Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Ja jestem, pytanie tylko za ile i na jakich warunkach?!

Fischerman

Fish and finish

Krzyś

Właśnie wróciłem z impry- widziałem super laskę która była podobna do ryżawej ktorą ..... NIE mogę chodzić na takie impry bo wracają wspomnienia

Mądra

Sama idź i załatw przeniesienie na sm manha lub unii.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Beduin

No to super w piatek nowa umowa do podpisania jak nie zrobisz numeryki marki wlasnej w 90 procentach to zabiora premie za wyrobienie totalu szok jak wyrobisz to i tak ci zabiora premie za przeterminowane platnosci a jesli to sie nie uda to zabiora ci za marze final jest taki max 2100 na lapcie i obowiazkow milion pietset sto dziewietset

Idiotka

Zablokowalam A ja odblokowalam i można ogladac☺

abc

@boy

Nie jedno

boy
@Mądra

Tak tak zauważyłem. Pięknie .......gratulacje. ..

pe ch 01072011

koniec tej przykrej historii. TMDB

peha

Człowieku nie bądź śmieszny!!!!!!!!!! jutro wyślę "ci" tego smartfona tylko podaj adres!!!!!!!

szok

Gdzie ty człowieku wcześniej pracowałeś? Ja pracując w firmie korporacyjnej w 2005 roku miałem; samochód służbowy marki skoda octavia tour combi, nieograniczony limit kilometrów, telefon służbowy (smartfonów nie było), dodatek za na wynajęcie mieszkania w wysokości 1500 PLN, dodatkowe ubezpieczenie, śwaidczenia socjalne typu "wczasy pod gruszą", szkolenia za granicą, darmowy kurs dowolnego języka obcego oraz 7 tysięcy brutto podstawowej pensji plus premia. I ty mały człowieczku mówisz mi że w obecnych czasach twoja oferta jest atrakcyjna?!!!!!mały człowieczku.dobranoc

peha

Tak to prawda. Najważniejsze to samochód służbowy, ryczałt na paliwo i telefon (przepraszam smartfon). Jednym słowem pełnia szczęścia - powodzenia. Rozumiem że telewizor z płaskim ekranem już masz?!!!

peha

Ważny jest też wygląd zewnętrzny tzw. aparycja w kontaktach z klientami. Rozumiem że jesteś przygotowany na to wyzwanie czyli nosisz: czapeczka z daszkiem z Nike, dres z lampasami z adidasa i oczywiście buty z pumy oraz ciemne okularki jak słoneczko mocno świeci(można też w dni pochmurne jak teraz).

peha

To zadziwiające i przerażające jednocześnie jak maaaaaaaało ludziom potrzeba do szczęścia. Poznałem już takich i bardzo mi ich żal. Ale to ich życie.

phskórcz

Jest dobrze w Iglotexie. Liczy się tylko kasa. Jest też wyścig szczurów no ale przyjaciół na których zawsze mogę liczyć mam gdzie indziej. I jak w piosence - nic mi więcej nie potrzeba oprócz ...........To już wkrótce.

rydz

rozejm??

Nik

Gratulacje .bezbolesnego porodu

Ciekawy

Słyszałem dzisiaj rozmowę moich koleżanek i jedna do drugiej mówiła ze coś jej się spóźnia. Czy chodziło o autobus?!

Znawca
@Ciekawy

Nie. To pociąg.

Zdesperowana

Bardzo się krępuję ale mam pytanie? Czy tuż przed czterdziestką mogę coś jeszcze spłodzić?!!!

Toruń
@Zdesperowana

Odpowiednia dieta i jak mówi nasz o.(usunięte przez administratora) ALE LUJA I DO PRZODU!!!!

Zdesperowana
@Zdesperowana

Czy oprócz diety nie powinnam poprosić o pomoc kolegów z Iglotexu?

Marks

To siem poruszaj

nerka

Pracuję tutaj już 10 lat i proszę o koniec z tą mistyfikacją co może potwierdzić Marek z Warszawy.

Nikogo nie szukają!

jak sytuacja w Łodzi?

nerka

Jaki w tym cel cykliczne edytowanie tego wpisu i im podobnych. To z automatu wysyła pracodawca czy właściciel tego forum?

phobojetny

Może wreszcie teraz pozbędziemy się naszych wspaniałych dyrektorów i kierowników bez doświadczenia z dyplomami ze studiów wieczorowych i zaocznych za 200 złotych za semestr.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala