Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

anonymuska

Pracowałam w innym mieście w tym(usunięte przez administratora) - skierowana z urzędu pracy w to miejsce. Przekłamują godziny pracy, syf w łazienkach, na stanowisku kasejra robisz za sprzątaczke szaletu publicznego, zbierasz smieci na dworze, opróżniasz kosze na śmieci na zewnątrz itd. Później masz sie babarac w tych smieciach segregując je bez rękawiczek o ile nie zadbasz o siebie nakładając chociaż te z warzywnego działu dla Klientów. WC pracowników nie ma papieru toaletowego, mydła (gdzie pracuje się w kontakcie z żywnością, brak kosza na smieci (kobiety gdzie maja wyrzucac odpady medyczne w czasie "babskich" dni? mam to kisić w torebce w szafce z kanapkami?) Wc brudne. Szefotwo wyżej sie nosi niz ma, nie szanują pracowników, maja ich za swoją własnosć. Proponuję kurs z zarządzania zasobami ludzkimi zanim podejmiecie sie zarządzania grupą ludzi. Węszą, słuchają plotek - tragedia. W sklepie pustki jeśli chodzi o klientów- porównanie jest odnośnie klientów biedronki, carrefour czy kaufland pękaja w szwach - a tu pusto. Ceny często inne na półkach niż na paragonach.... Nadgodziny sa wtedy jak Pani prezes każe zostac w pracy jak zostałeś nie ze swojej przyjemności ale jednak zostałes to nie sa nadgodziny :) jeden wielki żal. Pytanie się nasuwa jedno gdzie jest wszechmądry Sanepid i PIP???? Ile jeszcze takich cwaniaków bedzie wykorzystywac słaby rynek pracy??? A prezesowie no cóż jedna rada - Pracownik doceniony to pracownik zmotywowany do pracy :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli styczność z InterMarche i życze rozwoju kariery w innych firmach a nie w tym obozie pracy :)Ja odeszłam, mam szacunek do siebie, pozostając tam pozwoliłabym im na mobbing i wszelkie zakłamania jakie tam występują :) I tak na marginesie w ciągu 3 dni zwolniło się 5 osób - to chyba o czymś swiadczy :)

xyz

Z poprzednich komentarzy wynika, rzecznicy mają lepsze wynagrodzenie!?

@xyz

Ja też mam info że na masarni mają całkiem OK!

abc

ktoś wie cos na temat intermarche w przeworsku??

łodzianin

to ty się lepiej kolego zastanów czy to idealna praca dla ciebie. jeśli nie jestes nerwusem tylko opanowanym luzakiem to jak najbardziej:)pamiętaj klient klientowi nie równy. intermarche ogólnie czyni praktykę taką że zatrudniaja na poczatek 50 osob około..a po 3 miesiącach probnych kilka zwalniajaą...ma zostac cos kolo 30 osob na taki wielki sklep co równa się z tym ze nie siedzisz tylko na kasie a wykladasz towar robisz gazetki itp. a jesli pracuja z toba osoby ktore się jednym slowem obijaja to robisz za dwoch...znam sklep intermarche i wiem jak jest mam paru znajomych ktorzy w roznych miejscowosciach pracują. wszędzie podobnie. wiec nie nastawiaj sie na awanse na wyzsze zarobki. minimalna krajowa a robisz wszystko...nikt tego nie doceni ani nie podziękuje...mało tego...jak pokażesz że się wyrabiasz ponad norme....to będa wymagac jeszcze wiecej...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
pol 22

Dlaczego nikt nic nie napisał? Zmowa milczenia? Może ktoś coś napisze!

pol 22

Witam! W Łodzi powstają dwa nowe intermarche. Do jednego już rekrutują. Może ktoś ma jakieś informacje. Napiszcie coś jak wiecie. Pozdrawiam.

W Bytomiu tak nie jest, mamią ci oczy umową o pracę a potem miesiącami pracujesz na zleceniówce

ano0

Być może, nie wiem czy w każdym tak jest może to wynika z braku szacunku właścicieli do pracowników . A i przez 1szy miesiąc jest umowa zlecenie a poźniej o pracę na 3 miesiące .

ano0

InterMarche Kraków Masakra i jeszcze raz masakra własciciele nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu sklepu , pracuje się za najniższą krajową a skacze się ze stoiska na stoisko a i jeszcze na kasy . Jesli idziesz na L4 to juz nie masz do czego wracać zwolnia Cie jak tylko wrócisz . Rotacja pracowników co chwilę kazdego dnia się zastanawiasz kiedy na Ciebie trafi .

ronin

Chodziłem do Intera w Bytomiu po wędliny od jego otwarcia, jednak dziś powiem szczerze i wprost -(usunięte przez administratora). W porównaniu z tym co robili na początku to niebo a ziemia. Polecam przejechać się do (usunięte przez administratora)Intera, pare km dalej a wyroby o wiele lepsze i nieco tansze

klient

najgorszy sklep na szombierkach wielkie dno i maras kiedys bylo super swiezo tanio dobrej jakosci warzywa wedliny itp a obecnie ten sklep nie ma nic do zaoferowania nie polecam to nawet biedronka na przeciw lepiej sie ma niz intermarche

kiki

Intermarche na Szombierkach, na początku dobre wędliny dziś malowane bejcą, nasączane wodą i preparatem dymu wędzarniczego oraz oczywiście nafaszerowane chemią, a żeby przeczytać skład trzeba by mieć mikroskop, specjalnie tak małe literki są żeby nie dało się odczytać, a to że pisze "kiełbasa" czy "szynka" jest mocnym nadużyciem!!!

klientka
@kiki

skąd Pani to wie....??? pracuje Pani przy tym, że wydaje takie opinie??ma Pani wgląd do produkcji??czy pani domysły lub stwierdzenia nie są nadużyciem??

...

Nie przychodżcie tu do pracy, chyba że chcecie pracować po prawie 20 godzin na wspaniałych nocnych remanentach! A potem słyszeć jak szefostwo krzyczy na dorosłych ludzi jak na małe dzieci

kolo

Fest lenistwo na dziale mięsnym dziś tj 02.02.2014r poprosiłem o ukrojenie jednego kotleta b/k, a ekspedientka powiedziała, że nie może tego zrobić. Zapytałem dlaczego, a ona odpowiedziała, że mają zakaz. Top znaczy, że jak człowiek mieszka sam i chce kupować dla jednej osoby to nie może? Dziwne zjawisko ale w każdym innym sklepie kroją kotlety bez problemu.

klientka
@kolo

Nie chce mi się wierzyć w to co Pan mówi....zakaz sprzedaży na jedną porcję kotleta...proszę wybaczyć ale troszkę naciagane

jeden kotlet
@kolo

Moze jestes (usunięte przez administratora)na warzywny idz pan najpierw a nie glupoty wypisuj

p
@klientka

no to niech pani uwierzy.pracowałem na tym dziele i taka jest prawda.jak pan-czy pani chce 1 kotlet to prosze sobie iść kupić na tacke sa pakowane po 2 szt.i koniec

kopciuszek

(usunięte przez administratora)3 miesięczny okres próbny w czasie którego mogą zrobić z tobą co chcą!!!"mój" sklep otworzył się pod koniec 2013 roku w ciągu miesiąca poleciało około 20 osób.NIE POLECAM!!!!Chyba,że jesteście masochistami!!!

mch

Co tam się dzieje u was na piekarni. Pustki że szok, chleba i bułek mało puste pułki nie ma w czym wybierać, nie to co na początku pułki pękały w szwach, o ciastach nie ma co nawet wspominać. Bida z nędzą.

pracownik itm

sa lepsze gwarantuje ale nie to jest dobre co dobre tylko co komu smakuje

Co do wędlin to nie (usunięte przez administratora) bo są zajebiste i nie ma lepszych.

klient

Witam chcialem powiedziec ze wyroby z wedzarni na szombrach byly dobre na poczatku teraz to jakis szajs ale nie ma sie co dziwic skoro nie raz widac jak chodza chwiejnym krokiem i tu do szefa itm zrob pan cos z tymi inaczej ktos to zglosi do pip-u moze to da do myslenia a oni sie nie daja przdkupic jak weterynaria

pracownik itm
@klient

drogi kliencie jak juz wczesniej sie wspominalo na tym forum szef przymyka (jesli nie zamyka) na to oko. dla niego najwazniejszy jest ZYSK!wiec rzeznicy sa w sklepie nie do ruszenia bo kto bedzie robil takie "pyszne" wedliny jesli ich zabraknie?

mp

/ zarabia 3.500 plus premia