Opinie o Zajfert w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zajfert. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zajfert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajfert w Częstochowa

hEJ Aleksandra zajfert Nowy wpis

hEJ Aleksandra zajfert - pani firma zajfert, i niemiłe pracownice, nawet bez kultury w miejscu pracy, i co ciekawe te z nieco wyższym awansem, i się tak wywyższający, były nie uczciwe, i mimo ciężkiej pracy fizycznej - co miesiąc otrzymywałam najniższe wynagrodzenia. Ogólnie niemiło, i niechętnie wspominam tamten okres... :-(

Maria Magda Nowy wpis

Firma Zajfert i jej niemiłe pracownice, chociaż przynajmniej bez kultury w miejscu pracy, i co ciekawe -zwłaszcza te z nieco wyższym awansem, wyrażnie się wywyższający, były nie uczciwe, i mimo ciężkiej pracy fizycznej co miesiąc otrzymywałam najniższe wynagrodzenia. Ogólnie niemiło, i niechętnie wspominam tamten okres... :-(

Na jakie benefity można liczyć w Zajfert?

Wredny Nowy wpis

Ma milczeć i dostosować się do trzech punktów regulaminu, szef ma rację, szef ma zawsze rację, w przypadku gdy pracownik ma rację stosujemy pkt 1

Olga

Widzę, że są osoby, które miały problem z tym aby firma wypłaciła pieniądze. Czy tego typu problemy w dalszym ciągu się zdarzają?

Aplikowałeś do firmy Zajfert? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Janosik

Zastanawiam się dlaczego od dość dawna nie ma wpisów na wątku?

@Janosik

No miałeś już rozprawę?

info

Witam jak wasze rozprawy?

Ona

Przyznaję rację rzeczywiście ktoś zadał tu na forum nie własciwe pytanie odnośnie awansu jakich awansòw!. Kasę ludziom oddajcie uczciwie zarobioną wraz z odsetkami!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zajfert?

Ona opole

Czasami się zastanawiam skąd takie durne pytania na goworku... Gazety telewizja i ludzie piszą że wypłaty nie dostali, że składają pozwy do sądu a pani sie pyta czy jest możliwość awansu....

@Ona opole

@Ona Opole Jesteś jedną z osób, które dotknął problem nieuregulowanej wypłaty przez Zajfert? Jak długo firma opóznia się z terminem płatnosci?

Okradziona
@Natalia

Obecnie (usunięte przez administratora) zalegają drugi miesiąc, we wrześniu miałam otrzymać zapłatę za sierpieńz mamy koniec października a wpływu nie ma.

Pipi

Nigdy złej opini o nich nie dałam Zawsze wszystko było na czas Do dzisiaj Jak mozna nie wypłacić wypłat ludziom z grupami Przecież ja wiem ze mają dlugi w bankach w US itp Niech sprzedadzą swoje domy auta itp i niech ludziom dadza wyplaty Ale jak dadzą ???Mają to w nosie Jeśli czyta to Pan Zajfert i jego rodzice i Blachowicz co niby kupil od nich firme Zastanowcie sie czy warto nie spac w nocy Jak wasze dzieci chodza do szkoly majac rodzicow (usunięte przez administratora) Wstyd i Hanba ODDAJCIE LUDZIO ZAPRACOWANE UCZCIWIE PIENIADZE

koora

slochajcie zajferta juz nie ma od roku na rynku a wy dalej wypisujecie takie glupoty to bez sensu

budziobudzio
@koora

Jest sens bo to wszystko razem pomieszane ale ludziska pisza o quavo a nie o zajfercie....

dino
@koora

Jak nie ma? Jest i nadal jest prezesem!

