Helgesen Polska

Opinie o Helgesen Polska

Inz

Witam dość długo widzę ogłoszenia na stanowiska inżynierskie. Czy uważacie że warto aplikować? Jak się pracuje inżynierom w firmie? Może któryś wypowiedziałby się na temat zadań. Współpracy z innymi działami itp. z góry dzięki !

Joanna

@gosc, dziękujemy za odpowiedzi, a jak ma się kwestia dotycząca przerw? Pracownicy firmy Helgesen Polska mają możliwość by odgrzać posiłek na ciepło podczas przerwy? Zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym temacie, nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników.

Joanna

@gosc, a co możesz napisać o warunkach pracy w firmie Helgesen Polska? Kwestie dotyczące czasu pracy także będą tu bardzo przydatnymi informacjami. Będzie nam niezwykle miło za Twoją kolejną wypowiedz w tym temacie.

gosc
@Joanna

Praca jest głównie po 10 godzin 6-16 i 16 -02 ,można przyjść na 8 godzin(usunięte przez administratora) , sobota 1,2 zmiana , niedziela 1 , jako nadgodziny ,czasami tez rożne święta

gosc

w tej firmie nie ma żadnych dodatków , czasami są premie 5 % wynagrodzenia , a te posiłki 300 ml zupy(usunięte przez administratora)

Inżynier Jakości

Dużo opowiadania i kreowania wizji firmy, pokazanie wspaniałych standardów na światowym poziomie, codzienne konferencje z USA (komunikatywny angielski naprawdę przydatny, jak ktoś stęka i duka to słabizna), amerykański etos pracy itd po czym dalej już po polsku czyli wyzysk - praca około 10godzin zarobki w tym momencie śmieszne i kupa spraw dodatkowych, które z jakością nie mają nic wspólnego. Szukają kogoś dobrego ale oferta jak dla stażysty - studenta 5 roku :/

Rozwiązanie problemu jakościowego z jakim się spotkali w realu, żadna wydumka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Spawacz

Pracuje w Niemczech jako spawacz już 4 lata i chce wrócić do Bydgoszczy do domu założyć rodzinę. I tak jak czytam to w kujawsko-pomorskim i pomorskim i w całej Polsce opinie o firmach są straszne. Co z was za debile są? zawsze źle zawsze pod górkę tylko marudzić... Mi firma zaproponowała 20 brutto za godzinę jak na początek na polskie to nie są złe warunki. Czy waszym zdaniem żadna firma nie jest was godna? Ani PESA ani Gotowski ani nic. Wolisz biedronkę idź nikt ci nie broni.

Janusz
@Spawacz

Co to jest 20 zł/h brutto ja mam 45 zł/h brutto i mogę robić nadgodziny bez problemu więc z cb jest jakiś lamus a nie spawacz

Gg
@Spawacz

On w biedrze zarabiają więcej niż ty spawaczu za 20 brutto możesz patyki spawac

aplikant

a ja aplikowałem właśnie na spawacza ... zobaczę co powiedzą ... aż taka lipa tam jest ???? może ktoś coś więcej na temat pracy dla spawacza tam napisać ?

@aplikant

A ortografii to gdzie cię uczyli?

Wez sie wyrazaj co?

Joanna

@kol Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Zaś Twój komentarz zawiera przekleństwo i administrator może go usunąć. Pamiętaj o regulaminie serwisu, wszelkie obelżywe i dyskryminujące kogokolwiek wpisy będą usuwane.

Joanna

@Mateusz piszesz, że aplikowałeś na stanowisko Technika Jakości. A mógłbyś opisać w kilku zdaniach, jak przebiegał proces rekrutacji, czy wyróżniał się czymś na tle innych, standardowych ? Chętnie się dowiemy, jak wygląda nabór pracowników w tym przedsiębiorstwie. Daj znać, jak się potoczyły Twoje losy.

Mateusz

Witam, Aplikowałem na stanowisko Technika Jakości. Mam 6 lat doświadczenia na tym stanowisku, ktoś coś więcej może powiedzieć? Zarobki, socjal, atmosfera? :)

Mateusz

Witam, Co powiecie Państwo o stanowisku Technika Jakości? Mam doświadczenie 6 lat na podobnym stanowisku. Czy finansowo jest to korzystna oferta? jak ogólnie życie firmy? Pracownicy ok? :)

Cześć. Czy może mi ktoś podać numer telefonu sekretariatu do Helgesen ul. Ołowiana 18. Ten na stronie w ogóle nie odpowiada. Dzięki ;-)

gość

W tej firmie nie ma żadnych dodatków płacowych np na święta, wprowadzili premie od wydajności 75 % normy, teraz już jest 77 % i nikt premie nie ma

Stella

Widziałam ofertę pracy na stanowisko pracownika w Działu obsługi klienta. podpowiedzcie czy warto starać się ?

Bazyl

Z tego co wiem, dość dużą wagę przywiązują do profilu osobosciowego. Nawet jeśli kandydat spełnia oczekiwania może nie być brany pod uwagę ze względu na osobowość nie pasującą do danego stanowiska

PO
@Bazyl

Trzeba mieć mentalność "woła roboczego" ew. niewolnika. ;)

Oki

Prawie sami Ukraińcy. Bardzo duża rotacja. Zarobki nieadekwatne do nakładów pracy. Śmierdzące ciasne szatnie i stołówka. Bardzo duże stężenie pyłów, oparów spawalniczych zwłaszcza zimą - brak odpowiedniej wentylacji.

gość

Dobrzy spawacze odeszli z tej firmy

Zarobki ok 17 zł brutto , zależny od umiejętności .dwie zmiany ,pakiet socjalny tylko w ofercie pracy ,karta multisport tylko częściowo finansowana, możliwe nadgodziny i soboty (usunięte przez administratora)

Joanna

swoje aplikacje można wysyłać na adres: rekrutacja@helgesen.com

Aplikator

czy firma posiada jakiś email na który można wysyłać cv? z góry dziękuję

Joanna

@Jaaa, może nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata? Z oferty pracy wynika, że wymagają wyższego wykształcenia, doświadczenia oraz biegłego angielskiego. Więc może stąd wynika to, że ogłoszenie jest nadal dostępne? Na pewno łatwiej byłoby to zrozumieć gdyby ktoś odpowiedział na moje wcześniejsze pytania dotyczące procesu rekrutacji, może wtedy coś by się wyjaśniło?

Jaa
@Joanna

Wiem, że coś jest nie tak gdyż na to stanowisko aplikowała bliska mi osoba , spełniała oczekiwania aż nadto a nawet się nie odezwali tylko dalej szukają ....

Zostaw merytoryczną opinię o Helgesen Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Helgesen Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Helgesen Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Helgesen Polska?

Kandydaci do pracy w Helgesen Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Helgesen Polska