Opinie o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Jagódka Sp. j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

jaa

A pracownicy są bardziej daremni i ograniczeni niż całe kierownictwo i szefostwo!!! Tylko narzekają a co robią, żeby coś zmienić? (usunięte przez administratora)Zwolnijcie się. A jak nie chcecie to zamknijcie gęby i chyćcie się roboty. I ja się cieszę, że tam już nie pracuję i mimo tego, że na byłego pracodawcę się źle nie mówi to ja będę!!!! Nie na forum, ale jak ktoś zapyta to chętnie poopowiadam jaki z niego ... człowiek. A Was wszystkich to i tak nie lubię! (usunięte przez administratora) Oczywiście są wyjątki chociaż ja znam tylko dwa, no może trzy:)

Eden

Ciastkarzy sie zwalnia a zostaja tylko Ci bez szkoly i bez zawodu z ta praca zwiazana, i tacy najwiecej zarabiaja i mają do gadania:)

HISZPAN

Powinni drukowac prase... GŁOS JAGODKI. Mam pytanie jaki jest procent zatrudnienia Wykwalifikowanych Cukierników/Ciastkarzy??

krecik

ania nie zmieniaj tematu tu na naszej wolnej od ciebie i strachu stronie a na sklepie jest fajnie - tylko w jakim mieście chcesz pracować -

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. na stanowisko Pracownik kawiarni? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
hinduska

a jak z pracownikami w terenie tj. w sklepach firmowych cos wiecie na ten temat.pozdrawiam zainteresowana praca

rogal

teraz za wyplate w jagodce mozna kupic MALY CHLYB .... pozdro 600

M

Kiedyś ta firma miała przyszłość teraz[usunięte przez moderatora] jest coraz gorzej, brakuje ludzi, wyplaty coraz mniejsze i praca sie nie kleji tak jak powinna. Coraz wiecej ludzi sklada podania lub szuka innej pracy w tym i ja. Wkoncu cukiernia straci pracownikow, Zostaną tylko kierownicy i ich[usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

plastikowa biedronka

jagódka jest okok ludzie sie nie znaja :)

agnes

Fajna atmosfera to moze jest,zalezy z kim sie robi,ale bezczelnośc z izawisłość miedzy pracownikami przechodzi ludzkie pojecie

RUDY

Cukiernia jagódka wypieka najlepsze ciasta i ciasteczka, dbają o jakość i higienę, nie ma żadnych staroci, alkohol tylko po pracy a kierownictwo miłe, uśmiechnięte i zawsze wyrozumiałe. Może tylko jeden, ale zawsze to coś:) [usunięte przez moderatora]

ZeZoL

Fakt. Na stole się pracuje a nie leży. Do tych wszyskich co wypisują te pierdy- trzeba było się uczyć to może teraz byście nie narzekali na pracę fizyczną. Każdy by chciał iść do roboty, poleżeć 8 godz i zarobić lekko 2tyś. [usunięte przez moderatora] chyćcie się wkońcu roboty i przestańcie narzekać. I życzę Wam prawdziwego[usunięte przez moderatora]

Niezależny Klient

Całkowicie zgadzam się z opinią "robola". Ciasto w wersji świątecznej to totalna porażka. Smakiem i konsystencją przypomina ciasto przynajmniej 10 dniowe. Jadłam już ich ciasta 3 dniowe, nawet 5-cio dniowe (oczywiście nieświąteczne przechowywane w sprawnie funkcjonującej lodówce pobliskiego sklepu) i były o niebo lepsze niż te za które zmuszona byłam zapłacić zamawiając je na święta i kupując "kota w worku" bo pakuneczek odwinęłam dopiero w domu. Firma oczywiście reklamacji nie uwzględniła (nie dość że nie miałam ciasta to naturalnie zwrotu pieniędzy nie otrzymałam) powołując się na kontrolę jakości za którą odpowiada nikt inny ale właściciel cukierni a nie niezależna osoba z zewnątrz. Wyników analiz jakości ciasta też nie otrzymałam więc ich pismo uzasadniające jest palcem na wodzie pisane. Postawą nieuwzględnienia reklamacji był fakt że ciasto się rozlatywało (?) no ale z czyjej winy? - z tego właśnie powodu reklamowałam. Sernik karaibski kompletnie nie spoisty, pełen grudek przegrzanego starego sera, pozbawiony całkowicie bitej śmietany która to właśnie śmietana wpływała na dotychczasową lekkość i puszystość kremu (świąteczna oszczędność) a wierzchnia warstwa kremu przypominała smalec lub scukrzony miód z dodatkiem kakao. Oj, przydałaby się wizyta Pani Magdy Gessler, przydałaby się !!!!! Już nie dam im zarobić ani złotówki bo firma niegodna zaufania z punktu widzenia klienta. "Robol" chętnie się z Tobą skontaktuję ale nie wiem jak ...bo będę się naturalnie odwoływać od niczym nieuzasadnionego nieuwzględnienia mojej reklamacji.

filozof

Ciekawi ludzie powiadasz?[usunięte przez moderatora] Płacą może i dobrze, ale o niebo więcej od Ciebie wymagają.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Jagódka Sp. j. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Cukiernia Jagódka Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Jagódka Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Jagódka Sp. j.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.

Cukiernia Jagódka Sp. j.