Co ty piszesz od jakiego roku Chyba od 2 mies

Poszkodowana

Witam wszystkich poszkodowanych przez firmę Quavo. Sama jestem w takiej samej obecnie sytuacji jak wy. Ja także nie dostałam wypłaty za miesiąc sierpień ani za wrzesień też prawdopodobnie nie dostanę. Gdyż tam do firmy nie można się w żaden sposób dodzwonić nikt nie odbiera telefonów. Dąbrowa Górnicza , Sosnowiec , Zabrze ,Jaworzno nie dostało wypłaty. Też jestem za tym abyśmy wszyscy poszkodowani utworzyli wspòlne konto na FB poszkodowanych przez firmę Quavo.

madra
@Poszkodowana

poszkodowaniprzezquavo@o2.pl

@Poszkodowana

W życiu bym się nie spodziewała takiej sytuacji Pracuję 10 lat A pod firmą Zajfert 6 Masakra co oni zrobili Czy to są ludzie Dlaczego uczciwych pracowników okradli Mam nadzieję że kara na nich przyjdzie Nie dzis nie jutro ale przyjdzie A ten Błachowicz co niby kupił od Zajferta firmę To dopiero (usunięte przez administratora)

@Pipi

Dlaczego odp sa likwidowane przez administratora????czy nie mozna prawdy pisać Przecież moze ktoś z Warszawy przeczyta i wezmie nam i wszystkim ludziom niepelnosprawnym pomoże Zrobią sobie upadłość Majątki przypisują na kogo chcą I myślą ze im ujdzie na sucho

krs

W KRS firma Quavo oraz nowa firma sprzątająca mają podobny moment powstania, Quavo powstało miesiąc później po nowej firmie. Ludzie, to wszystko jest w internecie..

Poszkodowana

Witam ten link nie działa

MartA

Witam co do formy Quavo to powiem ze ktorych ludzi zaptrudnili to zostawili ludzi na lodzie bez.niczego czyli pieniedzy tak z dnia na dzień.zostali ludzie z grupami o niepełnosprawności tak bez niczego to po prostu jest zalosne to co sie dzieje zatrudniaja ludzi z grupami a potem takie rzeczy sie dzieją to jest nie normalne. Co do takich firm to miejcie ostrożność bo nie wiadomo jak wy zostaniecie potraktowani .

Wkurzony

Witam,proponuję aby ktoś z Państwa utworzy profil na Facebooku o nazwie "Poszkodowani przez firmę quavo".Udostępnił link tutaj i za pomocą Facebooka wszyscy umówili byście się powiedzmy w Opolu celem spotkania z dobrym advokatem i złożenia pozwu zbiorowego...Można też na takie spotkanie zaprosić jakieś media...Pozdrawiam

Natalka

Czy firma istnieje?

Natalia

Pisaliście wcześniej niezbyt przychylne komentarze na temat firmy Zajfert - czy od Waszych ostatnich komentarzy coś się zmieniło w firmie? Pisaliście też, że firmy już nie ma rynku - w KRS-ie ani ogólnie w Internecie nie znalazłam takich informacji, czy ktoś ma sprawdzone info na ten temat i mógłby się podzielić swoją wiedzą?

Bara

Firma faktycznie przestała istnieć zostawiajac 200 osob bez swiadczen

Asia
@Bara

To prawda Jak można tak postąpić z ludźmi uczciwie pracujących??!

kaska
@Natalia

sprawdzalam w krsie i firma widnieje jako aktywna, to samo w bialej liscie podatnikow. Oszusci i zlodzieje, niedlugo traficie za kratki za ten szwindel!!

Natalia

@anonimowy, czy jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Zajfert? Czy możesz coś napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Jeżeli posiadasz jakieś cenne informacje na temat pracy w tej firmie proszę podziel się nimi na forum. Każda merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nina

Jesteście przekonani, że nie można o Zajfert-ie napisać coś więcej ale przechylnego? W każdej firmie są lepsze i gorsze chwile. Wiem natomiast jedno, że atmosfera w firmie w znacznym stopniu zależy od ludzi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zajfert - Częstochowa

• Jak się pracuje w Zajfert?

Zobacz opinie na temat firmy Zajfert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zajfert
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • GERSONA 8
    42-202 Częstochowa