Opinie o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagła Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jagła Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Magdalena Magdziak

Jestem bardzo zadowolona z usług biura a w szczególności Pani(usunięte przez administratora) Sprzedaż mieszkania przebiegła sprawnie, fachowa pomoc, świetny kontakt naprawdę polecam

Joanna B

Bardzo polecam Panią Kasię z Biura Jagła Nieruchomości . Dzięki niej cała przeprawa z wyborem i kupnem mieszkania była czystą przyjemnością, ponieważ dysponuje ogromną wiedzą , jest niesamowicie cierpliwa, odbiera każdy telefon ( za co bardzo Pani dziękuję!!!!) , zaangażowana, bardzo pomocna i czuwa na każdym etapie ,by transakcja byłą realizowana jak należy. Bardzo dziękuję i polecam współpracę z Panią Katarzyną .

Magda1995

Serdecznie polecam Panią (usunięte przez administratora)i Pana (usunięte przez administratora)odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu miła i profesjonalna obsługa godni polecenia poza tym bardzo mili i uprzejmi ludzie z całego serca polecam ????

Truskawka

Polecam współpracę z tym biurem ,pani Kasia odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie ,pełen profesjonalizm ,napewno skorzystam z usług tego biura

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jagła Nieruchomości? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Klaudiaa

Serdecznie polecam Panią (usunięte przez administratora) Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Miła i profesjonalna obsługa. Skorzystam w przyszłości.

Klaudia

Z czystym sumieniem polecam współpracę z (usunięte przez administratora)Profesjonalizm w każdym calu???? Poza tym bardzo miła i uprzejma osoba. Jeśli będę miała okazję, na pewno skorzystam z usług biura w przyszłości ???? Moje sugestie dla Jagła Nieruchomości: Z czystym sumieniem polecam współpracę z (usunięte przez administratora). Profesjonalizm w każdym calu???? Poza tym bardzo miła i uprzejma osoba. Jeśli będę miała okazję, na pewno skorzystam z usług biura w przyszłości ???? Lubię atmosferę w Jagła Nieruchomości za: Profesjonalizm, miła i pomocna obsługa

Halina

Super firma. Serdecznie dziekuje, wszystko szybko i sprawnie. Mili ludzie. Z serca polecam.

Waldemar

Chciał bym podziekowac serdeszcznie Pani Kasi M z Nieruchomosci Jagla Bardzo mila osoba???? za Wspaniała współprace oraz fachowa obsługę biuro jest godne polecenia pozdrawiam.

Magda

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Kasi M z nieruchomości Jagła za wspaniałą organizację współpracy oraz za dobre słowa .Super osoba.

Aleksfrączczak

Oczywiście każdy ma swoje zdanie na każdy temat i ma do tego prawo! Ale ja uważam że to biuro nieruchomości bardzo i to bardzo mi pomogło a szczególnie jedna Pani co tam pracuje ????chodzi mi o P. Kasie M bardzo ale to bardzo miła osoba która potrafi udzielić wszystkich informacji na temat sprzedaży domu jedno rodzinnego i wg jak i co załatwić.. papiery i nie tylko... chodź nie wiedziałam ile tego jest a jest.... A jest Masakra... W tych papierach i wg latania szkoda słów ale opłaciło się DOM sprzedany i To najważniejsze.!! Jeszcze raz Dziękuję Jała Nieruchomości ????

Milerki
@Aleksfrączczak

Tak Pani (usunięte przez administratora)to najwspanialsza osoba która tam pracuje,! ????

Milerki

Z całego serca chciałabym podziękować wraz z Mężem biurze nieruchomości Jagła a szczególnie najwspanialszej P.(usunięte przez administratora) która jako jedyna nad wszystkim panuje i wszystko udało się załatwić bezproblemowo ????

ban350

Oferta sprzedaży mieszkania na OLX bezpośrednio od właściciela - cena 180 000 złotych To samo mieszkanie, na tym samym OLX, oferta biura Jagła Nieruchomości - cena 189 000 złotych 5% różnicy w cenie + prowizja za "pośrednictwo" Trzeba uważać.

Pośrednik Nieruchomości
@ban350

Dzień dobry Ban 350. Różnica cen wynikała pewnie ze zmiany ceny przez właściciela, który nie powiadomił Biura Nieruchomości o obniżce ceny ofertowej. Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest wystarczająco pomocna.

Traper

Nie polecam biura jagła nieruchomości wszystko by było ok gdyby na umowie przedstawionej trzymali się tego co obiecywali a na końcu wychodzi całkiem inaczej ja kupiłem mieszkanie za 180000 na umowie przedstepnej mówili 3 procent i że jeszcze spuszcza około 600 zł jak podpisze po akcie notarialnym a wyszło tak że podsunęła mi pod blokiem umowę nie dała doczytać bo nie ma czasu bo właścicielka czeka taki tekst ciemno było a tu 3_8 procenta i około 5200 do zapłaty biurowi musiałem dać a miało być około 4500 do zapłaty bo 700 zł miała zjechać a zjechała 200 zl tak więc czytajcie umowę

Sprawiedliwy.
@Traper

Mieszkanie zadłużone, ciesz się, że dobrze sprzedali, bo za chwilę komornik za pół ceny by je sprzedał, a nie bzdury wypisujesz.

Agnieszka

@Michał, jestem moderatorem na forum i raczej staram się pomagać innym poszukującym pracy w Jagła Nieruchomości. Dziękuję w ich imieniu za informacje z pierwszej ręki. Piszesz kompetentni, może dasz jeszcze znać, jakie są warunki przyjęcia?

Agnieszka

Czy w najbliższym czasie można spodziewać się nowych ofert pracy z Jagła Nieruchomości? Wrzesień to początek nowego sezonu - czy rownież w obszarze nieruchomości?

@Agnieszka

Biuro szuka kompetentnych osób. Zadzwoń do Szefowej. Tel. na stronie.

Agnieszka

Dzięki za odpowiedź @Michał, to dość sporo jak na firmę zajmującą się nieruchomościami. W takim razie jak wygląda sprawa rekrutacji? Czy zainteresowane osoby mogą tutaj liczyć na zatrudnienie? I jak w takim razie wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Co roku impreza z okazji kolejnej rocznicy Firmy. Co kilka miesięcy spotkanie integracyjne na życzenie Pracowników.

Agnieszka

Zainteresowani pracą w powyższej firmie? Zapoznajcie się z aktualnymi ofertami pracy: http://www.jagla.pl/praca

BasiaBasiunia

Polecam biuro Jagła Nieruchomości. Kupiłam mieszkanie, o nic nie musiałam się martwić. Zadowolona jestem i polecać będę. Trochę miałam obawy czy korzystać z usług biura, ale zupełnie niepotrzebnie.

bunia

a jak jest w tej firmie na praktykach?> jest szansa żeby się czegoś nauczyć albo realnie zdobyć doświadczenie czy raczej baristą zostanę?

Zostaw merytoryczną opinię o Jagła Nieruchomości - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jagła Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jagła Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagła Nieruchomości?

Jagła Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul.Lelewela 31
    85-652 Bydgoszcz