Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

koziołek

dla was może tak

Krzyś

Mam nadzieję, że lato będzie piękne. Przekonamy się.

kolo

dobrze was wykręciło , i dziwic sie ze macie spadek 30% y/y

Ω

Meminisse cat?!!!

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Benedykt

V R S N S M V S M Q L I V B

?????

O co chodzi z tymi numerkami?

α
@?????

Vade figura. Sunt omnia vera;

kuloodporny

mam nadzieje że już niedługo bedziecie otwierać szampana. To bedzie dla was "dzień zwycięstwa" ale dla mnie tez.

Nowy były ph

Pracowałem w łodzi, gdzie odeszła cała załoga,myślałem że damy radę się podnieść i odzyskać klientów,ale przez niekompetencja pseudo kierowników jest klapą.ja już tam nie pracuje życzę powodzenia nowej ekipie jeśli wogole takową jest.

Bolo

Z pewnością robił grilla z palet i podobno robi magistra. Strasznie mu wzrok siadł ostatnio.

gdynia

A co tam słychać w Krzeszowicach u tego pana za trzy stówki i jego pieska od przekrętów z paletami?

Srali muchy będzie wiosna , jestem tutaj 10 lat i i kiedy było 10 0000 ? Jesteście wszyscy tutaj na tym forum przesiaknieci nienawiścią i zazdrością , aż się czytać nie chce tych bezsensownych komentarzy . Moja krótka rada jak komuś nie pasuje to wypierda..c z iglotex a jak odpowiada to zostaje i bez zbędnych beznadziejnych komentarzy ja zostałem i wedle niektórych jestem jej....Ty.

do skórcz

A ta brygadzistka ze skórcza z pakowania, ga.riela g.wrzyjał co tak pracowników poniża to jeszcze tam pracuje?, pytam bo znajomi chcą przyjść tam do pracy, ale jak ona jest to nie przyjdą.

PH

Racja , nie ma co dramatyzowac sytuacja była beznadziejna . Zaczynają się lody i trzeba się skupić na pakietach A nie być wiecznie nie zadowolonym . Zawsze mogło by być gorzej .

Benio

Łał tylko pogratulować ,naprawde wiesz ,robi wrażenie!!!

Krzyś

I czy to kwestia kasy czy dawania D....pytam?!

Krzyś

Masz rację. Ale wszystko się zmieni! I skąd wiesz kolego ze to baran i wiocha!???

gabi

Baran ♈ rządzi i tyle w temacie...

tata

Dziękuję Ci BOŻE za wspaniały długi weekend i że moja córka przyjechała z Holandii żeby mnie odwiedzić. Dziękuję również za to że pozbyłem się w pracy fałszywych przyjaciół!!!

PH

Racja , zwłaszcza w nocy dzwonią i co im odpowiedzieć .

były

Czesc i jak podoba sie wam praca jako Ph Iglotexu?Majówka sie konczy a Wy pewnie nawet niewypoczeci bo telefony non toper od rana do nocy,gdzie towar??pozdrowienia i wytrwałosci!!!!!!

KRS
@były

Skoro były,to po co Ci takie informacje frajerze.Zostali twardziele,nowi nie sraja do swojego gniazda tak jak to robili emigranci.uù

@KRS

Frajerzy to Ci co zostali, i Ci co przyszli, zobaczymy po dziesiątym

zostal
@9876

Nie ma was tutaj wiec morda w kubel , po kiego siejecie ferment i podjudzacie . Pracujac tutaj bylo podobnie , wszedzie dobrze gdzie nas nie ma , stare dobre przyslowie . W chwili obecnej plany sa rozsadne , nie dowyrobienia razem z asami tylko dla takich robionych mieekim jak ty mistrzunio. Chwilowo aas glaszcza w firmach konkurencyjnych ale pozyjemy zobaczymy . Ja zostalem chociaz mialem mieszane mysli i niezle na tym wyszedlem . Plan zrobiony , asy wyrobione , pakiet socjalny w medicover i nowe auto .

IGLOTEX PROFESIONAL
@zostal

jaki ty głupi jestes az strach pomyslec jezeli jestes dalej w iglo to albo ci prawo jazdy zabrali albo masz 5 lat do emerytury ty głupipamietaj nie wszyscy posli do konkurencji idioto...planów to moze robisz 50% zeszłego roku matole!!!szkod słow na twoje wieli nerwy ale prawda w oczy kole!!!!!Pamietaj inni za ta sam robote zarabiali po 10tys w sezonie a ty dostaniesz 4 tys GRATULACJE KONDONIE....

Niko
@IGLOTEX PROFESIONAL

Jak z pracą PH w Gdyni?

ty
@Niko

Złóż aplikacje to się dowiesz

Niko
@ty

Skoro takie odpowiedź dajesz to nie dziwne, że nie pracujesz. Możesz bardziej konstruktywnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala