Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

xxx

Ktoś się bardzo nudzi i nie ma nic do roboty pisząc tu różne bzdury.

andrzej

To tylko 15%

matełósz
@andrzej

Kupie sobie za to czapkę z nike i dres z adidasa lub odwrotnie.

andrzej
@matełósz

A ja oddam wszystko żonie. Ostatnio mi powiedziała że w swym życiu poznała tylko dwóch prawdziwych facetów. Zapytałem więc kim był ten drugi? A ona odpowiedziała że ja nawet pierwszego nie znam.

Rafał
@andrzej

Ja też oddam żonie zwłaszcza że w przyszłym tygodniu mamy 13 rocznice ślubu. Na pewno to uczcimy - minutą ciszy a potem idę z kumplami na piwo.

ph

Cieszmy się. Wszyscy mają dostać dodatkową premie!

alex

mam nadzieję że dwustronna umowa nie była tylko żartem prima aprilisowym, ja zrobię wszystko by dotrzymać słowa.

@alex

Ja zawarłem umowę z Góra a nie z G....nem!

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

ha ha ha

Jak to teraz będzie bez M.......ka?

road

Dlaczego od lipca wyrazniejsza?

pcv

iść do piekła z kotem

poeta
@pcv

"Iść ciągle iść....." a potem tam i z powrotem. hi hi hi

dyziek

Tak jak śpiewały Elektryczne Gitary. Spełniło się: "To już koniec. Nie ma już nic. Jesteśmy wolni. Możemy już iść."

izor

Dałem słowo na WIELKIEJ GÓRZE to wytrzymam.

izor

Wczoraj wreszcie podpisałem umowę na czas nieokreślony. Mam nadzieję że obie strony dotrzymają swoich zobowiązań przynajmniej przez 30 lat. ha ha

@izor

Chyba żartujesz człowieku . Jak wytrzymasz u nas 2 lata to maksimum.

ph

Czas ochronny związany ze świętami mija. Czekamy na wypowiedzenia.

ph

Czas ochronny związany ze świętami mija. Czekamy na wypowiedzenia.

i robot simple iglotex

od lipca wypłata będzie bardziej wyrazna.

Alan

Zgadzam się z tym ta Gabrycha to najgorsza baba wskórczu, spalić ją na stosie!

dyzio

Co tam słychać w Sochaczewie ?

xxx

A najgorsza w skórczu jest ta gabiela gaw.yjał, ta co poniża ludzi od wielu lat, i dziwię się że żadne władze nic z tym nie robią, przecież to przestępstwo z jej strony, jak tak można

Firma w totalnej rozsypce, wszyscy odchodzą do konkurencji, bardzo duże braki magazynowe,bardzo dużo przeterminowanego towaru.Kierowcy nie mają z czym jeżdzić, przedstawiciele nowi nie mają szans przebicia się do sklepów do których jeżdzili ich poprzednicy. Nie polecam.

ble ble

hr są oderwane od rzeczywistości, pogarszająca się sytuacja firmy nie wpływa negatywnie na ich dobre samopoczucie, także jeśli pytasz o atmosferę w hr - rewelacyjna

lulek

Trochę dziwne,że na 28 stronach nie udało się odnaleźć wątków o atmosferze.Może to jakiś problem ze zrozumieniem czytanego tekstu,więc zapraszam do aplikacji,szukają takich co to nie kumają tego co podpisują.

jas
@lulek

A wiecie ze od pazdziernika w GDyni zwolniło sie az 11 Przedstawicieli...z 15tu..Tylu nie odeszło przez ostatnie 7lat.To chyba nie trzeba pisac nic o atmosferze samo mowi za siebie,jaka ma byc atmosfera jak sa sami nowi ludzie i sie nawet nie znaja.Jak beda dalej odchodzic to znaczy ze problem moze byc po stronie menagerów a nie ludzi.pozdrawiam przy pieknej sobocie.

kleks
@jas

cyfra nie aktualna,poszło w górę,odchodzą nawet nowe siły sprzedaży.

Olivetum

Et de 'islamistis Satanists-HYPAGE SATANAS!

nowy

wszystko jasne!;) dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala