Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

pracownik itm

weroniko wszystko zalezy od tego na jakim jestes dziale jesli sa to kasy to do twoich obowiazkow bedzie nalezalo rozliczanie kasjerek, robienie tzw paczek do banku z utargiem, anulowanie paragonów ew wycofywanie pozycji (na co nasz szef jest bardzo uczulony) robienie korekt, wystawianie faktór, liczenie sejfu itp mam nadzieje ze masz lepszego szefa(szefowa) niz nasz z bytomia życze powodzenia w nowej pracy:)

weronika wita

Poproszę jeszcze o zbliżenie zakresu wymagań potrzebnych do tego stanowiska.

weronika wita

witam. mam problem. W Ciechocinku otwierają Intermarche. Sklep dopiero w trakcie budowy. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku kierownika zmiany. Z kim można się kontaktować w sprawie pracy? Dzwoniłam do sklepu Intermarche w innym mieście , poinformowano mnie,że mam śledzić ogłoszenia w gazetach i internecie :) A co jeśli przeoczę? Wiem,że można wysyłać swoje c.v. do KRS. Jeśli ktoś coś wie to poproszę namiary jakiekolwiek. dziękuję i pozdrawiam. weronika

jelen

dostales premie uznaniowa chyba na zasilku ha.pozdro dla normalnych ludzi znajacych bytomskie realia.a co do zeznikow to jakos ludzi mamy tlumy a ktory zeznik nie pijacy ha.itm forever,tadek the best.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
nemo

(usunięte przez moderatora). Na początku wędliny były lepsze i była powtarzalność , teraz jak przychodzę to często słyszę że np. boczku nie ma , tej kiełbasy nie ma tamtej też , ale jest inna - stacha , rzeźników , więc mniemam że jak gościu jest nawalony i mu nie wyjdzie ta co powinna być to sobie wymyśla nazwę i jest OK. Zresztą szkoda mojego czasu na pisanie o tej parodii , chociaż szkoda bo mam dwa kroki do tego sklepu którego zaczynam omijac szerokim łukiem a z tego co wiem nie jestem pierwszy , może kiedyś wywalą tych alkoholików i zatrudnią ludzi na poziomie wtedy ludzie tacy jak ja tam zawitają

:))

ja zamiast 250 g kawy i bombonierki dostałam 450 zł w prezencie uznaniowym a w itm nie pracuje już prawie rok hahaha a nie od marca i to sam sie zwolniłem (usunięte przez moderatora)

jelen

do ciekawskiego co pyta czy dostalem chodz jajko na wielkanoc.dostalem paczke ja i reszta pracownikow ktorzy na to zasluzyli a ciebie pewnie kopneli w (usunięte przez moderatora) w marcu ha.pozdrawiam (usunięte przez moderatora) to super gosc.a co do zeznikow to niech pija ile chca bo wedlinki zajebiste sa.

pracownik itm

to ty niem wiesz Nemo ze jakby nie ci(usunięte przez moderatora)masaze to by ten sklep padł? szef własnie na tych wedlinach bazuje bo ludzie sobie chwala a nie wiedza co w rzeczywistosci jedza!! duzo osob mi mówi że przyjeżdżaja to itm-u własnie ze wzgledu ma wedliny dla klientów wystarczy żeby kiełbasa lub szynka ładnie pachniało i wygladało i myślą ze świeże teraz wyobrazcie sobie co by było jakby rzeznicy odeszli? sklep by padł wiec jak szef chce utrzymac sklep to niech ich wysle na terapie dla AA bo naewt po nich widacv ze za kołnierz nie wylewaja i sa nie do ruszenia. a moze wysłac im kontrole? najlepiej niezapowiedziana? pozdrawiam

nemo

tak się zastanawiam nad tymi opiniami o dobrych wędlinach , ale czy tylko ja to widzę a inni są ślepi że masarze w inter marche są w zasadzie ciągle nawaleni ? Stąd rodzi się pytanie co taki pijany masarz może dorzucić do wyrobu i jak u niego z czystością , w końcu my to jemy ?! Albo ten szef pije z nimi albo ma w (usunięte przez administratora) całą higienę i wszystkich nas , mam nadzieję że to się zmieni na lepsze czyli pozwalnia alkoholików i zatrudni ludzi z klasą . A w zasadzie należało by to opisać w Życiu Bytomskim bo tam jest większa publika

