Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

grzyb

Na powrót nie ma już tu miejsca po tym wszystkim. Zgoda to zgoda ale skoro chcecie dalej pluć żółcią to już wasza sprawa. Adjos.

izor

A podanie reki na zgodę nie wchodzi w rachubę- wiadomo jak się to ostatnio skończyło-kolejnym kłamstwem w temacie powrotu.

xyz

to nie miejsce na takie dywagacje. Moja odpowiedź jest tam gdzie powinna

izor
@xyz

To chyba jakieś nieporozumienie. Z analizy wpisów wynika że dotyczy to Pana ze Skórcza, którego b.skrzywdziła pewna Pani. Widocznie jesteście bardzo podobni.Chaha

ph

Dziękuje za wasze dzisiejsze wpisy z waszego forum. Dzięki za wsparcie. Ku.....wa zawsze zostanie k....rwą

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

ph

Uh jaka ulga. Na szczęście adresu bloga nie dostała największa plotkara. Reszta trzyma buzię na kłodkę.

sim

Wszyscy juz dostali propozycje z Jumaru? Podobno jednak nie jest tam wcale eden. Wielkie odejścia przed nami...Zamiana ról ...

ph

A (usunięte przez administratora) wszystko.Przynajmniej będzie wesoło i niektórym bardzo adrenalina podskoczy.

ph

No to narozrabiałem.Ale będą jaja!

dyrektor

od lipca wyplata będzie bardziej wyrazna .

ph

Podaje menu które nie miałem od prawie roku przyjemności konsumować a które będzie serwowane przez najbliższych kilkanaście dni:lody o różnych smakach firmy Nordis, pierogi z różnym nadzieniem tej samej firmy,sałatki własnej produkcji, ciasta niestety kupne, śledzie z firmy Nordis,smalec własnej produkcji-na początek tylko tyle.Smacznego

ph

Przyjemnie było? To teraz już wiecie jakie to uczucie. Pociągniemy to troszeczke dalej!

???????

Piątek. W Gdyni następny "nowy" driver woltę odwalił. To ilu tam kierowców zostało?

Joker
@???????

Gdynscy pisarze zniknęli,zamilkli,rozchorowali się będzie brak wiadomości z tego środowiska.I ok.

ph

upokrzymy też tą panią ale to będzie niespodzianka!

ona

4000 chyba brutto po 500 plus.

nordis

Od poniedziałku udowodnimy pewnej pani że kradzione produkty z IGLO nie robią na moich koleżankach żadnego wrażenie i próba przekupienia moich koleżanek nie ma żadnych szans- będą jadły to co jadły przez ostatni rok ale świerze - nie kradzione i nie mrożone tylko za moją kasę

prosta

narzekacie to poco tutaj jeszcze jesteście , w poznaniu wszyscy plany zrobili i min.2 asy .Kaska zakręciła się koło 4 tyś.

jutro też maszkiecimy-pizza

ph

pogoda taka że tylko iść na piwo albo lody. Może chleb z tłustym byłby lepszy no ale niestety brakło

prosty

w Poznaniu masakra plany 60 procent wykonania pensje to podstawy wiec nie wiem co ten (usunięte przez administratora) pisze to napewno nie pizdus od nas

abc

A jak tam z wypłatami w poznaniu ?

najlepsi
@abc

super !!! Plany zrobione ,nie to co wy niedorobione płaczki .

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala