Opinie o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Romwit Polska Sp. z oo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Romwit Polska Sp. z oo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romwit Polska Sp. z oo w Luboń

Helena

Końcówka miesiąca, więc biuro trzeba posprzątać. Nikomu w firmie się nie chce, więc dobrze, że istnieją takie firmy, jak ta!

Sandra

Po pierwsze, biuro wysprzątane perfekcyjnie. Po drugie, można miło pogadać sobie podczas pracy!

Agnieszka

Państwo bardzo dobrze wysprzątali moje biuro!

Magda

Nigdy nie słyszałam o Romwicie, dopóki nie polecił mi ich mój przyjaciel. Na początku byłem trochę niezdecydowana, ale po skorzystaniu z ich usług zostałam sprzedana! Wykonali niesamowitą robotę sprzątając mój dom od góry do dołu. Każdy zakamarek był bez skazy. Udało im się nawet pozbyć plamy, z którą walczyłam od miesięcy.

kunegunda
@Magda

Czyżby ? Od kiedy to firma ROMWIT sprząta mieszkania???

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Wysogotowo 1 x w tygodniu - środy w firmie Romwit Polska Sp. z oo? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Kunegunda

Ja powiem tak: Nieprzychylne opinie są z tej strony kasowane. Nie widzę swojej wypowiedzi. Omijajcie w obsadzie BGP Pń, nie wygodni pracownicy są wyrzucani bez powodu, bez litości

Rusłan
@Kunegunda

Wszystkie opinie pisze jedna i ta sama osoba podszywając się pod różne imiona

Izabela
@Rusłan

Chodzi o te negatywne? pytam, bo sama byłam ciekawa o co chodzi, na stronie widziałam, że sami pracownicy raczej dobrze o pracy się opowiadali. czy od lat macie niezmienne warunki czy stale coś się u was nowego wprowadza?

Rusłan
@Izabela

Wszystkie pozytywne opinie pisze ta sama osoba jaka to firma ach i och Magda Klaudia Natalia wszystko na jedno kopyto Żenada

Przemysław
@Rusłan

Dlaczego tak by mieli robić, nie mogą liczyć na spontaniczne opinie zadowolonych pracowników czy klientów? Pisano, że zwalniają niewygodnych pracowników, z czym jeszcze miałbym tu do czynienia jako potencjalny pracownik?

Izabela
@Rusłan

skoro deklarujesz się jako osoba zatrudniona to na bieżąco pewnie jesteś? opowiedz w takim razie o tym jak Ty warunki zatrudnienia tu widzisz i tak pzt., to co zachęca Cię do pozostania w firmie skoro jednak masz o nich złe zdanie?

Na moje potrzeby zdecydowanie wystarcza. Gdy zamawiam usługi Romwita, wiem, że będę miała wysprzątaną przestrzeń pracy.

Aleksandra

Firma bardzo ładnie wysprzątała moją przestrzeń biurową

Grażyna

Usługi sprzątające Romwita są całkiem niezłe. Przynajmniej dla mnie - zdecydowanie wystarczające! Firma wysprzątała moje biuro na błysk, osobiście jestem bardzo zadowolona.

Aleksandra

Firma Romwit to naprawdę pierwszorzędny wybór, jeżeli chodzi o usługi sprzątające

Danuta

Niedawno użyłem firmy Romwit do sprzątania mojego biura i byłem bardzo zadowolony z rezultatów. Byli punktualni, profesjonalni i wykonali świetną robotę.

Magda

Niedawno użyłam usług firmy Romwit do sprzątania przestrzeni biurowej i byłam pod wrażeniem rezultatów! Byli bardzo dokładni i starali się, aby każdy szczegół był zadbany. Pracowali również szybko i sprawnie, aby wykonać pracę w odpowiednim czasie. Personel był przyjazny, profesjonalny.

Renata

Niedawno zatrudniłem firmę Romwit do sprzątania biur i byłem pod wrażeniem rezultatów. Pojawili się na czas, a ich personel był bardzo profesjonalny i przyjazny. Wykonali świetną robotę na wszystkich powierzchniach, od okien po dywany - wszystko wyglądało nieskazitelnie. Kiedy skończyli, biuro pachniało świeżością i czystością, a wszyscy nasi pracownicy byli zachwyceni

Zenon

Niedawno zatrudniłem firmę sprzątającą Romwit do sprzątania mojego biura i bardzo się z tego cieszę! Byli profesjonalni, skuteczni i dokładni. Zespół przybył na czas i pracował szybko, aby upewnić się, że każdy zakamarek jest nieskazitelny. Użyli ekologicznych środków czyszczących, co było dodatkowym bonusem.

Natalia

Potrzebowałam nowej firmy sprzątającej i postanowiłam wypróbować Romwit. Zrobili świetną robotę! Byli na czas, profesjonalni i wykonali solidną robotę. Zdecydowanie bym je poleciła.

Nikodem

Jestem pod ogromnym wrażeniem firmy sprzątającej Romwit! Wykonali niesamowitą robotę w moim domu i jest o wiele czystszy i jaśniejszy. Byli też bardzo profesjonalni i uprzejmi. Gorąco polecam ich usługi każdemu

Magdalena

Jestem bardzo zadowolona z usług sprzątania biur, które świadczy Romwit. Wykonują świetną robotę, utrzymując naszą przestrzeń biurową w czystości i porządku. Personel jest profesjonalny i przyjazny i zawsze wykonuje dokładną pracę. Zdecydowanie polecam ich usługi każdemu, kto szuka solidnej i niedrogiej firmy sprzątającej biura.

Marian

Trochę przepracował i raczej pozytywnie wspominam, atmosfera dobra, pieniądze zawsze na czas, nie jest to najcięższa praca z jaką miałem do czynienia.

Paulina
@Marian

A można wiedzieć ile mniej więcej pensji można się tam spodziewać? :)

Kaja
@Paulina

2000 tysięce za 6 godzin, nie polecam

Arkadiusz

sprzatanie pierwsza klasa, romwit to swietna firma

Paulina

Romwit bardzo mi dzisiaj pomógł. Potrzebowałam kogoś kto odciąży mnie w sprzątaniu biura - zamówiłam usługę, szybko, sprawnie i elegancko wysprzątano moje miejsce.

Ela

nie potrzebuję żadnej innej firmy sprzątającej

Zostaw merytoryczną opinię o Romwit Polska Sp. z oo - Luboń

• Jak się pracuje w Romwit Polska Sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Romwit Polska Sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romwit Polska Sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 53 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romwit Polska Sp. z oo
4.4/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    62-030 Luboń