Opinie o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cartrack Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cartrack Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Tom

Byłem pracownikiem tej firmy jakies 10 lat temu i przyznam szczerze że wtedy to była fajna firma którą mółbym polecić znajomym, mały zespół "wsparcia sprzedaży" który zajmowal sie umawianiem spotkań dla regionalnych sprzedawców w którym pracowałem miał fajny klimat. Jak potrzebowałem dorobić troche, to okazało się że poza godzinami pracy firma zaproponowała mi wprowadzanie danych na zlecenie. Gdy odchodziłem z firmy miałem przeswiadczenie że mógłbym spokojnie wrócić do Cartracka w kazdej chwili. Firma już wtedy była nastawiona mocno na sprzedaż i jest to zrozumiałe, każdy z nas miał ustalone limity z których był rozliczany. Poza umawianiem spotkań dla działu sprzedaży dodatkowo braliśmy udział w wybranych spotkaniach żeby rozwijac nasze umiejetności i sprawdzić czy chcemy przejść do działu sprzedaży. Firma dawała mozliwość awansu i jezeli tylko ktoś wykonywał swoją prace to nie miał nigdy problemów z "kierownictwem". Fakt jest taki że osoby które nie miały chęci pracować, a jedynie przyjść i posiedzieć długo się tam nie utrzymywały. Jedyne co wtedy było problemem to niskie wynagrodzenie które było tłumaczone tym że firma buduje swoja pozycje na rynku.

tak
@Tom

Piękne to były czasy. Telemarketing w recepcji, życie na kartonach, potem willa na wilanowie eh... wszystko spieprzyli

@Tom

Cały czas mówisz o przeszłości. A jak jest obecnie? Fajnie byłoby przeczytać jakieś porównanie. Ciekawe, jak wzrosły stawki, o ile w ogóle?

RedCafe

Powiem tak. Pracowałem tam przez kilka miesięcy i patrząc na całokształt, to szczerze odradzam, mimo że mi personalnie nikt nić nie zrobił. Dlaczego odradzam? Firma, która krearuje wizerunek rodzinnej atmosfery, w której każdy może czuć się swobodnie, a z drugiej strony typowy JANUSZEX i traktowanie ludzi jak ścierwo przedłużając im umowy co miesiąc i to jest to umowa zlecenie, gdzie spełnialiśmy kryteria, które mogą opierać się już o umowę o pracę. Trochę żałuję, że wspólnie z pracownikami nie poszliśmy do państwowej inspekcji pracy, ale życzę żeby ktoś tak zrobił, bo to się działo w tej firmie, gdy pracowałem... Powiem jeszcze raz - traktowanie ludzi jak ścierwo, bo żadna powazna firma nie przedłuża umowy co miesiąc.

Katarzyna

Nie jestem pracownikiem firmy ale klientem i nie polecam firmy Cartrack. Dobry kontakt tylko przed podpisaniem umowy. Potem tylko same błędy i problemy. Kilkanascie razy pisałam i dzwoniłam bo były błędy w danych do zarejestrownych samochodów. Niestety pracownicy nie potrafia poprawinei wprowadzić danych do systemu chociąz dzwoniłam i prosiłam kilkakrotnie o poprawienie tej samej rzeczy. Nie mozna sie doprosić zamontowania urzadzenia w nowo zakupionym aucie bo nikt nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu. Nie polecam, ludze którzy tam pracuja totalnie olewaja klienta albo komplenie nie znają sie na tym co robią. ODRADZAM jakąkolwiek współprace z ta firmą.

Daniel Stańczyk

Szczerze nie polecam tej firmy. Co prawda do momentu podpisania umowy wszystko jest super lecz później gdy pojawiają się jakieś problemy jest tragicznie. Każdy konsultant z którym rozmawiałem twierdzi że załatwi sprawę i oddzowni, niestety niegdy w praktyce się to nie stało. Mam problem z GPS który założyli na moim sprzęcie od 4 miesięcy i do tej pory nie mogę załatwić sprawy. Szczerze radzę poszukać innej firmy jeśli chcecie być spokojni o bezpieczeństwo swojego pojazdu.

