Opinie o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EURO-PEGAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURO-PEGAZ o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Zainteresowana

@Pracodawca Czy aktualnie są przyjęcie do pakowania na magazyn ? Firma rekrutująca nie odpowiada.

@Były zleceniobiorca

Dzięki za odpowiedź. A oferty pracy nadal się pojawiają ostatnia np z wczoraj 15.11 widać jakaś niekompetentna firma rekrutująca ????????

Lidzia Nowy wpis

Dzień dobry czy do biura na jeszcze w tym roku może potrzebni pracownicy? W zeszłym gdy wystawiona była oferta dla pracownika biurowego to nie było tam w niej napisane, że doświadczenie jest jakieś konieczne. czy to do dziś obowiązuje? Pytam, bo go nie mam a tak to może uda się jeszcze zrekrutować

No ładnie Nowy wpis

To stara wiara jeszcze tam ciśnie widzę pani Ania z bryg.Małgotzatą no twardy zespół nie do zdarcia widzę trzeba mieć dużo dystansu do nich bo inaczej ...ciężko

Róża Nowy wpis

Ocenicie warunki pracy kierowców? chyba nie widzę bezpośredniego odniesienia co do nich w poprzednich opiniach. Piszą na stronie o 12 tysiącach na rękę. Możecie opisać i ocenić za jaka prace?

Była kandydatka do pracy
@Zainteresowana

Tak zgadza się też dzwoniłam pisałam i nic. Nikt nie odebral ani nie odpisał a też byłam zainteresowana

Były zleceniobiorca
@Zainteresowana

Sezon się kończy raczej zwolnienia a nie przyjecia

@Były zleceniobiorca

Z tym sezonem i ewentualnych redukcjach to piszecie teraz o magazynie, tak? na stronie jest po prostu kilka ofert i dlatego się nad tym zastanawiam, z tym ze to biuro. Może jest tu ktoś kto pracował jako asystent dyspozytora i by miał zdanie? Warto podesłać papiery?

Zainteresowana Nowy wpis

Pakowacz

Wysłałam cv, juz następnego dnia miałam telefon. Spotkanie na zakładzie, Pani dagmara pokazała mi na czym ta praca polega. Fajnie tutaj się pracuje, pracują dziewczyny i kilku chłopaków. Praca lekka aczkolwiek monotonna.

Czy jest pani zaintresowana praca fizyczną?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zainteresowana

Czy atmosfera w pracy się poprawiła? I czy jest możliwość pójścia na umowę o pracę?

@Zainteresowana

Z ta umowa to o które stanowisko pytasz? Upewniam się, bo na stronie jest wprost napisane, że kierowcy maja gwarantowaną uop na pełen etat. chociaż jak patrzyłam w inne oferty to jest podobnie. Mnie spec od logistyki interesuje, bo spełniam wymogi. A można pracować zdalnie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia EURO-PEGAZ? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Student

Radzę omijać szerokim łukiem te firmę. Brygadzistka Małgosia jest jedną z najgorszych osób, z jakimi miałam do czynienia. W pracy ciągły mobbing, zakaz wszelkich rozmów, krzyczenie na pracowników, ciągłe dowalanie się o normę podczas gdy wszyscy pracują w sposób nieprzerwany. Radzę by wysłać tę Panią na szkolenie z zarządzania ludźmi, bo nie ma pojęcia co robi i jak bardzo sama negatywnie wpływa na wydajność. Praca przypomina obóz pracy, nie można się nawet uśmiechnąć bo już ta stara torba zapyta czy nie jest nam zbyt do śmiechu. Życzę tej Pani dużo pokory i nauczenia się szacunku do ludzi.

Ryszard
@Student

Chcesz powiedzieć, że podczas całej zmiany nie ma nawet minuty przerwy, aby pójść do toalety?

