Opinie o Stemmann w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stemmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stemmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stemmann w Kąty Wrocławskie

Kierownik również jest spoko.Obiecał umowę i podwyżkę.Super.

@Nowy

Dostaniesz 20 groszy "inflacyjnej " i motywujące słowa że nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Ta firma tak właśnie funkcjonuje. Chorym przeświadczeniem tutaj jest to że pracownik MUSI mało zarabiać. Przecież pensje pracownicze tutaj to jakiś żart i dopóki pewna osoba będzie dalej piastować swoją cieplutką posadkę nic się w tej kwestii nie zmieni. Ostatnio padł pomysł żeby napisać maila i wysłać do niemiec o wszystkim co się tutaj wyprawia. A jest o czym. Firma latami pracowała na opinie taką jaką ma i nie ma się co dziwić że każdy kto przychodzi po miesiącu ucieka w popłochu. Wystarczy że usłyszy za jakie pieniądze pracują doświadczeni ludzie z długim stażem i już wie w co wdepnął. Uderzcie się w pierś panowie "Kapitanowie statku " i zastanówcie co wy oferujecie "swoim" ludziom póki jeszcze są "wasi". Ta firma potrzebuje zmian i to szybko. Niektóre osoby z PRL-owską mentalnością powinny zrozumieć że z ludżmi trzeba rozmawiać a nie straszyć i grozić na każdym kroku bo to już na nikogo nie robi wrażenia. A jak nie potrafią dostosować się do cywilizowanego świata niech odejdądla dobra firmy. Nie popłaca tutaj pokazywać że się coś potrafi , trzeba być kombinatorem który więcej siedzi na chorobowym niż w pracy to wtedy dostaniesz 20 zł na godzinę . Drobnym Kąteckim spawaczem- pijaczkiem z malinowym nosem to dostaniesz na start 17 zł . A dobry spawacz który zna się na robocie po 8-10 latach ma złotówkę mniej. Ludzie przychodzą do pracy w jednym celu . Zarobić pieniądze które pozwolą im na utrzymanie rodziny i jeżeli firma im daje taką możliwość to pracownicy dbają o dobro firmy i będą ją szanować. A teksty w stylu " droga wolna" , " trzeba szukać szczęścia gdzie indziej" i " po co ci podwyżka przecież twoja żona dobrze zarabia" są po prostu żenujące i świadczą tylko o poziomie intelektualnym człowieka który je wypowiada. PS. Może wypadałoby zadbać o ludzki parking dla pracowników bo na wiosne ktoś tam przez pomyłkę pszenice posieje.

Bili Czasownik.

Odnośnie tego maila to co nikt nie ma compa czy to tylko straszenie tych z góry. Jak to słyszę to mam przed oczami Pana z okienka z uśmiechem na twarzy jakich ma twardych i żałosnych pracowników że za ze ta podwyżki podgryźli by sobie gardła.Ha ha śmiać mi się chcę z Was że ludzie pracują tyle lat i nic nie zmienili.Powodzenia w pracy.DAJCIE CZADU.

Pozytyw tej firmy to Pan Gienek spawalnik.

Darek Półfryzury

Jak mnie jeszcze raz żona wkurzy to zostanę taksówkarzem. Zobaczymy czy wtedy będzie taka mądra jak jej będzie wstyd ludziom w oczy spojrzeć.

sk

Trzy największe nagatywy. Tragiczne zarobki , brak jakichkolwiek perspektyw , traktowanie pracowników.

Pracownik Fizyczny

Rekrutacja bardzo owocną.bajeczna przyszłość w zakładzie. Zarobki wyliczone z jakiś tajemniczych wzorów matematycznych wyglądały bajecznie. Świetlana przyszłość.Pan kierownik chyba ukończył specjalne kursy wróżenia.

Padło jedno pytanie. Czy Pan pali.Bo palenie ma zły wpływ na kolegów w pracy.

normalny

Gratulacje Kryzys dzięki tobie ten zakład ma opinie taką jaką ma. Nędzne zarobki i krycie pijaków (bo kto drzewo na pake załaduje) to wizytówka firmowa. Trzyj dalej gębę i szczuj na ludzi to już niedługo sam ze swoim zapijaczonym funflem zostaniesz . Ludzie już mają dosyć pracy za te nędzne grosze i wysłuchiwania tego twojego wiecznego jęczenia i stękania i wymyślania kolejnych bzdur.

rty

@bizon a czyli na ich stronie mozna cos znalezc w sumie to dobrze ze o tym piszesz chyba tam zajrze do nich

Andżej

Właśnie wrócił z trasy koncertowej największy fachowiec firmowy tak więc całkiem możliwe że potrzebni są jacyś ludzie którzy porobią do pierwszej wypłaty.

borsuk

sprzątaczka odeszła,tak że jest miejsce wolne w firmie.

borsuk

Negocjować to można w innym zakładzie.

pytam

To ten chory paranoik nie wywiózł jeszcze tej firmy na pace.

Pachnący Borsuczek

ten tego co sie czepiasz ludzi z okrzei ten tego tego tego

BARDZO ŚMIERDZĄCY BORSUK

BORSUCZEK TY SIĘ NIE CZEPIAJ FAHOFCUF Z OKRZEI BO TO SĄ BARDZO PORZĄDNE LUDZI I ABSTYNENTY PRZYKŁADEM JEST JAN KOŁSON PRAKTYKUJĄCY I NIEHLEJĄCY JUŻ PRZESZEDŁ DO JEREMIASZY A LECZ GO DOKTOR MARIAN LITERAT ZNANY MEDYK Z OKRZEI

Kuperq

Pracowałem tam i polecam tą firmę zawodowym alkoholikom. Firma nędznie płaci, majstrowie biegają wokół Ciebie jak muchy wokół fekaliów. Jak będzie kablował na innych to masz szanse na podwyżkę (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Lepiej omijać firmę szerokim łukiem.

bosuk

Ciekawe jacy profesjolnalisci moga byc za 8.50 brutto ?

wielki łeb
@bosuk

Tylko że nikt nie potrafi tego docenić. A traktowanie pracowników to jest jakaś pomyłka. Niektórym tutaj się chyba ustroje pomyliły.Czym większy tempak tym wyżej głowę nosi.

10 zł to za dużo

Ciekawe jaka będzie wymówka w tym roku żeby nie dawać podwyżek pracownikom? Ja tam obstawiam dalej głęboki kryzys i spłacanie nowej hali. Jakiś dziwny kryzys panuje w tej firmie bo dotyka on tylko pracowników produkcyjnych , jest to po prostu fenomen ekonomiczny na skalę światową.Szkoda tylko że o płacach decydują ludzie którzy nie mają pojęcia ile kosztuje życie.

obcy

słyszałem całkiem inną opinię o tym zakładzie a teraz jestem w szoku.. tj słyszałem że tam pracownicy zarabiają ponad 3000 na rekę.. czyżby to była plota?

nie rozmawiać
@obcy

Jak będziesz razem z kolegą dojeżdżał do pracy to razem będziecie mieli 3000.

?

Miałem przyjemność pracować kiedyś w tej wspaniałej dobrobytem płynącej firmie ,za jak to określał pan z okienka bardzo dobra stawkę 7 brutto. Stwierdzam ze firma jest dobrym pracodawca i docenia pracowników szczególnie z Okrzei i pana borsuka nie zastąpionego fachowca który nawet samego dyrektora się nie boi i jako jedyny ma jego premie w dupi.... I jaki autorytet ma teraz dyrektor jeżeli borsuk po nim jedzie?

borsuczek

Przychodz chłopie zawsze się coś znajdzie.

?

teraz stawki zaczynają się między 9/10 zł brutto

anal terror

Ha ha ha jak już dyrektor weźmie sprawy w swoje ręce to zobaczymy jak naprawdę będzie - oby lepiej było w co nie wierzę bo pan z okienka ma większą władzę niż dyrektor i pewnie jak nadejdzie taka potrzeba to pozbędzie się dyr.! starszy pan stojący na paletach jest jak wartownik w obozie koncentracyjnym - trzeba mu jeszcze kupić owczarka niemieckiego wtedy będzie prawie komplet ;-) nie ma co się ścinać z owymi osobami bo i tak nikt z nas nie wygra a pracować trzeba, jest kilka sposobów aby uspokoić towarzystwo ale nie będę o tym tutaj pisać! jestem za tym aby jak już naprawdę ktoś się na nas uweźmie to iść z tym do dyr. i niech on przy nas podejmie decyzję bo jak mu zostawimy to do przemyślenia to nic nie zrobi bo już będzie po konsultacji z kierownikiem! hipotetycznie zakładając to kogo byście z firmy obstawili na stanowiska mistrzów, kier. i dyr. może panie i panowie z handlówki? :-)

Część osób pracuje na umowę o pracę a część na zlecenie. Wszystko zależy od tego pana z góry. Tylko tutaj są inne kryteria. Tutaj nie jest ważne co potrafisz . Możesz w pracy na głowie stawać ale ten kto donosi i lata na góre jakby miał rozwolnienie dostanie wyższą stawkę od Ciebie i szybciej umowę. Po pewnym czasie jak już "ta osoba " rozgryzie czy może na tobie skorzystać i czy może uzyskać od Ciebie różne informację podejmuje kroki . Albo zasiadasz w panteonie lizusów ze sztucznym uśmiechem .Albo zaczyna się szczucie majstrów na Ciebie . Bo to krzywo stoisz, bo ośmieliłeś się rozmawiać z drugą osobą , albo poszłeś do wc a mogleś walić w pory. A przez małe okienko w drzwiach na górze dużo widać . Wystarczy dać tylko sygnał do ataku a pewien starszy pan jak Ninja doskoczy do Ciebie by wykonać rozkaz swojego mistrza obserwującego wszystko w przez magiczne okienko. Zaszczucie , zaszczucie i jeszcze raz zaszczucie. Ale jest promyk nadzieji ponieważ dyrektor zaczął brać sprawy w swoje ręce . I bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Stemmann - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Stemmann?

Zobacz opinie na temat firmy Stemmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stemmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stemmann?

Kandydaci do pracy w Stemmann napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stemmann
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Spółdzielcza 22
    55-080 Kąty Wrocławskie