Opinie o Polmar Group Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmar Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmar Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmar Group Sp. z o.o. w Konin

reeeee Nowy wpis

niekoniecznie bo z tego co wiem to kobiety rowniez aplikuja na stanowiksa na ktorych wymagane jest wyksztlacenie techniczne przeciez wiec to nie zawsze masz jednak cos do rzeczy- chodzi mi o płeć dokladnie

adrian Nowy wpis

jak jest to najlepiej żeby się każdy spróbował przekonać na własnej skórze, ja przynajmniej nad tym się zastanawiam, bo pracy i tak szukam, a może właśnie w polmar groupie jest dla mnie miejsce? bo opinie widzę że są podzielone na temat tego czy w firmie dzieje się dobrze czy źle. a moze ktoś będzie próbwał aplikować teraz też ?

misiek Nowy wpis

Witam,dostałem propozycje pracy z tej firmy,czy może mi ktoś podrzucić jak jest naprawde w tej firmie...czy praca,kasa itp.wszystko jest OK?

tam sie nic nie zmieniło zostały same [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) masakra

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polmar Group Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

ktoś chyba się pomylił ale to jego problem chwasty zostały usunięte i atmossfera w pracy jest ok a te dwa chwasty czyli osty pozostaną i dalej będa emilinowac [usunięte przez moderatora]

Spawacz atomowy

Robiłem w Papenburgu rok temu . Miło wspominam ten czas i tą prace . Pozdro dla lapsa i całej załogi z tamtego okresu ;) będzie okazja to chętnie tam wróce .

ale tutaj nikt nic złego nie mówi na kolegów tylko piszą o kierowniku i majstrze a prawda zawsze będzie boleć należało by wyciąć dwa chwasty i wyeliminować je i wtedy będzie dobrze i proszę pisać bez błędów ortograficznych i gramatycznych panie kierowniku

panowie mam pytanie czy ci dwóch orłów jeszcze są w papenburgu mam namyśli majstra [usunięte przez moderatora]i kierownika [usunięte przez moderatora] jeżeli tak to szkoda tam jechać

Z kasą jest wszystko ok szef cię nie oszuka

Czytaj wyżej co ludzie piszą

Dostaniesz nażędzia ale tylko tyle ale ile masz na umowie tyle dostaniesz uważaj na niby kierownika i niby majstra powodzenia

Zona

Mój mąż pracuje w tej firmie pieniądze są na czas nawet wcześniej w pracy wszystko ok nie narzeka w biurze konkretni ludzie z którymi idzie się dogadać

roberto

ja pracuje w polmarze i jestem zadowolony, a jak ktos narzeka to znaczy ,ze nigdy chyba nie trafił na oszustow i takich co nie placa....przynajmniej tu idzie sie dogadac.

cyryl

poza ty ogólnie masakra chorować nie wolno jak już tobie śię coś stanie wypadek czy coś inego to cię zwolną chłopak spad z schodów to kierownik mu powiedział że bedzie musiał zapłacić za szpital i chłopaka zwolnili kasy to jej nie ma na czas ogólnie nie polecam tej firmy sami cwaniacy i [usunięte przez moderatora] a najgorszy to jest kierownik nie rób [usunięte przez moderatora]

adam

cwaniaki i [usunięte przez moderatora] nie płacą w terminie

Walder

zeglarz - 2012-03-16 21:39:01 Wiem ze ciezkie czasy, ale przestrzegam Przed czym przestrzegasz , jak jest coś na rzeczy to wal śmialo , po to jest to miejsce

olo

rygor jak wszędzie, ale przynajmniej kasa jest zawsze na czas.

kris

Witam pana własnie mam propozycje pracy z tej firmy moze mi pan coś wiecej opisać na temat tej firmy czy jest sens glowe zawracać

zeglarz

Wiem ze ciezkie czasy, ale przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Polmar Group Sp. z o.o. - Konin

Polmar Group Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Poznańska 84A
    62-510 Konin