@Ryszard

nie no, jest 20 minut przerwy dla tych co są całą zmianę i 15 minut dla tych co wychodzą np godzinę wcześniej, czasem jednak brygadzistka grozi ze nie będzie przerwy jak nie będziemy szybciej pracować (ale to się jeszcze nie stało :) )

@Student

A jak z tym tempem pracy? Trzeba się faktycznie szybko uwijać, czy brygadzistka przesadza? :)

@Agata

Tempo pracy jest takie, jakie nadadzą ludzie przy stole przy którym pracujesz. Nie może to być widoczne z boku, że Twój stół odstaje od innych, ale nie jest to praca przy linii produkcyjnej/taśmie, więc tylko ludzie narzucają tempo. Nie wolno na pewno stanąć nawet na chwilę i odetchnąć, najważniejsze by zawsze znaleźć sobie zajęcie, można nawet wejść pod stół, byle by brygadzistka nie widziała, że zatrzymasz się. Jeżeli skończysz jedną czynność, to od razu, nawet zanim się zdążysz zastanowić, musisz zacząć kolejną. Niezależnie jak dużo z siebie dasz, nikt tego nie doceni, w tej pracy są wiecznie negatywne komentarze, nikt nigdy nie pochwalił nikogo za nadprogramową normę. Dlatego nie warto się starać, byle nie odstawać szczególnie od pozostałych.

Student 2
@Student

Zgadzam się całkowicie! Brygadzistka jest nieprzyjemna, tak samo jak Pani kierownik i jej córka, która siedzi w biurze. Norma liczona co 15 minut, zakazywanie wszystkiego. Nawet wody nie można się napić, bo to już opóźnienie w pracy... Rozmawiać też broń Boże nie można. Praca z produktami spożywczymi, a brak zachowania jakichkolwiek przepisów związanych z tym. No chyba, że kontrola to fartuch i czepek się zakłada. Ogólnie atmosfera niefajna i praca bezsensowna.

@Student 2

Aha... No a ta norma to jaka? I co jeśli przy sprawdzeniu wyjdzie bardzo niska?

Student 2
@Agata

Norma - już dokładnie nie pamiętam, ale chyba było tak, że na 5 osób trzeba było zrobić 12 takich sześć słupków z herbat. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć, trzeba iść i zobaczyć. Jak niska, to opierdziel i straszenie, że przerwy nie będzie.

Jerzy
@Student 2

I co, rzeczywiście potrafili uciąć coś z przerwy?

Burger
@Jerzy

No niestety

@Student 2

A to zachęcające zbytnio nie jest, bo stres pewnie dla niektórych spory z tego. Ta przerwa to tylko 15 minut?

Ewela
@Student

Ona się nigdy nie nauczy pokory, taki typ człowieka dasz sobą pomiatać to jesteś rzucany na każde zawołanie według potrzeby jeśli pokażesz że sobie nie dasz dają ci spokój ja tak robię i mam w D..ie ich normy wydajność itd jeśli ktoś mnie zwraca uwagę potrafię odezwać Paktu milczenia nie podpisywalam żeby nie moc się odezwać także ich też trzeba sobie ustawić ????????

Tak to ja
@Student

Pracowałam tam dość dawno , ale widzę że się nic nie zmieniło. Wytrzymałam raptem 2 DNI to I tak długo. Nie bez przyczyny mówią na rozmowie o prace zeby się nie zniechęcać. Dziwi mnie to że jeszcze ktoś tam chce pracowac. (usunięte przez administratora)

trol

Trochę to dziwne.Niby to jest pakowanie kosmetyków a nagle wychodzi,ze mamy robić red bule i karmę dla psów i kotów , a to wkońcu to zywnośc wiec trzeba miec ksiązeczke sanepidowska .owiem sie od inspekcji pracy jak to jest.

@trol

Ale jakie BHP, ja tam byłem wózkowym, oni nie wiedzą co znaczy BHP, tam jest na gębę wszystko i te paniusie przemadrzale brygadzistki, ja wyleciałem bo jechałem z nimi równo

Prawidłowo , z gównem trzeba jechać na równi z gównem . Bez znaczenia czy to kierownik brygadzista

Ewelina

może warto byłoby użyć łagodniejszych słów... aż tak źle się tam dzieje, że aż tak musisz pisać? opowiedz o tym coś

@Ewelina

można to było ująć inaczej, ale zgadzam się z przekazem

@eee

A rozwiniesz przekaz? Bo widzę, że raczej aktualne spostrzeżenia co do tego będziesz mieć?

@Agata

Szczerze powiem, że sama praca nie jest zła. Wiadomo stanie 8 godzin męczy, ale da się wytrzymać. Godziny pracy też są dla wielu satysfakcjonujace (tylko ranki, weekendy wolne) Ale niestety nie da się pracować w tej firmie na dłuższą metę. Wieczny krzyk, absolutny brak szacunku do pracownika, docinki (które są naprawdę nie na miejscu) Brygadzistka potrafi zwracać uwagę o każde słowo wypowiedziane do osoby obok, o uśmiech, o wzrok skierowany nie w tą stronę która została przez nią ustalona. Serdecznie nie polecam, przynajmniej do momentu aż nie zwolnią brygadzistki, a raczej do momentu aż odejdzie na emeryturę, bo niestety nie ma nawet do kogo zgłosić ewentualnej skargi, gdyż całe kierownictwo będące na miejscu dobrze się zna.

@eee

no i który wariant częściej się tu przytrafia? dochodzi do podziękowania za współpracę ze strony firmy czy same odchodzą? jak można tu obecnie dostać się na takie stanowisko i jakie warunki na nim wtedy przysługują?

Anoninowa

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w euro pegaz ? Czy coś się zmieniło od roku 2018 ? Niektóre opinie przerażają i chciałam się dowiedzieć jak jest teraz ;) Jeśli chodzi o przestój to jest to jakiś płacone? Czy można przejść na umowę o pracę ? Czy są przyjęcia na tą chwilę? Chciała bym spróbować.

@Anoninowa

Mamy końcówkę 2022 i opierając się na wcześniejszych opiniach oraz patrząc na to co dzieje się teraz, niestety sytuacji wciąż taka sama. Zero szacunku do pracownika.

Urszula
@eee

Ale o jakich sytuacjach mówisz, że zero szacunku? Bardziej chodzi o małe pieniądze czy jakieś niefajne zachowania względem ludzi?

Praca w europegazie nie jest zła, ale szkoda że tylko sezonowa

@ja

Witam, Niestety w chwili obecnej tak to wygląda, ale pracujemy nad tym aby wkrótce się to zmieniło. Pozdrawiam Sebastian Zelek sebastian@inwork.pl

@ja

no jak lubisz być pracownikiem traktowanym jak najgorszy śmieć, to faktycznie szkoda

JacekRebeliant.

Porażka. (usunięte przez administratora) a to tylko cechy brygadzistki małgosi. Reszta firmy nie odstaje poziomem

mmm

Witam, mam jedno poważne zastrzeżenia Pani brygadzistki o imieniu Małgosia jest grzecznie mówiąc pierdolnięta.

eee

tragedia, nie polecam nikomu kto ma do siebie szacunek i nie chce być na co dzień poniżany i traktowany jak śmieć. Brygadzistki jedyne co potrafią to chodzić po całej hali i za przeproszeniem drzeć mordę (inaczej niestety nie można tego nazwać) sprawy tak ważne jak naprzykład: zamiast patrzeć na stół spojrzysz w prawo lub w lewo, odezwiesz się do osoby stojącej obok, na prośbę o rękawiczki czy plaster reakcja jest taka sama. Przez 8 godzin jedyne co słychać to docinki ze strony osób postawionych wyżej. Teksty typu: a może dla odmiany dzisiaj pomyślisz? to normalka. Podsumowując, nie ważne jak pracujesz i tak będzie źle. Oprócz tego brygadzistki nie potrafią ze sobą współpracować, wydają sprzeczne polecenia co później odbija się na pracownikach. Rozmowę o pracę prowadzi przewspaniała i przemiła osoba z firmy zewnętrznej, ale niestety od pierwszego dnia pracy sytuacja zmienia się o 180 stopni. Szczerze nie dowierzam, że to miejsce z takim kierownictwem dalej funkcjonuje w tych czasach: wyniszczanie ludzi psychicznie, deptanie po nich, ciągły krzyk, mobbing, doprowadzanie pracowników do płaczu, absolutny brak szacunku. Zastanawiam się czy żeby pracować na wyższym stanowisku w firmie euro pegaz trzeba mieć nie po kolei w głowie, jest jakiś test na wejściu? bo wydaje mi się, że zatrudniają tylko osoby z problemami z agresją i rozumieniem podstawowych zasad kultury.

