Opinie o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagła Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jagła Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Katarzyna

Chciałabym podziękować za szybką i sprawną sprzedaż mieszkania. Pan Daniel Grochocki to pośrednik godny polecenia. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie.

Wąski

Polecam współpracę z tym biurem nieruchomości. Sprzedażą mojej nieruchomości zajmował się Pan Daniel Grochocki. Mimo wielu problemów, Pan Daniel postarał się aby wszystko było załatwione. Każdy telefon czy wiadomość była obfita w informacje, a sam kontakt był ekspresowy.

Hanna
@Wąski

Świetnie, że polecasz Jagła i jesteś zadowolony z ich usług. Widzę, że chyba warto się do nich zgłosić. Ile trwała sprzedaż nieruchomości w Twoim przypadku, możesz napisać?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Jagła Nieruchomości?

Pracownik Firmy

Co miesiąc 3 najlepszych pracowników dostaje premię.

SL

Współpraca z Jagła Nieruchomości, w szczególności z Panem Danielem G. to czysta przyjemność. Pan Daniel charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wszystko zostało dopilnowane i przeprowadzone książkowo - na każdym etapie transakcji. Polecam z czystym sumieniem.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jagła Nieruchomości? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Tymon

Miło jest czytać tak dobre opinie tylko żałuję , że pracownicy nie zostawiają tu informacji o pracy, a słyszałem bardzo dobre opinie.

Kamcia

Bardzo polecam pośrednictwo tego biura. Pan Daniel Grochocki 100 procent zaangażowania i profesjonalizmu, bardzo skuteczny. Polecam!

Małgorzata

Polecam z czystym sumieniem! Od początku do końca zakupu biuro czuwa czy wszystko jest zakupowane z należytą prawidłowością. Tak naprawdę od momentu wyboru nieruchomości jako kupujący nie robi się nic. Dostajesz gotowe rozwiązanie z informacją gdzie i o której musisz się stawić - super! P. Kasia, która była moim opiekunem jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie co sprawia że cała procedura zakupu nieruchomości przebiegła szybko i bez problemu. Nie jest typowym sprzedawca, jest przede wszystkim człowiekiem. który wspiera i doradza od serca

Jagoda

Szczerze polecam biuro nieruchomości Jagła a w szczególności panią Kasie! Pani Kasia jest osoba kompetentną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę, dzięki jej doświadczeniu wszystko poszło szybko i sprawnie. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Rafał

Atmosfera fajna?

@Rafał

Zapraszamy na kawę :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Jagła Nieruchomości?

Zapraszamy do kontaktu :) 666 686 606 bartosz@jagla-nieruchomosci.pl

Polecam współpracę z panią Kasią- bardzo kompetentna osoba, potrafiąca doradzić każdemu, rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie.

Szczerze polecam Panią Kasię. Jest zaangażowana, kontakt o każdej porze, odpowiada na wszystkie pytania, zajmuje się formalnościami i odbiera telefony z pytaniami nawet po dokonanej transakcji! :) Złota kobieta, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Mariusz L.

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm, spokojna i miła atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Bartka.

D.D

Dziękujemy pani Katarzynie za pomoc w sprzedaży mieszkania - byla naprawdę zaangażowana i zdeterminowana w bardzo częstych prezentacjach. Pozdrawiamy D.D

Magda i Maciej

Bardzo dziękujemy agentowi - Panu Danielowi - za niezwykle sprawne przeprowadzenie transakcji sprzedaży oraz kompleksowy patronat nad kwestiami formalno prawnymi w pełnym zakresie. Polecamy firmę Jagla Nieruchomości jako profesjonalnego partnera sprzedażowego wszystkim osobom które chcą uzyskać dobrą cenę za swoją nieruchomość oraz liczą na współpracę z prawdziwymi profesjonalistami. Mieszkanie sprzedane w dwa dni na satysfakcjonujących warunkach... Więcej nie trzeba mówić!

Roksana

Dzień dobry! Razem z mężem jesteśmy już po kupnie mieszkania w Bydgoszczy, które oferowane było przez Jagła Nieruchomości. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem z jakim się spotkaliśmy. Pani Kasia zajęła się wszystkimi formalnościami, o nic nie musieliśmy się martwić. Muszę też wspomnieć, że szybkość poszukania nam tego wymarzonego miejsca na Ziemi była niesamowita:) Zaangażowanie Pani Kasi dodało nam dużo pewności siebie w obliczu tak ważnej decyzji . Szczerze polecamy!

Jagła Nieruchomości.
@Roksana

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm, spokojna i miła atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Daniela.

Leśny Ludek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Daniela. Fachowość oraz rozwiązywanie spraw nierozwiązywalnych nie stanowi dla niego problemu. Polecam wszystkim usługi tej firmy. Jeszcze raz dziękujemy.

Mateusz

Firma godna polecenia szybko sprawnie finalizacja w ciagu 24h podziekowania dla p bartka pomogl nam bardzo bardzo tesciowa tez zadowolona serdeczne dzieki polecam kazdemu kto chce kupic sprzedac naprawde ma chlopak leb na karku

Patrycja_97

Gorąco polecam Jagła Nieruchomości, a w szczególności chciałabym podziękować za miłą i udaną współpracę z Panią Kasia. Szczegółowo udzieliła mi każdej informacji na temat wynajmowanego przez nas mieszkania. Jest to nasze pierwsze mieszkanie ,a dzięki pani Kasi i jej zaangażowaniu nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Po prostu perfekcjonistka

Zostaw merytoryczną opinię o Jagła Nieruchomości - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jagła Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jagła Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagła Nieruchomości?

Jagła Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul.Lelewela 31
    85-652 Bydgoszcz