Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Muniek Staszczyk

Dane służbowe to nie dane zastrzeżone ani wrażliwe.

No to jest nas trzech:-)

logistyk

Ja dzisiaj wysłałem.

Rafał

A gdzie należy aplikować? Do Skurcza czy do oddziału?

Rafał

Dziękuję za pomoc. Jeszcze wczoraj wysłałem do Skórcza list motywacyjny i CV.

Jowingo
@Rafał

Nie ma za co. Jak zostaniesz przyjęty to cię znajdę na stronie naszej firmy i stawiasz dobrą wódkę.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Rafał

Jestem zainteresowany tą oferta. Obecnie pracuję w dużym centrum logistycznym pod Krakowem. Mam wyższe wykształcenie -absolwent UE w Krakowie. Czy mogę prosić o więcej informacji dotyczących wymagań na to stanowisko i przybliżonej wysokości wynagrodzenia?

logistyk

Też mnie to interesuje. Mam 10 letnie doświadczenie i ukończone szkolenia z zakresu zarządzania magazynem i zapasami oraz fifo i lifo. Będzie miało to znaczenie?

Ciekawa oferta. Znajomość systemu WRS wystarczy?

Logistyk
@Zainteresowany

WMS pacanie.

adam

Widziałem fajną ofertę na kierownika magazynu w Krzeszowicach.

Ucha

Co na to patronka zgwałconych?!☺

Imię : królewskie - perskie ☺Tak więc już wszystko wiecie☺

The end

Nazwisko: jako prawnuk niemieckiego emigranta z początku 20 wieku brzmi: roześmiany rumak: proszę poskładać zgodnie ze słownikiem polsko - niemieckimi ☺

The end

Ponieważ nigdy nie kłamię więc na konie się przedstawię z imienia i nazwiska

The end

A może tak na koniec coming out żeby wszystko było jasne?!!!

The end

Haha jaka umowa? PANI NIE DOTRZYMALA ŻADNEJ!

minusplus1

Pragnę pożegnać się ze wszystkimi prawdziwymi ludźmi pracy z Iglotexu. Życzę Wam dużo szczęścia i miłość w życiu rodzinnym oraz powodzenia w życiu zawodowym. A ja zaczynam od zera. Jeszcze raz wszystkich Was pozdrawiam.

Nothing

Już nic i nikt

Plus1

Jjest już super. Nie ma to jak ballantines z colą.

minus1

nigdy więcej nigdy nigdy

awg

sama terminowa wyplata to malo jesli rzadzi toba czlowiek bez zielonego pojecia

igloo

Witam w Rzeszowie dyrektor W. zatrudnił sobie sobie nowego kierowce który miał być wsparciem dla innych a jest utrapieniem dla niego pracuje po 12 -14 godz. dziennie i w ciągu dwóch miesięcy przerysował 3 samochody :D taki zamyślony ( dyr.chyba tez). Ph sprzedają samą wodę i to po 2 i 3 piętrach a a nosi ja dyr W. :D taka jest lipa na firmie ze każdy tylko myśli jak gdzie uciekać bo dyrektor myśli tylko jak napisać ze jest zrobione 100% wywozu i o tym żeby samemu wziąć pieniądze nie patrząc nie patrząc na ludzi z którymi pracuje. I jeszcze jedna sprawa jak może być sytuacja ze jeden kierowca mówi do drugiego ze on ma tutaj mieć tylko z górki jadac w sobotę z 4 punktami a dodatkowo mowi ze jak się go posadzi na inne auto to on odchodzi a dyrektor W. boi się tego i zycie ułatwia 3 albo 4 kierowcom a reszta rypie

driver
@igloo

To nie tylko tak jest w Rzeszowie. W pewnym mieście nad morzem jest podobnie. Zatrudnili takie ofermy, że głowa mała. On (oferma) nie weźmie więcej niż 20 pkt i jeszcze musi mieć pomocnika. Jeśli nie to on się zwolni. A dyr i reszta są w takiej desperacji z braku chętnych, że ulegają gówniarzowi. A wypłatę ma taką samą jak reszta.

iglooooo
@driver

w Rzeszowie byl aldyt tzn jkis konfident przyjechal :D dramat jakis trafil jak nie bylo co robic chlopaki prawie sie nudzili ;) a dyrektor wziąl sie za czyszczenie aut i naklejanie noweo logo firmy hahahah tylko do tego sie nadaje :D

minus1

Ale mam dzisiaj doła. Tragedia. Wszystko bez sensu.

Lider

A jednak ert jesteś człowiekiem, homo sapiens czyli osoba myśląca i tak się kompromitujesz na tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala