Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

m

Ja też to czarno widzę.

klient

Pomysł z życia wzięty. Wystarczy się przejść do kauflanda .Nie czarujmy się towaru 5x więcej.

:-)

nie zamykają interki skąd ten pomysł ?

x

I kiedy zamykają intermarche?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
zadzior

A jeśli chodzi o(usunięte przez moderatora) - to są różne gadżety z kamerkami i dyktafonem, zawsze to będzie jakiś dowód. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się razem - w grupie siła!

zadzior

Informacja - 2012-12-17 11:53:11 Wy tu na śląsku wogóle pracować niechcecie ino tylko wolne daj bo wigilia bo boze narodzenie bo sylwester a przecież pracodawca traci natym miliony, w niemczech takich caly czas sie pracuje od wigilii po sylwester i wakacje i nikt nie narzeka i ani nikt nie myśli o urlopie aniedaj boze jeszcze o beszczelnym L4! prośzę pamiętać że zawsze można sciągnąc tańszych pracowników z Ukrainy którzy bedą pracować szybciej solidniej i za połowe tego co zarabiacie, aco do syna prezesa to on tu wogóle nic niepisze i niema ztym nic wspólnego wiec proszę sie odczepić ajak sie robota niepodoba to proszę złożyc wypowiedzenie nik nikogo nie trzyma na siłę a zadarmo nikt piniedzy dawać nie bedzie PozdrawiamJeśli komuś nie pasuje Śląsk - to niech zabiera swój sklep na Ukrainę.

zadzior

Jeśli komuś nie pasuje Śląsk - to niech zabiera swój sklep na Ukrainę.

pracownik itm

tak czytam poprzednie wpisy i co? afera za afera i z kasa z KG co zniknela i z bonami swiatecznymi i co? CISZA ci co podobno zawiadomili centrale jakos nie widac odzewu z cetrali. kupa smrodu i zametu i uja sie zalatwilo......widac tam w sklepie zamet mozna posiac i postraszyc kogo trzeba ale na tym sie konczy bo efetktow nie widac:(

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale tam nigdy w życiu nie chciałabym wrócić do pracy nigdzie nie ma łatwo wszędzie trzeba robić ale nie za 3 osoby a stawka lekko półśmieszna hahah drodzy byli współpracownicy bele do 8 marca a później odżyjecie na nowo sie odrodzicie haha pozdrówka :))

:-)

Ludzie zlitujcie się już !!! to co wypisujecie robi się powoli śmieszne naprawde jeżeli macie coś to tego Gościa z itm-u to powiedzcie mu to w twarz a nie wszystko na tych opiniach . Ja starałam się długo o prace i wiem że każdą prace trzeba szanować nie ważne jaka jest ważne że ma się zarobek miesięczny i jest z czego życ ,a znaleść prace niby łatwo ale nie tak do końca a druga sprawa wiesz w jakie inne (usunięte przez administratora) wejdziesz NIE WIESZ !!!

ktosiek

Kończ Waść wstydu oszczędź. Po co tyle jadu.

byly pracownik

ha ha ha do leczo dodawane są resztki z warzyw tzw co pójdzie na straty i resztki z wędlin nie kupujcie tego świnstwa, kiełubasa która się rozkłada,pomidor który gnije.same sciepy "wiem bo widziałem to na własne oczy"

Obiektywny

Honorem proszę sie nie sugerować bo ci sam honor pieniędzy nieda. Jak narazie Intermarche ma bardzo dobre opinie na szombierkach i jest najlepszym obecnie sklepem na szombierkach a kaufland może mu buty lizać widać jak wygląda to niemieckiegówno jaki szajs zbudowali obok tego czegos coś powstaje niech zgadnę zapomnieli o wybudowaniu magazynu do sklepu albo mieszkania dla nowych pracowników stawiają.Po prostu żal widać jaką chęć do pracy mają bytomianie no ale cóż takie jest niestety nasze miasto i nic sie na to nieporadzi zaradny człowiek da rade w ITM tylko słabi odpadają takie jest brutalne życie niestety i przyzwyczajcie sie do bezrobocia. Żegnam i nigdy więcej tu nie zaglądne.Ja nikogo od (usunięte przez moderatora) nie wyzywam więc proszę mi nie ubliżać.

pracownik itm

ja widze ze ze ten portal mija sie z celem i robi sie historyczny hahaha ludzie dajcie spokój! jaka to roznica gdzie sie pracuje? byleby atmosfera byla fajna godziwe zarobki i podejscie do ludzi! ja tez mam zamiar niedlugo zlozyc papiery do kauflanda bo dla mnie nie ma zanczenia czy ktos jest Niemcem czy ma sklep franczyznowy byleby byly godziwe warunki pracy i placy. (usunięte przez moderatora) jaki jest kazdy widzi nawet dal ogloszenie wiec zycze powodzenia nowym pracownikom. my przerobimy rok a potem kto ma zaciecie do pracy bedzie szukal a nie siedzial bezustannie na bezrobociu. I NAPEWNO NIE WROCIMY Z PLACZEM DO ITM. TRZEBA MIEC SWOJ HONOR!!!

OBiektywny

daje wam miesiąc i z tego kauflanda was wyrzucą i przylecicie z płaczem do ITM i bedzie wtedy za póżno widać że niektórzy to folks Deutsche.

przerazona

ludzie co wy za glupoty piszecie,jest70lat po wojnie .dzis Niemcy to nasz strategiczny partner!!!!powinnismy zyc razem w zjednoczonej europie.domyslam sie kto pisze takie bzdury ,to z zazdrosci bo kaufland sie otwiera!!!!!! co do historii to francja w 1939 zostawila polske sama!!!!!wteddy mielismy razem z niemcami sie trzymac zabojady!!!pozd pracownikow kauflanda.mamy duzo lepsze warunki niz w inter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Obiektywny

TO co lepiej pracować dla Kata z Niemiec Kauflanda który napadł na nas w 1939 roku i i półkraju wymordował? niż dla prestiżowego francuskiego sklepu ITM? gdzie wasz patriotyzm? dla wroga robić? ZDRADA POLSKIEGO NARODU DLA NIEMIEC

zmajoma

Fajny żal co wy tam jeszcze robicie ludzie? dawno już tam nie robie i nigdy nie będę żałować. To nie prawda że nie ma pracy w bytomiu. Nie ma ich w pośredniaku i nigdy nie było same badziewia dlatego szuka się przez neta i jest ich sporo. Cieszę się że dużo osób z inter przeszło do kauflanda.

pracownik itm

ta osoba co sie podszywa po pup to powinna se tym karabinem łeb strzelic a nie pisac takie pierdoły hahaha jak czytam o prezesie w samych superlatywach to moze go jeszcze wynieście na ołtarz i raczki złóżcie do modlitwy? ja tylko czekam az przyjdzie nowa ekipa w marcu i jak dlugo sie da wykorzystywac a jak widac kaufland ma sie dobrze i juz za miesiac otwrcie wiec nie wiem kto pieprzy te durnoty ze maja go rozebrac no k[usunięte przez moderatora] rece opadaja

ktos z boku

witam widze ze juz nawet pod urzad pracy ktos sie podszywa to juz szczyt wszystkiego!!!!!jestem pewna ze tego wpisu nie wyslal nikt pup ludzie co wy za bzdury piszecie jak mozna tak klamac ,urzad pracy popiera mobing wiadomo ze to nieprawda.a to ze prace lepsza niz tam znajdziecie to pewne.i prosba do tej osoby co pisze z urzedu niby,podszywanue pod kogos uzywanie jego danych jest karalne!!!!!!pozdrawiam normalnych ludzi z itmu .

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche