Opinie o M.G.W. Grzegorz Miszewski w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy M.G.W. Grzegorz Miszewski, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M.G.W. Grzegorz Miszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.G.W. Grzegorz Miszewski w Bytom

fan Nowy wpis

Firma przestała funkcjonować więc nie ma już komu zaglądać na to forum!

Igor Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać?

Igor Nowy wpis

Idealnych firm nie ma ale jeśli komuś jest ciężko niech ją zmieni.

xxx Nowy wpis

2014 - pierwszy kontakt z firmą 20 dni przepracowanych średnio 10-12 h zapłcone zgodnie z umową ustną po wielokrotnych telefonach ale dopiero po około 2 miesiącach 2016 - przepracowane w delegacjach łącznie 45 dni praca nawet po 15 h zeby "szybciej skończyć" kasa w 4 ratach, brak umów 2017 - przepracowane w ciągu roku około 35 dni też można powiedzieć ze na akord bez umowy - kasa w z opóźnieniem 2-3 tyg. ale była wypłacana 2018 - przepracowany cały marzec i 10 dni kwietnia - umowy bark, kasy jak do tej pory brak Reasumując - roboty jest dużo u niego, ciągły nacisk na dużą ilość godzin pracy i szybkie wykonywanie zleceń, większość sprzetu należy mieć swojego, ściemniania ze będzie umowa. NO I NAJWAŻNIEJSZE !!TRZEBA SIĘ PROSIĆ O WYPŁATE !!! Nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja M.G.W. Grzegorz Miszewski na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Bytom i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Zuzanna

@Pracownik, dziękuję za wyjaśnienie, rzeczywiście wcześniej też wielu użytkowników wspominało o kłopotach przy wypłacie wynagrodzenia i umowach. Na pewno w tym wypadu przydałoby się zdanie M.G.W. Grzegorz Miszewski w tej kwestii. Zawsze warto poznać stanowiska dwóch stron.

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami jak wyzej. Ten facet wykorzystuje ludzi i nie wyplaca kasy ! Pracowalem u niego i nie dostalem ani pieniadzy, ani umowy. Ciagle tylko przekladal teraminy. Zwolnil mnie, bo naciskalem na to aby otrzymac umowe ! Omijajcie ta firme szerokim lukiem !

Zuzanna

@Moris dlaczego uważasz, że w firmie jest katastrofa? Co się obecnie w niej dzieje?

Moris

Katastrofa w tej firmie

Moris

Katastrofa w tej firmie

Zuzanna

@,khjbdalej jesteś pracownikiem M.G.W. Grzegorz Miszewski? Chętnie dowiemy się co obecnie dzieje się w firmie. Bardzo cenne będą dla nas merytoryczne pełniejsze wypowiedzi. Co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

,khjb

,no to stawka powiem sczerze nie zachwyca niestety

Michał

Miałem 2 podejścia do firmy p. (usunięte przez administratora)jedno w 2012 i tak jak wszyscy wcześniej zauważyli tragedia z wypłacalnością oraz ómowami - to znaczy umów się nie dostaje! Drugie podejście było w 2013r obiecanki jak zwykle roboty jak zwykle na więcej niz 10 h/dziennie a kasy jak nie wypłacają zgodnie z "ustną" umową tak nie wypłacają. (usunięte przez administratora)I teraz pytanie, Czy za dobrze wykonaną prace i terminowe odbiory masz się jeszcze wykłócać o pensje która i tak jest płacona w nieskoordynowanych ratach ? STANOWCZO ODRACZAM WSPÓŁPRACY Z M.G.W. (usunięte przez administratora) (chyba ze ktoś jest masochistą)

Tomasz Piątkowski

Jednym słowem to nie jest firma juz pisemko poleciało do Okregowej Inspekcji Pracy niema co sie z dziadostwem kłucic odrazu droga sądową

ks

Facet jest nie wypłacalny , non stop zwleka z kasą.Robi sie po 11 h jak maszyna ,a pieniędzy z tego tyle co bym na pół etatu w dobrej firmie robił.Odradzam zdecydowanie

TnT

Strata czasu , roboty zrobionej chcą mieć jak najwięcej ale jak przychodzi do płacenia pieniędzy to jest problem. Zapomnijcie o umowach i nie wierzcie w żadne słowo, bo dobrze jest tylko do momentu w którym upomnicie się o swoje. Jak ktoś wyżej napisał, firma rodzinna i tylko rodzina się liczy w tej firmie, wszyscy z poza już nie. Stanowczo odradzam

andrzej

firma rozwojowa rodzinna trzeba pracować pieniądze są regularnie ja zarabiam ponad 3 tys ale sie anngazuje i traktuje jak swoje nie toreruja obijania się

Fuks

Byłem pracownikiem tej \"firmy\" i strasznie żaluje , ponieważ okazała się straszną porażką, szef jest nie wypłacalny .. zlecenia sa raz na jakiś czas ... z Przykrością informuje że firma jest tragedią.. brak umowy i innych dokumentow. Brak porozumienia z szefem, kazdemu odradzam wspolprace z ta firma a w zasadzie z jedna osoba poniewaz firma jest jednoosobowa... tyle mam do powiedzenia- strata czasu i nerwow

Zostaw merytoryczną opinię o M.G.W. Grzegorz Miszewski - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M.G.W. Grzegorz Miszewski
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Worpie 45 lok. 115