:))

i co jeleń ileś dostał na święta wielkanocne? dostałeś chociaż po jajku święconym hahaha

hahah

jeleń twój nick mówi sam za siebie boś jeleń ja sie sama zwolniłam i nie jestem na zasiłku mam szefa który zna słowo proszę ,dziękuję i podaje ręke kiedy składa życzenia a(usunięte przez moderatora)nawet życzeń nie składa na otwarciu w dzień kobiet 8.03.2012 r to przez szkoleniowców życzenia składał hahah ale co mnie to to już nie moja bajka hahahah dzięki bogu powodzenia :))

jelen

(usunięte przez moderatora),kto pracuje to ma lepiej a (usunięte przez moderatora)napewno cos da na wielkanoc ludziom ktorzy pracuja.rewirowcy i nieroby dostaly kopa ha.pozdro dla normalnych i kierownictwa.

hahahahhah

tam robią chyba same nieuki i osoby nie szanujące się .. przedmówco naucz się polskiej ortografii a potem sie wypowiadaj na forum ośle .. a prezesowi dalej wchodźcie do(usunięte przez moderatora)a garb wam sam wyrośnie za darmo hahahha nie sorry za premię otwarciową której do dzisiaj nie dostaliście a mieliście obiecaną i za te bony świąteczne które wam pozabierał hahahah dalej róbcie za darmo .... powodzenia dzięki takim osobom jak wy dalej będzie (usunięte przez moderatora) na człowieku ale co was to obchodzi wy lubicie robić charytatywnie....

Kient

Wedlug mnie Intermarche jest najlepszym sklepem na szombierkach wspiera terz różne akcje daje pieniądze na biedne dzieci czego nierobia te inne sklepy a do szwabskiego sklepu chodzic nie bede bo jeszli polak chonor ma to wie jaka historia nas z wrogiem łączy więc niepownienn kupować w niemieckim sklepie w Intermarche wszystko jest świeże mili ludzie tam pracują a sam prezes coś niesamowitego człowiek z klasą takiego szefa to wszyscy by chcieli Pozdrawiam i wszystkim znajomym bede polecać Intermarche a odradzac to okropieństwo zwane(usunięte przez moderatora)

klientka

fakt ze w inter jest dobra wedlina ale art spozywcze i przem sa duzo duzo drozsze niz w kauflandzie!!!!!!!!!!!!!!! to duzy ladny sklep swietny wybor.a ten ktos co wypisoje tutaj (usunięte przez moderatora)az strach pomyslec ze sa ludzie o takich chorych pogladach to belkot jakis.mysle ze oba sklepy dadza sobie rade lecz inter powinien opuscic ceny bo jest drogo jak na bytomskie realia pozdrawiam.

klient

Co za bzdura że kaufland jest mały. Jest zajebisty i towar taż pierwsza klasa.

KAUFLANDZKIE szajs

(usunięte przez moderatora)I TAKIE NIEMIECKIE ŚCIERWO MIALO BY ZAGROZIĆ iNTERMARCHE ? W ŻYCIU prędzej padnie kaufland niż Intermarche a niedługo na szombierkach sie otworzy kolejny sklep muszkieterów Brico i bedzie koniec a ztego co wiem i sie dowiuedziałem to ten kaufland jest do (usunięte przez moderatora)mały ciasny i beznadziejny w Interze mięsco i wędliny są fantastyczne kadra szkoleniowa cudowana a szef drugiego takiego nie znajdziecie nigdzie wyrozumiały fantastyczny tylko jełop i nierób i debil dał by sie wyrzucic ztak cudowanego sklepu i niedorajda tak wiec wsyscy szombierczanie chwala Intermrache i INtermarche jest liderem na szombierkach we wsyztskim spytaj sie wBytomiu który market jest najlepsyz w Bytomiu oni ci odpowiedza INTERMARCHE!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bumerang

Jo tam nie widzę klasy, towar taki sam jak wszędzie,jeśli chodzi o wybór to zdecydowanie jest lepszy real od kauflanda

ktoś

I po co to piszesz!!!!!!pałasz się tymi wypowiedziami albo chęć odwetu, bo Cię zwolniono.To rób zakupy gdzie chcesz, a nie wypowiadaj się tutaj

fakt

witam szczeze i obiektywnie to jest juz lipa z interkiem wekkend po wyplacie a tam pustki!jedynie ta wedlina jeszcze.tak kaufland zabral klientow,ceny maja duzo duzo tansze spozywke wybor klasa .kwestia tygodni jak interka wykoncza cenowo!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche