Opinie o Most w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Most. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Most na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Most w Sopot

Magik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak wygląda aktualnie praca w firmie ? polecacie ? mam zamiar aplikować na stanowisko - Kierownik Bazy Sprzętu

Lidka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

A jak wygląda tam praca w biurze? Czy ktoś może się wypowiedzieć?

Czy w Most możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Most?

Nikomu ani mru mru

Szukają prac ds logistyki. Odradzam tam było z pięciu kierowników bazy sprzętu i logistyków zarazem. Obserwuję tą firmę na czacie bo kumpel mi pokazał się śmiejąc I nikt się nie ostał.Typowa bieda firma z lat 90 Benefity. Ubezpieczenie grupowe PZU. Oferujemy wynagrodzenie na czas. I kandydatów mnóstwo całe. Też złoże C V . Pan Jarek T wiceprezes będzie zadowolniony. Aha jego też prezes się pozbył. No to kicha. Ale i tak będę aplikował . Trzymajcie kciuki

NIGHTWOLF
@Nikomu ani mru mru

Cześć kolego... Pomimo tego że jesteś kandydatem do tej firmy możesz coś więcej napisać tam o tej firmie od swojego znajomego... Pytam się ponieważ też dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy... Bardzo byłbym ci wdzięczny gdybyś podał do siebie kontakt pod tym email nightwolfsztum@poczta.fm

Gregor Nowy wpis
@NIGHTWOLF

I co dostałeś angaż?. Napisz jak tam jest

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Most? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Most zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Mw

Nie sa zawierane.

Joanna
@Mw

Student też by na taką nie miał szans?

Mw
@Joanna

zenon

firma od wielu lat się ślizga, zalegając spore sumy dla podwykonawców, najgorsze jest jednak to, że p. prezes robi to z premedytacją, po prostu taki ma styl "ZALEGACZA". Zalegali od zawsze z płatnościami i to przez wiele miesięcy. Wiele firm może to potwierdzić. Największy dział w tej firmie to chyba Dział Prawny. Bo tylko się sądzą na około ze wszystkimi. Co świadczy raczej nie za dobrze o kondycji i zamierzeniach tej firmy. Odradzam.

podwykonawca

Firma MOST nie płaci podwykonawcą! Mija prawie rok od odbioru robót przez GDDKiA,a podwykonawcy wciąż nie otrzymali wynagrodzenia za swoją pracę! Wielomiesięczne przepychanki adwokatów, unikanie odpowiedzialności, przeciąganie sprawy, prezes nie odbiera telefonu. Nie życzę nikomu współpracy z tą firmą. Jeżeli decydujesz się zostać podwykonawcą koniecznie zadbaj, abyś został zgłoszony oficjalnie do Inwestora jako podwykonawca, inaczej możesz zostać bez zapłaty.

qwd
@podwykonawca

pisze się "podwykonawcom"

Jim

Firma wywiązuje się z płatności regularnie nigdy nie było żadnych problemów

Agnieszka

@kontrahent piszesz, że firma most nie płaci. Czy spotkała Cię taka sytuacja? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach.

Jim
@Agnieszka

Firma nie ma problemów finansowych, jeżeli coś jest nie wykonane prawidłowo, lub nie do końca to trudno aby płacić całą kwotę w ciemno. najpierw trzeba to zweryfikować a zapłata na końcu

paweł

hej, wiec jak maja oferty pracy za granicę na kilka stanwoisk to rozumiem, ze umow nie dają np. niemieckich, czeskich czy innych tylko polskie? troche lipa, bo jedziesz do innego kraju za granice chcesz zarobic wiecej ale okazuje sie ze pracujesz za marny polski złoty

kontrahent

nie placa bo nie chca. maja kase. zony nowe fury. dzieciaki za granica. obudzcie sie. to jest u nich standrd. pracowalismy z nimi kilka lat to wiem

Kern

Z tego co mi wiadomo sami borykają się z odzyskaniem swoich pieniędzy z GDDKIA Dlatego są takie przestoje w wypłata.

God'sFinger

Dużo ludzi myli tutaj firmy, jedni chcą wyjechać na jakąś robotę do Niemiec inni zatrudniają się tu w marketingu, to chyba nie te firmy...ludzie patrzcie do jakiej firmy piszecie, bo raz że się nie zgadzają branże dwa że piszecie o zupełnie innych firmach.

Trako

a gdzie to ogłoszenie? bo nigdzie go nie widać? To firma budowlana pomyliły ci się firmy chyba...

roki

po próbnym okresie z tego co wiem to zatrudniają na umowę o pracę, więc nie ma się co martwić na zapas, poza tym np, na regionalnego PH zapewniają wiele różnych narzędzi pracy i auto służbowe m.in. też

nowy podwykonawca

Proszę omijać z daleka tą firmę. Do pracowników nic nie mam, bo każdy chce zarobić, ale kierownictwo i prezesów.. bardzo bardzo ostrożnie, nie dotykać!!

podwykonawca

Uwaga na firmę Most Sopot!!! Nie płacą za wykonane zlecenia!!! Sprawa w sądzie.

znawca

firma znana z okradania innych

Wynajmujący

Uwaga na tą firmę!!! zarówno ja jak i moi znajomi, którzy wynajmowali im lokale dla pracowników dochodzili swoich należności przez sąd. Kontakt za pośrednictwem jakiejś pani, prezes nigdy nie odebrał telefonu. Pomimo przegranej w sądzie sprawy należności trzeba dochodzić przez komornika (szalenie dziwna polityka finansowa). ODRADZAM

max

Mam wyjechać do Niemiec jako monter wentylacji może mi ktoś powiedzieć jak jest w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Most - Sopot

• Jak się pracuje w Most?

Zobacz opinie na temat firmy Most tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Most