CHRIS
@Daniel Stańczyk

Czy Pana problem został już rozwiązany?

Klient
@Daniel Stańczyk

Mamy to samo :( urzadzenie uległo uszkodzeniu (nie z winy kierowcy ) a oni straszą,że obciąża nas kosztami :(

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Cartrack Polska sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

k

Premia roczna, choć nie jest ona dla wszystkich. Do tego z wynagrodzeń: regularne zjebki i przypierdolki

@k

Tak właśnie jest, trochę smutne ale 100% legit

@k

No premia to chyba ogólnie nie jest dla wszystkich. Tylko za coś. Nie jest tak??

Trudno powiedzieć
@Irena

Kudłaty błazen od prezia ma zawsze mimo że nigdy planu nie zrobił

@Trudno powiedzieć

A skąd wiesz? Widziałeś jego wyniki?

Co ci dało to, że mnie wyzwałeś? Mam nadzieję że poza internetem nie traktujesz tak kobiet

Pustaczku
@Anna

Jak pisałem Kudłacz nigdy planów nie zrobił To pupil tłustego przekrętasa Zawsze blisko koryta mimo zerowych kompetencji

Natalia
@Pustaczku

To normalnie co trzeba zrobić będąc pracownikiem, aby dostać premię? Jakieś plany roczne zrealizować tak?

@Irena

To jest premia roczna. Kiedyś to wyglądało tak: brali twoje średnie zarobki za cały rok. Jak pracowałeś dłużej niż 1 rok to premia wynosiła 50% twoich średnich zarobków MINUS ocena pracownicza. Czyli jeśli przełożony ocenił Cię na 80% to otrzymywałeś 80% z 50% średnich zarobków. Teraz nie wiem jak to jest oceniane

Łucja
@BU

Uczciwie te warunki przedstawili, a co musiałoby się stać, żeby nic nie wypłacili? Zdarzały się takie sytuacje?

Dawid

Hej chciałem zaaplikować do tej firmy na stanowisko mlodszy dyspozytor logistyk, mam roczne doswiadczenie w branzy logistycznej, czy ktos moglby mi powiedziec jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie widełki jeśli chodzi o zarobki mogę celować, czy pracownicy robią nadgodziny i czy ew. są one dodatkowo płatme? na jaka atmosfere w firmie Cartrack Polska można liczyć wsrod pracownikow?

Michał BDM

Pracuję w CARTRACK od blisko pół roku. Niebawem opuszczę zespół z własnej i nieprzymuszonej woli. Życie. Zanim dołączyłem do Zespołu przeczytałem, każdą z opinii dotychczas zamieszczonych na tym portalu. Mając świadomość, że co do zasady osoby zawiedzione znajdując czas na wylanie swoich żali wczytałem się w to uważnie i mimo wszystko podjąłem świadomą decyzję. W kilku żołnierskich słowach moja opinia jest taka. CARTRACK jest firmą działającą w trudnej branży. Sprzedaż i doradztwo w obszarze telematyki dla flot wymaga sporego zaangażowania i zrozumienia jaka jest misja firmy. Nie jest to sport dla wszystkich. Nawet tych, którzy przepracowali w handlu wiele lat. Kluczowe jest sumienne i profesjonalne budowanie relacji z klientami. Jeżeli szukasz spokojnej i ciepłej przystani, w której będziesz mógł/mogła poleżeć wyczekując weekendu to oszczędź sobie i innym czasu. Tu się faktycznie pracuje na sukces i nie toleruje się leserstwa. Potwierdzam, iż rotacja ludzi w CARTRACK jest zauważalna. Natomiast nie wynika to z lekkomyślności lub frywolności w podejmowaniu decyzji kadrowych. CARTRACK najzwyczajniej w świecie szuka najlepszych zawodników do wystawienia w walce na trudnym rynku, który przez lata był zaśmiecany pomniejszymi firemkami, którym wydawało się, że niskim kosztem zawojują świat. CARTRACK jest na rynku od ponad dekady. Jest to wynik ciężkiej pracy i wytrwałości. Zarówno osób zarządzających zespołami jak i członków zespołów. Zatem jeżeli zastanawiasz się nad dołączeniem do CARTRACK to musisz wiedzieć że: 1) Oczekiwania w stosunku do Ciebie będą wysokie. 2) Dostaniesz absolutnie pełne wsparcie szefów zespołów. Nikt nigdy nikomu niczego nie odmawia. 3) Dosłownie każdy w firmie jest gotowy Ci bezwarunkowo pomóc i doradzić jeśli tylko o to poprosisz. 4) Jeżeli nie będziesz spełniał oczekiwań to zostanie Ci to jasno zakomunikowane, ale otrzymasz też bagaż pomysłów jak to poprawić. Co z tym zrobisz zależy tylko od Ciebie. 5) Atmosfera jest niezła. Jeżeli są jakieś zgrzyty to są rozpoznawane i wprowadzane są zmiany, aby się to nie powtarzało. Podsumowując. Jeżeli jesteś doświadczony w handlu to w CATRTACK zostanie to sprawdzone w boju. Jeżeli nie masz doświadczenia, ale przekonasz do nawiązania współpracy to szkoła, którą przejdziesz będzie Twoim dużym kapitałem na przyszłość. Jeżeli szukasz zaczepienia na chwilę, to oszczędź ludziom roboty i poszukaj szczęścia gdzie indziej. Szefowie zespołów są na tyle doświadczeni, że szybko wyczują, że jesteś tu aby się "poślizgać" zamiast zrobić dobrą robotę i się nauczyć czegoś wartościowego. Na koniec dodam, że wycieczki personalne (w innych zamieszczonych tu komentarzach) w kierunku Zarządu czy Managementu świadczą jedynie o niskiej klasie i złym wychowaniu osób, które najwyraźniej nie potrafiły się rozliczyć sami ze sobą ze swojej porażki. Poza tym jest to zwyczajne chamstwo. Koniec końców oceniam CARTRACK POLSKA pozytywnie. Było to ciekawe doświadczenie i z pewnością będę wspominał dobrze ten czas, a przede wszystkim ludzi, którzy od pierwszego dnia obdarzyli mnie zaufaniem, pełnym wsparciem i serdecznością.

Ciekawski
@Michał BDM

Skoro praca w Cartrack jest taka jak opisujesz, to dlaczego człowiek tak świadomy realiów rynku, pracowników oraz zasad działania firmy postanowił odejść z firmy? W czytanym wpisie brakuje wyjaśnienia tego elementu, aby osoby które rozpatrują aplikowanie do Cartrack nie miały wątpliwości czy autorem wpisu jest dział PR, HR, czy któryś z kierowników sprzedaży (szczególnie któryś z weteranów). Już wiele wpisów było podważanych z tego właśnie powodu.

Ciekawski

Ten komentarz potwierdza że cały wywód jest jedynie próbą koloryzowania rzeczywistości...

@Ciekawski

Skoro jestes taki ciekawy sam zapytaj człowieka ! Masz podane imię i dział w którym pracował! Żenada poprostu żenada kręci Cię tylko jak się (usunięte przez administratora) na kogoś wylewa a jak cos innego to juz jest niby podstęp!

Michał BDM
@Ciekawski

Nie widzę powodu, dla którego powinienem swoje prywatne decyzje komunikować i uzasadniać w internecie. Jeśli faktycznie nie daje Ci spokoju myśl/podejrzenie, iż komentarz jest spreparowany przez kogoś z Decydentów to wpadnij na Pileckiego. Jestem tu jeszcze przez kilka dni. Uściśniemy sobie dłoń i dam Ci moją aktualną jeszcze wizytówkę. Przy okazji będziesz miał/miała okazję odwiedzić kolegów i koleżanki, którzy z pewnością za Tobą się stęsknili.

mohikanin

jesli zastanawiasz się czy podjąć prace w tej firmie to przemyśl to dwa razy.. ciagle dokrecanie sruby przez managment , przyspawani do stolkow kierownicy do ktorych nie trafiaja żadne argumenty o podwyżce , na podwyzke mozesz liczyć wtedy kiedy umiesz się dobrze podlizać . ciągła rotacja pracownikoww , pracownicy oprócz stałych podlizywaczy pracujcy dłużej niż rok to rzadkość w tym padole.. firma nie oferuje niczego z benefitow , poza multisportem.. firma stawiajaca na ekologie floty a nie ma żadnego auta elektrycznego lub hybrydowego moze poza BMW prezesa; śmiech na sali .. jaka sobie pensje wyngeocjuesz na start to z taka zostaniesz, nowi pracownicy dostają od niedawna umowy o prace a ci ktorzy juz chwile pracuja sa dalej na zleceniu , ciesze sie ze odszedłem z tej firmy i ta tragiczna przygoda juz za mna.. .

