Opinie o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Romwit Polska Sp. z oo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Romwit Polska Sp. z oo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Agnieszka

ludzie z romwita naprawdę fajnie sprzątają, też polecam

Karol

Ja też powiem krótko. Fajna firma, dobrze sprzątają, polecam

Franciszka

Miałam jednokrotnie kontakt z tą firmą. Fajni, rzetelni ludzie i na pewno znają się na sprzątaniu

Ludwika

Również mogę polecić usługi sprzątania romwita!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Wysogotowo 1 x w tygodniu - środy w firmie Romwit Polska Sp. z oo? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Teodor

Super, fachowe sprzątanie. Polecam firmę!

Arkadiusz

nie dziwię się, że wszyscy tak zachwalają romwita! sam wczoraj korzystałem z ich usług i muszę przyznać, że naprawdę znają się na sprzątaniu jak mało kto

Gabriela
@Arkadiusz

A jak to cenowo wyszło u ciebie? :) duża jest ta ekipa sprzątająca?

Sergiusz

po prostu bardzo dobra firma sprzątająca

Kamila

Szybko i sprawnie - właśnie na to liczyłam zamawiając firmę sprzątającą. Serdecznie polecam ich usługi

Paulina

Wysprzątają wam firmę jak mało kto! Szybko, sprawnie, w miarę tanio.

Paulina
@Paulina

A można się z nimi umówić na konkretna godzine?

Zofia

dobra firma sprzątająca, bardzo polecam!

Grażyna

Serdecznie polecam firmę każdej osobie, która chce mieć czyste i lśniące biuro

Urszula

Romwit wysprzątało moją firmę na błysk! Serdecznie polecam ich usługi

Zuzanna

Muszę przyznać, że moja współpraca z Romwit przebiegła bez większych zarzutów. Firma wywiązała się ze wszystkich zleconych obowiązków, a nawet lepiej! Biuro wysprzątane, jak nigdy wcześniej. Na pewno po raz kolejny skorzystamy z ich usług

Krystian J.

Fajna robota, dużo ruchu ale czy to źle? Samo sprzątanie odbywa się w fajnych grupach, czas bardzo szybko leci

Izabela
@Krystian J.

A jak z tego rozliczani jesteście? Dostajecie po równo mimo, że czasem ktoś więcej się narobi?

Alicja L.

Proponowana oferta sprzątania okazała się bardzo trafiona. W fajnej cenie są w stanie na prawdę dużo od siebie zaoferować.

Iwona

Oferują kompleksowe sprzątanie w bardzo przystępnej ofercie. Wszystko odbywa się bez zarzutów

Sprzątanie wykonane na najwyższym poziomie, polecam zapoznać się z ich usługami!

Irena
@Anonim

Super sama kogoś akurat szukam. A jak Twoim zdaniem z cenami u nich? Są przystępne?

Horacy

Raczej dobrze oceniam pracę. Wynagrodzenie zawsze na czas, atmosfera luźna, bez większych problemów z obowiązkami.

Irena
@Horacy

Super, że masz takie doświadczenia, powiesz czy poza tymi podstawami pracownicy mają coś extra, wiesz jakieś benefity, dodatki do wakacji czy imprezy pracownicze? Atmosfera luźna, nawet pośród szefostwa?

Romwit oceniam bardzo dobrze, super kontakt z firmą i usługi wykonane na najwyższym poziomie. Kultura i dyscyplina pracowników na wielki plus.

Hania

Profesjonalnie wykonana usługa sprzątania, szybko i sprawnie, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Romwit Polska Sp. z oo - Luboń

• Jak się pracuje w Romwit Polska Sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Romwit Polska Sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romwit Polska Sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 53 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romwit Polska Sp. z oo
4.4/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    62-030 Luboń