Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

Alicja

@Hans, jak oceniłbyś BILPLAST jako pracodawcę, odnosząc się do swojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tą firmą? Jak aktualnie zorganizowana jest praca i jakie są warunki zatrudnienia? Twoja opinia posłuży osobom zainteresowanym znalezieniem pracy u tego pracodawcy.

Alicja

@Pracuś, czy chcesz dać do zrozumienia, że w BILPLAST występuje rotacja? Jaka sytuacja aktualnie panuje w tej firmie i jaka atmosfera towarzyszy pracownikom w codziennych obowiązkach?

Hans
@Alicja

Rotacja oczywiście że jest, jak ktoś znajdzie lepszą pracę (czytaj. inną) to kogoś na jego miejsce trzeba znaleźć. Najlepiej jak się jest upa z pod znaku bandery i pracuje po 12h. Atmosfera super, czasami można na stołówce usłyszeć jeszcze polski język nawet.

Em

Piszcie coś, bo się aż nudno zrobiło ;)

Sed

Tak to prawda proponuja slabe zarobki za prace za dwoch Najgorzej maja kobiety pracuja ponad sily ciagna paleciaki dzwigaja ciezkie palety pojemniki

były
@Sed

Nie wiem jakim stażem się prezentujesz ale kiedyś prezes na jednym z zebrań powiedział że "u mnie w zakładzie na maszynach nigdy nie będą pracowały panie". Jeszcze pracuje wielu którzy słyszeli te słowa.

Git
@były

Prezes duzo mowi i wiele obiecuje tylko z realizacja slabo A jesli chodzi o Polki to one nie pracuja tylko tyraja na ciezkich maszynach dzwigaja bardzo ciezkie palety rozkladaja pojemniki metalowe kosze ciagna paleciaki l na lzejszych maszynach pracuje kto inny

@q
@Git

Tak to wszystko prawda a najgorzej maja polki na brygadzie prowadzonej przez kobiete tam nikt nowy nie chce przyjsc bo kierownictwo jest bardzo nerwowe i brakuje umiejetnosci pracy z ludzmi

@@q

Brygada prowadzona przez kobiete jest najlepsza ma najbardziej ambitnych ludzi

@Bil

Dodaj jeszcze najbardziej sestresowanych ludzi

@Tr

A pracujesz na tej brygadzie ze tak pierdolisz?czy powtarzasz ploty utworzone przez nierobów?

@Bil

To nie ploty tylko prawda a co te ploty cie tak wyprowadzily z rownowagi Takie wyrazy na forum pyblicznym NIELADNIE

@Tr

Pisanie nieprawdy to też nieładnie

@Bil

Jezeli to nieprawda to czemu sie tak denerwujesz I czemu nikt nie chce przyjsc na brygade prowadzona przez ;kobiete; a jesli przyjdzie to po kilku dniach odchodzi na inna brygade Pewnie to same ;nieroby ;

@Tr

Ciekawe to co piszesz na brygadzie Bsa dwie nowe osoby i pracują nigdzie nie uciekają z tego co widać z brygady A przeniosła się osoba na brygade D wiec Pani Kobieta nie jest taka zła jak o Niej piszesz .Przyjdź na brygade B to może zobaczysz czy jest tak źle.Ps...ja się wcale nie denerwuje tylko ciekawi mnie twoja zła opinia na temat Pani Kobiety .

Nie jestem desperatem

@Tr

To znaczy że jestes nierobem

Anonymous
@Bil

Jak się komuś coś nie podoba to zawsze może zmienić pracę czy choćby brygadę. Wystarczy nie być (usunięte przez administratora) i powiedzieć w cztery oczy co się nie podoba, czy że źle jest się traktowanym, a nie za plecami w internecie komuś niesłusznie (usunięte przez administratora) obrabiać! Bo mimo jakoś takich złych opinii które piszą jakieś zakompleksione osoby jakoś nie ma masowych zwolnień i ucieczek z brygady pani kierownik.

Lepsze to niz depresja

Tr

Czyli wszysko sie zgadza nadzieje mam i nie musze pracowac na brygadzie B i wole byc nazwany nierobem niz byc chorym na depresje Mozesz sobie pisac co chcesz ale prawda jest taka iz p kobieta ma problem

@Tr

Pracuje z Pania Kobieta od samego poczatku i depresji nie mam

@Sed

Nie przesadzacie czasem ? Kiedyś to może było ciężko ale teraz jest większy luz. Nikt tak na prawdę nikogo nie pilnuje, nadzór chyba też odpuścił. Więc pracuje sobie spokojnie, odwalam co mam odwalic i do domu ;-)

Up

Czopkow sie nie czepia ?

Ss
@Up

Jeśli dobrze wykonujesz swoją prace to nikt sie nie czepia

@Ss

Bardziej chodziło mi o to, że nawet jak się nie przykladasz do roboty to obecnie nic za to nie grozi. To samo dotyczy operatorów jak i innych pracowników produkcji. Kiedyś człowiek się trochę bał ze coś straciłam czegoś nie zrobi. A teraz w koło pełno nierobów olewajacych swoja pracę wiec po co ja ma się starać? Kierownictwo i wyżej też mają coraz bardziej wywalone . Nie wyciągają konsekwencji co do olewajacych wszystko pracowników więc po co ja ma się starać? Nagrody nie dostanę więc nie będę sie przemeczal . O taka polityka kadrowa beznadziejna. Zero motywacji do lepszej pracy i zero konsekwencji jak będziesz sobie bimbał.

Ss
@Stary

No właśnie a ludzie chcą podwyżek ...więc pytam za co ? Za olewanie pracy ?

@F
@Stary

Czlowieku co ty piszesz za bzdury sam sobie podcinasz galaz najpierw piszesz ze odwalasz robote i do domu a potem piszesz ze inni pracownicy to same nieroby a moze tak bys popracowal troche na produkcji i przekonal sie czy tu mozna nic nie robic Operator ma coraz wiecej obowiazkow coraz szybciej ida maszyny formy coraz czesciej sie psuja urzadzenia pomocnicze rowniez sa w zlym stanie dopiero jak sie stanie wypadek to wszyscy otwieraja oczy ze dzdziwienia jak to sie moglo stac a jak sie zglasza to kazdy wzrusza ramionami Ale oczywiscie to wina operatorow bo im sie nie chce pracowac i sa slabo karani a moze : kary cielesne ; by cie satyswakcjonowaly

@@F

Ale żeś się nakręcił tylko właściwie po co. Wiwm co pisze bo tam pracuje. Czytaj zw zrozumieniem młody ze jak sie patrzy na nierobów to samemu się odechciewa pracy. A te nieroby nie sa karane, sa akceptowani. Co do ciaglych awarii i stanu maszyn to racja. Ale tu też nikt nic z tym nie robi. Pisząc o nierobach nie miałem na myśli tylko operatorów!

tissu

technolodzy są mistrzami w nieróbstwie :P

tissu

technolodzy są mistrzami w nieróbstwie :P

Ui
@Bil

Ty moze nie ale inni Mysle ze wiesz

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Alicja

Widzę, że duża część z Was nie jest zadowolona z pracy w BILPLAST. Moglibyście mimo wszystko napisać, na jakie warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Każda informacja będzie cenna z perspektywy osób starających się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

Tom
@Alicja

Prosze bardzo przychodzac tu do pracy musi byc przedewszystkim silny fizycznie i psychicznie bo jako operator musi sobie radzic ze wszystkim sam Sam przygotowac stanowisko pracy pilnowac surowca podstawiac rozkladac wykladac folia i odstawiac sobie pojemniki na wyroby i w miedzy czasie wykonywac to co do niego nalezy Jak sie zepsuje maszyna to trzeba szukac ustawiacza ktory jak ma dobry humor to przyjdzie odrazu a jak zly to cie opiepszy ze zawracasz mu glowe Jak masz jakis problem to musisz radzic sobie sam bo tylko uslyszysz tak musi byc lub nic sie nie da zrobic Najlepiej nie zawracac glowy nikomu tylko pracowac

Wolf

Witam A jak wyglada przykladowy grafik tygodniowy? Jest tam 4 brygadowka? Po ile godzin dziennie praca? Ile weekendow wolnych w miesiacu? Bk pisza tylko 3 zmiany system ciagly

@Wolf

Tu pracuje sie w systemie czterobrygadowym po 8 godz O weekendach zapomnij masz jedna sobote i jedna niedziele wolna w miesoacu ale nie razem tylko w jednym tygpdni sobota a w drugim niedziela Za system ten jest dodatek 200zl brutto Prezes obiecywal ze dolozy ale jak zwykle na obiecywaniu sie skonczylo

@Wolf

@Dyt

przed wypowiadaniem sie w tej kwestii warto zajrzeć w grafik - wolny weekend przypada raz na 4 mc, w zeszłym mc miała brygada D, teraz C

@tomato

O to bardzo przepraszam ze wprowadzam w plad tak tak wekend ma sie raz na 4 miesiace jak sie schodzi w sobote z nocy to sie ma troche soboty i cala niedziele Jeszcze raz bardzo przepraszam za taka ogromna pomylke

@Dyt

dlaczego nie zmienisz pracy? ;)

@tomato

Jak zmienie to kto tu bedzie pracowal

@abd
@tomato

Pytanie bylo ile weekendow w miesiacu ma sie wolnych a nie ile weekendow w roku ma sie wolnych

Dla mnie takie narzekanie to zupełnie taka dziecinada. Jak mi nie pasuje praca to szukam innej i nie marudzę. Idąc do pracy wiedzieliście jak będzie się pracowało więc do kogo pretensje?

Wer

To nie narzekanie tylko informacja jak sie tyra w tym zakladzie

tomato

bo to jest polaczkowatość ;) internety są przepełnione ofertami, tylko ludzie wolą narzekać zamiast chociaż spróbować znaleźć sobie coś innego

Ok
@tomato

Wlasnie to jest polaczkowatosc jak sie nie podoba to zawsze mozna sie zwolnic sporo osob z tego skorzystalo A moze cos zmienic zeby sporo zostalo i przyszlo

Ew

Nawet pracownicy zagraniczni mie chca tu pracowac wiec zeby ich zatrzymac dostali podwyszke Szkoda ze nie dbaja tak o polskich pracownikow. Tylko skadaja obietnice bez pokrycia

@Ew

no jak to nie chcą? chcą i pracują. dużo ich mamy

Tye

Jeden z gorszych zakladow bardzo ciezka praca za marne pieniadze

Ret

Jedynie wykanczaja fizycznie i psychicznie Niedosc ze nikt tu nie chce przyjsc to jeszcze sporo osob sir zwolnilo

Abcd

Niestety w tym zakladzie nic sie juz nie zmieni na lepsze Nic nie maja do zaoferowania dla pracownikow aby ich zachecic do pracy ani zeby pozyskac nowych

Kadi

Do Sed Napisz co to znaczy "dźwigają ciężkie palety" ??? I jakie jest wynagrodzenie? Nigdzie za darmo nie dają, napisz konkrety ile i co robisz za tą stawkę.

Aj
@Kadi

Same muszą przesuwać ciężkie pojemniki bo nikt im w tym nie chce pomagac. Zresztą takiego bałaganu i haosu to dawno na produkcji nie było i jest coraz gorzej.

Sed
@Kadi

Jesli nie wiesz co oznacza dzwigaja palety to wpisz sobie w google palety drewniane zobaczysz jak wygladaj jedna paleta wazy sporo kg takich palet trzeba czasami podstawic kilka a czasami kilkanascie zeby ukladac na niej wyrob ktory jest wyprodukowany na wtryskarce A jesli chodzi o to darmo to zawsze mozesz popracowac na produkcji To przekonasz sie jak to Darmo wyglada brakuje ludzi serdecznie Zapraszamy

Kadi
@Sed

Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz się mądrować. Narzekać każdy potrafi konkretu jeszcze nikt nie napisał.

Wis
@Kadi

To chyba u ciebie wystepuja trudnosci w czytaniu ze zrozumieniem bo duzo jest wpisow informujacych jak tu sie pracuje a jesli chcesz sie przekonac konkretnie popracuj na produkcji

Radi

Powiem krótko trzymajcie się od tej firmy z daleka i tyle w temacie

Wer

To prawda ze w tej chwili bywa milo jak sie z tad wychodzi Coraz wiecej pracy i coraz mniej ludzi kto tu przyjdzie to zaraz ucieka gdyz zaklad nic nie ma do zachecenia do pracy W biedronce proponuja wyzsze stawki od tych ktore maja dlugoletni pracownicy Jedynym antidotum na caly ten balagan to podkrecanie maszyn tak ze niedlugo bedzie sie pakowac prosto do pojemnikow bez sprawdzania A potem dziwia sie ze jest tyle zwrotow

@400

Całe szczęście już nie pracuje w tej "wspaniałej " firmie ale widzę że Ciebie bardzo zdenerwowala ta" nieprawdziwa "prawda ze użyłeś wulgarnych słów Jak to mówią prawda w oczy kole A jeśli chodzi o tych umysłowo chorych To tu bym się zastanowił bo operatorom którzy tu pracują należy sie wielki szacunek ze dzwigaja ten zaklad bo gdyby nie oni i taśma klejąca to już by go nie bylo Nie każdy potrafi pracować w takim chaosie i bałaganie A ta twoja rozmowa to Jeśli Ci się coś nie podoba to zawsze możesz się zwolnić nikt Cię tu nie trzyma BRAWO! A miał być dialog

ink*9

@400 a kto powiedział ze e150a nie jest zwykłym operatorem? ;) po prostu jak Tobie praca tu nie pasuje to sobie znajdź inną - chyba nie jesteś umysłowym inwalidą i potrafisz przeglądać oferty. W BSH są przyjęcia, w Coko, Dell, głupim mpk czy policji. Po co tu siedzicie na (usunięte przez administratora) i marudzicie jak Wam źle? Nigdy takich ludzi nie ogarnę. Chyba że jednak praca w naszej firmie nie jest tak źle płatna a warunki międzyludzkie z górą też nie są takie złe , tylko odzywa się zwykłe polskie malkontenctwo. Dla mnie osobiście stawki mogłyby być wyższe, bo nie są adekwatne do tego co robimy alee... w porównaniu z innymi zakładami pracy "bardzo" fizycznej źle nie jest. Ludzie jakoś współistnieją ze sobą i nawet bywa miło. Niemiło także - 50/50 ;) Kluczem do wszystkiego jest chyba też rozmowa, prawda?

@ink*9

Tak bywa milo jak sie wychodzi A moze by tak zastanowic sie co zrobic zeby ludziom pracowalo sie lepiej a nie :jak sie nie podoba to nikt tu cie nie trzyma:

Fo

Bardzo ciężka praca za małe pieniądze W świątek piątek i niedziela Coraz więcej kobiet pracuje w tym zakładzie dzwigaja ciężkie palety pudła rozkładają pojemniki Oprócz swojej pracy wykonują również prace obrotowego

Leon

Szkoda że ta firma z taka długoletnia tradycja nic nie robi żeby pracownicy dobrze zarabiali

Aruś

Ja proponuje praktyki od fotela dyrektora zacząć :-) :-) :-)

Pipi

A mi kupela mówiła, że była bardzo zadowolona z praktyk. Po praktykach pracowała na umowę zlecenie i niezłą kasę na wakacje zarobiła.

Brabender
@Pipi

A czym zajmowała się Twoja kumpela ?

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź