjezdzać, wszyscy znajomi przez otto jadą

jacek
@lena

wśród moich znajomych wszyscy polecają otto, ogarnięta agencja

Mdk
@lena

Lena czytaj dokładnie pytanie... A jak nie wiesz to (usunięte przez administratora) nie pisz bo nic nie wnosisz A i niczym nie blysniesz.

Oreł
@Mdk

Kobieta poleciła agencję, przez którą jej znajomi najczęściej wyjeżdżają :) Wyluzuj się

patka

Czy wie ktoś może czy przez Otto jest wiekówka ? Pracując w AH ? Mam 21 lat i nie wiem czy aplikowac czy nie dostane marnych pare euro :/

@patka

Jest wiekówka

@patka

W Albert Heijn jest wiekówka i raczej w większości firm co zatrudniają agencje pracy.

gosc

Czy jedzie ktos z was w nastepnym tyg do Geldermalsen do AH ?, aa i jak mozecie powedzcie prosze jak wyglada sprawa z lokacjami ? Czy sa ok i jak daleko od pracy ?

marysia
@gosc

nie daleko, ok. pół godziny - 40 minut do pracy

dana
@gosc

z lokacjami nie ma problemów, są różne kwatery

Wik
@dana

W Otto ogólnie nie ma problemów z lokacjami

agata
@Wik

też tak uważam, tyle lat jeżdżę i zawsze są

Agnieszka

Cześć! Na jednej z grup fp dostałam rekomendację na wyjazd przez Otto do AH. Interesuje mnie wyjazd z chłopakiem, jak wygląda sprawa obecnie jeśli chodzi o zatrudnianie par?

adam
@Agnieszka

wszystko jest ok, możecie śmiało jechać :)

weronika
@Agnieszka

żadnych problemów z wyjazdem dla par, regularnie z chłopakiem wyjeżdżamy i wszystko ok :)

Milek

Zero kłopotów :) Życzę udanej pracy

adam
@Agnieszka

ale jakie mogą być problemy? regularnie wyjeżdżamy z żoną przez otto już od chyba 3 lat i nie mieliśmy do tej pory żadnych problemów

Van
@adam

Znajoma para mówiła, że mieli problemy z zakwaterowaniem ich do jednego pokoju przez inną agencję i dlatego zdecydowali się na wyjazd z Otto.

amelia
@Agnieszka

nie mieliśmy problemu zatrudnienia z chłopakiem, także spoczko

wiktor
@amelia

ja też byłem przez otto i chyba wszystko co dotyczyło zakwaterowania było załatwione właśnie przez agencję, w sumie nie miałem problemów

kamil
@Agnieszka

nie mieliśmy żadnych kłopotów, polecam z otto jechać

oliwer
@kamil

polecam, dobra przygoda :)

@max a to zależne od wieku?

nik
@Paweł

pierwszy raz słyszę że to zależy od wieku

@nik

Oczywiście,że jest. W AH jak jesteś na stawce wiekowej to szczerze mówiąc odradzam. A poza wiekówką polecam.

pawcio

Ile można zarobić tygodniowo na czysto?

Max
@pawcio

A w jakim jesteś wieku?

Rozalia005

Czy w Albert Heijn w Geldermalsen jest możliwość otrzymania fazy B albo C? Po jakim czasie dają takie fazy?

@Rozalia005

Po 5 miesiącach otrzymałem fazę C. Musisz być dobrym pracownikiem (norma,frekwencja,brak odmów,brak zików)

Dario79
@Rozalia005

Macie jakieś namiary na biuro w Geldermalsen- telefon

Kuba

Hej jedzie ktoś może we wrześniu do Geldermansen do tej pracy, i wie może czy są przyjęcia? Planuje wyjechać sam, ale zawsze z kims raźniej ????

Kszy
@Kuba

Siema Kuba jesteś już na miejscu i powiesz coś więcej?

Kuba
@Kszy

@Kszy Hej, jeszcze nie. Kontaktowałem się z nimi dopiero i na dniach mają do mnie oddzwonić ;)

Nieznajoma

Witam, Czy na Geldermalsen jest ciężka norma do zrobienia? Jak koordynatorzy i lokacje? Pozdrawiam forumowiczów :))

dandy
@Nieznajoma

ciężko porównać mi z innymi miejscami bo to mój pierwszy wyjazd z Otto, raczej normalna i dasz radę, nie ma presji :) nikt na koordynatorów się nie skarży, są dość sprawiedliwi.

Miso
@dandy

potwierdzam, z tego co wiem to zależy od lokalizacji ale tam akurat są ok

@Nieznajoma

lokacje spoko, koordynatorzy mili ludzie przynajmniej my z dziewczyną trafiliśmy na miłych

wikto
@marek

przez jaką agencję jechaliście?

@wikto

z otto jechaliśmy

Natalia

Powiedzcie mi czy w ah geldermalsen jest zimna hala czy tylko ciepła

@Natalia

hala jest tylko ciepła

Michael Angelo

Wybieram się do AH Eindhoven przez agencję E&A. Wie ktoś może coś więcej o zarobkach tam? (Jestem poza wiekową) Warunki lokacji ? Czekam na wasze opinie

Acze
@Michael Angelo

Jadę tam w Piątek, a ty ? Jak jesteś tam to napisz jak tam ta praca i gdzie mieszkasz.

Mati

Cześć jak wygląda sytuacja z pracą w AH w Geldermalsen z pracą? Słyszałem że w całej Holandii jest mniej pracy. Tam też jest redukcja? Idzie coś zarobić?

wolter
@Mati

praca jest, ewentualnie zadzwoń do agencji przez którą będziesz wyjeżdżać, mi w otto powiedzieli, że nic się nie zmieniło

Kaja
@wolter

Planujesz wyjazd jakoś niedługo?

Czarek
@Mati

To zależy w którym miejscu bo np na rolnictwie i żywności ma być tego więcej

Gosc
@Mati

Kasa naprawde dobra dobra organizacja tylko troche daleko do sklepu ale tyg po 5 setek polecam

gosia
@Gosc

no jak zarobki są spoko to nic strasznego że może trochę czasu zajmie droga do sklepu

Magdalenia

Witaj Aniu . A gdzie pracujesz przez Otto dostałam teraz propozycję wyjazdu do Tilburga do Albert Heijna i właśnie się zastanawiam Możesz podać wiecej informacji .?

Julka
@Magdalenia

Hej nie wiem czy pytanie aktualne, no i nie jestem Anią, ale się wypowiem :) Kolega też dostał ofertę do Tilburga, pracował tam 6 miesięcy 4-5 dni/tydzień, nic złego nie powiedział, praca jak praca

Bartek

To mój trzeci wybór przez agencję otto i powiem, że tutaj najbardziej podobała mi się praca. Najwięcej godzin przez co największe solarisy.

Marcink
@Bartek

Fakt przez otto da się o wiele więcej zarobić niż przez inne agencje

ryszard
@Bartek

ile tak tygodniowo da sie wyrobic?

marta
@ryszard

No ja pracowałam 5 dni w tygodniu, sąsiadka 4 dni

ryszard
@marta

chodzi mi też o kasę

Zibi

Też zaczynam od poniedziałku i interesuje mnie temat jak wyglądają lokacje plus jak daleko jest do pracy. Czekamy na odpowiedź! ????

Krzyś
@Zibi

Cześć jesteś już na miejscu i możesz coś powiedzieć,jak oceniasz itp?

Ah
@Krzyś

Lokacje zależy gdzie trafisz Ale robota spoko ;) Max pół godziny jakoś do pracy się jedzie

Maci3k
@Zibi

Witam. Czy mógłbyś podać na priv numer do kontaktu , na Alberta w Geldermarsen ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

weronika
@Ah

dojazd do pracy za własny rachunek?

Paula
@weronika

No nie, jak przez agencje jedziesz to wszystko Ci załatwiają w tym dojazd do pracy

Wiktor

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum. Ludzie szukają opinii pracowników.

Rena
@Wiktor

To masz :) Dobra praca. Polecam przez otto jeździć

mika
@Rena

zgadzam się z przedmówcą, praca z otto niesamowite przeżycie!

Barbara
@mika

@mika @Rena napiszcie coś więcej, proszę. Jakie są normy dla pickerów? To prawda o wzywaniu sms-ami o każdej porze?

ola
@Barbara

o co Ci chodzi z tymi smsami? nie dostawałam żadnych smsów

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Geldermalsen

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn