Opinie o Stemmann w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stemmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stemmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stemmann w Kąty Wrocławskie

Ktos

Jednym z największych problemów, jest jakość środowiska pracy. Hala produkcyjna jest często zanieczyszczona smrodem, brudem, pyłami i hałasem. Z braku właściwej wentylacji, unoszące się pyły oraz spaliny z połączonych urządzeń produkcyjnych stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia pracowników. Co moze przyczynic się w przyszłosci do chorób zawodowych typu pylica ,Rak płuc i inne tego typu choroby!!!! ale wiedz że oni beda mieli ciebie w ..... !!!!!!!!!!!!! Kolejnym problemem jest złe zarządzanie magazynem. Pracownicy skarżą się na niewystarczającą przestrzeń w magazynie, co powoduje częste błedy , w przygotowaniu artykułów do produkcji jak do exprotu i wszelkich innych wysyłek . Pracownicy magazynu są również zmuszani do wykonywania zadań, które nie są związane z ich obowiązkami, takich jak odśnieżanie posesji, sypanie piasku i sprzątanie okolicy. Atmosfera w firmie jest często napięta, a pracownicy często są zmuszani do pracy pod presją czasu, co zwiększa ryzyko popełnienia błędów i powoduje chaos w procesach produkcyjnych. Co do zarobków, to jesli na samym poczatku nie wywalczysz sobie dobrej stawki, to potem mozesz zapomnieć o poszanowaniu jakim kolwiek !!!!!!!!!!!!!! Jednym słowem, cała firma przypomina zarządzanie jak za czasów PRL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktos 2
@KTOS

Produkcja w tym zakładzie to obraz nędzy. gorzej niż w PRL jak ktoś wyżej pisał. kompletna porażka, od lat. nie szukaj tu pracy, chyba że chcesz cofnąć się w czasie

Ona

Fajna atmosfera pracy. Lubię tu pracować :) Dziękujemy za super zoorganizowany piknik. Jeśli ktoś szuka pracy, serdecznie polecam :) zarobki jak dla mnie ok :)

@Ona

Często organizowane są takie eventy dla rodzin? Napisz proszę trochę więcej jeżeli chodzi o zaplecze socjalne. Można liczyć na jakieś dofinansowanie do wakacji dla dzieci?

Viper Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy nie uważacie że ten nowy Supervisor na magazynie to jakas pomyłka jest? Zacząl cwaniaczyc bardzo i nic nie robi cały dzien tylko wysługuje się innymi. Gdzie to zgłosić?

Czy pracodawca Stemmann motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nowy Nowy wpis

Jakie są średnie zarobki spawacza? Są jakieś nadgodziny, premie?

Chłop

Lider,bardzo źle traktuje pracowników.Jest nie uprzejmy jak się na kogoś uweźmie to ta osoba przez długi okres ma dużo przykrości z jego strony.Bardzo by było miło jakby ktoś z wyższych stanowisk zainteresował się jego zachowaniem wobec pracowników które jest nie dopuszczalne .Coraz więcej osób źle czuje się w zakładzie pracy przez jego osobę.

@Chłop

To nikt się nie odważył i nie zgłosił tego zachowania wyżej? Te przykrości to tylko kiepskie odzywki czy też potrafi obciąć pracownikowi premie? Ktoś próbował mu zwrócić uwagę czy ludzie się wolą nie wychylać?

Tylko do mężczyzn jest nie w porządku? A kobiety mają spokój i są dobrze traktowane? Pytam, bo myślę nad aplikacją w to miejsce, a jestem kobietą, więc może warto... :p :))

Szukają Welding Engineer. Zastanawiam się czy na rozmowie kwalifikacyjnej mogą zadawać pytania ze znajomosci norm EN ISO? Co z angielskim? Będą jakieś testy? Orientujecie sie ile jest etapów rekrutacji? Ile można wynegocjować na start ?

Pracownik Fizyczny

Rekrutacja bardzo owocną.bajeczna przyszłość w zakładzie. Zarobki wyliczone z jakiś tajemniczych wzorów matematycznych wyglądały bajecznie. Świetlana przyszłość.Pan kierownik chyba ukończył specjalne kursy wróżenia.

Padło jedno pytanie. Czy Pan pali.Bo palenie ma zły wpływ na kolegów w pracy.

Atmosfera w firmie tragiczna. Prosta czynność urasta do rangi tragedii. Kierownicy kombinują jak jeden drugiego wywalić z firmy. Zwierzęca nienawiść między kadrą kierowniczą. Pracownicy w ogóle ze sobą nie rozmawiają. obieg informacji odbywa się od samego dołu do dyrektora i z powrotem. Brak standardów, procedur, instrukcji. Absurdalne sytuacje wynikające z ogromnego stresu, ogromnej nie wiedzy, nie kompetencji. Niby się człowiek brzydzi ale ciekaw jest co będzie dalej. Bo tego co w tej firmie doświadczysz to nigdzie w takiej skali. Polecam Z plusów to płacą ponieważ nie mogą znaleźć pracowników.

@Ona

Piknik był tylko dla pracowników i zorganizowany w ramach benefitów? Często są takie integracje finansowane przez firmę? Dzięki temu jest taka dobra atmosfera czy przełożeni też są fajni i mają dobre podejście do ludzi którzy przychodzą tu do pracy?

Ona

Piknik był dla pracowników wraz z osobami towarzyszącymi(mąż/żona + dzieci) . W zeszłym roku było też takie spotkanie świąteczne. Było okej. Bardzo to jest mile dla pracowników. Jak dla mnie przełożeni są fajni, nie ma problemu by się zwolnić, jeśli wypadnie cos pilnego. W sumie też zależy jakie kto ma podejście do pracy. :) jeśli pracownik jest fair, to pracodawca wobec niego też:)

Asia

Witam czy może obecnie przyjęcia dla kobiet??

Grażyna

Ofeetta stanowiska pracy Administration Coordinator sprzed tygodnia wygląda zachęcająco, ale kłopot w tym, że firma w ofertach na stronie nie ma punktu "we offer", co oznacza, że muszę poprosić Was o szczegóły, zarobki, benefity itp. na tym stanowisku:)

Denis

W jaki sposób sieje zamęt? Chodzi ci o plotkowanie czy bardziej nietrafione decyzje organizacyjne? Wyjaśnisz?

Czy firma Stemmann w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Azbest

Komedia pierwsza klasa. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę która ostatecznie się nie odbyła bo osoba na bramie nie miała pojęcia gdzie ma mnie skierować. Ostatecznie powiedziałem panu żeby sobie odpuścił bo taki (usunięte przez administratora) chyba mnie jednak nie interesuje. A już pytanie co to jest operator CNC... Ehhh brak słów.

Maurycy
@Azbest

Naprawdę? Nie mogłeś zadzwonić z bramy do rekrutera żeby cię odpowiednio pokierował? Firma jest aż tak duża że ciężko trafić w odpowiednie miejsce? Potem już nie próbowałeś kontaktować się i wyjaśnić sytuację?

Stemmann-Polska
@Ktos

Stemmann Polska sp. z.o.o. jako część korporacji WABTEC, z najwyższą starannością wypełnia wszystkie wymogi dotyczące przestrzegania zasad BHP oraz norm środowiska pracy zgodnych z Kodeksem Pracy oraz wymaganiami korporacji WABTEC. Spółka przeprowadza badania i ocenę BHP, zlecając coroczne badania środowiska pracy oraz weryfikując oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach w firmie. Stemmann Polska przechodzi wszystkie wymagane prawem audyty i kontrole jakościowe, otrzymując certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań norm i standardów. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą i odpowiedzialnie zapewniamy wszystkim Pracownikom, to co najważniejsze – bezpieczeństwo. Ludzie oraz bezpieczne warunki pracy są dla nas, w naszej firmie, najważniejsze i konsekwentnie realizujemy tę wartość. Nie zgadzamy się na jej lekceważenie oraz nie tolerujemy braku dyscypliny w przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

KTOS
@Stemmann-Polska

PRZYKLAD Hala produkcyjna B na terenie firmy Wabtec to miejsce, gdzie powietrze jest nasycone smrodem, który przypomina masakrę. W powietrzu unosi się gęsta, niemalże nieprzebijalna chmura pyłu związanego z pracami spawalniczymi i szlifierskimi. Pracownicy, którzy decydują się pracować w takich warunkach, narażają swoje zdrowie na poważne zagrożenia. Pył pochodzący z tych prac jest niezwykle szkodliwy dla organizmu człowieka. Wdychanie go może prowadzić do chorób układu oddechowego, takich jak zapalenie oskrzeli czy pylica płuc. Zastanów się dobrze, zanim podejmiesz decyzję o pracy w takiej firmie, gdyż ryzyko zdrowotne jest ogromne. Choć firma Wabtec twierdzi, że przestrzega norm BHP, to oddział STEMMANN POLSKA w Kątach Wroclawskich wciąż ma daleko do dobrych standardów. Tam panuje chaos i brak organizacji, a każde zadanie to nieustanna improwizacja. Magazyn, który powinien być dobrze zarządzany, jest traktowany jak per noga. Pracownicy biurowi nie mają pojęcia o problemach pracowników produkcyjnych czy magazynierów, a jedynym celem firmy jest zwiększanie sprzedaży, bez względu na koszty. Podczas rekrutacji pracodawcy mówią to, co chcesz usłyszeć, ale potem unikają odpowiedzi na trudne pytania. Jeśli jednak wciąż chcesz podjąć pracę w takim miejscu, upewnij się, że negocjujesz jak najwyższą stawkę, ponieważ firma będzie cię traktować jak ochłap i oferować minimalne wynagrodzenie. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i żadne pieniądze nie są tego warte.

ktos 2
@KTOS

Jak pracuje się na magazynie? Jak kierownik? Jakiego typu magazyn ( gabaryty, regały,) ? Czy ekipa jest zgrana? Pozdrawiam.

@Ktos

Ponieważ przestrzega przed takimi firmami które udają ze dbają o Pracownika

Małgorzata
@Ktos

Bardzo dobra rada, z tym wynegocjowaniem jak najwyższej stawki, ale czy to możliwe, skoro piszesz, że firma jest nastawiona na minimalne wynagrodzenie? :( Niestety mój chłopak nie może wybrzydzać co do wyboru pracy, ciężkie czasy nastały. Gdzie poleciłbyś aplikować, na produkcję czy do magazynu?

Ktos

Firma Stemmann Polska to kompletna porażka w zarządzaniu swoim biznesem. To, co widzę, to ciągłe zmiany w firmie, które powodują zamieszanie wśród pracowników i klientów. Na magazynie panuje totalny bałagan, a jakość produktów, które oferują, pozostawia wiele do życzenia. Do tego dochodzi sytuacja z ludźmi w firmie - zamiast pracować razem na rzecz sukcesu firmy, wszyscy donoszą na siebie, co powoduje jeszcze więcej chaosu i nieporządku. Nic dziwnego, że firma nie może znaleźć odpowiednich pracowników - kto chciałby pracować w takim miejscu?

Iza
@Ktos

Możesz powiedzieć, czego konkretnie dotyczą te zmiany? Czasem na początku jest jakieś zamieszanie, ale w końcu sytuacja się poprawia. Co do zachowań pracowników- firma raczej nie ma na to wpływu, ale może trzeba po prostu pogadać grupowo, albo zorganizować jakąś integrację? Szef coś takiego czasem robi?

Bartosz

Widzę na stronie firmy, że tokarz jest poszukiwany. Robiłem jako tokarz 2 lata, ale miałem pół roku przerwy i teraz szukam miejsca, gdzie mogę się po prostu załapać. Różne opinie tu znalazłem z Waszej strony o tej firmie ale dużo też dotyczy innych działów. Potrzebna jest znajomość języka niemieckiego na tym stanowisku? Bo widzę, że na technologa wymagają. Jeszcze chcę wiedzieć, ile teraz od tego roku stawka na rękę? Dzięki.

Stemmann-Polska
@Bartosz

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. W celu wzięcia udziału w rekrutacji, proszę o przesłanie swojej aplikacja na adres:katarzyna.alichnie@wabtec.com

Klient

Strona internetowa Stemmann-Polska jest nieaktualna. Brak możliwości kontaktu z firmą...

Pracus

Tragedia wspolczuje pracownikom

Olga
@Pracus

Możesz powiedzieć o co konkretnie chodzi? Co takiego się tam dzieje?

Em

niestety brud smrod I głupota Praca bez wymagan wiec łatwe ale śmieszne zarobki Trzymac sie zdaleka

Łukasz
@Em

To ile oczekiwałeś skoro sam mówisz że praca jest łatwa? To chyba logiczne?

BonJovi2

John, opowiedz coś więcej.

John2
@BonJovi2

Czemu usuwacie posty? Nie napisalem nic niewłaściwego,

Zostaw merytoryczną opinię o Stemmann - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Stemmann?

Zobacz opinie na temat firmy Stemmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stemmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stemmann?

Kandydaci do pracy w Stemmann napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stemmann
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Spółdzielcza 22
    55-080 Kąty Wrocławskie