Niewazne

Pracowałam tam trochę czasu, ogólnie praca sama w sobie jest super ale menadżerki? To jakiś dramat, traktują jakbyśmy byli w szkole CISZA, POROZSADZAM WAS???? A Pani Małgosia to już największa krzykaczka z nich wszystkich, poniża że trzeba nam nawet dat pilnować itp gdzie jesteśmy tylko ludźmi i każdemu się zdarzy jakiś zawrót i pomyłka. Rozumiem że menadżerki mają swoje obowiązki ale jak dla mnie to co robią, jak się odzywają to podchodzi pod mobbing

Byłamtam

Nie polecam pracy w firmie Europegaz. Nie mają za grosz szacunku do człowieka. Traktują wszystkich protekcjonalnie i jak nic niewartych. Najlepiej wychodzi im poniewieranie ludźmi i gonienie, aby było więcej i więcej. Gdy przez chwilę się nic nie robi, to zaraz jest zwrócenie uwagi i jakieś docinki. Na początku wydaje się, że jest w porządku, lecz potem pokazują swoje prawdziwe oblicze. Atmosfera też nie zachęca do pracy w tej firmie, a wręcz przeciwnie - odstrasza.

Sebastian
@Byłamtam

Dziękujemy Pani za kontakt. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że w naszej firmie na pierwszym miejscu jest człowiek. Dokładamy starań, aby komunikacja w zespole odbywała się bez przeszkód z poszanowaniem i zrozumieniem oczekiwań drugiej strony. Jeśli ma Pani uwagi do naszej pracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub email w celu wyjaśnienia sytuacji, która Panią spotkała. Przykro nam, że tym razem nie sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. Z życzliwością Sebastian.

Sebastian

Byłamtam
@Sebastian

Szanowny Panie, gdyby na pierwszym miejscu w firmie Europegaz był człowiek, to tak ogromna liczba osób nie pisałaby negatywnych komentarzy i nie zwalniałaby się z pracy. Najwidoczniej nie odwiedza Pan firmy często, skoro nie ma Pan pojęcia jak wygląda 8 godzinny dzień pracy w tej firmie.

@Sebastian

Panie Sebastianie po co Pan kłamie że człowiek w tej firmie jest na pierwszym miejscu. Przecież tam jest wszechobecny (usunięte przez administratora) i nadal nie jest nic z tym robione.

Mała Mi
@Byłamtam

Znamiona zjawiska mobbinguogolnego są jak najbardziej. Nie rozumiem czemu za uśmiech tyle kwasu i ten cynizm i ton Pani Małgorzaty. To już nie te czasy dotychczas pracowałam w firmach gdzie szacunek do drugiego był bardzo ważny a przyjazna atmosfera sprzyja lepszej wydajności i chce się pracować i do tej pracy przychodzić. Aha nie wiem czy to prawda ale słyszałam że pracuje wśród nas audytor wewnętrzny obserwuję itp Nie mam pojęcia czemu bab eczka się zatrudniła na produkcję. W sumie cv nie wołają każdy może tam przyjść. Co do Pani Małgosi to ładnie jej z uśmiechem ale ten tembr głosu i cynizm nie na miejscu.. Tam pracują też starsze panie ale tu wola o równe traktowanie. Starszych i młodszych. Wybrzmiewa też publiczna niechęć do osób do 26 roku życia zazdrość o większe wynagrodzenie z racji zwolnienia z podatku. ????, Reszta kadry w porządku pracownice z Europegaz pomocne i uprzejme zwłaszcza panie z biura ale te na produkcji też np p. Ola Praca łatwa tylko żeby atmosfera się poprawiła wszystko by szło sprawnie ech trudne czasy wszystko podrożało kto musi tam pracuje. Zatyczki do uszu i swoje robić póki atmosfera się nie zmieni.

Polecam ale omijać szerokim łukiem :) . Duszno ze ludzie mdleją , o jakikolwiek wiatrak można się prosić . Problem nawet jest jak pracownik chce sie wody napić bo przecież norma norma poganainie . (usunięte przez administratora) w skrócie . Ciagle poganianie i opieprz ze nie wyrabia sie normy mimo nieprzerywanej ciągłej pracy . Jedna z pan brygadzistek to na prawdę koszmar . Wydzieranie sie , Krzywe spojrzenia i chamskie odzywki i uwagi do pracowników . Nie można sie spojrzeć czy odwrócić bo przyjdzie i cie zwyzywa za to ze oderwales wzrok od rzeczy które pakujesz . Traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) bo uważa sie za kogoś lepszego mając stanowisko wyżej . Niektórzy przyszli tam tylko na wakacje sobie dorobić a spierniczaja po kilku dniach . Rotacja super codziennie nowe osoby . Pani z agencji super miła ale widać ze kobieta za bardzo nie może sie odezwać mimo ze zna sytuacje i wie jaka atmosfera tam panuje . Generalnie porażka i śmiech na sali . Nie dajcie sie zwieść na rozmowie o prace ze generalnie pakujesz kosmetyki czy herbatkę i to tyle bo ty nie pakujesz ale (usunięte przez administratora) w duchocie i jesteś poganiany i (usunięte przez administratora) przez brygadzistke . Telefonu mieć nie można bo jest problem z tym nawet jak co poniektóre panie musiały ze wzgledu na dzieci zostawiane pod czyjas opieka , szafki są ale nie możesz ich zamknąć na klucz i zabrać klucza ze sobą wiec gdzie tu logika .

MAGDA

PRACA MOŻE NIE JEST CIĘŻKA ALE TO CO CO ROBIĄ BRYGADZISTKI I JEJ PUPILE TO PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE . NIE MA UMÓW NA STAŁE TO PRACA SEZONOWA ZA MARNE PIENIĄDZE . PRZYJMUJĄ W WIĘKSZOŚCI KOBIETY ,CIEKAWE JAK BY ZATRUDNILI MĘŻCZYZN ,CZY SŁYNNE BRYGADZISTKI TEŻ BY SIĘ TAK ZACHOWYWAŁY . A CIEKAWI MNIE JESZCZE CZY DYREKCJA I PANIE Z BIURA POŚREDNICTWA PRACY WIEDZĄ DLACZEGO MAJA TAKA ROTACJĘ PRACOWNIKÓW ?

Maciek
@MAGDA

No ja wyleciałem stamtąd z wózka widłowego bo nie dawałem sobie wchodzic na głowę pani Anii i brygadzistkom

Katarzyna

Witam myślalam że takie zakłady w tych czasach już nie istnieją a jednak,przede wszystkim kompletny brak szacunku do człowieka,to po pierwsze,dyscyplinę rozumiem tylko to już podchodzi pod mobbing,przerwa pierwsza po 4 albo po 5h,brak posiadania telefonu w TYch czasach zabranione!!nie osądzam nigdy czlowieka po wyrazu twarzy natomiastu tu pierwsze wrażenie o P.brygadzistce było trafne.Jedyny plus za agencję ktora obsługuje ten zakładzik.OMIJAĆ!!

Misia

Jakie są godziny pracy

Nieznajoma
@Misia

Na tą chwilę od 7 do 15 ( można zostać do 16 jeśli ktoś chce)

Wiktor

Słyszałem o nowych przyjęciach, jest tam duża rotacja?

Takitam
@Wiktor

Najlepsza jest brygadzistka ....

Anxu
@Wiktor

Tu się pracuje na zlecenie dzisiaj jest praca robisz jutro nie ma to dostajesz telefon że masz nie przychodzić i siedzisz w domu za darmo A rotacja jest jak na lotnisku nie ma tygodnia żeby z parę osób nowych nie przyszło A inne odeszły

martyna
@Anxu

Zgadza się, rotacja jest tutaj spora, ale byłam o tym uprzedzona od początku. duzo osób przychodzi na same wakacje sobie dorobić Firma potrzebuje dodatkowych osób w okresie wakacyjno letnio jesiennym. Dodano mi przy zatrudnieniu że jeśli mi się spodoba i bedę chciała zostać na stałe - mam taką możłiwość. Rozmawiałam z kilkoma dziewczynami ktore jak ja przyszły w ubiegłym roku i do tej pory pracują. w sumie robota nie ciezka ale trochę monotona. + za dla brygadzistek które pomagają jak moga w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-PEGAZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w EURO-PEGAZ?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-PEGAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-PEGAZ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EURO-PEGAZ?

Kandydaci do pracy w EURO-PEGAZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EURO-PEGAZ