Opinie o GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rzeszów

Firma Greemi na początku zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zacząłem nawet myśleć, że znalazłem pracę idealną. Niestety szybko okazało się, że nie miałem racji. Już pierwszego dnia mojej pracy tam jeden z kierowników zrzucił na mnie winę za błąd który sam popełnił, żeby uniknąć konsekwencji przed właścicielem firmy. Firma chwali się, że posiada bogaty i rozwinięty park maszyn, ale jest to oczywiście nieprawda. Praktycznie każda maszyna jest w co najmniej złej kondycji i nie ma możliwości spuszczenia jej z oczu na dłużej niż 5 minut. (usunięte przez administratora) Kolejny problem z firmą Greemi polega na tym, że można oczywiście zapomnieć o umowie o pracę.(usunięte przez administratora)Wypłaty są bardzo średnie(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś zdecyduje się na podjęcie pracy w tej firmie musi przygotować się na to, że będzie zdany wyłącznie na siebie. Kierownicy nie mają najmniejszego pojęcia jak rozwiązać jakikolwiek problem i na każde pytanie odpowiadają: "zrób tak, żeby było dobrze". 80% swojego czasu pracy poświęcają na chodzenie i patrzenie każdemu na ręce(usunięte przez administratora) Ogólnie rzecz biorąc właściciel i kierownicy zapytani o negatywne opinie na temat firmy wszystkie negują i twierdzą, że dużo się od tego czasu zmieniło ale w rzeczywistości nawet najstarsze opinie jakie można tu przeczytać w pełni pokrywają się z prawdą. Firmę Greemi oceniam oczywiście bardzo negatywnie i nikomu nie życzę, żeby musiał tam pracować.

@JR

Cześć, czyli umowę o prace można normalnie dostać? Bo już się pogubiłem. Te 2/3 dniowe opóźnienia w wypłatach to faktycznie prawda? No nic, chyba trzeba będzie się przyjąć i samemu ogarniać co i jak;) Tak na marginesie, to zaciekawiłeś mnie tą współpracą z firma. Na jakiej zasadzie to działa?

Bartek

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę? Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

Ja też nie narzekam na firmę greemi

Aplikowaliście na stanowisko brak w MG Plaza s.c. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

@Fgbj

Na początek chyba nikt nowy nie narzeka że ma tańsze zlecenia ale potem powinien być równy podział. Kto przydziela zadania? Pracownicy sami to robią na zasadzie kto pierwszy ten lepszy czy kierownik który powinien przecież być bezstronny.

Były pracownik Nowy wpis

JR Nowy wpis

pracowałem wcześniej w Greemi a teraz współpracuje z nimi dalej..... Kierownicy jak robisz normalnie to są normalni i nie mogłem narzekać

@JR

Bartek

Zenek
@Bartek

Przeczytaj chłopie kilka razy uważnie co napisałem. Praca ciekawa nie ma nudy monotoni inne aspekty totalne dno.

Marian
@Bartek

Gdzie ma niby tą dobrą opinię?

Ja też nie narzekam na firmę greemi

Wow, kandydaci na grafików też tyle czekają na umowę, lub nie doczekują się jej wcale? Ale mimo wszystko nie ma aktualnych ogłoszeń z pracą tutaj, ani dla drukarzy ani dla oklejaczy, czy grafików właśnie. Tyle osób godzi się na pracę nieuregulowaną formalnie? :0 @Były pracownik do Ciebie też piję, ale nie tylko

Ona

Szukają osób, które mają doświadczenie. Jednak najważniejsze jest podejście do pracy i chęć nauki. Pomocni. Fajna atmosfera. Dużo ciekawych projektów. Nie ma czasu na nudę. Polecam.

Zbyniu
@Ona

Jak chęć do nauki to pewnie są też tu szkolenia , co? Każdy pracownik może się załapać? Nawet nowy?

App
@Zbyniu

Nie licz na szkolenia. Bardzo słabe wdrożenie w obowiązki. Gadka 5 min o co chodzi mniej więcej. Dalej radź sobie sam. Graficy, stare wygi nie mają czasu ani ochoty wdrażać nowych osób. Pewnie strach przed konkurencją ;)

Arni
@App

No tak ale przecież nikt nie będzie konkrecją jak się jeszcze wdraża. Nawet jak się poprosi kogoś o pomoc to też są niechętni? Przez okres próbny nowy jest trochę pod ochroną i ewentualne błędy nie oznaczają do razu zwolnienia?

Fgbj
@Arni

No właśnie będzie bo za każde zadanie otrzymujesz procent od kwoty wartości danego zlecenia. Im droższe zadanie tym więcej zarobisz. To chyba logiczne, że ktoś kto siedzi tam wiele lat nie będzie zbyt chętny dzielić się tym co robi, nie? Zresztą mogą specjalnie przydzielać ci tańsze zadania. Dla mnie to freelancerka na umowie o pracę. Z tym ułatwieniem, że masz dostęp do różnych firm od razu ale z konkurencją wśród innych grafików. Plus, że nikt ci się nie wpierdziela do roboty. No chyba że szef ;)

@Fgbj

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MG Plaza s.c.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzych

Pracowałem w Greemi i raz było lepiej raz gorzej - to pewnie jak i u inncyh. Wypłata zawsze wypłacona robota ciekawa. Własciciel mi bardzo pomógł prywatnie

zadowolony

Kilkanaście lat działania, dobrze oceniana firma, dobry pracodawca dlatego warto polecać.

Zenek

Caly czas przepracowany bez umowy. Wspolpracownicy ok, charakter pracy bardzo urozmaicony i ciekawy dla tych co lubia wyzwania zero monotonii. W promocji charytatywne nie platne soboty. Szefostwo buractwo cwaniactwo pelna geba tworzy klimat (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sie znaja na robocie ale do powiedzenia najwiecej. Wiec jesli jestes masochistą lubisz SSmanow i nie raz oprucz fizycznie i psychicznie miec dosc oraz orać darmowo w sobote to polecam tam zatrudnienie.

Zont

Praca na stanowisku Grafik komputerowy opiera się na załatwianiu wszystkich kwestii związanych z pozyskaniem klienta, obsługą klienta, kontaktem mailowym, telefonicznym, przedstawianiem wykonanych przez siebie wycen, zamawianiem materiałów w drukarniach internetowych łącznie z przyjmowaniem paczek umieszczania na nich taśm z firmowym logo. Kolejna przykra kwestia - świecenie oczami przy reklamacjach i charytatywne soboty dwa razy w miesiącu. Projektowania graficznego mało bo brakuje na to czasu. Poza tym ciagłe napięcie, a wina za niewykonane projekty na czas oczywiście spychana na pracownika. Nie polecam!

Didi

Tak sobiie

Michel

Oferują pracę dla grafika komputerowego, mało to ma wspólnego z tym stanowiskiem gdyż trzeba utrzymać kontakt z klientem,znać się na DTP, dobrze żyć z drukarzami, zamawiać materiał. Same meritum grafiki jest pomijane. Jeśli ktoś myśli że zdobędzie doświadczenie jako grafik komputerowy to się grubo myli. Właściciel buraczek rżnie wpływowego człowieka z Rzeszowa robi otoczkę kogo kto nie zna i jakie za tym idą plecy, w sumie się nie dziwie po socjologi na UW każdy jest wyszczekany. Gdy sytuacja pokazuje że ma się takie same kontakty a nawet większe z wielkimi zdziwieniem szef robi wielkie oczy i pyta "to Ty go znasz ?". Żona też niczego sobie w Galerii Plaza ma zakład fryzjerski gdzie ma średnie opinie u fryzjerek, nie szanuje pracowników. Ot takie pseudo-elitano-rzeszowskie małżeństwo. Partnerzy handlowi mają z nich straszną bekę

PPP

Pracowałem w Greemi w Mg plaza i rewelacji nie było - tragedii też nie . W Rzeszowie chyba są największą agencją reklamową. Kasa średnia , klimat w załodze ok., szefostwo raz "normalne" raz nie . Wypłata taka sobie , ale przynajmniej na czas. Praca ciekawa , bo nie ma monotonii.

Zostaw merytoryczną opinię o GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

• Jak się pracuje w GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GREEMI MICHAŁ CHMIELIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 79A
    35-311 Rzeszów