Opinie o Rem-Pol Resources w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem-Pol Resources. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rem-Pol Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-Pol Resources w Szczecin

potulny

tylko narzekają i narzekają a myślicie że pieniądze to na drzewie rosną czy co do roboty zarobić na siebie i coś dla szefa ma zostać - powodzenia ps. jak nie pasuje to nie jadę

były

czy dalej tam kierownikuje tam ten rudy idiota czy już go wywalili kłamca i nic więcej zresztą sak samo jak i te w biurze

rozczarowany

byłem jakiś czas temu a Kleven z tej pseudo firmy masakra normalnie obóz pracy a załatwić cos u menadżera albo w firmie to jak walenie głowa w mor

marian

macie racje,gorzej niż zle a ten "managerek"oszukanczy to już calkiem dramat.mial leb pomagać w sprawach sluzbowych,tak mi w biurze one powiedziały oszustki takie jak on. niech ktoś w końcu to załatwi z inspekcja lub innym instytucja!!!!!

Aplikowałeś do firmy Rem-Pol Resources? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
dd

Strasznie nie polecam szukajcie czegos innego chyba ze macie petle na szyji...8000 tys zl za 4 tygodnie w norwegii .....patologia....powinie sie ktos za to zabrac inspekcja norweska czy tv...zwiazki..

dd

A wiec tak ..pierwszy raz sie spotkalem z firma za ktora za wszystko ciagnie kase..masakra nie idzie zarobic 8, 000 tys na miesia to jest szok.. normalnie za 2 tyg sie tyle zarabia..dziwiee ze ludzie jezdza do tej firmy..tyle to zarabia sie w holandii w niemczech...warunki do mieszkania straszne..nie polecam tej firmy chyba ze za 200 koron na godzine.i nie polecam tej firmy pracownikom mlodym ktorzy pierwszy raz maja stycznosc z norwegia,

ktos

czy wieciecie cos na tema tej calej firmy gdy jest tak z nia zle to dlaczego ona jeszcze istnieje

mm

pracowalem tam w 2009 roku,opinia i wrazenie na poczatku ok.ale pozniej to juz wielki szok,(usunięte przez moderatora) ginace godziny pomniejszone wyplaty na konto nerwowka caly czas.warunki mieszkalne...lepiej swinie w chlewie maja.i te panie z biura kretaczki(usunięte przez moderatora)

gosc !!!

widze ze biuro bierze sie za pisanie opini o samych sobie ha ha ha.prawda jest taka ze pieniadze sie nigdy nie zgadzaja , ogolnie wielka sciema, mieszkania to chlewy !!!!!! dla niedowiarkow niedlugo powstanie fotogaleria bo to sie nie miesci w ludzkiej glowie co tam sie dzieje( pokoje 3 x 1,5 m , grzyb , brak cieplej wody , na domkach po 21 osob !!!!!!) (usunięte przez moderatora)NIE POLECAM NAWET GDYBY KTOS MIAL GLODOWAC , no chyba ze ktos lubi zamet i oszustwa kolo siebie a nie normalne warunki pracy.

@gosc !!!

To jestes chyba z po ...na oboecywali ci zielona wyspe a ty dalej w to wiezysz w norwegii zarabia sie 16 zl za caly miesia 4 tyg masz jedzenie rano I wieczorem...firma bukuje ci bilet na samolot w obie strony pokoje sprzataja ci sprzataczki....uwierz...ze tak jest...to co przezylem to jest masakra dziwie sie ze niebylo tam inspekcji to bulgarzy maja lepsze warunki...

zadowolony

Nie wiem dlaczego tak narzekacie. Ja tam pracuje od 3 lat i jest ok. Jesli zdarzają się jakieś problemy to wszystko można wyjaśnić z dziewczynami w biurze. Jak się jest w porządku w stosunku do nich to starają się być tacy sami. Nie raz widziałem, że problem wynikał z pomyłek stoczni. Popatrzcie na siebie zanim zaczniecie krytykować.

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-Pol Resources - Szczecin

• Jak się pracuje w Rem-Pol Resources?

Zobacz opinie na temat firmy Rem-Pol Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rem-Pol Resources