Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Jak w roku? a od kiedy Pani już jeździ tak na oko? Ciekawią mnie warunki związane z pierwszym wyjazdem i to co było ustalane potem. Czy „starsi” pracownicy są jakoś inaczej traktowani? Obsługuje zawsze ta sama osoba? I jak warunki różniły się miedzy tymi latami?

Paulina Morys

Bis Pol to profesjonalny pośrednik pracy, który skutecznie wspiera w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia. Działają z pasją i zaangażowaniem, dbając o indywidualne potrzeby kandydatów. Szybka reakcja na zgłoszenia, transparentność i fachowość sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecam serdecznie!

Basia Dąbrowska

Na 100% nigdy nie skorzystam z innego pośrednika niż bispol

Marian Brzeski

Bis Pol to niezawodny partner w poszukiwaniu pracy! Profesjonalizm, skuteczność i przyjazna atmosfera sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Napisze ktoś, jak pracuje sie przy Sortowaniu i pakowaniu cebuli spożywczej?? A jak wygląda wyjazd na miejsce? Jest info w ogłoszeniu że istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem. A jak ktoś nie ma tej możliwości? Wtedy firma oferuje jakiś bus czy coś?

Marian

Ogólnie zainteresowanie sortowaniem jest słabe. Sam widzisz jaka stawka...

@Marian

No właśnie, jak jest słabe zainteresowanie praca, to może firma reaguje jakoś? Może podnosi stawkę albo daje lepsze warunki? Czy po prostu czekają na kandydatów aż ktoś będzie chciał w ten sposób pracować? I czy zdarza się, że ktoś aplikuje na inną posadę, ale finalnie jest kierowany na sortowanie?

Interesuje mnie wyjazd do Niemiec jako sortowaczka warzyw. Widziałam, że jest zlecenie na okres 2 MSC. 13,5 euro za h, w tym trzeba odjąć zakwaterowanie 9 euro za dobę. Firma pisze, że zapewnia 48 h pracy tygodniowo. Po odjęciu wszelkich kosztów, ile realnie wychodzi w skali msc w PLN? Czy oprócz podanej stawki godzinowej dochodzą jeszcze jakieś premie, czy tylko podstawa?

Nikt

13.5 to masz brutto. Netto i resztę opłat to nawet 10 euro nie wyjdzie...

Malwina Foka

Profesjonalne podejście, skuteczność i zaangażowanie w znalezienie idealnej pracy dla klienta. Szybkością i precyzją doradzają w procesie rekrutacji.

MIchał Kalej

Bis Pol to solidny pośrednik pracy. Profesjonalne podejście, skuteczność i szybkość działania. Pomógł mi znaleźć wymarzoną pracę!

Kasia Rojek

Teraz więcej płacą w Holandii bo im pracowników brakuje.

Aneta

Interesuje mnie oferta pracy dla zimowego pracownika winnicy, widziałam, że jest to 2-msc zlecenie. 8000-8900 zł to polskie widełki z ogłoszenia, skąd ta rozbieżność 900 zł, to jakaś premia? Kwatery z tego co jest w ogłoszeniu należą do właściciela winnicy, jakie warunki takich kwater, wszystko ok?

Robert Olczak

Polecam jak najbardziej, dobra praca i płaca

Majewscy

Szybko dali dobre oferty i niedługo ruszamy

Wojciech Barcik

Bis Pol to profesjonalna firma pośrednictwa pracy. Zespół jest zaangażowany i skuteczny. Dzięki nim znalazłem świetną pracę, która spełnia moje oczekiwania. Szczerze polecam!

Nadia

Zajrzałam tu z powodu ogłoszenia do prac zimowych w winnicy do Francji. Był ktoś w tej lokalizacji? Jakie warunki zakwaterowania w praktyce, da się mieszkać? Bardzo proszę o jakieś opinie, jestem nowa i jeszcze się nie odnajduję kompletnie, co i jak.

Daria Jakima

Bispol pomógł mi znaleźć pracę, która idealnie pasuje do moich umiejętności i oczekiwań. Szybko i skutecznie. Polecam

Gosia

Mąż się zastanawia nad wyjazdem z nimi, ktoś może kojarzy pracę jako Pomocnik montera paneli fotowoltaicznych? Teraz ogłaszają, a akurat on nie ma takiego dużego doświadczenia, to takie pomocnicze by pasowało. A wiadomo, jak warunki na kwaterach? Dobrze się mieszka?

@Gosia

Ogólnie wykonuje się prace pomocnicze, więc wielkich umiejętności nie trzeba. Praca nie należy do lekkich. Dużo zależy od tego do którego brygadzisty się trafi... Z zakwaterowaniem też jest różnie, trzeba się przyzwyczaić do częstych przeprowadzek.

Grażyna
@Marcel

Z czego wynikają te częste przeprowadzki? A tak w ogóle, nawet jak dużych umiejętności nie trzeba, to czy szkolą jakoś nowych pracowników na początek?

@Grażyna

Zmiana projektów, zapotrzebowanie na pracowników w innym miejscu i wiele innych czynników. Umiejętności zbytnich nie trzeba. Siła do roboty i ogień...

Marysia
@Marcel

To co jaki czas tak mniej więcej do przeprowadzek dochodzi? Ile razy w roku? W ogóle w każdym projekcie płacą tak samo czy inaczej?

@Marysia

Różnie to bywa...czasem mieszkasz dwa miesiące na jednej lokacji a czasem zmieniasz co paręnaście dni...Kasa zawsze taka sama.

Karol Miłosz

Bis Pol to świetny pośrednik pracy! Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc i szeroka baza ofert.

Amy
@Karol Miłosz

Z której z ofert skorzystałeś? Chciałabym się dowiedzieć jak długo trwa taki wyjazd? Zakwaterowanie jest darmowe czy odliczają z wypłaty coś za nie? Jak w ogóle warunki na takich kwaterach?

Angela

Na co radzisz uważać? Coś nie tak z tymi wyjazdami Twoim zdaniem? W ogóle to jak dobry zarobek, to chętnie poznam jakieś widełki chociaż. Ktoś coś?

Henryk Kadłubel

Polecam fotowoltaike w Holandii, można zarobić całkiem sporo

Agata

A coś więcej niż dobrze? Gdzie dokładnie jesteś i co robisz? Zechcesz się pochwalić ile Ci płacą i czy macie jakieś dodatki do wypłaty? Jak ze znajomością języka, trzeba trochę znać czy można aplikować nie znając w ogóle?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 490, z czego 413 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR