Opinie o Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o. w Toruń

Potencjalny klient Nowy wpis

Siden w pełni zasługuje na tytuł Biznesowego Paździerza 2023. Uzasadnienie zdobytego tytułu: Firma oferuje wolne powierzchnie biurowe w należącym do niej biurowcu przy ul. Koniuchy 8 w Toruniu. Po umówieniu się z tygodniowym wyprzedzeniem na obejrzenie biur, zapytaliśmy SMS-em w przeddzień spotkania czy jest ono aktualne. W odpowiedzi przyszedł SMS w którym przedstawicielka Siden napisała, że nie spełni naszej prośby… Na pytanie dlaczego, odpowiedziała, że nie pasuje im profil naszej działalności i nie są zainteresowani wynajęciem wolnych 291 m2 jednej z największych w Polsce agencji marketingowych… Prowadzą selekcję swoich klientów i chcą prawników lub notariuszy. Kiedy przedstawicielka Siden dowiedziała się, że przyjechałem specjalnie z Warszawy żeby obejrzeć biuro, odpowiedziała, że może się spotkać ze mną w celach towarzyskich… Kompletnym brakiem kultury jest nieodwołanie spotkania. Jak można nazwać selekcję klientów przez firmę, która od prawie roku nie może wynająć powierzchni biurowej? Chyba głupotą. Na koniec dodam, że dla celów towarzyskich spotkań służą aplikacje randkowe, na których zapewne ma pani już profile, najwidoczniej bez powodzenia. Gratuluję solidnie zapracowanego tytułu i życzę powodzenia w biznesie paździerzowym!

dżordż Nowy wpis

Niskie wynagrodzenie i brak perspektyw rozwoju, brak zainteresowania osobami zatrudnionymi. "firma rodzinna".

Coder Nowy wpis

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności Jesteście niesprawiedliwi w swych ocenach. Firma robi co może, przychyla wam nieba. Jest trochę jak surowy ojciec, wytknie błędy, nie da kieszonkowego, ale skrzywdzić nie pozwoli. Zapewniając płacę na poziomie minimum egzystencjonalnego dba o to, abyście rozsądnie wydawali pieniążki. Zamiast tracić na głupoty w stylu nowe buty, albo jakieś kosmetyki nauczycie się, że ciepłe skarpety i mydło też się sprawdzają. To samo z posiłkami, daliście sobie wmówić, że powinny być minimum trzy. A to nie jest do końca prawda, bo poza kaloriami liczą się też witaminy! Dlatego firma o to zadbała i raz w miesiącu jest "owocowy dzień". Wam to się wydaje, że jak inne firmy płacą na "dzień dobry" 2500+ zł na rękę, 500zł premii świątecznej, paczki na święta, płatne nadgodziny przez cały rok, bony, sodexo itd. to jest tak fajnie? Nie, te firmy was ROZPUSZCZAJĄ i czynią krzywdę, nie pozwalają rozwinąć skrzydeł kreatywności! Co to za sztuka przeżyć miesiąc za 2300 netto + dodatki? Sztuka z natury jest czymś pięknym, przykuwającym uwagę, zmuszającym do myślenia, pobudza kreatywność! Dlatego zamiast hejtować tę firmę, skupcie się na w/w argumentach za nią przemawiającymi.

admin

Znacie firmę Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka SIDEn sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o.
  • Koniuchy 8
    87-100 Toruń

Siden - Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka - Sp. z o.o.