@mohikanin

O jakim dokręcaniu śruby mówisz, o normach czy czymś innym? Bo trochę to dla mnie niezrozumiałe

Kilka miesięcy myślałem o tym czy napisać ten komentarz, ale pomyślałem, że czas jest cenny i mogę, dzięki temu zaoszczędzić innym czasu. Firma kreuje się na rodzinną, ale to tylko mrzonki. Kierownicy działów mają tu raj, ponieważ mają gdzieś swoich poodopicznych i jak się im coś nie podoba, to po prostu zapraszają do pokoju i dają wymówienie z pracy. Kierownik działu do wsparcia sprzedaży (gruby z brodą) jest wzorowym przykładem ściemniacza oraz osoby która przypadkiem dostała stanowisko, które piastuje. Firma tylko dokręca śrubę, nie dając nic w zamian. Atmosfera jest tam bardzo toksyczna, ludzie na każdym kroku się obgadują. Nikomu, kto szanuje swój czas oraz finanse nie polecam ten firmy.

Były

Niestety ale od pewnego czasu Cartrack zmienia się na gorsze. W ostatnim czasie odeszło bardzo dużo dobrych pracowników. Którzy długo pracowali w Cartrack. Jest duża rotacja pracowników, ale widać szefostwu to nie przeszkadza. Nikt się nie zastanowi dlaczego tak się dzieje. Pewne osoby wyższego szczebla bardzo ładnie potrafią "malować trawniki na zielono " Te same osoby nie mając dzieci oczekują od pracownika który ma dzieci pełnego zaangażowania. Coś w stylu " Jak musisz jechać po dziecko, to zrób tak żeby po niego nie jechać. Nie interesuje mnie jak to zrobisz". Zero szkoleń. Jak już wszedłeś do firmy to (usunięte przez administratora) Niby rodzinna atmosfera itp. Kiedyś może to była dobra firma. Na tą chwilę niestety zmienia się w typowe korpo gdzie pewni ludzie są " przyspawani" do stołków i jak to napisałem wcześniej, potrafią ładnie "malować trawniki na zielono"

Korposzczur
@Były

Kto nie ma dzieci nie zrozumie, widzę dużo wiesz na temat tej firmy, ale są ludzie co pracują tu długo więc chyba tragedi nie ma, no firma korpo widać to na każdym kroku . Długo pracowałeś tutaj ?

Były
@Korposzczur

Pracowałem tyle, żeby zauważyć co się dzieje :). Widocznie tym którzy pracują długo w Cartrack to nie przeszkadza. każdy wybiera swoją ścieżkę. Mi takie traktowanie pracownika się nie podoba.

CantTrag

Dla prezesa tego przybytku, inflacja nie jest żadnym argumentem do jakichkolwiek rozmów o podwyżce. Traktują pracowników jak zwykłe popychadła a udają nowoczesne korpo. Najgorsze z możliwych połączeń, typowy polski Januszex przykryty korpo gadką i wyglądem. "Kierownik" zarządzający magazynem ze sprzętem, nie ma nawet pojęcia o produktach którymi zarządza.

Iza
@CantTrag

Czyli rozumiem, że podwyżki nie było w dalszym ciągu?

Mistrz lewej faktury

I kuchnie na wilanowie

Edyta
@Mistrz lewej faktury

A kiedy ostatnie podwyżki mieliście?

Carkant
@CantTrag

Zapytaj warchlaka czy jego ojciec i niania bachorów powinni używać firmowych aut oraz jak się ma fv z sawa taxi gdy nikt z firmy taksówkami nie jeździ prawie ? Czy może swoje latanie sam opłacać ?

Jak wygląda rozmowa w Cartrack Polska sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Z iloma osobami się rozmawia? 1 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

Specjalista ds.wsparcia sprzedaży to inaczej mówiąc grzanie słuchawy call center .biora kazdego kto sie zglosi.

Cześć, możecie napisać jakie są warunki na PH ? Ile wizyt, raporty, jakie auta, GPS?

Nickt ważny
@Kandydat

Nie pchaj się w to. Rynek jest nasycony w 99%. Do tego stopnia nie ma co robić, że dyr handlowy napuszcza na siebie własnych handlowców.

Krystyna
@Nickt ważny

Co, jak to napuszcza na siebie własnych handlowców? Po co to robi?

Edyta

Rozumiem, że masz o nim nieciekawe zdanie? Powiesz coś więcej na ten temat? I tak właściwie to handlowcy serio tutaj rywalizują ze sobą?

Rafał

Serio tylko tyle masz do powiedzenia o warunkach pracy? Bo mnie bardziej interesowałoby jakie są relacje z kierownictwem a nie jak się oni dogadują między sobą. Bo to chyba dla zwykłego pracownika mało ważne...

nickt ważny
@Rafał

A mógłbyś bardziej po Polsku?

@nickt ważny

Czego nie rozumiesz? Zapytał o relacje między kierownictwem i ludźmi... Tylko nie wiem do kogo to było. Chyba coś tu pousuwali, no nie?

mądry
@Rafał

Relacje jak to w życiu raz lepsze raz gorsze.

Dymitr.

Witam, wcześniej często sugerowałem się opiniami z GoWork. Zawsze mnie dziwi ten fakt, jak jest opinia dobra, to więcej minek smutnych, jak opinia jest zła, to wszystkim się podoba. Kto mi wytłumaczy dlaczego tak? Czyli co, wszyscy uważają, że jak złe opinie to jest prawdą, a jak dobre to nie!?. Sam akurat pracuje w firmie spedycyjnej i jest fajna firma, a przed zatrudnieniem na gowork były same złe opinie! Potem się dowiedziałem, że każdy polak chce 5000 na rękę, i nic nie robić, siedzieć na fb tylko.

Damian
@Dymitr.

Bardzo dobrze podsumowałeś Dymitr, Nie ma firm idealnych a to co dalej to zależy od ludzi. Komentarze z reguły piszą osoby, które mają problem ze znalezieniem pracy lub już pracując nie potrafią się rozwijać. Moim zdaniem nie ma sensu czytać komentów, nie bronię tej firmy bo może faktycznie jest (usunięte przez administratora) - firma firmie nie równa, ale skoro istnieje ileś czasu to też o czymś świadczy. Bym rzekł że szkoda mi tych narzekających i krytykujących ale nic z tych rzeczy - tkwijcie dalej w krytyce na pewno przyniesie to sukces. To człowiek czyni jakim jest miejsce pracy a nie firma. pozdro

Klaudia
@Dymitr.

Co to jest 5000 tys ??moj zarabia 10 tys do ręki plus ma premie kwartalne po 15 tys nadal narzeka ;)

bo tak

Stały bywalec :)

Firma mega rodzinna z mega super Prezesem ( uczciwy, rodzinny, szczery, normalny jak każdy z nas). Ludzie nie rozumieją, co to znaczy prowadzić taką dużą firmę. Co to znaczy z niczego zrobić w Polsce giganta telematyki. Sam przyznam nie byłem świadomy wielu rzeczy, ale to właśnie w CT przechodziłem powstawanie różnych działów. Tworzenia tego czym teraz jest CT w Polsce. Pensje, prowizję, grusza, 13, kilka wyjazdów co roku na integrację. Loty helikopterem :) :) :). Dziękujemy Panie Prezesie... Hmm... Rozczeniowi ludzie nawet jakby milion złoty za godzinę dziennie dostawali, to i tak by coś znaleźli. Firma oferuje dużo więcej niż niektórym się wydaje. Tylko ludzie, którzy robią nie więcej niż trzeba i nic od siebie nie wnoszą, w żadnej firmie nic nie osiągną. Każda ich walka o swoje i tak skończy się porażka bo w średniaka się nie inwestuje. Oddałem serce firmie Cartrack. Utożsamiam się z nią wszędzie gdzie tylko to możliwe. Wiadomo każda firma ma plusy i minusy, ale jak wyżej pisałem: Obojętnie w której firmie bądź ZAWSZE: ZAANGAŻOWANY, RÓB WIĘCEJ O DAWAJ COŚ OD SIEBIE, BĄDŹ LOJALNY I OTWARTY ORAZ NIE PRZYCHODZ DO PRACY Z GŁOWĄ W DÓŁ I NIE WYCHODZ UŚMIECHNIĘTY, BO TO JUŻ KONIEC. PRZYCHODZ WESOŁY WYCHODZ WESOŁY. PRACA TO 60% TWOJEGO ŻYCIA. I DOPIERO WTEDY MOŻESZ WALCZYĆ O SWOJE, A JAK FIRMA NIE SPEŁNIA TWOICH WYMAGAŃ TO JĄ ZMIEŃ, W KOŃCU KTÓRAŚ FIRMA CIĘ DOCENI. TAK JAK CT DOCENIŁ MNIE KILKA LAT TEMU I ZAUFAŁ MI TAK SAMO JAK JA IM... pzdr

Jola
@Stały bywalec :)

Uczciwy na bank Hahaha co za absurd.

@Jola

Nigdy nie czytałem większej ściemy od tej... lecz się chłopie

Znany
@Stały bywalec :)

Łukasz Ty nadal wierzysz w to co piszesz?

miGas
@Endrju z 3p

Pisząc do @Jola "lecz się chłopie..." mylisz chyba płeć??? Przez to Twoja opinia staje się mało wiarygodna....

Na jakie benefity można liczyć w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Agnieszka

Oferujemy opiekę medyczną w Medicover, karty Multisport, wczasy pod gruszą, wyjazdy i wyjścia integracyjne. A do tego możliwość pracy w strukturach najczęściej wybieranego dostawcy usług telematycznych w Polsce. Cartrack to najszybciej rozwijająca się firma telematyczna na świecie, posiadająca ponad 1 milion użytkowników.

@Agnieszka

mmmmm.. pracownik zamiast wątpliwego prestiżu "najlepszego dostawcy sprzętu telematycznego" wolałby sensowną kasę i traktowanie go po ludzku, a nie jak niewolnika;) PS. jest co najmniej kilka firm telematycznych w PL, które ilością urządzeń przebijają Cartracka 5-10x.

Czy w firmie Cartrack Polska sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Sławek

Nie, w firmie Cartrack nie ma żadnych szkoleń.

Szkolenia? Nie znam pojęcia

@Sławek

Dzięki, że napisałeś o tym, że Cartrack Polska nie oferuje żadnych szkoleń dodatkowych dla swoich pracowników, to bardzo przydatna informacja. A czy są tam jakiekolwiek inne opcje rozwoju kariery zawodowej? Jest realna szansa na awans?

@Irena

Rozwój w ramach swojego działu. Wystartujesz jako młodszy, skończysz jako starszy ze stawką ze 3 zł/h wyższa (albo i nie)

Onon

Pracowałem w Cartracku dłuższy czas i powiem jedno. Może i kiedyś warunki były niezłe i nie było to typowe korpo.. ale od 2-3 lat to co się dzieje to śmiech na sali. Drogi Cartracku. Z niewolnika nie ma pracownika... Pozdrawiam :)

Manager

Powiem tak. Z racji wiedzy ile prezes wyprowadził i jak to od wewnątrz wygląda. Kto pracował w CT w cyrku się nie śmieje

Czarny

Ktoś, coś powie w temacie PH w tej firmie? Jakie narzędzia , warunki , ogólnie atmosfera , plany . Dzięki za info zwrotne .

Zostaw merytoryczną opinię o Cartrack Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cartrack Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cartrack Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cartrack Polska sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cartrack Polska sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Rtm. Witolda Pileckiego 67
    02-781 Warszawa

Cartrack Polska sp. z o.o.